Mistr Odporná Hnojovica a jeho charakter

Písmo: A- | A+

Nie, pomenovanie z titulku - rozhodne nepatrí ideálne zosnuvšiemu bratovi Milanovi Lasicovi - R. I. P. Milan, dobrý Pán Boh Ti doprial povolanie na osobný súd k Nemu naozaj ideálne. Zaslúžene. Odísť za zvukov potlesku po piesni:

"Ja som optimista", s tým, že pred jej zaspievaním - jasne a vedome deklarujem národu i prítomným fajnšmekrom, že medzi voľbou pesimista a optimista má zelenú ten DR U H Ý.... Milanko, závidím Ti z celej duše triumfálny odchod zo scény na osobný súd s Bohom. Prajem každému podobný odchod z tohoto Sĺzavého údolia plného nenávisti z lásky (z lásky nás neotesaných Slovákov k nešťastiam, nenávisti a ohováraniu druhých- národný šport!) -ako to hutne včera vyjadril v karikatúre Alan Lesyk, ešte netušiac o osude kultúrnika, odjakživa naladeného proti červeným bratom komunistom - Milana Lasicu.... Vďaka Milan aj za nesmierne príkladný a vysoko sofistikovaný a úspešný boj práve proti násilnému komunistickému systému a režimu. Spolu s Julom Satinským a Jarom Filipom. Chlapci, ste nehynúcim príkladom boja dobra proti červenému i hnedému zlu. R.I.P. vám všetkým i vašim statočným rodinám. Nikdy nezabudneme na váš odkaz zápasu so zlom a diktatúrou komunistov a ich zástancov a prívržencov aj na Slovensku dnešných dní !!!

Prajem kvartetu už vo večnosti - Satinský- Filip- Lasica- Langoš -ako super silnej antikomunistickej úderke - večný pozitívny vplyv na slovenský národ. Aby nepodľahol pokušeniu svetlých zajtrajškov komunizmu, ideám socializmu s ĽUDSKOU tvárou, ANI TEÓRIAM ZáPADNýCH SOCIáLNYCH DEMOKRATOV O DOBRE beztriednej spoločnosti s vlastníctvom všetkých - všetkého !!! Tu sú zločinecké bludy, nie riešenia pre spoločnosť a občanov štátu, krajiny.

A teraz k podstate môjho blogu. Špinavcom a hnojovicou v jednej osobe je mistr Mark Zukenberger , vlastník sociálnej siete Facebook, multimiliardár a zároveň sprostý daňový neplatič a vydierač v jednej osobe Podľa aktuálnych vyjadrení najvyšších dańových kontrolórov USA, neodviedli do štátneho rozpočtu za rok 2020 on a jemu podobní vydriduchovia a zločinci ako Egon Musck, Jeff Bazos, manželia boháči a oligarchovia Gatesovci a im podobní n-členovia celosvetovej Lobby, ktorej zisky za prvý rok pandémie Korony (2020!) dosiahli astronomických 3,6 T R I L I A R D Y D O L Á R O V ! ! ! ! ! - A N I J E D E N, J E D I N Ý C E N T !!!!!!!! Takto násilne a super arogantne sa podelili o zisky s chudobou planéty Zem. VRAJ - FILANTROPI, AKO GATESOVCI VĎAKA POPLATNýM MÉDIáM SVETA ! 

Ešteže platia do bodky slová Evanjeliovej zvesti Pána Ježiša Krista v stati o Boháčovi a chudobnom Lazárovi... Skôr prejde ťava uchom ihly ako boháč do Nebeského kráľovstva ! - dodávam : - vo večnosti časov a vesmíru ako celku. Vy boháči sveta. Pľuhaví špinavci a hnojovníci!

Do 24 hodín od skoncipovania blogu sa očakávane objavil a potvrdil charakter zbabelca a nefalšovaného R E V A N Š I S T U aj náš pravý slovenský Mistr Odporná Hnojovica zapáchajúca socialistickou a komunistickou minulosťou - vodca SMERu-SD so svojimi temnými revolučnými Kubáncani vycvičený rozsievač ZLA v SR číslo jeden - Robert Pobirmovaný Fico. Dôkaz?

