Kto? je reálne opozičný poslanec R. Fico, aj po dnešných vyjadreniach! Čítajte, analyzujte

Písmo: A- | A+

Spoločenské napätie v SR je vybičované do krajnosti. Kovid je na x-tom mieste záujmu všetkých parlamentných politikov. Do jedného. Vrcholí zápas o stabilný a progresivny charakter DEMOKRACIE. Na Fica nemá kto uvaliť kolúznu väzbu!

A ten už nevie od politickej rozkoše i pravdivého faktu, že referendum dodnes petične vlastným podpisom podporilo - 560 až 580 tisíc občanov, čo je - asi 11% obyvateľov SR, nevie čo a ako sa ovládať. Od neskrývanej radosti z úspechu jeho riadenia deštrukcie a demontáže za posledné tri vlády R. Fica. A potom v roku 2020 nastupuje - a máme za sebou rok čistej parlamentnej demokracie na Slovensku. Ročného vládnutia - ZA SPOLOČENSKÝ CIEĽ a MODEL- čistej parlamentnej demokracie aj na Slovensku. Plne by sme si ju zaslúžili po 31 ROKOCH ZLEPENCA DEMOKRACIÍ. podľa a ZA premiéra V. Mečiara, M. Dzurindu a až za troch vlád R. Fica posilňujúcich ľudovú demokraciu... LIBERÁLNA demokracia SA BUDOVALA KRÁTKO za vlády Prof. Ivety Radičovej .. . A ČISTÁ PARLAMENTNÁ DEMOKRACIA BEZ ĎALŠIEHO PRÍVLASTKU A PRÍDOMKU ( v prvých rokoch po začiatku NEŽNEJ - do smrti šéfa Ústavu pamäti národa - ÚPN - Janka Langoša na rýchlostnej ceste medzi Moldavou nad/Bodvou a Košicami @ rok teraz po nástupe I. Matoviča ako premiéra SR. 

A teraz záver: Výber a nasmerovanie R. FICA BOLO A VŽDY BUDE NA PÓLE ZAŤATÉHO PRÍVRŽENCA STARŠEJ - ľudovej demokracie s KLASICKÝMI PRVOMÁJOVÝMI SPRIEVODMI A ČERVENÝMI VLAJKAMI I RADOSTI Z ÚSPECHU POSILŇOVANIA A ROZVOJA socialistických SPOLOČENSKÝCH PRVKOV U NÁS NA SLOVENSKU. S maskami sociálnych demokratov pre nás občanov a voličov. Pekne pomaly ich demaskujme a odhaľme ich skutočnú vysoko destabilizačnú a deštrukčnú činnosť. Ktorej činnosť a aktivity - súčasne vyhostených ruských agentov - vyhostených z Čechie i zo Slovenska - Ficovi a jeho SMERu-SD - nesiaha ani po členky !!! 

Už 31 ROKOV PO ZAPOČATÍ PRVEJ ETAPY NEŽNEJ89. ČI NA TAKÚ NÁSILNÚ PROTIŚTÁTNU ČINNOSŤ - akú desaťročie vlády R. Fica ako premiéra SR prinášalo a prináša, a obávavam sa, že bude prinášať aj v blízkej budúcnosti Slovenska - existujú aj paragrafy § v trestnom zákone SR - NEVIEM zodpovedne posúdiť. Mám iba cirkevné právne vzdelanie a vedomie. Poznám dôverne paragrafy CIC - Kódexu kanonického práva - súčasne platného a naše svedomia zaväzujúceho NADPRIRODZENÝMI ZÁKONMI Evanjelií - pre nás kresťanov(!)... Aj -veľavážený- pán prezident Ruska - Vl. Putin a chvála Bohu - príkladne aj verejne PRAKTIZUJÚCI KRESŤAN (!!!!). ČO by sme boli dali za to, keby sme aspoň pri dvoch naj -Veľkonočných a Vianočných kresťanských sviatkoch boli videli často aj marxistu a trockistu, no hlavne až trojnásobného premiéra SR R. Fica ako pána prezidenta Ruskej federávie - jeho dôstojnosť - Vladimíra Putina boli vídali na svätých omšiach ! To je moja veľká občianska výtka spochybňujúca jednotu jeho slov a činov. Fico, na rozdiel od pána prezidenta Ruska - Vl. Putina - nie je... Čo ma nesmierne teší, a každodenne si želám v modlitbách za svet - aby sme spločne vždy svorne rástli vo viere, láske a nádeji na lepšie spoločenské ziadenia pre obidva naše slovanské a navždy v konečnom dôsledku aj BRATSKÉ národy - prajem úctivo všetkým zainteresovaným na spoločenských zmenách! Poznám kánony § platného Kódexu kanonického práva veľmi dobre, pretože sa nimi aj ako občan SR po Nežnej1989 - zásadne vo svojom živote RIADIM už verejne, nie tajne ako za ľudovej demokracie z čias socíku ! 

Neviem kompetentne posúdiť jeho konanie a či je to protispoločenské konanie a aký charakter majú jeho reálne dokázateľné prektické ČINY - občana SR - doc. JUDr. R. Fica CsC! Viem ich iba ZODPOVEDNE ZAREGISTROVAŤ, NIEKTORÉ ZVEREJNIŤ v záujme ich prezentovania spoluobčanom (!), nie z osobnej pomsty(!), KRITIZOvAŤ ich konštruktívne, a predkaldať iné názory a postoje k aktuálne rozoberanej problematike... Upozorniť bdelú časť občianskej komunity Slovenska. A na iné konanie voči občanovi Ficovi z pozícií svetského prirodzeného práva , ktoré má iný charakter ako právo nadprirodzené, hoci sa aj paragrafy a kánony často prekrývajú.

Na to, má výlučné právo naša slovenská prokuratúra a orgány činné v trestných veciach, pokiaľ je rozvratná diverzná protištátna činnosť kategóriou TRESTNOU - u nás v Kocúrkove, Teda vážne - na Slovensku je to tak ! V právnom systéme SR.

Smeráci majú teda PLNÉ PRÁVO A NECH SA OD SRDCA TEŠIA. No, nech sa netešia momentálne na úkor politikov a sympatizantov HLASu-SD ! Vyložene na úkor HLASu-SD na čele s Petrom Pellegrinim. Pre ktorého členov - majú rad-radom všetci smeráci furt naponúdzi verejne a sprosto - hanlivý a ostentatívny výraz - Z R A D C O V I A !!!! Hoci, R. FICO ako vždy pohotovo a paralelne - DRUHÝM HLASOM svojej N-KOĽAJNE rozštiepenej osobnosti vychcane-sofistikovane DODÁVA , že výsledok je aj dielom zlepenca parlamentných i neparlamentných (SNS, Dobrá voľba, Vlasť, Patriot, KSS a pod!) politických strán a hnutí registrovaných oficiálne a zákonne v SR zo širokého spektra politických strán aktívne pôsobiacich na našom malom Slovensku. Na to majú strany, hnutia i straničky plné právo. Veď, napr. počtom členov antisystémová - MINISTRANIČKA OĽANO - je posledným víťazom parlamentných volieb u nás na Slovensku. Aj toto je pravdivý fakt. S ktorým sa iba veľmi ťažko a bolestne i s rozdávaním násilia údermi a sofistikovaný zákernými intrigami ďaleko za hranicami elementárnej mravnosti a humánnej morálky napravo i naľavo i pričastých násilností v komunikačných procesom, verejne vysielaných aj pred školopovinnými deťmi a našou mládežou - dobre, že Fico nehrdí a neponúka ju Grohlingovi za najnovšiu edukačnú metódu či prostriedok!!!

Čo to za osobné príklady a morálne VZORY SPRÁVANIA zo sveta dospelákov pre našu budúcnosť, za "príkladné a nasledovania hodné osobnostné vzory" prinášajú smeráci ? Za aké, zasa IBA formálne, deklaratívne a z politických účelových úmyslov ich desaťročia pokladáme za vhodné my, zástancovia a nositelia princípov výlučne parlamentnej demokrácie ?! Veď, ich početné sociálne interakcie idú nepretržito a denne ako na bežiacom páse v telke, rozhlase či na Internete. Ukájajú sa v nich svorne - výstredne i hlasno. Najmä politici SMERu-SD a SNS !!! Pri počte získaných podporných hlasov za spustenie referenda za predčasné parlamentné voľby v SR. To je zaiste pravdivý fakt, priatelia! Parlamentný SMER-SD vybuchuje a soptí sťa ETNA. Mimoparlamentná exvládna SNS intriguje Dankom cez vybavovanie kúp vakcín Sputnik V pre Slovensko či Česko od Ruska .... 

Iba P. Pellegrini s partiou politikov a dobrovoľníkov HLASu-SD do rozhlasu práve potvrdzuje, že čaká ich náročné obdobie prepočítavania a hlavne kontroly spávnosti a priebežnej platnosti a do zberných boxov odovzdaných hárkov od občanov. Zodpovedné a sympatické; rozvážne a pokojné konanie.

Zhrnime: Ide  o výlučne občianske referendum s vlastným petičným výborom z občanov SR. No, manipulátor a rybár R.Fico šikovne už rozhadzuje politické siete na potencionálnych voličov SMERu-SD tým, že zároveň opakovane na tlačovke na TA3 vyhlasuje fakty:

1/ do registračných boxov SMERu-SD prišlo asi 300.000 petičných hárkov ohľadom referenda za predčasné parlamentné voľby ; pravdivo -prišlo, a smeráci to zaregistrovali a zverejnili aj na TA3; to je fakt;

2/ rovnakým spôsobom registrujú asi 280.000 Hlasisti-SD - o 20.000 menej a sú v zásluhovosti o vypísanie referenda razom až na druhom mieste, čo je veľký nesúlad. Prečo veľký a nelogický nesúlad s politickou realitou dneška? Vysvetlím ihneď!:

Predvolebné prieskumy dôveryhodných a renomovaných agentúr uvádzajú aj v tohtoročných prieskumoch jednoznačnú a jasnú prevahu a dominanciu politických prívržencov, členov a sympatizantov Hlasu-SD. Rozdiel medzi nimi stále činí minimálne :10%, Keď, SMER-SD neprekročil v poslednom ani 10% hranicu. A zrazu R.Fico práve DNES - 23. apríla 2021 neochvejne preberá zástavu i rozhodujúcu INICIATÍVU vo veciach spoločného zápasu za vypísanie referenda za predčasné parlamentné voľby na Slovensku. Využíva ponúknutý mediálny priestor a prítomnosť novinárov TA3 na tlačovke SMERu-SD. A okamžite sa pasuje do pozície L Í D R A petície za spustenie predčasných volieb. Zahadzuje okamžite a násilne -po jeho politickom použití celý ustanovený PETIČNÝ VÝBOR a posiela ho elegantne DO ZABUDNUTIA a na smetisko politických dejín. Bezprostredne po jeho obrazne vyjadrené-znásilnení.. Ako keď zahadzuje zdravý chlap a rozvášnený muž ochranný prostriedok. Arogantne a vyzývavo. Veď čo . psy štekajú a rozvášnená karavána SMERu-SD ide neohrozene ďalej. A už ho opíja sen o politickej moci.. Vyštekne podstatu svojej neukojenej túžby po moci a vplyve,CITUJEM HO: " - ! Ak by som bol znovu premiérom po predčasných voľbách vyhlásených po úspešnom referende o nich A . blá, blá, blá, blá..." Ukojil sa konečne v priamom prenose TA3. Porovnáva verejnoprávne, klasické SÚKROMNÉ AJ NIM -TERAZ PREFEROVANÉ alternatívne média AKO SÚČASŤ MODERNÝCH A OBĽÚBENÝCH PC SIETÍ A INTERNETU !!!

