Lúpežné praktiky boháčov & Slovenskej sporiteľne na pokračovanie. S robustnou tichou podporou štátnych FASKOV - Hegera , Matoviča i liberála Sulíka.

Budem konkrétny a pravdivý, Faktografický, vážení spoluobčania. Ako vždy. čo sa logicky očakáva od PROSOCIÁLNEHO ---

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

B-logera, na stránkach Sme.sk. Za ktorého sa stále pokladám ako prosocJoker. Napriek tlakom B. Balogovej@comp. Na tých istých stránkach serveru sme.sk. Opätovne im úprimne a zo srdca ďakujem za možnosť publikácie mojich kritických B-logov.

Na úvod si uvedomme láskavé tieto fakty. Románový hrdina Victora Huga - Jean Val-Jean sa stal v 19. storočí galejníkom. Za odcudzenie bochníka chebíka nášho každodenného. Za krádež či lúpež čohokoľvek a akejkoľvek veci či duševného vlastníctva - nás občanov SR, - v "právnom" štáte - súčasnej SR - nepodmienečný trest vo výške 3-8 rokov. Strata občianskej slobody a cti pokojného občana SR !!!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A tu si dnes bankári svojvoľne veselo LÚPIA na úkor nás občanov. Posúďme spoločne ich obchodnú politiku. V podmienkach štátnej ustanovizne-Slovenskej sporiteľne!

V predošlých blogoch som úprimne, pravdivo a objektívne popísal svoje novoročné zážitky s o zástupcami SlPo. S úradníkmi v štátnej službe pre nás občanov. Keď som po mnohopočetných intervenciách nakoniec na spotrebnom účte, o ktorom som ani netušil, že ho v SlPo mám - našiel nimi odcudzených 125€.

Dnes som ich konečne previedol na výhodný dôchodcovský účet zriadený ešte v októbri 2021. Neuveríte. Operácia môjho prevodu trvala dvojici bankovým úradníkom rovných 75 minút. Potvrdzuje to v elektronickej podobe operácie v análoch sporiteľne.

SkryťVypnúť reklamu

Nakoniec po operáciách som sa rozhodol peniažky vybrať. Neuveríte. Za výber som zaplatil rovných 6€. Za výber bankou ulúpených a zadržiavaných peňazí v sume 125€. To je bomba v našej obchodnej politike i medziľudských vzťahoch. Len skromne podotýkam, že asi 6€ vám pripíšu k účtu v podobe ÚROKOV za rok šafárenia s VLOŽENOU sumou okolo 7.500€, pokiaľ ich dáte Slovenskej Sporiteľni vedome a dobrovoľne k dispozícii ako ich občan SR - ich klient !!!!!.

Čo na to poviete vážení spoluobčania SR ?! Na tieto špinavé a lúpežné praktiky bánk a sporiteľní v 21. storočí existujúcich na našom malom Slovensku ?!

SkryťVypnúť reklamu

Arogantná pracovníčka prešovskej pobočky SlPo, ktorá asistovala spolupracovníčke a potvrdila svoje neodvodnené zaslanie sumy na iný účet ako som požadoval, sa mi ani slovkom neospravedlnila za jej techtle-mechtle. Nezmohla sa ani na jednoduché - P R E P Á Č T E ! Istá si svojim miestom v koristníckom a lúpežnom systéme koristníckym dobre plateným miestnom úradníčkY. Samozrejme, rátala s podporou riaditeľa Slovenskej sporiteľne v Prešove.

Dokedy budeme musieť beztrestne tolerovať takéto občana ponižujúce, šikanujúce až vydieračské praktiky zamestnancov štátnej služby v SR?! Čo by ste c vedno robili pán Heger@Matovič ak by sa prihodili Vám osobne či Vašim rodinným príslušníkom...? Prajem j vám úprimne, aby ste opísané praktiky už čoskoro Z A Ž I L I O S O B N E !!!!

SkryťVypnúť reklamu

prosocman@prosocJoker Ivan Olejár; Prešov, 17.1.2022 -bezprostredne po občana SR - ponižujúcej skúsenosti;

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  834
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu