Martýrium v SR: Duchovná poprava generála Milana Lučanského cez súdny i väzenský systém SR

Písmo: A- | A+

To mi nikdy a nikto nevyvráti ako človeku, ktorého vládny režim už v roku 2015 poctil zvz. sociálnou popravou, resp v serióznej modernej sociológii - tzv. SOCIÁLNOU SMRŤOU. Garantujem-likvidácia osobnosti horšia poprave katmi IS !

Svoju popravu mocnými SR som, vďaka Bohu, rodine a živým kontaktom s rovnako postihnutou kolegyňou - sociálnou smrťou - v tej istej škole v roku 2015 prežil. No, generál M. Lučanský enormnému psychickému, duchovnému i duševnému tlaku na svoju osobnosť N E O D O L A L a podľahol !!! Je úplne vedľajšie - či volil fyzický odchod zo sveta enormného Z L A - samovraždou, alebo bol úkladne zlikvidovaný kýmkoľvek, okem Boha a rodiny. Podstatná je jeho fyzická smrť ako následok, opakujem sociálnej popravy resp. SOCIÁLNEJ SMRTI -zapríčinenej okolnosťami, s konečným rozhodnutím o jeho väznení práve v Prešove medzi najťažšími prípadmi odsúdencov a predstaviteľov našej slovenskej TZV. VäZENSKEJ MAFIE. Ktorej počiatky bezprostredne súvisia s opakovanými mediálnymi VEREJNÝMI VYHRÁŽKAMI a OZNÁMENIAMI aj súčasných vládnych činiteľov na čele s politikom I. Matovičom a ministerkou V. Remišovou. Tá dokonca zverejnila PEXESO osôb, ktoré treba eliminovať a uväzniť. Konanie neprípustné a s trestno-právnymi dôsledkami. Podá niekto z opozičných politikov aspoň na tieto dve osoby riadne trestné oznámenie !? Veď ona a on - prakticky iniciciovali po súčasnom Slovensku zamorenom Kovidom 19, navyše aj - sociálne popravy v rámci reformácie súdneho systému. Rozohrali vysoko sofistikovanú hru s tragickými závermi. A prvou obeťou ich NÁSILNÉHO pogromu na politikov je SOCIÁLNA SMRŤ (POPRAVA!) generála Milana Lučanského, pôvodom z POPRADU. Ak ma niekto zo Slovákov presvedčí o opaku, že je tento môj originálny blog nepravda a hoax, do svojej smrti mu dám mesačne 100(stovku!) € zo svojho dôchodku!!!

My, s kolegyňou, sme, na rozdiel od generála, porazili sofistikované zlo na Slovensku v tej najobludnejšej a často smrteľnej forme ! A prežili sme a naďalej žijeme, hoci trvalo stigmatizovaní. Vďaka Bohu i rodinám.

občiansky aktivista a prosociálny poradca - RNDr.et PaedDr.ThMgr.PhilBc.Ivan Olejár, Prešov, 4.1.2021

Skryť Zatvoriť reklamu