VEĽKÝ POZOR NA OBSAH VYSTÚPENÍ FICA I SMERáKOV V NICH !!! OBSAH VYSTÚPENÍ NEMôŽE MAŤ CHARAKTER VEREJNEJ PROPAGÁCIE ZVERSKÝCH NÁSILNÝCH IDEOLÓGIÍ fašizmu A komunizmu !!! ZA za TO SÚ STÁLE TVRDÉ TRESTY A KOLÚZNA VäZBA. Stačilo mu na to pár percent pribudnutia v anketách a prieskumoch agentúr a už koná ako keby v nich viedol. A samozrejme, upozorňuje hlavne na fakt (nepravdu!), že aj SMER-SD viedol paradoxne , údajne CELÚ spoločenskú aktivitu za vypísanie terajšieho referenda za predčasné parlamentné voľby v SR..... Vlastne sa ako pravý S A M O Z V A N E C práve verejne a cez média pasuje do ROLE LÍDRA. Starý politický lišiak vetrí a pružne koná. Aj to je tiež pravdivá skutočnosť do súčasnej politickej mozaiky. Dokresľuje moju komplexnú charakteristiku prefíkaného občana Roberta Fica . Exkomunistu a trockistu ako Tatry i Kaukaz. Fico, zdá sa práve, že prekročil všetky medze, zábrany, hranice arogancie. A hlavne poškodil SR viac ako I .Matovič ako nezodpovedný a arogantný šéfino, ktorý dávno nevie čo so sebou robiť. Poškodil nás nehorázne vo vzťahoch s našim východným susedom - Ukrajinou.

Do alternatívnych súkromných médii trúbil tézu, že ORANŽOVÁ REVOLÚCIA UKRAJINY JE KONTRAREVOLÚCIA !!! Až taký silný sa cíti byť tento človiečik. Bublajúci najnovšie ako agentúra Jerevan čosi o vojne armád medzi Ruskom a EÚ. Hoci je pravdivý fakt, ktorý nemám od fica, že Rusi práve teraz kreujú už dokonca ZOZNAM NEPRIATEĽSKÝCH KRAJÍN ! Vojne armád, nie hybridnej či občianskej v Rusku či na Ukrajine. O strete vojsk Ruska a EÚ, ktorej vojská sú zdužené v NATO.. Ak toto nie je šírenie poplašnej správy - ZA KTORÉ JE MINIMÁLNE POLITICKÁ IZOLÁCIA V KOLÚZNEJ VäZBE, KTORÚ OBNOVIL, SPRÍSNIL A ZDOKONALIL -ZA OBDOBIE 12 ROKOV SVOJICH TROCH VLÁD, tak potom čo ho už ku T. Gašparovi a J. KOVALČIKOVI môže dostať ???

No, tým sa potvrdzuje aj iný závažný F A K T : FICO Róbert vytrvalo provokuje, ba skúša, či orgány činné s trestnom konaní, justície, prokurátury a súdnictva neurobia to, čo urobili s kotlebovcami v čase keď vystupovali ako Slovenská POSPOLITOSŤ... Vieme, že tento subjekt súdným rozhodnutím právoplatne ZRUŠILA !!! A zu nastupuje - PO PRVÝKRÁT N A P L N O NAJNOVŚÍ P O L I T I C K Ý P R O J E K T V SLOBODNEJ POLITICKEJ SÚŤAŽI, na ktorú sa R. Fico vždy spoliehal a spolieha a bude spoliehať - LEGÁLNE a ZÁKONNE DEFINITÍVNE D I S K V A L I F I K O V A Ť v našej politickej súťaži KONEčNE ZáKONNýM SPôSOBOM A LA kOTLEBOVCI (!) aj SMER-SD AKO KOTLEBOVU POSPOLITOSŤ pred pár rokmi dozadu. Použime na to originálne recepty zostavené právnou LOBBY smerákov a vybudujme ich cez nimi prijjatou legislatívou. Na likvidáciu politických súperov. Až im z toho budú hlavy brnieť a nespamätajú sa tak skoro a prejde ich definitívne chuť na predčasné parlamentné voľby. Raz a navždy (!) TOTO je môj projekt politickej nodstávky R.Fica a jeho SMERu- SD na slepú politickú koľaj za rozhodnej a odvážnej vlády premiéra Eda Hegera. Tuším, ža sa mi to aj rýmuje.

Prosím vás z celého srdca a úprimne o zhovievavosť - dalej to dnes už nečítajte, lebo je dnes nedeľa a nepracuje sa. A preto už text nebudem opravovať. Nečítajto ho prosím, aby nevznili dezinformácie. Zajtra skoro ráno pokračujem v oprave chýb - obsahových i textových. Aby boli jasné súvislosti. Majte sa. Ivan Olejár, 25.4 2021. 21.10 hod.

PRVEJ ETAPY ŠTARTU NEŹNEJ V krajine medzi Dunajom a Tatrami už deň pre odštarovaním v Čechách - už 16. novembra 1989 vystúpením slovenských študentov, pedagógov, hercov, príslušníkov kultúrnej obce a časti našich zapálených a veci skutočne príklasdne N E Ž N E J a N E N Á S I L N E J a teraz dobre ppočúvajte že vysoko PROSOCIÁLNEJ SPOLOČENSKEJ REVOLÚCIE vedenej intelektuálnou elitou intelektuálov za mohutnej miliónovej a nadšenej a jednojednoznačne masívnej PODPORY zhromaždených v slovenských uliciach občanov štrajkujúcich po námestiach zväzkami kľúčov za odstúpenie a ODCHOD DO POLITICKÉHO DôCHODKU vtedajších komunistov a s nimi kolaborujúcich početých členov SZM (akými dovtedy boli jednoznačne aj Mikuláš Dzurinda a Ivan Mikloš (!!!) , čo je jasný a presvedčivý pravdivý nevyvrátiteľný a dnes už HISTORICKÝ FAKT FAKTOV ako by horlivo ttvrdil a ohlavy im do nekončna logicky argumetačne OTREPÁVAL a PRAVDIVO VYTÝKAL (!) páve Janko Langoš a nik iný !!!! - teda v tých nádherných a rozuhodujúcivch revolučných dňoch - ODSTAVIŤ krátkom čase od MOCI a VPLYVU v bývalom Československu !!!. Spomeňte si spoluobčania, usmerňovaní na bratislavskom námestí SNP duom čerstvých a moc z prachu slovenských ulíc obcí a miest Slovenska zvíhajúcich politikov - Ján Budaj a Milan Kňažko@aktivisti VPN po celom našom hrdom Slovensku !!!) Plačem, priatelia od dojatia a od pohnutia a radosti z tých čias moderných dejín a superpravdivých i spravodlivých a doslovne KOLOSÁLNYCH DEJÍN a Bohom hojne požehnaných práve NEŽNOU vysoko P R O S O C I Á L N O U a za klasickú čistú parlamentnú demokraciu západoeurópskeho TYPU a RAZENIA opakujem a podčiarkuhjem C E L O S P O L O Č E N S K O U revolúciou Slovenského národa!!! Veľmi originálnou charakterom, priebehom i rozhodnosťou a nekompromissnosťou, no preukazujúcou maximálne tolerantnosť a slušnosť - presne v duchu jej oficiálnej hymny pesničkára Ivana Hoffmana a aj za jeho gitarového doprovodu z tribúny v Bratislave - spievanej spontánne na zhromaždeniech občanov - "Sĺúbili sme si lásku" - hymny revolúcie. REVOLÚCIE a vzbury občanov proti 40-ročnej vláde komunistov a KSČ, KSS a jej politickej mládežníckej pružnej a života schopnej úderky a liahne - početne veľkých skupín a kolektívov hierarchicky štukturovaných a často súťažiacich ako tímy medzi sebou o hrdý titul - BRIGÁD SOCIALISTICKEJ PRÁCE (preto a len preto má občanR. Fico geneticky v krvi zabudovaný vzťah k súťaženiiu či športovému zápoleniu, ktorý prenáša aj do politiky - často umne hovoriac o politickom súťažení , no už nie nežistne, lež s vedome zneužívanou maskovacou ŠPORTOVOU TERMINOLÓGIOU potvrdujúcou oprávnenosť jej využívania v komunikácii s PARTNEROM V autentickom DIALÓGU. Zosilňujúc pritom jej efekt využitia a žoviálnosti i všeobecnej prístupnosti všetkým divákom a poslucháčom. To sú už manipulácie početnými obľúbenými Silvovými metódami premývania mozgov partnerom v diskusii a primárneho VNUCOVANIA SVOJICH NÁZOROV a ARGUMENTOV ako axióm , o ktrorých sa vede nedá diskutovať. Aixona ja výrok bez pravdivostnej hobnoty - iba z dvoch možností logické áno (!), logická nie(!). AXIOMA JE VETA? DOGMA PRINCíP TEˇORIE platný bez dôkazu !!! Axiómy sú výroky založene výlučne na VIERE v NICH. Bez akého koľvek racionálneho vedeckého overenia logikou či EXPERIMENTÁLNYM prístupom, teda najmä pokusmi prevázanými na dôkaz ostatných výrokov ktoré májú porirsadené jednoznačne ich pravdivostné hodnoty. No, ale sme zašli už veľmi ďaleko. Vráťme sa k axiomám tvrdeniam vied i náboženstiev bez možnosti akýchkoľvek experimentálnych dúkazov a pôokusov i pozorovaní objekt´ívnej freality., Tažlá filozofia a logika, že čitetelia. o TOM VáS VO CAMI ABSOLVOVANýCH šKOLáCH A šTúDIáCH SOTVA UčILI AK NIE SGTE VEDECKY PROFILOVANý AKO N APR. VE DáTOVý ANALIT, MNE VEľMI SDYMPATICKý PáN KOLEGA kOLáR, NEVIEM čI S DVOMI l AKO PREDSEDA nr sr. pREPáčTE MI NEOMALENOSť. pOLEPšíM SA,.

