Moje želanie Slovensku: Premiér s morálnym kreditom - tribún Nežnej - Občan - Janko Budaj

Písmo: A- | A+

Moja posledná rada premiérovi I. Matovičovi, ktorý je práve rok v kresle premiéra SR. Nikto kvalifikovanejší na tento post v SR neexistuje! Záruka občianskeho pokoja, stability, zmieru, efektívneho RIEŠENA VLÁDNEJ KRÍZY NEEXISTUJE

Výborný komunikátor a zjednocovateľ občanov, čo významne a nezmazateľne potvrdil pri vodcovstve más v Nežnej 1989, osobnosť s morálnym a prosociálnym osobnostným statusom, ktorý konal aj odmietnutím prvého predsedu NR SR pre prešľap spolupráce s komunistami v mladom veku, pokojný, no ak je potrebné rozhodný politik s ťahom na bránu preferencie parlamentnej, nie ľudovej demokracie na Slovensku. Vyniká projektovaním budúcnosti Slovenska, má zvuk v zahraničí i doma, nekonfliktná osobnosť uplatňujúca v politike NENÁSILIE a DIALÓG. Že si to doteraz málo kto všimol?! Jeho občiansku angažovanosť jasne dokumentuje názov jeho vlastného politického zoskupenia a organickej zložky hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti - Z M E N A Z D O L A !!!! Teda smerom od občianskej komunity hore k mocným a vplyvným. Je dnes potrebné viac?

Tribún a iniciátor Nežnej revolúcie na Slovensku. Osvedčený politik a prirodzená občianska autorita od čias VPN - Verejnosti proti násiliu zlikvidovanej sofistikovane Vl. Mečiarom, I. Miklošom, P. Weissom, J. Slotom, J. Ľuptákom a R. Ficom.
Tribún a iniciátor Nežnej revolúcie na Slovensku. Osvedčený politik a prirodzená občianska autorita od čias VPN - Verejnosti proti násiliu zlikvidovanej sofistikovane Vl. Mečiarom, I. Miklošom, P. Weissom, J. Slotom, J. Ľuptákom a R. Ficom. (zdroj: RNDr.etPaedDr.ThMgr.PhilBc.Ivan Olejár, Prešov, zdroj foto: Wikipédia)

Projektant a najlepší porevolučný minister životného prostredia SR. Využívajúci aktívne a maximálne ponúkané zdroje EÚ na skvalitňovanie nášho životného prostredia a ochranu prírody. Bojovník proti korupcii a zámerom investorov a developerov ohroziť radikálne naše chránené územia, vrátane Tatier na komerčné účely a výstavbu. Rodený diplomat. Ostatní kandidáti mu siahajú osobnostne maximálne do pásu. Bez urážky a dehonestácie ich politickej dráhy. Zástupca Verejnosti PROTI NÁSILIU - revolučnej VPN. Tieto osobnostné kvality Janka pripomínam štyridsiatnikom a mladším občanom SR. Netušia o nich - No commend !

Nastal čas využitia jeho osobnostného potenciálu aj v tretej fáze Nežnej, započatej ešte v roku 1989, Igor. Dajme mu zelenú v čele vlády SR !!

Jano Budaj predstavuje autoritou a osobnostnou výbavou PRIRODZENÚ BARIÉRU ľudovej demokracii SMERu-SD, Hlasu i ĽS NS i ďalším sociálno-demokratickým, trockistickým a ľudovým stranám a hnutiam na našej stranícky početnej politickej scéne. Zmierni a otupí antagonistickú a triednu ideologickú a deštrukčnú rétoriku R. Fica i P. Pellegriniho. Prinavráti občianske preferencie skutočným zástancom klasickej parlamentnej, nie výlučne liberálnej, západnej demokracie s vyše 300-ročnou tradíciou. To spoločnosť potrebuje ako soľ a liek na našše ubolené duše. Janko má skvelé vízie o konečnom stave našej slovenskej spoločnosti do konca I. polovice 21. storočia. Dôverujme mu. Slováci vždy potrebovali dobrého pastiera a vodcu ich stáda na ceste k lepšej budúcnosti.

Dobrý pastier
Dobrý pastier (zdroj: Ivan Olejár)

Som veľmi rád, že moju radu a tip na premiéra Janka Budaja práve podporil v poludňajšej besede s redaktorkou M. Jančkárovou (poludnie- 24. marca 2021 !) aj exminister zahraničných vecí Ivan Demeš !

prosociálny poradca občanom, expredseda ZO VPN a občiansky aktivista Ivan Olejár, 21.3.2021

Skryť Zatvoriť reklamu