Milan F., Boh Ti sotva odpustí napáchané -vedome a dobrovoľne- ZLO v školstve

Písmo: A- | A+

Nestačím sa čudovať, koľkej mediálnej pozornosti sa dostáva občanovi SR - doc.Milanovi FtáčnikoviCSc.! Ktorého povolal náš Pán vo veku nedožitých 65 rokov(30.októbra!) včera - na spravodlivý OSOBNÝ SÚD pred Jeho (Božiu!) maľučkosť

Preto dovoľte aj mne - PhVKI I.O. (nie I.Á. ako pri somárskom rehote!) - prosociálnemu hybridnému virtuálnemu križiakovi Internetu, sociálnych sietí a www.stránok sveta, odvčera už aj ProsoManovi, ProsoJokerovi, presnejšie ProsocManovi či ProsocJokerovi (pozri Wikipédia.sk) kriticko-analytický a pravdivý blog o "zásluhách" Milana Ftáčnika pre náš školský systém. Jeho primátorovanie Bratislave, teda obchádzam širokým oblúkom. Prv, než začnem vyjadrím aj ja účasť a ľútosť - RIP. Milanovej rodine. A držím Milanovi všetkých 21 na rukách i nohách, aby sa po osobnom súde definitívne prešmykol aspoň do očistca. Myslím to vrcholne úprimne, nie ironicky. Lebo Boží mlyn melie síce pomaly, no - spoľahlivo a spravodlivo. Zamlel a spravodlivo zabral aj v prípade M.Ftáčnilka. Bohu vďaka.

V predošlom včerajšom blogu o M.F. som vypovedal veľmi veľa. No, zďaleka nie všetko. Mnohých som určite nepresvedčil. Preto vďačne pridám ďalšie relevantná fakty.

1/ Okrádanie kolegov Milanom F.@comp. politikov SR - v intervale od prijatia - až do definitívneho ZRUŠENIA zákona o verejnej službe pre pedagogických zamestnancov regionálneho školstva v SR !!! Plus - trvalé kontinuálne olúpenie všetkých UČITEĽOV regionálneho školstva materských, základných a stredných škôl na Slovensku, ktorí zahájili všetky druhy dôchodkov od dátumu zverejnenia Zákona o verejnej službe v Zbierke zákonov SR až podnes!!!! Interpretujem teraz:

Zákon o verejnej službe JEDNOJEDNOZNAČNE rozvrátil dovtedy dosiahnutý - pomerne vysoký -spoločenský status UČITEĽA v zmysle platnej Charty UČITEĽA (pozri ihneď - Christenko:Charta učiteľa!). A teraz kolegovia ruku na srdce - koľki z vás - učených- poznajú dôkladne obsah našej Charty!!!) Ak viac ako 10% učiteľov výlučne regionálneho školstva Chartu učiteľa pozná a čítalo ju osobne - tak sa zriekam okamžite svojho dôchodku v plnej výške a dávam ho k dispozície Slovenskej komore učiteľov!) Dôverne vás poznám kámoši -ako poznal Vl.PoraženecLenOn-Mečiar-Močiar parlamentných gágajov a pŕďúsov.

Tento vysoký SPOLOČENSKÝ status sme zaslúžene vybojovali v uliciach a po našich námestiach -osobnou angažovanosťou a nasadením pri spustení spoločenského zápasu -NEŽNOU revolúciou 1989. Boli sme aktívni a iniciatívni na barikádach Nežnej. Najiniciatívnejší. Študenti a my - ich pedagógovia. To je pravdivý historický fakt. Nevyvrátiteľný. Vysoká kvalita nášho statusu (-vybojovaná od 16. novembra 1989, teda už o deň skôr, ako sme registrovali iniciatívy bratských a sesterských študentov Čiech, Moravy a Sliezska !!!) pretrvala presne do zverejnenia Zákona o verejnej službe pre pedagogických zamestnancov regionálneho školstva v SR. Teda viac ako desaťročie sme kulminovali spoločenským statusom na Slovensku - už novodobej samostatnej SR. A dnešná realita hodnotenie tých časov ??? Veľký pozor !!!!

Bludy, výmysly, hoaxy, sofistikované konšpirácie i HYENIZMUS NAJHRUBŠIEHO ZRNA - zneužitie smrti významných politikov a vytĺkanie politického kapitálu - ministrom školstva B.Grohlingom (liberálom za SAS a agnostikom-popieračom existencie Trojjediného Boha!), pobirmovaným R.Ficom, primátorom Bardejova - B.Hanuščákom (pôvodne KSČ, dnes SMER-SD), prof.Zelinom (spolupracovníkom ŠtB a členom KSČ!), Z. Čaputovou (zarytou liberálkou a ateistkou!), @ ďalšími.

Chápem plne ich rozcitlivenie sa. Veď odchádza do večného zabudnutia ich ideológ, intrigán a hlasná trúba sťa národný socialista Slovenského štátu - Šaňo Mach(!). Slovom - K R A S O R E Č N Í K !!! A to je super strata na ich strane barikády už 31-ročného zápasu o DEFINITÍVNY charakter štátu SLOVENSKO !!! Nejde o fazuľky, priatelia čitatelia a spoluobčania.... Zápasu, nadšene a nezištne odštartovaného práve študentmi a ich pedagógmi 16.11.1989. A bol to práve a len -vtedy politik SDĽ (od roku 1980 - člen KSS - Komunistickej strany Slovenska!) - Milan Ftáčnik, ktorý NÁSILNE a vysoko SOFISTIKOVANE, sťa rajský had(!), rozvrátil od základov náš a nami učiteľmi statočne vybojovaný učiteľský STATUS na Slovensku v rokoch 1989 až 2002 !!!! PLNÝCH TRINÁSŤ ROKOV !!!!