 nO VYUžEJEM OBSAH O AXIOMáCH NA HLBOKú EVANJELIZáCIU čITERTEľOV, PRETOžE Uťaj poslucháčom a divákom. z radov občanom Totiž nie každému občanovi je príjená bebatab vo vyloženen športovom žargóne, niekoho doslovneb obťažuje, iného zaskočí a zastraš. Zvlášť ak jej nerozumie, nepozná pressnú terminológiu atď. A Fico už získava na úvod body ak presvedčivo uviedol opponetta do úzkych.í. To nčo predvádza v komuniukáciách Fico by mohol robiť a koime´´budciac aj výkonom 1000. klikov v ideologicky účinnom priamom prenose. Dávajúc verejnosti na všeobecnú známosť, žemž zmysel pre zápolenia asúťaže a hlavne pri čportových futbalových aj vrodený a terz dobre fixujme - Z M Y S E L P R E F A I R E . P A Y !!!sofistikovanž manéver Fica jak mraky. No mňa níim nikdy neobldol a vúčšinu jejo vystúpení v TV som s veľkým odporom odignoroval. Videl som mu totiž ďaleko do hĺbky jeho čiernej duše. Keď to potom po páde z funkcie premiéra využil a dosnes používa v jedne z naj ním vytobených účelovo a lišiacky hlášok - LEBO FICU. Oháňa sa ňou pri každej príležitopsti ako účinným VIRTUÁLNYM a MEDIÁLNY mečom. Je mi ho ľúto, aparátčika.... Šermiara ! Pozor , -nie - Mečiara, lba radového šermiara.. A Gágaja, za akého ho vyhlásil a mal aj iný politik z jeho krvnej skupiny - porazenec a truhlík z ŠtB s krycím menom Doktor vo zväzkoch komunistickej všemocnej polície- jej vedomý a dobrovoľný spolupracvovník ŠtB a populárny interpret občianských hymnických márodných piesní a hitu "Idem od Vás!!, neublížil som, neublížil som . nikomu z vás !!", chŕlil zo seba verejne a cez jemu poplatné verejnoprávne média - masovou manipuláciou spoluobčanov - lzi a zároveň spevom navádzal na ťažký hriech svojim spevom v zmysle páchania hriechov na spoločných politických zhromaždeniach až oslavných orgiách podľa platnej zbierky zákonov a kánonov záväzných pre každého kresťana v jeho svedomí - podša Kódexu kánonického práva - CIC. A to konkrétne a dokázateľne . verejnou produkciou a navádzaním na hriech - konkrétne velebenia, nahrádzania a klaňania sa domácim bôžikom zvaným LÁROM - od slova bludár je skratka -lár- .... Lárom ním bol a aj možno ostal dodnes - obrázkom Mečiara (aj iného politika , vrátane Eda Hegera!) a zapálenou sviečočkou zostala vtedy Ikona slovenských voličiek Mečiar-Babiek! Ktoré ho zborovo a srdcervúco do spevu odchodovej politickej hymny ich zbožšteného Vladka (opakujem , čím podľa CIC a Morálnej teólogie dokonane spáchali ťažký hriech, ked nahradzovali ikony a obrazy a obrázky Krista Pána a našich blahoslavených a svätých - zozrazeniami modiel - hriech modloslužobníctva (!) Modlou -iba človeka a spoluobčana - JUDr Vladimíra Mečiara. - hoci šikovného a zaslúžilého politika! A hriešne OBRAZOBORECTVO je tiež prítomné. Šikovným, no hanebne a sofistikovano násilne orientovaným spôsobom Vl. Mčšiarom a žurnalistami, redaktormi a novinármi- AJ rozosievaním ťažkého hriechu po celej krajine . Aj nadšene, horlivo a pekne i falošne spievajúcimi Mečiar, Dzurinda, Mikloš, Dulayi či Ficobabkami, babami typu Nagyova, Dubovká či Thótová, ale dnes aj exministerka zdravotníctva § favoritka súčasnej politickej moci Kaľavská - všetky dokopy iba ako a bohaté a nadmieru geneticky vyklonované BEZINKY (!) v prvej fáze Nežnej.... Čo soôsobil jeden zámerný atak na masy pokútne a kokaboračne šírený krajinou moci poplatnými, zmanipulovateľnými médiami, pán poslanec Fico. Nehovoriac o alternatívnych a Internetových.. Poznám ich silu a slúžby v záujmoch predovšetkým kapitálu ohavnej ekonomickej celosvetove LOBBY. Liberálne , rozhodne nie sociálne, či trockisticky orientovaných vospolok. A vy ste sa stal odpredvčera ich zástuancom a šíriteňom, Dokonca ste im verejne deklarovali využitie SMER-om SD No , vy ste už postihnutý, Vetrzte mi . Tu je dôkaz VE´D alternatívne média sé v obrovskej miere dielom signatárov Orvorenej spolločnosti. Viete kto stojí na ich čele. Maďarský multimilionár SÓRROSSY. Úhlavný nepriateľ Viktora POrbána v Maďarsku. Takže vy ste včera nepoškodil na TA3 v tašovke iba susednú Ukrajinu. Vyste jedným dychom násilne a bezohšadne zarúbal do ma%darsko- slovenských sussedských vzčahov. Totálny a frontálny útok Sofistikovanž. Ke´d nám práve odobrali vzporky sputnika V na odobrenie. Verejne a pri plných zmysloch rytiera volám - VY ŠPINAVEC - ŠPINAV=V. Verte, že keby som bol nan mieste e KOIlákovej @comp. uý vás polícia inrenuje do kolúznej vazby Kam jasnodvťerajška po verejných v

yjadreniaxh osvysielaných sporavodajskou TA3 jednojednoznačne PATRÍTE. Nehnevajte sa ale vás okamžite muséme politicky IZOLOVAŤ, lebo vás zhubný vplav prvýšil všetky občiansky rešpektované legislatívne normy. &&&&&&&vače konanie je hlboko protosúoločenské. Rozvratnícke. Proti záumomsúčasnej SR. Ak by boli povolené súbeje , okamžite vás vyzvem. A skončili by ste definitívne. Tak na vás mňžem zvysoka kašľať. Pobavili ste ma. Vlastnou politikou sebapopracvov. Stali ste sa práve prvým slovenskýn politikom SEBAPOPRAVCOM :alebo vám chcem r´tmočiž, že ste včera DOKONALI (chálabohu na rozdie od občiabského hrdinu -, ktrrého si nesmierne vážim - RIP rodine Lučanskýc aj dnes a opakovane!)iba vzťahy. Prjem vám príjemný politický dúchodok v košiari s Mečiarom i Bugáro. Dobojováno, visko rozbito. PODPíSANý - mUSSOLLINI bEnito. vraví odrhovačka troristickej briggade rose. Príjemnú cestu do Vami dôsledne rozpracocanej a vymakanej KLÚZKY. Majte sa. Završujem svoje dielo úderu politikovi Ficovi, ktorý ako dodnes predsedA A VODCA STRANY smer-sd NA SLOVENSKU NEKONAL VOčI MOJJEJ A LEN MOJEJ OSOBE A OBčIANSKY SA MI DODNES NEOSPRAVEDLNIL A VREJNE MA VONKONCOM nerehabitoval. m pOHáR MOJEJ TRPEZLIVOSTI S P§SOBENíM smeU_sd NA SLOVENSKU PRETIEKOL

Áno. Boris ešte dnes dopoludnia si telefonicky mohol odvrátiť rozhodujúci úder Ficocvi. Ved ste mohli pekne registrovaž, že môj bloh sa modifikuje a jeho definitívna podobe ešte sa iba tvorí a dnes definítne dotvorí. No, mlčíte. Tak som na radeNo váhali ste v mojom prípade Boris . už pačv rokov deväť mesiacov a pôť dnní. Fico sa stal práve politickou mŕvolou. Prepášte všeci smeráci. Zradili vás voči mojej maličkosti. Voči dlhom z milnulosti. Urobte smen pozvite ma a ja vám okolnosti svojho úderu rád a poctvivo vysvetlím riskujúc ukriýivanie ako Janko Langoš. No, pokôladám sa za jediného nasledovníka a háma aj bojpovníka zo záhrobia, Jeho odkaz mim bude donekonenčne roppaľovAť srdce. pREPáčTE. žE SOM MUSEL POLITICKY UMLčAť Váš IDOL. nEBERIEM MU žIADNU POSTU, KTORRé SSUI PORáVOM VIO VAčOM smerE-sd VASLúžIL A ZASLéžIL. sLEDOIVAL SO M HO STAROSTLIVO AKO MečIRA. bOLI poKLITICKýMI- ˇoPRIMNESúPUTNíKMI - S mEčIAROM MOčIAROM. i PREMIéRMI sr.

RIP, Róbert. Považujem Ťa stále za dôstojného súpera a reprezentata legálnych a zákonnýcjh záujmov sociálnej demokracie Slovenska- No, prozápadne j akom sa ukazuje HLASD s ťahom na tradície i súčasnú agendu a prístunemeckých sociálnych demokrartovzáujmov Je po funuse. Nemám m omentálne čo dodať na zasadenie pderu. I vráteného spredšiestich rokov, keď ste ma za tichchéhu súhlasu primátora Bardejova a Tvojho Róbert spošahlivého regionálneho politika 27 mesiacov pred termínom môjho riadneho dôchodku poctili -

A/ Najprv sociálnou popravou vykonanou občiankou I. Makarovou, ktorá ma predtým verejne na pôde celého vedenia pred predošlým RŠ - Mgr, Jánom Dráčom -vyhlásila za S V O J H O -OSOBNÉHO NEPRIATEĹA, ričom som statočne zostal jej PRIAMYM podriadeným, po vyhlásení v januári 2012 !!! veľmi si pamätám termím hláška na vedení v riaditeľmi školy, svedkovia dosnes ťijú traja kolegovia okren *Janka dráča dvaja %dalčí koegovia z vedenia a zástupca tunajšej miestnej odborovej organizácie pracovníkov OZ PVVŠ, ktorej som vtedy bol aktívnym členom vo funcie predsedu revíznej komisie., pripomínam pani Makarovej ZRŠ pre II. stupeň v ZŠ B KRpelca BHL. Aby si r=bert rozumel, boris *H akom primátor bol ZRIAĎIOVATEĹOM načej a je d ním dodnes. . Preto mi ešte dnes pred zverjnením aktualízácie blogu mohol zavolať. Neučinil tak a veľmi ma sklamal. Pritom Ty ho považuješ, chm ťa uistiť právom, za príklsad práceposlanca SMERu.SD na regionálnej provni. Pravdivo a právo. Ve´d už štvrté funčné obdobie pooctivo a dobromyseíne a statočne vykonáva svoju gfunkciu. Klobôk dole, ped Borisom Hanuščákom - (konškolákom ako vy s Čižnárom(!)) a mojim koegom zo V=S štúdiíz UPJŠ v Košiciach a priateľlom lod roku 1974 ! Rodom z Gerlachova v bardejovskom regióne. nŠLKOLY III !

a občana I. Banduriča,; môjho osobného durića aj Ban - s celom bandou červených kryptokomunistov, teda čítate dobre BAN_DURIČA - bonzáka a nadháňača vybraných obetí pred súdne a tajné rady a spolky i dokonca RODINNÉ POROTY ako na Sicílii napr v r vo výlučne až minimálnej osemčlennej rodine miestnych kádrovčíkov učiteľqov - FEDOROVÝCH - krorých aktivita posledné štyri desaťročia úspešne vedie miestna gorila- RNDr. Andrej Fedor - nik menší ako exPOSLANEC NR SR za preslávené HZDS ! Hahahagaháááá. Mosím sa mu takto verejne vysmieť do ksictu. Jedno ma mrzí, zže aj on je RNDR. ako aj. Aj preto som si urobil aj ďalšie adkademické tituly. POdobne konal i on, Bez súhlasu predsedu miestnej npobočky KŠ a odobného dopuručenie je vedúceho RNDR. Rusina a zároveň zártupcu tunajšieho gymnázia L. Stockela v Bardejove, sa prihlásil a len a len z VLASTNEJ INICIATÍVY a proti grozhodnutiu ZO KSČ SOŠ strojárskej v Bardejove, pána A. Mikuľáka (RIP Andrij!) sa poza ich chrbát prihlásil na Večernú univerzitu marxizmu leninizmu - VUML a úspešne ju ukončil, hoci vyvolal rozruch a znepokojenie regionálnych štrúktúr mocipánov za KSS a KSČ!). A bezprostredne po spustení Nežnej a v priebehu jej prvej etapy sa z neho úprimne smiala celá bardejovská pedagogická obec . aj za mafiánske rodinné kádrovačky pedagógov v rodinne Fedorovcov!!! No, nestihli sme ho vysmiať úplne, pretože ako Mečiar či Fico - bleskovo rýchlo - po rozpustení VPN prezliekol politický kabát a stal sa dokonca jedno celé funkčné obdobie poslancom za HZDS a osobným priateľom jeho podpredsedu Augustína Mariána Húsku (RIP. pán poslanec NR SR Augustín-Marián!); no podozievavý Vl Mečiar znalý a preškolený spolupracovník našej bývalej poliktickej polície ŠtB s krycím menom Doktor ich zakrátko eliminoval pre ich silnejúci pollitický vplyv a dosah v centrále HZDS. Fedora aj z HZDS vylúčili, Húska to nevydržal a napokon ( fyzicky!) zosul. tO NIE JE PRíPAD m. KOVáčA JUNIORA - JEHO NáSILNá ZAVLEčENIE DO CUDZEJ KRAJINY V ALKOHOLICKOM ABúZE, TO NIE LEN USMRTENý rÓBERT rEMIáš VýBUCHCHOM JEHO AUTA NASRAžENOU NáLOžOU, HOCI VDOVA REMIášOVA VOLILA V čASE SMRTI SYNA - Mečiarovo-močiarovo HZDS; -to nie je iba násilím a konšpiráciou mocných a ministrom vnútra za HZDS - nezákonne zmarené referendum a zaň udelenú amnestiu ministrovi, ktorý referendum zmaril Močiarom-Mečiarom, a ktorá bola ešte do včerajška považovaná škvrnu a biľag nášho právneho systému iniciátorovi škvrny - práve súdne orgány Kocúrkova - VEĽKORYSO ZRUILI (!);.... atď, ...atď-.