Triviálny a maximálne usvedčujúci. Tento podlý ryšavec (Zigmund - šelma ryšavá z procesu s Jánom Husom!) A JEHO BOJÚVKA - SMER-SD - NEDOKÁZALI DOTERAZ, NA ROZDIEL OD BEŽNÝCH POLITICKÝCH SUBJEKTOV TYPU HLAS_SD Petra Pellegriniho - ani len verejne vzdať hold pamiatke majstra Milana Lasicu !!!! Dištancovali sa verejne a po celom Slovensku od spomienky na svetlú pamiatku Majstra. Antikomunistu. Ako zarytí červení viťúzi a praví a nefalšovaní revanšisti. Za Milanovu angažovanosť v Nežnej 1989 aj dávno po nej. Komunista nikdy nikomu neodpúšťa a bojuje s ním aktívne AJ DÁVNO PO JEHO FYZICKEJ SMRTI. TO SI dobre ZAPAMäTAJME RAZ A NAVŽDY, VÁŽENÍ SPOLUOBČANIA. OBJEKTÍVNE A PRAVDIVO. Robert Fico - Z ÚPRIMNEJ NENÁVISTI K M. LASICOVI PRESVIEDČA I USVIEDČA ZÁROVEŇ AJ SÁM SEBA! Tak silno nenávidí človeka, brat-brata! To dokáže veľmi presvedčivo - len čertovo plemä - R. Fico a jemu podobní. A na Slovensku nie je ich v súčastnosti málo, priatelia. Ďalší komentár je zbytočný.

OPAKUJEM HÁDAM - PO STÝ KRÁT, SPOLUOBČANIA: Veľký pozor na revanšistickú politiku plnú nenávisti, násilia a triedneho boja nášho úbožiaka Robertka, ktorý nikdy neodpustí povalenie V E D Ú C E J úlohy komunistickej strany u n á s, a bude to takto chrapúnsky, podlo i antičlovečensky dávať - ako dáva naplno aj teraz - V E R E J N DE najavo. Svoje PRAVDIVÉ a pravé-nefalšované postoje svojim hojným ctiteľom a prívržencom To nie sú HLUPÁCI, pani blogerka s podobne orientovaným názvom svojho súčasného blogu. To sú praví nepriateli REÁLNEJ DEMOKRACIE prozápadného typu s vyše 300- ročnou historickou tradíciou. Otvorení nepriATELIA VýDOBYTKOV NAŠEJ SPOLOčNEJ NEŽNEJ ZAMATOVEJ REVOLÚCIE. SPUSTENEJ NA SLOVENSKU Už 16. NOVEMBRA 1989. TRVAJÚCEJ práve kvôli takým expremiérom ako triuvirát Mečiar-Dzurinda-Fico -DODNES !!! AJ VĎAKA OBČANOM TYPU R. FICO. PODPAĽAČOM A NESPOKOJENCOM SO SPOLOčENSKýM SYSTÉMOM D N E Š K A . To sa boľševikom a troskistským sociálnym demokratom SMERu-SD na Slovensku nikdy nebude páčiť. Nastolenie pravej demokracie na Slovensku. Takto nenávistne, cielene a revanšisticky dlhých 12 rokov trestal vodca zjednotenej ĽAVICE v SR - R. Fico (!) vedome a sofistikovane aj všetkých slovenských učiteľov a študentov za ich rozhodujúci podiel na víťazstve Nežnej. A ten malo nesporne aj trio v nebíčku - Jaro Filip, Julo Satinský a Milan Lasica. Tresce aj ich. Totálnou ignoranciou. Zaťatý komunista nikdy neodpustí ich aktívny občiansky odpor a zmenu spoločenských pomerov Nežnou (!). A ani neuznáva kvality a chlapskosť nových nekomunistických riešení spoločensko-ekonomickej formácie a vzťahov súžitia na Slovensku.

Kde a kedy sťa svrab a svoloč prichádza aj povolebné opozičné pôsobenie SMERu-SD a ich Ľ A V I C I C O V O - extrémistického vodcu...- R. FICA. DO PSEJ MATERE - KOLÚZKY S NÍM KONEČNE a DEFINITÍVNE - PRIATELIA, SPOLUOBČANIA na Slovensku dnešných dní nepokojov...!

ProsocMan Ivan Olejár PhVKI.; ProsocJoker; Prešov 19. júla 2021

Skryť Zatvoriť reklamu