Mediá-máte občanov SR za bandu debilov, idiotov či imbecilov ?! Ospravedlnite sa !

Písmo: A- | A+

Tak to, čo si dovoľujú polovzdelaní redaktori údajne spravodajskej televízie TA3- to nemá obdoby. Sú majstrami výroby hoaxov, poloprávd a ideologických násilných manipulácií, za ktoré by sa nemusel hanbiť ani eso ako Vasiľ Biľak!

Posúďme spoločne:

1/ dnešná informácia č.1: "Ekonomika: Potraviny na Slovensku patria k najdrahším vo V4."

To čo za informácia? Pre debilov? Pre občanov idiotov? Alebo hádam pre imbecilov, ktorých úroveň jasne potvrdzuje autor informácie!!! Na tom neoddiskutovateľne trvám. Jeho intelektuálna úroveň je v pásme imbecila. Najnižšia. To debil je voči nemu majster sveta a intelektuálna elita občana SR! Veď, všetci, možno okrem uvedených troch skupín spoluobčanov s podštandardným IQ jasne vieme, že v informácii ide - až o štyri krajiny EÚ: Maďarsko, Poľsko, Česko a Slovensko.

A verejne a vážne tvrdiť občanom do očí, že práve NA SLOVENSKU POTRAVINY PATRIA K N A J D R A H Š Í M v uvedených štyroch štátoch je bohapustý klasický príklad tvorby a využívania hoaxu a polopravdy na vyložene politické účely a objednávku súčasných mocných vládnej koalície !!!

Za povšimnutie stoja aj dnešné dve ďalšie informácie:

"J.Budaj: Problém s medveďmi je dlhodobý, S Y N T E T I C K Ý (syntéza je v logike - sklad, skladanie dát či udalostí, či informácií!) a nemôžeme ho podceňovať."

"Polícia apeluje na ostražitosť pri telefonických podvodníkoch." To čo za validná na spoľahlivá informácia zo strany uniformovaných dobre živených zeleniakov s krásnymi platmi a výsluhovými dôchodkami - za väčšinou -ničnerobenie a výber pokút a prevážanie sa v drahých autách v rovnošatách za milióny a pri iných výhodných benefitoch !!!!????!. To - telefonicky k hovoru vyzvaný občan ma kompletne ignorovať telefonáty z čísel, ktoré nepozná a práve oni a ony mu zachránia život, majetok, či prinesú benefity či prevenciu zdravia v časoch pandémie?! Veď, to tu v Kocúrkove máme naozaj ako u blbých. A zo strany polície ide o hrubý a manipulatívny vrcholný ALIBIZMUS najhrubšieho zrna. Podobne ako výzva SHMÚ na dnešné popoludnie, večer i noc na nedeľu môžu byť celulálne búrky na strednom a východnom Slovensku. NO, TU TO AKCEPTUJEME, LEBO IDE IBA O p r e d p o v e ď JAVU a stavu počasia.

prosocman Ivan Olejár PhVKI. ProsocJioker, Prešov, 26.6.2021;

Skryť Zatvoriť reklamu