No, späť k exposlancovi za HZDS A. Fedorovi poslancovi, keďpo jeho definitívnom vylúčení samotným Mečiarom sme sa ako pedagógovia - schuti pobavili na jeho kľukatej politickej trajektórii po Nežnej i na jeho importe tzv. vysoko sofistikovaných a násilných a pre kolegov tragických - s minimálne dvomi dokonanými samovraždami tesne pred ich výkonom kypiacimi zravím - kolegov:

- 1/ ZRŠ Kovaříka (RIP!) v meste v III. ZŠ Bardejov;

- 2/ RŠ v Maľcove Jožka Harňáka , ktorého manželka za Fedorovcov pracujúcich začas na Okresnom úrade v Bardejove - veľmi zodpovedne a príkladne vykonávala funkciu INŠPEKTORKY Okresnej školskej správy v Bardejove. Poznal som jej prácu prostredníctvom priamych štúdii jej inšpekčných správ a aktivít, keďže som necelých 5 rokov pracoval ako inšpektor-metodik na školskej správe až do svojho odvolalia mojim vtedajším priamym nadriadeným a vedúcim Odboru školstva OÚ Bardejov - pánom Bogdanom Fedorom a zárovdeň bratom Andreja Fedora - exposlanca NR SR. S bratmi sme boli prírodovedci - oni matematici, ja fyzik-chemik; aj sme si začas rohzumeli a ťahali za jeden povraz. Dokonca sa bpo okrese bhovorilo, že som z VPN zakotvil v HZDS a preziekol politický kabát. Ako ste ma veľmi slabúčko poznali, kolegovia moji včetci.Musím preriť písanie pre prevahu slz v očiach a chvdenia celého tdela. Len si masdovo spomente na udalosť, ktorá sa stala na začiatku nášho spoločné=ho Funkčného školenia funkcionárov školstva - nčlenov okresnej školskej sôprávy, riaditeľov škôl a ich zástupcov. Akoby to bolo včera, po prvom dni =preškoľovania sme mali viacerí zabezpečené aj ubytovanie v Škole v prírode v Chmeľovej, kde sme relaxovali, V kongresovej miestnosti na poschodí sme sa po vbečeri žišli ako partia v slušnom počte. Spomínate si panie riaditeľky, páni riaditelia a početní ich zástupcovia ??? Len nám povedzte pán metodik, len nám púovedzte pán áinšpektor, len sa náím vyznajte pán kolega, opakovali ste prakticky do nekonečna" Aký mát názoroz na osobnosť pána vedúceho nž´ášho odboru školstva , pán doktor Olejár. Triokrát somn vám verejne slušne odpovedal, že ak to pravdivo a bez zábran poviem okamzite ma odvolá. Navyše o poschodie nižšie mali spoločnú izbu kolegyňka innšpektorka.- metodička Marienka Rizurova z úzkeho okruho nášho odboru školtva Paeddr. M. Pizurrová , nech jej dán Pán Boh veľa zravíčkaľ no trio by ešte nebolo z´daleka všetko , lebo jej spolubývajúcom (znovu plačem, púrepáčtw, bola zákonitá manželka môjho šéfina -. Msarzta Fecková , aj jej prajem krťásnu spomienku. Marti taký klrutý vie byť život(!) a toto he môj pedagogický testament§ A

A za týchto okolností na vami vystupňované dobiedzanie som odvetil. a položil vám prítomným dobrej dvadsiatke koôlegov otázku. Je vám jasné, že pokiaľ budem pravdivý a ja neviem kôlamať dostávam od Fedora zaslúžená kopačky ???:? Namietali ste a zadúšali ste sa že sa to nikdy nedozvie.Namitol som - ve´d o púoschodie nižšie má manželku p=red spaním so svojou zászupkyňou Marienkov" Ani tak som váz nepresvedčil a neprestali stze. A výmamilo odpove´d jednou vetou. Mám právo vám ju pripomenúť, púriatelia . Vy, niue ja sa budegtehanbiť a červenať, pretože keď virtuálny hybridný kzrižiak Iv 0li zatne bolí to aj po zhruba 20 rokoch. To je čo saom povcedal: "Najväčšou rezervou práce vedúceho odoru je, žte používa, teraz by som hohol dať do textu začierne ný obd=lžnik a poriadne blog natiahnuť. Neučiním tak a dodám, že pán Bogdan používa NEOSTAKLINSKÉ PRÍSTRUPY av PRAktiky !!!! To som si ako na vami, vašou neodbytnou zvvedavovoťou dovilili ukázať praktický príklad sa asistovanej politickej samovraždy. , ktorá do dňa bola doplnená mojim odvoláním z funkcie a okamzítým zrušením môjho miesta vo funkčnom štúdie pre RŠm ZRŚ i pracovníkovvedení odborovc školstva pri Okresnom úrade v Bardejovw. Nio , slusenosť s vami bola jedinečná. Uvedomte si, že som si názorne a sofistikovava dovolil ostestovať priam o presónálne, ak chete okádádrovať wšpičky vedení škôl v celom okrese, ok Aj tých ,ktrorí odošli a &alibisticky by mi dnes tvrdsili iné. Ve´d sme boli tím riadiacich pracovníkpov okresného školstva v Bardejove. A moja info o Bogdanovi sa šíila z úst do úst. Boli ste ňou hlboko zaskočení, vy zžda ochotní za každých okolností chváliť a oslavovať nadrioadených a nastavovať za nich chráty i ohýbať pred nimi pružne chrbtice aby ste dosiahli pozíciu čo najhlbšej pkklony. A v ôcec ste sa neznmenilim a klaniace sa vrchnosti. doteraz V ntom je , bude a zostanbe medzdi nami obrovský kavalitattívbny R O Z D I E L. Nečudujte sa. Som posledným živý m nasledovníkom popraveného Jána Langoša. Pozor nie Alexandra Dubčeka. Na §om mi nezáleží. Bol iba reformným KOMUNISTOM. A ja som ANTIKOMUNISTA, čo je vškolskom systéme veľmi vzácne a zriedkavé. Navyše novo etablovaný, hybridným virtuálnym križiakom po vzore ministra Milan&a KJrajniaka. AAko pon i ja sa verejne považujem za križiaka. Dokonca som v parlamentných voľbách voli SME-RODINU, no nemusíte sa trasť aj pony a oni m& ako vy hlboko SKLAMALI ! Vidíte, že sasom sa vôbec ale vôbec nezmenil Le práve teraz vyslovujem svoj principiálny ppostoj férovo, pravdivo a nahlas. Ako to stáročia robíme my križiaci. I chválabohu aj kolega križiak. ministeer sociánych vecí a rodiny. Milan Krajniek . že vzbudzujeme rešpekt. Zákonite. Usilujem sa obhájiť svojich kolegov . V nudznych i hojných časoch. Viac vám ebudem vyčítať za moje udanie Fedorovi i prepustenieb z odboru šľkolstva. Očakával som ho po vyslovení inkriminovaneho postoja. Nio, spam´tajte sa konečne a majte reovné chrbtrice. Ste na čele tímov pedagógov a máte hlavnú zodpovednosť bza ekukáciu detí v časoch pandémie KOVIDu-19. Nesmiete sa dať znanipulovať Grohlingovi s fašizujúcimi a liberálnymi prvkami vo dvojom vystupovaní. Typický liberál-ľudák. Kedykoľvek ho vybudujem ľavou zadnou a &ani si v dial=ogu so mnou nnecekne. Rehabilitujte nsa mimi v avybyvte besedu v TA3 dua Gruhlig Olejár o problémoch našej chudobnej reoličky . REGIONÁLNEHO ˇ3KOLSTVA SR zanedbaváneho a zhoršujúceho jeho stav bez vimky všetkými minostrami školstva ao čias ľavičového pučistu a krasorešníka vtedy Doc Milana ftačnika. Aluebo nech si do štúdia, alke bez akýchkoľvek redaktorov a žurnalistov sadnú všetci od ZFtáčnika po Grolinga na debatu bez časového limitu, ako dobrý zápas v boxe a po2dme na vec. Ale s výhradou, ýe celé dve hodiny budem hovoriť jam oni si možzu ioba robiť poznámky a potom vypukne dialóg, ktorý múáýe tfvať aj do konca volebn=ho obdobia vlády v ktoej sedí ministrer gROHLING. POZOR Aby som prediesil ich kritická spološčnô obžalobu a INENE´d stále bez ich vstupov prezentoval riešenie, ktoré sotva kedy čuli a šujú . A to je všetko. Nebudú ysa stačiť čudovať... a oblákom sa vraciewm k šfunbkčnému vzdelávaniu Rv fdávcnewjh minulosti aby soím sa vetrewjne očšuistál a REHABITOVAl v slovenskej pwdagogickewj obvci. RAZ a navždy. V záujme refornmných snáh slovenského reginálneho školstva v rúmi mnou originálneho projektu s názvom. PROSOCIÁLNE SLOVENSKO A SVET BO/CNOSTI V prvom storočí tretieho milínia po Kristu pánu. A budete gúšať očami. to ste nemohli v živie v oblasti pedagogiky počuť . ani, zzo severu, aNI Z JUHU, ANI Z VýCHODU, BA ANI ZIO ZáPADU čKRAJíN NAšej modrej planéty. Ani z UNESCA. Mali sme s RŠ J.Harňékom nadštandardné pracovná vzťahy a boli sme v súkromí veľmi dobrí kámoši. Jožka nastrašili, že je podozrivý zo sprenevery a korupcie peňazí a chudák sa porúčal zo sveta DOKONANOU SAMOVRAŽDOU po tom, čo mam pripravil drevo nadlhšie vykurovacie tponé obdobie, A ktosi si zas ako Pilá-Pontský umyl ruky a n&sxyppal popl na hllavu - RIP. Jéži i pani kolegyňka inšpektorka Harňáková;bardejovských mafiánskych (ako ždy pravdivimtvrdil exprezident Andrej Kiska, hoci ty ako vodca Smeru si mu to vyvracal a oponoval. KISKA MAL O MAFII JEDNOZNAČNE PRAVDU-PRAVDÚCU """ V=Aka Andrej, že si to vderejne prezentoval! Ďakujememe aj za Jana Langoša ! ktoý ako RŠ moju sociálnu popravu spustil za vedenie ZŠ dňa 24. apríla 2015(!) presne pred cekom šiestimi rokmi a dnes je to dokonca na DÉŇ I HODINU. Hoci mimo pôdy riaditeľne, no na naj už jednanie pokračovalo aj potrebnými písomnosťami následne az už do koca mesiaca apríla 2015, Predstavte si, ýe k 1. máju 2015 som mal byť obrazne povedaná sťatý akokom vykonanie popúravy, ktorý som mal potvrdiť vlastným spodpisom. O noič nie menej ZVRHLEŠIE PPRAKTIKY ako ri zahájení kolúzky. Veď uvidišíš a posúdidiš, spoluobčan Róbert F. Je mi ťa lúto. Uvidič, ako sa ti rúca celý svegt a budúcnosž v ňom... Z posr....tých politických dôvogov a lebo ako u mňa z lásky k dežom a mládeýi Sveta Ježišových maličkých, ktrorým som nadšene zasvôtil celý život a srdce. A oni mi ho natrvalo ukradli dodnes """áme!!! A dokaličili mas psychicky. Urobili zo nňa svorne občana I Y-tej katreg=orie a mrzáka a invalida!" Pre nioč. Pre deklarované osobné nepriateľstvo priamej nadiriadenej - OBY%ČAJNE NEPARENEJ BUCHTY Z BARDEJOVA. A spravilin zo mňna razom vnútroního migranta - od h spoločenskej hanby som sa musel s maželkom po šesťdesiatke vysťahovaž do Prečova. Keď sme na starobu mali v okrese Bardejov s manžekou v osobnom vlastníce 5-arovi pozemok s pionierskou chatkou an v záhradkarskej osade Gróner - ako ty Róbert svoju vinicu, ktorú som ti nikky nezávidel a novinárska svorka ti ju neraz OTREPáVALA O HLAVU, ČO DODNES VEREJNE, AJ TERAZ ZA PREVOLáVAM: HANBA NIEKTORÝM NOVINÁRON SR - zdochlinárom a mrchožrútom ako hyeny - na čele s poskokom bohatej celosvetovej LOBBY práve v korone zbohatnuvšej za púhy rok o ďalši TRI BILIÓNY pán vraj už polkitický dôchodca liberál Beblavý, pani Beblavá S., pán Sulík i pani predsedníčka, tajne si brúsiaci zuby v predčAASNýCH VOľBáCH, KTORé SASI SA ICH úSPEšNýM ROZBEHOM S SNAžIL SPUSSTIť. nO PRíLIš SI KONFABULOVAL. vOJNA MEDZI ruskom A eú S BOJISKOM NA uKRAJINE. tO JE šíRENIE POPLAčNEJ SPRáVY, KTORé SA MUSí RIEšIť V TEBOU PRE ODBOJNáCH OBčANOV PRIPORAVENEJ DNEšNEJ kolúzke l jEDINE žA BY TERAZ, KEĎ ťA DONEJ ODVEDú SKUTOčNE VYPUKOL FYZICKý KONFLIKT A MáDIA BY OZNáMILI ZAčIATOK V PODSTATE SVETOVEJ VOJNY MEDZI rUSKOM A Eú. TO SA RÓBERT NESTANE. aKJ KEBY SI TO KAPITáN dANKO ZO SRDCA čELAL ABY POTVRDIL PARLAMNTOM UDELENú KAPITáNSKU HODNOSť PRIAMO NA JEDNOM Z BOJíSK NOVO ROZPúTENEJ VOJNY. aJ KE´D pUTIN VYPRACUVáVA STRATEGICKÝ ZOZNAM nepriateĺských krajín VOčI NíM CHRáNENéMU AKO PREZIDENTOVI - rusku. zOZNAM MNECH KľUDNE EXISTUJE. rUSKO JE VEľMOC A KOGICKY Ná VEľMOCENSKá ZáUJMY A POTREBY, KTORé MA CHRáNIť VY PROTI VYšPECIFIKOVANýM pUTIN.!) To je OK. No, nie tvoje šírenie poplačnej správy v čase pandémie KOVIDu. To chceš aby nAšI SPOLOLOčNí SPOLUOBčANIA úPLNE ZDIVELI A ZOšALELI:: aLEBO ABY mAĎARI TVOJIMI ZáKETRNýMI VYHKLáSENIAMI NIE MňA RADOVéHO OBčANA sr, ELE POLLITICKEJ AUTORITY S PUCOM TRJNáSOBNéHIO PREMIéRA sr, oRBANOVHO PARNERA V DIALOLäOGOCH NA úROVNI mAĎARSKO- sr , NA PôDE vô4 AJ NA PôDE eú NA NAKONIEC I NA CSCéNE CELOSVETOVEJ ZAHRANIčNOPOLITICKEJ VYVOLáVAL BúRLIVé MASOVé NEPOKOJE A NáSILIE. aKO TERORISTA denníkom N (!) -ZA NáSILNé A HLBOKO ZRAňUJôCE čASTO POUžíANé PRAKTIKY !"!! dnes 24.4.2021 ako dvoch šlenov najužieho vedenia mojej materskej školy - ZŠ Bartolomeja Krpelca v meste BARDEJOVEJ, KTOREJ RIADNYM ZRIAĎOVATEľOM JE ODBOR šKOLTVA mú V BARDEJOVE VTEDY IN DNES JEJEHO VED=CIM A PRIAMYM PODRUIADENýM PRIMáTORA b. hANUščáKA - rENé seMANIšINOM+ AKO ZRIAĎOVATEľOM šKOLY.