Preto radostne zvestujeme: Krasorečník kaput! Či sa to niekomu páči, či nie. Nebol to žiaden slušný človek, za akého sa ho snažia pasovať dnešné manipulatívne médiá a dojímavé nekrológy zverejňované postupne v nich. Nás nimi neoblbnú. Ak, tak občana Josefa Švejka s partiou pokrikujúcich vášnivo : "Na Belehrad!"

No, menovaní OKIADZAČI a ZAZNÁVAČI HISTORICKY PRAVDIVÝCH FAKTOV a ZÁSLUH NÁS - učiteľov regionálneho školstva v SR vedení do včerajška práve doc.M.FtáčnikomCSc. - aj predsedom Slovenskej informatickej spoločnosti a poradcom B.Grohlinga pre reformy v školskom systéme SR, vyrábajú ako na bežiacom páse - hrubé a násilné hoaxy a polopravdy. V Slovenskej informatickej spoločnosti produkujú HOAXY na objednávku boľševikov a liberálov!!! Tak toto sa môže potajme a s požehnaním samej prezidentky Z. Čaputovej odohrávať len v našom skvelom Kocúrkove.

Podstata ich spoločných hoaxov spočíva v tom, že sofistikovane BAGATELIZUJÚ. Tvrdia, že učitelia vlastne po Nežne89 - N I Č N E D O S I A H L I - od čias výstavby socializmu a komunizmu za čias Československa !!! Toto opakujú do zbĺbnutia v duchu zásady: viackrát zopakovaná LOŽ -sa stane nakoniec pravdou !!! Lož ako metóda politickej práce a zápasu. Ako to realizoval bežne - Otec lží na Slovensku-agent ŠtB s krycím menom Doktor-Vl.Mečiar.

Pritom - my učitelia regionálneho školstva sme vyše trinásť R O K O V, bezprostredne po Nežnej89 zažívali nadmieru šťastné a pokojné desaťročie !!! Spoločensky plne akceptovaní s nadštandardným statusom, a navyše - s veľmi dobrým PLATOVÝM OHODNOTENÍM !!!! Čo hlboko a pichľavo KLALO OČI a doslovne drásalo srdcia tým, z druhej - karmínovo ČERVENEJ strany barikády dlhodobého zápasu o definitívny prozápadný charakter nášho mladého štátu na mape EÚ - SR ! A spustili sériu nenávistných intríg, rozvracačstva, deštrukcie, miestami aj anarchie, tvrdého mobingu a bossingu, nátlaku, šikanovania, vydierania, vyhrážania i priamej likvidácie - nás oponentov, rebelov a bojovníkov za práva učiteľov regioškolstva SR - (ako a čím?!) -sociálnymi popravami aj spoločenskou sociálnou SMRŤOU na ich objednávku z naj miest krutovlád v SR. Krutovlád len a len boľševika a ľavicového extrémistu č.1 na Slovensku a násilného trockistu - Roberta Fica @ comp SMER.SD. Sám som zažil ako učiteľ neúprosný mobing, potom aj bossing a v závere mojej profesiovej kariéry pedagóga - namiesto poďakovania aj:

1/ najprv sociálnu popravu svojej osobnosti ; vykonanú dňa 26.6. 2015 katom I. Banduričom;

2/ neskôr na popravu organicky nadväzujúcu a krutú a pomalú - občiansku spoločenskú sociálnu smrť občana-pedagóga-Ivana Olejára ... na integrovanú objednávku - tak miestnych, regionálnych ako aj celoštátnych zástupcov i reprezentantov mocných a vplyvných! No, ja žijem, priatelia a píšem originálny nekrológ Milanovi F.!

Barbarská a pravdivá bola, je i bude(!) - školská politika voči starostlivo a sofistikovane vybraným jednotlivcom-REBELOM aplikovaná komunistom a údajne slušným človekom - Milanom Ftáčnikom a jeho desaťtisíckami verných hanebných trollov a poskokov. Hanba vám všetkým zúčastnivším sa týchto násilných ohavností. Spáchaných len a len a aj Milanom Ftáčnikpom. Milan, ver mi že sotva získaš miesto v očistci -na Tvojom osobnom súde, na ktorý ťa včera pozval Trojjediný Boh. Cez Svoj Boží mlyn!

Školstvo ako more sofistikovaných násilností a podpásoviek - voči nám učiteľom regioškolstva SR. Vedených vtedajším ministrom školstva - vydriduchom Milanom Ftáčnikom.

Antikolegom - vo vzťahu k nám -učiteľom regionálneho školstva SR z radov vysokoškolských učiteľov !!! Podobne ako súdruhovia a liberáli z podobnej krvnej skupiny, vtedy i dnes politicky aktívni: doc.Miroslav Beblavý - vtedy štátny tajomník ministerstva školstva, Martin Fronc- exminister školstva a nástupca Ftáčnika, Lásló Szighéty - exminister školstva a nástupca M. Fronca, J.Mikolaj -exminister školstva a iní chrapúni a zradcovia nás - pedagógov regioškolstva SR. Všetko vplyvní vodcovia násilnej bandy ministrov školstva a ich štátnych tajomníkov, ktorí tvrdo zotročili naše matky, staré matky, ženy i dcéry - U Č I T E Ľ K Y - svorne a nimi prijatým zákonom o verejnej službe pedagogických i nepedagogických zamestnancov regionálneho školstva.

ProsocMan (ProsocJoker!) Ivan OlejárPhVKI.

Skryť Zatvoriť reklamu