Kto pošle Igora M. do politickej izolácie - aspoň dočasnej ?

Písmo: A- | A+

PREDSEDA vlády SR sa správa viac ako neštandardne a slúži ako príklad autokrata. Autokrata, bohužiaľ potvrdeného minuloročnými parlamentnými voľbami. Zmena nastala - od Ficovej ľudovej demokracie k autokracii Igora Matoviča - v SR

Jedno z efektívnych riešení komplikovanej povolebnej situácie je momentálne - umiernená a dočasná politická izolácia pána Igora Matoviča zo zdravotných dôvodov a podlomeného zdravia. Osobitne po psychickej a duchovnej stránke, hoci fyzicky je zdatný. Na uzdravenie z celkovej preťaženosti a vypätia má nárok každý človek. Polročný ozdravný proces spojený s liečením a pokojom v kruhu rodiny by mu bol určite prospešný. A nám voličom, by vlial nádej, že sa za ten čas zmení k lepšiemu. Premyslí si a osvojí nové pracovné stereotypy a zvládne základy slušnej komunikácie pod vedením pár skvelých odborníkov na komunikačný proces. Na začiatku prázdnin, by mohol byť v poriadku a skvelej kondícii. A vrátiť sa k výkonu fhnkcie premiére SR. Igor, verte mi, že skutočne nik nie je nenahraditeľný. Rozhodnite sa zodpovedne.

Zbabelý egoista Igor si vzal do svojej "magisterskej" zlými duchmi osvietenej kapustnej hlávky, že pojedol cez Vianoce všetku múdrosť sveta. A teda, že len jeho myšlienky, názory a stratégia i taktika úspešného zápasu s pandémiou Kovidu-19 sú tie naj. Podľahol ilúzii neomylnosti Božieho Správcu vesmíru. Najmenej proroka. No, falošného. Ak chcete, komplexu vodcu známeho na Slovensku od čias vládnutia Vl. Mečiara so základnou tézou moci - Lenon, nie John, lež Len On - Igor - všetečný Truhlík. To je jeho diagnóza i politická smrť zároveň. Všetci, okrem pár presvedčených poskokov z OĽANO (hnutia 4 osvietených občanov -ako vo Voltairovskom Francúzsku za čias vlády jakobínov!), ho už máme plné zuby. Prejedol sa nám a vyvrátime ho. Skôr, či neskôr. Prirodzenou obrannou reakciou na zachovanie demokracie na Slovensku. To ak by sa nenechal preliečiť a nepodrobil by sa zdravotnej kúre.

Charakteristickou a chorobnou je jeho reakcia na vzdanie sa magisterského titulu v zmysle legislatívy platnej od 1.1.2021. Zahodil nonšalantne ako 8-ročný výrastok svoje dospelácke sľuby o vzdaní sa titulu Mgr. za hlavu... A upol sa na holohlavého kariéristu z SaS a ministra školstva Grohlinga, ktorý od začiatku svojej aféry s odpísanou prácou tvrdí, že sa titulu NIKDY NEVZDÁ !!!! Takže chorý Igorko tvrdí od januára 2021 to isté ako Grohling. Je určite pomätený v názoroch. Ako decko, ktoré by mohlo prísť o jednu z hračiek. A Igorko *M. o titul. Toto má byť súčasný premiér akejkoľvek krajiny sveta ? Ledaže bájneho Kocúrkova.

Zároveň masovo verejne urážajúci, stigmatizujúci a ponížujúci najväčšie slovenské vedecké a odborné kapacity cez jemu poplatné média. Veď takúto politiku si naposledy dovolil diktátor Stalin, ktorý od istého času pred 90-timi rokmi ZAčAL TVRDO PRENASLEDOVAŤ a KRIMINALIZOVAŤ nielen Kerenského politickú opozíciu a bielych, ale potom sa nerozpakoval likvidovať tak svojich koaličných sociálnych demokratov Ruska (pričom ich vodcu Trockého dal popraviť v ďalekom Mexiku, kde sa ukryl pred Stalinom a jeho smrtiacou mašinériou sudcov a vrahov z ČEKY!), ako aj vlastných boľševikov v tridsiatych rokoch pred II.svetovou vojnou. Tento NÁSILNÝ model politiky chceme uplatňovať v rámci sľúbenej povolebnej zmeny na Slovensku v treťom desaťročí 21. storočia tretieho milénia, vážení a milí spoluobčania ?! Rozhodne nie !!! Ani vo sne - cez už existujúcu 11 mesiacov - násilnú a nebezpečnú revanšistickú politiku násilníka-občana Matoviča Igora ! Musí ustúpiť a dať šancu reálnej parlamentnej demokracii západoeurópskeho, nie amerického(!) typu a druhu!!! Inej cesty niet v rámci tretej fázy Nežnej, občan I. MATOVIč. Sklamali ste mnohých, vrátane mňa - Igor !!! Tromfli ste v Európe -už aj Lukašenka !

občiansky aktivista a prosociálny poradca občanom - RNDr.PaedDr.ThMgr.PhilBc.Ivan Olejár, Prešov, 14. január 2021

Skryť Zatvoriť reklamu