sKRáTKA SI MA VEľMI SKLAMAL SVOJIMI VYHLáSENIAMI V ZáVERE POLITICKEJ KARIáRY. sKĹZOL SI NA úROVEň RUSKéHO ANARCHISTU Z 19. SDTOčIA, NAPR, sášU uLIANOVA (lENINOVHO MLADšIEHO BRATA - POPRAVENéHO SPRAVODLIVO ZA ATENTáT NA RUSKéHO CáRA.A

bbbbA okrem tohgo, si sa dostal na pozície terorizmu svojimi hláčkami- napr o nenosení rúšok smerákmi. Vy si neuvedomuje, že tým už priamo ohrozujete zsravie občanov i priebeh šírenia pandénie na území Slovenska: Že ofiáálnymi vyhláseniami , špičiek, ýe sa nenáezte zaočkovať idete tvrdo PROTI Základnej metóde a spôsobu úspešného boja s pandémiou na Slovensku? Ak prakticky občiansky hlasno a verejne dávate najavo, že vás smerákov sa rady a opatrenia ako jedinej a odolnej skupine občanov vírusi pandémie nedotknú a nenainfikuje práve občanov.zárove§ politikov SMER-SD. ýe ste elita krajiny zaštepená a odolná KOvidu? čo ste sa zbláznili? Rozum úplne potratitili. Ve´d slovenské cintoríny, márnice i nemocnice sú plné aj obetetí sympatizantov SMERU.SD. Hádam nemáte ambície aby sa zdokonalili akotvoje a len tvoje dieťa v našomsúdnictve, ktorého si najtemnejším KRSTNÝM OTCOM ako na Sicílii - tvoja kolúzna vôzba aj jej beštiálne podmienky, ktorými som na 100% prejdeš a užiječv si ju aj poskokmi na šele s Kaliňákom seniorom /ä(!) v duchu zásday - padni komu padni. Ak vám tro pomôže rád sa k vám pridám, myslím do kolúzky. Myslím to smrtešne vážne! Už teraz tvrdiac, že ja som taký psycický ododlný c chlap už vyrovnalý s vyššie uvedenou sociálnou popravoe i nasyledujúcou šesťročnou sociálnou SMRŤOU starostlivo mocou vybraného občana-obete ppolitických a iných násilných súťaží a zápolení. Ver mi.ROBO *I, ver mi aj ROBO II. (Kali§), ž ja -e ju zvládnem ľavou zadnou a celkom sám, bez akých koľvek svetských obhajcov Aý taký som frajer ako hybridný virtuálny križiak a živý zástupca na tejto zemi - antikomustitu a jedného zo zakladateľov VPN i nesät riiaditteľa ÚPV v Blsve. Janka Langoša. Moj polický vzor č. 1 -, dámy a páni. Vlastenmecký a, dobromyseľný a ne=platný a prosociálny osobnostný vzor"" R Tak akou je rovbo tvojém reformný komunistA %SANI BáčI. ja ti ho neberiem . Boloňská uninerzita kponala čestne , objektívne a szpravodlivo vo či Alexandrovi Dubčekovi. Rozhodne viac ako jeho súputnícci napr. Gusto Husák, Vasia Bišak, váslav Klas , Vlado Mečiar-močiar, a%daší. Sprovodili zo zo svtea ako Jana Langoša. Rovnako autonehodou na diaľnioci či rýchlostnej ceswte. rOVNAKý RUKOPúIC .., čO JE VEľMI PODOZRIVí I PO TOčKýCH DESAťROčIACH. a TRETíM DO PARTIE DOPRAVNýCH NEHôD JE mILAN rASTISLAV šTEFýNIK - OTRC DEMOKRACIE NA sLOVEMNSKU. oPAKUJEM OTEC ZAKLADATEľ PARLAMENTNEJ DEMOKRACIE NA slovenku. pODOZURIVé SKUTOťNOSZTI NA R S PRUHOM PáN ANALITIK kollárDEMOKRA ! nastavené duom FICO, ČIŹNÁRR @comp /( - o tom , potom ako vraví Béla. GB.

 S mEčIEROM- MOčIAROM(!)samým Mečiarom. babiek Mečiar piesne - Vl. Mečier. Je známe - Pre mňa ste iba obyčsjní gágaji a prďäsi !!! - na miestej, mestskej, okresnej, krajskej celoslovenskej i celoštátnej a ÚSTREDNEJ - ČESKOSLOVENSKEJ úrovniach - kopirujácich identicky a dokonale štruktúry a politické posty, funkcie avplyv - ich materskej a zakladateľskej - Komunistickej strany Československa-mladých a vitálnych i dostatočne agresívnych a sebapresadzujúcich sa v politike komunistických kádrov SZM, že súdruhovia a členovia orgánov SZM v bývalom Východoslovenskom kraji - podarené a polkiticky super úspešné - v podstate iba trápnych a bez charakterných úspešných PREZLIEKAĆOV POLITICkÝCH KABÁTOV a kariéristov cez SZM predvoj uzurpujúcej si v článku 4 o vedúcej úlohe KSŠ pri rauidení osudov občanov socialistického a komunistickéhom čštátu Československo po dlhých vyše 40 rokov, od Gottwaldovho komunistického puču namiereného hlavne proti víťazstvu pravej a čistej parlamentnej demokracie západoeurópskeho typu s tristo ročnou tadíciou na západnej pologuli sveta PRÁVE V PARLAMENTNÝCH VOĽBACH zorganizovaných v roku 1947 PRÁVE NA SLOVENSKU - po ukončení II. svetovej vojny - znovu ako už súčasti jediného predvojnového štátu , údajne dvoch bratských slovanských národov, teda ČESKOSLOVENSKA. UkutočnenéhoNÁSILNE a v rozpore s dosiahnutými volebnými výsledkami práve na Slovensku a práve - Demokratickoustranou Slovenska !!! Vidíte jasne cez historickú prizmu, že bez akých koľvejk prívlastkov typu konzervatívna, kresťanská, liberálna, nebodaj sociálna či dokonca socialistická či ľudácka, klérofašistická, agrárna, hlinkova, tisova, tukova, čanrnogurského, osuského, rázusova, spolková, kulakov, buržoázna, boľševická, robotnícka, národná a podobne.!!!!! Jednoducho DEMOKRARTICKÁ ! Slováci tým predbehli okolité susedné krajiny o polstoročie. Veď na ňu na našej politickej scéne nadviazalo no nielen KDH, a hlavne konzervatívna OKDS okolo Prof. Petra Zajaca, ale hlavne vtedy novozaložené občianske hnutie občanov Sloveska zjednotených princípmi záklsadných cieľov prvej fáza Nežnej revolúcie - Verejnosť proti násiliu - VPN. Jediného politického zoskupenia, ktorého som dodnes aktívnym členom. Ak si Igor &maaaatovič vystačil v prvej fáze zakladujúcej fáze s počtom ščlenskej základne 4 - štyri. Ja si dnes s členstvom ešte nezhynuvšieho VPN vystačím s počton - J E D E N MUŽa CHLAP s crbtovu kosťou ako Jano Langoč. Jano ťije a dýcha vo mne. A bude politicky dýchať až do mojej fyzickej smrti. Hoci ma teší, paralelna existencia strany ZMENA pod krídlami OĹANO majúcej svojich zástupcov NR SR, dokonca ministra séčasnej vlády Janka *Budaja, s ktorým som svojho času korešpondoval ako predseda V bunky VPN pedagógov SOU služieb v Bardejoveve a adresoval som mu aj populárnu Bardejovskú výzvua pedagócgov azamestnancov školstv a, ktorý svojim podielom prispela tiež uku zavedenie VOĽBY RIADITEĽOV ŠKôL A ŠKOLSKÝCH ZARIADENÍ v ragionálnom čkolstvre uč vznikajúcej a transformujúcej sa SR. A naj, podľa mňa najlepší minoister školstva v dejionách - KOVÁČ ju jednu z mnou stanovených púožiadaviek z 9 bosdovej vý Bardejovskej výzvypráve pedagógov aj akceptoval v planej moetre. Boli to jediné slobodná voľby riaditeľov a vedení škôl a školských zariadení. Pfrvé i posledné. Časť komunistov a ich podporovateľov aj po odštartovaní Nežnej sme stihli načas, podotýkam že iba NAČAS ODSTAVI´T z aktívnej školskej politiky. No naše úsi.ie zlomiôli ddfinitívne v rokoxch ľééľ až ľééť cez trojicu politikov aposlancov NR SR - krptokomunistu a ľavičiara a člena vtdy SDĽ - ministra školstva - Milana Ftáčnika, jeho nástupcu v ministerskej funkcii vtedy ečte pre školstvo, šport a teledsnú kulltúru - Martina Fronca - za tuším KDH lebo SKDÚ a do tretice - Láslá Szigetyiho z EGUTELÉSZ. Zlomili nás nami zaslúžene vybojovanou štátnou službou a solídnym stausom a plati učiteľov regionálneho školstva. Dodnes sa ma , na rodziel od M. Krrajniaka za Sme rodina s pollitickým menom KRIŽIAK, sa prezentuje svojim politickým menom jediného členy bojujúceho početné politick= boje dopod vlajkou origínánoho VPN ako h, naľalejte sa - HVK . HYBRIDNÝ VIRTUÁLNY KRIŽIAK - Iv Oli (chvála Bohu, že som sa aj konečne predstavil občanom SR aj menom na Internete(!) aj v tomto obsahom a odkazmi - pre mňa zásadného BLOGU, môjho najlepšieho brnenia i meča nenásilia, viery. nádeje a lásky ktoré vždy pohotovo, účinne , pravdivo a spravodlivo bránim a apologeticky obhajujem, hlavne pred ľstivými a vypočítavými násilníkmi ako Robert Fico@comp (comp., rozumej výlučne celý SMERT.SD) keď - za chvíľu rozoberiem a predstavím svoj ORIGINÁLNY a jednoduchý PROJEKT PREVENCIE pred súčasnými spoločenskými aktivitami, pôsobením a domácim i zahraničnm vplyvom tak v EÚ, ako aj hlavne nám bezprostredne susediaich krajín, teda konkrétne A PREDNOSTNE: Česka, Poľska, Ukrajiny, Maďarska i neutrálneho Rakúska. Teda, spolkom známym ako zjadnotený SMER-SD s politickým vodcom i v jednej osobe hovorcom - Robertom Ficom -dodnes. Pritom pripomínam zásadu , že _ - v jednoduchosti virtuálneho úderu je viacej ako krása, lebo je v ňom leví podiel EQ - emocionálnej inteligencie, ktorý vybuchne ako sopka Kľučevskaja na Kamčatke v rukách a hlave adesáta, lebo jeho určenie JE pre adresáta - komunistu R. Fica !)...

Originálny politický PROJEKT ako nad ním ako politickým celkom zvíťaziť (!) Akom aj a nebezpečnám konkurentom využívajúci plne metódy intenzívneho a násilného TRIEDNEHO BOJA ako základného nástzroja práve ĽUDOVEJ DEMOKRACIE zaloťrnej arozvinutej generallisimom J.V. Stalinom v časoch politických prenasládovaní a násilných čistiek politických oponentov v násilných a pre vtedajších občanov sovcietského socialistického RUSKA(!) antihumánych procesoch s opozičníkmi končiacich ich fiyzickou POPRAVOU v gulGOCH A VäZENIAXH A KONCENTRAčNýCH PRCOVNýCH TáBOROCH PO CELOM rUSKU. dODNES PôSOBIACH V SLúžBáCH REžIMU - ICH POSLEDNOU OBEťOU JE OPOZIčNýN POLITIK nAVAľNYCH V OHROZENí ZDRAVIA A žIVOTA VO VäZENI AINTEFRNáCII I OBčIANSKEJ IZOLáCII. abTAKTO BEšTIáLNEE NASTAVIL fICO A LJE úDERKA smer-sd súčasné PODMIENKY ťažkej a život zadržaného ýivotne ohrozukúcej KOLÚZNEJ VňZBY v SÚČASNOM súdnom systéme kreovanom starostlivo Ficom a jeho spolužiakom participujúcim v súdnom justičnom a vázenskom systéme a zároveň Ficovom tromfe z mladých čias a ese v kreovaní podmienok súčasnáho a hádam skrivodlivosťou voči zadržaným v štátoch i EÚ ako celku - NEPREKONATEĹNÉMU KRUTOSŤOU a PSYCHICKOU NÁROČNOSŤOU na udržanie života zadržaného v tomto druhu väzby v rámci súčasnéj judikátury a väzenstva SR . MODELU KOLÚZNEJ VäZBY V SR (dovoľujem si naozaj skromne v hlbokej úcte a spolupatričnosti i rešpektovania nadprirodzenej a dokonalej BOŹEJ i našej i nedokonalej - svetskej SPRAVODLIVOSTI meranej starostlivo na lekárnickych vážkach, v pokore spravodlivého služobníka PRAVDY, ktoré napokon zvíťazí!, pripomenúť Vašj dústojnosti takisto svojho času - paradoxne už PO NEŽNEJ89 - verejne prenasledovanej mocou a judikatúrou (!) v Poprade i na celom Slovensku poníženou m édiami pá súčasnýý europoslanec aa prdeseda novj politickej strany - PATRIOTpán JUDR - naprojektovaného sofistikovane podľa modelov právničkov aktívne činných za Stalinovej mkrutovlády v 30-tych rokoch minulého storočia v ZSSR - AMBACUMJANOVOVEJ, LITVINENKA, LITVINOVA, BERIJU, právnikov a poradcov a dôstojníkov ČEKY a zlopovestnej a ZLO rozsievajúcej NKVD - JUDr. ČIŽNÁROM na Slovensku. srdefinitívna vyhrať politickej súťaži na Slovensku!) (!) hájim a ponúkam občanom ako ich prosociálny obťainsky poradca "Potrebujeme - nie lepšie zákony (pp. Fico, Kaliňák, Čižnár @comp.), l e ž -lepšie a otvorenejšie SRDCIA !!! Orientovanečie na Krista. Srdcia prosociálne a altruistické. V lžskavej každodenej službe Bohu, seba, blížnym vrátane dialógu a pomoci naši nepriateľom, neprajníkom, nežičlivcom, násilníkom, pomsty chtivcom, na cti utrhačom, hnevníkom....IV 0LIa ktorého pre zásadovosť a vrodenú prosociálnosť Osobne obdivujem a zavŕšeného ldňom Víťa, ALE vňčšie srdca. Usmej sa keď druhí m ajú rasdosť.. Ponúkni mu pomoastav sa keď inž´ý a iní potebuj pomoc Lsn nasleduj Krista a ver mu, ťo urobil aj pre Teba vo ľekej nuci Sivíťaz života a Pán včetkých avčetkého. Vypočuje nás zstva československého pracujúceho ľudu - 25. februára 1948 tzv. Víťazný február 1948 z historického hľadiska. m)oci v ČSSR riadiacich sa od mlada zásadou -"Kam vietor-tam plášť !" - exprMikuláš Dzurinda a Ivan Mikloš os Vranovanad/na dToppľov. - vedených práve tvrdým antikomunistov va mojim skromnám , no vždy skutočne CHLAPSKÝMM POLITICKÝM V Z O R O M a neskôr - politikom vedenia VPN - Ing. Jánom L A N G O Š O M ňRIP príbuzným a prieteľom a známym Jana L. ČO TAK PODOBNE V ZRÝCHLENOM PROCESE KONEŃE ZÁKONNE a ČISTO V RIADNEJ POLITICKEJ SÚŤA6I A ZÁPASE ZRU0SIéT SMER.SD . pani Mária K., ktorú Fico práve verejne pošpinil a urazil, keď v spavodajkej TA3 včera na tlačovke SMERu-SD tvrdil , že je pre jeho milosť docentíka , (nie honelníka, hoc tým zákrátko bude, keď súputník (nie SPUTNIK V!) Mečiar už bačuje ako tvrdil v RTVS v besede s Bélom Bugárom, s ktorým vraj mali ísť zas spoločným košárom voličov ako výťahom k moci v SR v predčasných parlamentných voľbách nejneskúr - léta Pána či súdruha z ŠŠŠtébééé - 2022, lebo je to takuo číslo magickuooˇo ..... Ó) ...Azasyp, azasyp, básta fidli fijačkám. Azaňát... a kto bude na &slovensku Pánom po predčasnej polúcii, he´é ==?, pýta sa spotený kpt. plagi Danko - dobehnúci na Slovensko rovno zo ŠEREMETEVA pri Moskve, našej Slovanskej matičke,... Chudáčkovia politickíííí - aj, bisťu - b a č o v a ť sa im zachcelo, lotrom pekelným??? A kto bude múry ciel kolúznej vôzby olizovať ??...ve%d ich terba prebieliť rovno vačimi vyvalenými od prekvapenia jazykmi , oj - slovenská mádez moja,a či užzase - mládež Stalinova..?, Onehdy pán-sádruh Fico v atramater či alternatívnych médiach hovorili, že sme sa vrátili do čias po V=ťaznom februára kedy bola kolúzna vázba pre sociálne odkázaných to naj starostlivosšou štátu o občana-rebela . Dereše nahradili prkné útulná eko a bio cely. "!.) Potreboval som to od radosti trochu odľahčiť, priatelia. aá, p. ministerka kultúry MILANOVá + spravodlivosti, ktorú Fico verejne dourážal na tlačovke SMER-SD.(-pretože nepatrí do háremu ním desaťročia a za štátne peniaze obdarúvaných huristiek, tanečníc, ružových púčikov a púštnych kvetov - kyticami tulipánov z arúk rozožiarených tulisúdruhov značky SMER.SD) odvysielanej TA3 včera, Mária K., ďalej -p. Veronika Remiš, ktorá má ma od istého času zapiera a ignoruje , má ma v zuboch; a od ktorej som čakal, že s u nej ako informatik so zameraním na tvorbu mediálnych spotov presadím ľavou zadnou a poradím jej čo a ako v oblasti rozvoja IKT.ô V projektovaní som špička školený a vyškolene ešte pni doc Slovíkov z ˇUstavu info v školtve v Bratislave. No asi už definitívne patrím do starého nepotrebného železa. Vraj naštartujeme oživíme striebornú ekonomiku pp Heger a Sulík - Hádam tým že nás zaočkojete vakcínou AstraZeneca. Nedajte sa vysmiať priatelia. . poznáme sa Veronika osobne ešte z Preošva z kongresovej sály hotela Dukla ečte z čias OĽaNO j ja som nezávislom osobnosťou zostal doteraz, posledným Mohykánom, posledným druhom ndnohého Jana Langoša, ktoráho zlikvidovali podobne ako Dubčeka nastračenou autohaváriou. Jano bol totiž intrligentným a dôsledným antikomunuston ako ja. SoPokladám sa neustále za aktívne konajúceho člena VPN - zlatožlto okatého vlka Íva , ktorý, a teraz dobre počuvajte - virtuálne v dialógoch i blogoch HRYZIE. Má na to 4 VŠ. 636 blogov hovorí jasnou rečoch. Chúk Róbert u´tžili najviac. Ve´d opakujem . práve som objavil a zverejňujem spúsob jeho izolácie. na spúson zručenia SMERu-SD ako Mariánovej Slovenskej Pospolitosti. A lepnú mu zuby naprázdno, Definitívne. Nezachráni ho ani referendum ,ani predčasné parlamentné voťby, Porozmýšľajte, prípoadne konajte, priatelia - Moja vizitka priatelia ôobčiansky virtuálny aktivista, na roziel od p. Krajniaka, ktorého prácu verejne oceňujem a chválim, ja teda nie obyčajný križiak, ale ako - VIRTUÁLNY HYBRIDNÝ KRIŽAK a zároveň - prosociálny poradca občanom SR - RNDr, et PaedDr. et THMgr. et PhilBc. Ivan Olejár, Prešov Kúpená ulica. To je sila, že Richar S. ako zvykneš konštatovať.... Aj páni Mariám Kočner,... Pavol Rusko. Jozef Majský a im podobní zazobaní sráči.... Moje sebavedomie asertivita, enpatia, kognitívna, sociálna, empatická inteligencia zakvitli. uuž od Veľkej noci rastú. Konešne po vyše 6-tich rokoch kríza a vyhorenia. Hoci v Dukle to vôbec tak nevyzera pani Veronika. A predsa som vystépeniami iba psycicky relaxoval a bavil som sa veľmi príjemne. Vďaka za pozitívnu skúsenosť, priatelia. Som schopní originálne a kreatívne projektovať a xperimentovaž vaiac aviac. Intenzívnejčie. Intelekt po sociálnej poprave a nasledujúcej mojej sociálnej smrti spojený s totálnou dezintegráciou mojej dovtedy odolnej povahy je obnonovený.Chaos duše a ducha trval presne: 5rokov, 9mesiacov a päť dní. Pre...Prežil som. A nadýchol sa. Pre nové anové dobro .. Pre dominanciu NENÁSILIA V NAŠICH VZŤAHOCH v terajšej náročnej etape spoločenského pohybu človeka i ľudstva na našej Modrej planéte...Obe etapy - poprava i smrť zabezpečené vplyvným a mocných obdorársko.smerýckym troiom -predsedom OZp ŠVVK PaVol Ondek od Raslavíc, kryptokomusta a sociálny inžinier a majtrer armádneho pochododového kroku - Katan . Ján Richter a trockista-šéfino- R=obert Fico musia padnúť ako kolky a ísť do politických dôchodkov.

Ešte pár viet Veronika. Vtedy som si namýšľal, že noví priatelia, keď sme pri rozhovore konzumovali po akcii chutné pečené krídelka v saléniki a bájnili o prvkoch PROSOCIÁLNOSTI, nie Ficovej a 5Richterovej sociaálnosri, ale o Rocaô Olivarovej nefalšovanej s horúcou španielskou krvou kdesi an v Malage. Ešteťe mám aspoň manzeku za slobodna Malagové a tak svoj sem o mietri a nenásilí snívam ďalej...Veronika.my v koalícii. Ak mi teraz za tento môj geniálna nápad nezašlete odmenu, tak ste horší ako Držgrošv Mc Dag pz Disnny landu ////- T.: bOLI ˇPRERšENé PRE JEHO POLIZICKýCH PROTIVNíKOB´V A OPONENTOV. hLAVNE PRE VšEKýCH čLEč´čLENOV SúčASNEJ VLáDY, PRE 91 KOALIčNýCH POSLANCOV nr sr NA čELE S bORISOM kOLôáROM., a JEDNO MOESTO PRE TERAJšIU HLVU sr z, čAOPUTOVú. nO, PPRERáTAL SA MáLIčKO. pARôLAMENTNé VOľBY 2021 NEVYHRAL. v KOLúZNEJ VFúZBE jR jUdr, jANKOVSKý. d, kOVALčíK. t. gAčPAR I čASť MECENáčOV smerU-sd. bOží MLYN ZAMLELEL. a VSPRíSNENýCH PODMIENKACH KOLúZNEJ VäZNX SA MOýNO OCITNEJ JEčJ PORIAMY NAVRHOVATEš SPRíSNENéHO REžIMU A ž MU PRIPONáMA TIE KOMUNISTICKá LáGRE S PRíSNYM REžIMOM Z 5o§ôTYCH ROKOV 2o. STOROčIA,

To je už veľmi podozrivý, no pravdivý fakt vyvolávajúci aj otázky typu:

A/ -prečo je prvým SMER-SD: a Fico už v médiách vyrobil rozhodujúcu politickú zásluhu svojej strany!?

B/ - prečo to tak R.Fico netrpezlivo činí, na úkor HLASu-SD, ktorý je zdržanlivejší:v postojoch?;

C/ -koľko hlasov dali podporovatelia referenda - jeden Smeru a aj jeden súčasne Hlasu-SD do boxov v skutočnosti? A tak ich vlastne zneplatnili, lebo vlastne klamali a podvádzali petičnú komisiu; Nemožno to považovať za omyl a ANI ZA ASPOŇ JEDEN PLATNÝ HLAS ZA VYPÍSANIE REFERENDA !

D/ -koľko vlastne dvojitých hlasov a podpisov je v podpísaných a odovzdaných petičných hárkoch?! Inak poveé Pani ministerka KOlákova, podajte naň smelo trestné oznámenie no tera aspoň jeden z faktov ťažkého kalibru, ktorý by mohol Fica ihneď dostať do kolúznej väzby , ppp. vrchoôlne zanepráznení inými uťitočnejšími činnosčami ako je politika predčasných parlamentných i mimoparlamentnách strán napr, Dakovej SNS. Pozor, na kapitána Dankla, zneužil matovičovu chvíškovú a dôveru a tážbu politick& bodoibať u obšanov za kažfdä cenu,. Skúšený právnik to vyuťil a pooriadne zatopil Matovičovi a zabezpeči palmu víťazstva Ruským oligarchom.

Fico v návale zacítenia poslednej možnosti chopenia sa moci preméra SR dáva s radosťou interwiev skúkromnej mediálnej redakcii umiestnenej na serveri PC sietí. Hovorí o Ukrsjine a nepozorne vyhlási SPOLIEHAJÚC SA BEZBREHO NA POSLANECKÚ IMUNITU. POdľa mňa však mylne.Posuďme inkriminova a mnou uvedené fakty:

 Robert Fico, predseda Smeru-SD a riadny poslanec NR SR suverénne a s dávkou arogancie v týchto médiách verejne tvrdí predovšetkým svojim voličom, sympatizantom i poslucháčom a divákom v súvislosti s prebehnuvšou tzv. ich Oranžovou revolúciou - "Bola to KONTRAREVOLÚCIA na UKRAJINE !" Formuluje tézu ako kedysi Lenin rovnicu NEPU: sovietska boľševická MOC plus elektrifikácia krajiny=KOMUNIZMUS ! Známa spoločenská axióma z každej učebnice dejepisu a brožúrky ideologickej komunistickej výchovy - iskry, pioniera, zväzáka i nakoniec komunistu v časoch - pred Nežnou 1989.

A R. Fico to spoločenskou rovnicou vyjadril jadrne, hutne a neodvolateľne - ORANŽOVÁ REVOLÚCIA NA UKRAJINE=KO N T R A R E V O L Ú C I A. Verím, že sa UKRAJINSKÉ špičky toto dozvedia oficiálnou horúcou diplomatickou linkou. Je to podstatne horšie ako matovićova IRÓNIA, za ktorú sa igor už VEREJNE UKRAJINE OSPRAVEDNIL. A tá ospravedlnenie aj PRIJALA !!! Jeho bláznivou odpoveďou na otázku -čo sme zaplatili Rusom za vakcínu SPUTNIK.

A AŽ teraz pokojne porovnajme diplomaticky - intenzitu a silu dehonestácie vlády a demokratickej krajiny - nám priamo susedského slovanského štátu, ktorému veľmocenská politika uškodila. Rusko bezprostredne po ukončení ZOH v Soči na Kryme v roku 2012 NÁSILNE ANEKTOVALO KRYM. Navyše, ARMÁDOU BEZ OFICIÁLNYCH ZNAKOV AKÉHO KOĽVEK VTEDY EXISTUJÚCEHO ŠTÁTU SVETA. Ako najrozsiahlejšiu teroristickú akciu zo strany vyložene Ruska v novodobých dejinách Európy na prahu tretieho milénia po Kristu Pánu... TERORIZMUS RUSKEJ VLÁDNEJ ELITY RIADENÝ Z MOSKVY, Za to, že si slobodní Ukrajinci realizovali Oranžovú revolúciu za novú demokraciu. A inú akú poznali dovtedy ako ľudovú. stále existuje na území zvrchovalej Ukrajiny aj zväzok dvoch štátov s klasickou ľudovou demokraciou východného typu satelitov Moskvy a Ruska. Ide o Luhanskú ľudovodemokratickú republiku na východnej Ukrajiny a Doneckú ľudovodemokratickú republiku - situovanú tiež vo východnej Ukrajine. Všetko čo som doposiaľ uviedol sú pravdivé údaje. A hlavne fakt že naša Nežná revolúcia a jej započatá jej prvá fáza - na Slovensku už 16. novembra 1989 a trvajúca dodnes. Pokračujúca jej treťou fázou zabezpečenou pred rokom víťazstvom krídla vyznavačov a zástancov i apologétov klasickej západnej parlamentnej DEMOKRACIE bez akýchkoľvek prídomkov a prívlastkov typu - kresľanská, sociálna, liberálna, osvietenecká, renesančná, humanistická, antická a pod. Ktorej základným reprezentantom hodnôt a presvedčivým a života darným príkladom a horlivým reprezentantom sú už tri storočia - globálna svetové veľmoc podobná zväzku krajín EÚ, veľmoci ako Čína či Rusko na Východe od Slovenska - teda, demokratická veľmoc č.1 -Spojené štáty americké. S vyše tristo točnou tradíciou osnovania rozvoja mokracieklasickej parlamentnej demokracie na našej Modrej planéte. Ľudová demokracia existuje od víťazstva VOSR - Veľkej októbrovej socialistickej revolúcie v Rusku v roku 1917.

To sú holé a nespochybniteľné fakty potvrdené spoločenskou vedou - históriou a v historickom kontexte doby, ktorú práve žijeme na planéte Zem. A R. Fico práve rovnicou - Oranžová revolúcia na Ukrajine=KONTRAREVOLÚCIA, na smeť urazil väčšinu Ukrajincov. Drvivú väčšinu západných Ukrajincov a armádou RUSKA násilne anektovaného polostrova Krymu, ktorý Ukrajinci za pom milosrdnejšia a tolerantnejšia ako výlučne Putinovo Rusko. Jeho diktátor si zákonne presadil, ýe môže byť na šelev Ruska ažb do roku 2026 !!! To si nedovolil ani čínsky vodca Mou Ce Tuhg, a sererokŕejský KimČon Um. irásky vodca, SAudsko arabskí bohaí šekovia, Sýrsky diktátor, Kubánsky diktátorb Raul Castro, ťi Venezuelsky voca. Putin ich zašil jedným ťahom. Povedal si, ak múže britská kráľovmná vládnuť neprerušene už šseť desaťročí, tak prešo by som nemohol dať aj ja aspoň polovicu - tri deať ročia mojej vlády ako bývalého člena všemocnej KGB. Prebodovať a ohúriť slovenskú spoločnosť. No, najpravdepodobnejšie poslať svoj odkaz všetkym bratom zadržaných mome nbtálne v kolúznej vúzbe. Preto posmech z Kolíkove. No, štekájúci pes - nehryzie. Psy štekajú, no kARAVáNA IDE POKOJNE ďalej ! rOVNICOU V PODOBE POLITICKEJ tezy . Oranzová revolúcia na UKRAJINE=K O N T R A R E V O L Ú C I A sa stal Fico razom politickým samovrahom a definitívne si zlomil väz . na celom Slovensku. Isto, pravdivo, nezvratne a celkom - cez výrokovú logiku --jednojednoznačne. Fico si dvolil ohúriťb súkromné alternatívne, nie verejnoprávne mésdia do tretitice jho spoločenskou , ktrorou chcel za ROVNICOU

Podobne uvsžuje i Fico, korá má za sebou už jedno desaťročie vo funkci premiéra SR; preto netrpezlivo horôlí za vypísanie refereda o predčasných parlamentných voľbách v SR. Má to včak jeden háčik. o ktorom v druhej časti blogu podrobnejšie

i - koľko hlasov prepadlo týmto spôsobom "!´Reaganova rovnica ZSSR

E/ -aký je priebežný počet hlasov zníženna západe, severe i juhu od Slovenskaý z pôvodného počtu pre neplatnosť spôsobenú zisteným kontrolným procesom - dvojitým a viacitým hárkom tej istej osoby !? Podvodníkov riadne sankcionovať. Bez ohľadu na politickú príslušnosť. Sankcia je výlučne za dokonaný podvod dokázaný najmenej dvomi vlastnoručnými podpismi na minimálne dvoch origináloch petičných hárkov;

 F/ -aký je počet zneplatnených a neplatných hárkov z iného dôvodu ,. napr. zabudnutím parafovania petičného hárku vlastnoručným podpisom,. nepravdivými požadovanými údajmi a pod.né háarky poistené proti mimoriadnym udalostiam napr. proti ich znehodnoteniu požiarom ich úložného miesta u pani prezidentky, pádom budovy uzloženia pri zemetrasení či inej prírodnej katastrofe, pred teroristickými útokmi na schscránky údajne podľa vyjadrení Predsedu hlasu odovzdaných prezidentke v akýchsi aušuslých rorľavých a vodeneodolným papirovýchškaltuliach !? Fico ich na ta3v ukazoval ako do 2OO litrový objem na sebe poukaladaných stohov papiera, halvna vec, že populisticky pospúisoval verejne svoj petičný hárok pre TA3 a baranov - svojich voličov a sympatizantov, no skutek utek . nevideli sme pri nich ohäovrdorné opancierované trezory znesúce podmienky m,ožnej katastrofy, ani ochranu pred jedovatými a papier leptajúcimi a rozkladajäcimi výparmi agresívnych výparov či a kvapalín do nich zatečúcich alebo úmyselne vystavenžch krátkodobo tzv Beta či Gama žiaričom v rozkladajúcich papiur, prípadne vystavenie sejfov účinkom pár bieleho fosforu, ktorý je samovznitivý a pani prezidentka saaa by pri terostickom útoku ako hlavnom cieli politického boja našla iba kôpky popopla prípadne zuoľnatelén nepoužiteľné látky. Fico ohlásil dne aj možnýn vojnový konflik. okrem šarapatenia KOVIDu.219. I to čo bude robiť kedy po predšasných voľšbách bol znovun jeho SMER.SD pri moci. Verejne vyhlásil pni kolíkovej jeho osobnô averziu na ňu ako občianky SR, Neverím, že to nie nie trestné. Pani KOlíková, podajte na agresora trestné oznámenie. Hoci ten sa nafukuje ako pýv a cíti sa byš dokonca už víťazom predšasných parlamentných volieb. Do koláznej väzby s ním za pokus o vlastizradu . v%d tento zaťatý kryptokomunista a trockista práve totálne poprel pred celám slovenským n árodom nami vybojovanú cestu k definitívnemu víťazstvu a nastoleniu nefalšovanej parlanentnej .demokracie. Nie exiistencii doterajšej HYBRIDNEJ DEMOKRACIE - konglomerátu a zlepeca ľudovej demokracie a lamentnej demokracie. VPN v Neýnej jasne vždy bojovala za ČISTÚ PARLAMENTNäU DEMOKRACIU. Nie za komglomeráty a zmesi demokracií. Záver, pani koôlíková, Mazák, etc. hlavy pomazané Robert Fico výrokom ORANŽOVÁ ROVNICA UKRAJINCOV=KONTRAREVOLÚCIA JASNE POTVDIL SVOJ OB4IANKY, POLITICKÝ PRÁVNY i ČLOVEČENSKY POISTOJ KE´D VE0LMI SOFISTIKOVAN=YMOM A Z8KERNÝM SPOSOBOM VLASTNE TVRDIL "

NEŽNÁ REVOL´UCIA A JEJ TRI ETAPYˇKONTRAREVOL´UCIA. RAZOM PREKONAL KOMUNIASTOV Z Rasov ktorách vy šiel a najvňščích načich vlastizradcov - Vasiša Biľaka, JUdr. Gustáva Husýka Karla Čepičku a mnohýxch ďalších. Za Jána Langoča by dnešný večer už trávil v prítomnosti JUDr, Jankovkej, T. Gačpara, D. Kovačika a %dalších.KONAJTE. Alebo pokorne odovzdajte od pondelka vládu znovu SMERu-SD. Bez akýkošvek volieb. Lebo ste raz zas naleteli Ficovi. A bojíte sa ho až ned Tarou sa z toho blýska. Z vašej bojazlivosti a nešinnosti ..

Mám takú predtuchu, že Slováci u sotva ožijú. Tak Pretra Vlhová a Peter Sagan. Vďaka takým vibitým a prefíkaným politickým krysám a systematickým a násilným hlodajúcim rozvracačom systému demokracie u nás, akým je občan SR - R. Fico. Aj hlavný rozbíjač novodobej Slovenskej republiky, jej štátnosti, pevného ukotvenia v štruktärach NATO a EÚ v šisto obšanov za komun istov za prvú fázu Neínej 1989, ktorou padla vedúca äloha KSČvspoločnosti spolu s vládou politickej polície všemocnbej ŠtB. REvanbšuje sa prdovčetkým pôriamym hegemäonom a nositeľom víťzbej etapx prvej fázy Neýnej - umeleckej obci, vedeckej elite, pedagogickej obci a mládeýi - osobitne študentom stredných škôl i vysokoškolákom. zahraniťí. Privržwnwc budovania socializmu s ľudskou tvározu na &Slovenku, podporovateľ polkiztiky diktárov Lukačenka i Putina aj s jeho minulým aparatom ktorý priamo riadil a psychicky znásilňova a ktorý jeho rozhosdujúcou zásluhou sedí momentálne v koláznej várbe pripominájúcej prektiky váziem a monštruóznych procesov koministov a ich neĺútostnej súdnej mašinárie. R, Fico používa prentiky deštrucie systemu parlamentnej demokracie. Jr revan a jej formy čistej parlamentnej demokracie AKáM JE OBčAN sr -i R. Fico. Pre jeho plejádu násilnách skutkom právom patrí do izolácie od štandardných občanov, ktorách záujmy hllboko počkodil a zrdil. A odmietol niesž materížlnu zodpovednosť za svoje diverzné ekonomické činy a korupčné prakztiky. Najmä! 1 za doteraz z%daleka nezrealizovanú dieš

Toto treba empiricky a prísne a úplne - pani prezidentka Čaputová fyzicky previesť komisármi a pomôcť máže skúsenosťami aj Štatistický Úrad aj profesionáli zo sčítania občanov SR, i vybraní komisári obsluhy parlamentnýh volieb,c keďže ide o referendum za uskutočnenie predčasných PARLAMENTNÝCH VOLIEB : Tých máme ako dreva a obyčajne sedia aj na okresoch a krajoch vo volebných komisiách. Len neviem, či máme technológiu na ich porovnanie a selekciu a odfiltrovanie. Bude to časovo dlhá a riadna makačka. Oveľa ľahšie je zbierať dáta RUČNE A FYZICKY CEZ ZASTARALÉ NEEFEKTÍVNE PAPIEROVÉ HÁRKY ako cez elekronické formuláre ako pri súčasnom sčítaní ľudu. Uvedomte si, že elektronický sčítací systém sa pripravoval prakticky od zverejnenia výsledkov sčítania ľudu započatom v roku 2012W, tda pred desaľročím. Za nástupu II. Ficovej vlád objektívney. k moci. .Definitívne vyriešiťť ako i zodpovedne a úlne skontrolovať ich platnosť. To musia uznať do jedného tak - politici netrpezlivého SMERu.SD I trpezliví a rozvážni politici Hlasu.SD. A.od hárku k hárku prekontrolovať údaje podpisujúcich a jeden z dvojice identických hlsujúcich logicky NEZAPOĆÍTAŤ do potrebnej sumy celkového počtu PETÍCIE občanov za vypísanie referenda o predčasných voľbách. Aj za cenu zisku času na prepočítanie platných hlasom o 90 dní tým, že ho prezidentka posunie na prerokovanie Ústavnúmu súdu ! Alebo s arealizujú hlasisti a rovno už dajú efektívny kontrolný systém. Mali ma jeho kreáciu so smerákmi. politikmi z SNS, so zástupcami odorárov, Jednoty dôchodcov, mimoparlametných ľavicových a stredových strám typu Komunistická strana Slovenska, Vlasť, Dobrá voľba etc. Mali na tieto KONTROLNÉ INICIATÍVY i kreovanie nových účinných kontrolných MECHANIZMOV v PRVOM RADE ONI a ONY. už čas od spustenia podpisovania registrácie petičných hárkov od občanov petičnou referendovou komisiou až doteraz a majú zelenú i naďalej !

Preto ako občan SR uvedeniem našim právnikom pár skutkov, ktoré sa môžu stať relevantnými súbormi podnetov, ktoré nech iniciujú možno uvalenie kolúznej väzby na občana SR. R. Fica. Na ktoré sa zďaleka nevzťahuje poslanecká imunita POSLANCA NR SR. PREČÍTAJTE BLOG A ANALYZUJTE JEHO REáLNE SKUTKY A ICH SKUTONÉ MOTÍVY. A keď ste onehdy rozpustli Kotlebovu Slovenskú pospolitosť, rozpustite aj Ficov SMER-SD. A bude ako nebolo. Zaistime na počesť Jana Langoša DEFINITÍVNE VÍŤAZSTVO NEŽNEJ REVOLÚCIE VYBOJOVANEJ S KOMUNISTAMI a ich početnými prisluhovačmi a sympatizujúcimi občanmi - ZA ČISTÚ PARLAMENTNÚ DEMOKRACIU. Raz a navždy ! Konečnou a definitívnou porážkou kryptokomunistov, boľševikov, sociálnych demokratov trockistického smerovania ako je SMER-SD na Slovensku !!! Pán Boh pomáhaj ! Amen!

Občan SR a autor projektu Za prosociálne Slovensko a svet budúcnosti ! - Ivan Olejár, alias Iv 0li, alias Bĺbavý, nie Beblavý !

Skryť Zatvoriť reklamu