My Satanov rok i žeň: môj startUp: 0li-Ali-EKOMág energetický elektický Biočlánok II.druhu

Písmo: A- | A+

Prežívam svoj 66 rok života (pozor!), od svojho počatia rodičmi za asistencie BohaOtca, ktorý mi vdychuje v okamihu počatia NESMRTEĽNÚ dušu. A iba výlučne od tohto okamihu som ľudským tvorom - človekom - Olim, že moji študenti-?!

Mám vás dodnes všetkých do jedného rád, vravím to teraz, keď práve dnes po prebudení o pol siedmej som začal zrána tradične projektovať. A v dnes, chvála Bohu NEBOĹAVEJ a pomerne sviežej oslej makovici a vo svojom obľúbenom experimentálnom domácom, finančne nenáročnom EKO-laboratóriu - v mojej starej dobrej liatinovej a do biela smaltovanej vani. V dobre teplotne nastavenom horúcom kúpeli na hydrogenáciu svojej nahej prehriatej sómy (tela!).

Ja, pôvodne vyštudovaný prírodovedec z UPJŠ, ako som si sám uvedomil aj dnes, už zrána napasený dosýta - somárik Marko. Optimalizovaný. Optimista. Hor sa do života !

Jeho tradične bioraňajkujúca Učenosť  s priznanými  4 akademickými titulmi a 4 úspešne absolvovanými VŚ štúdiami v našom Kocúrkove - RNDr. et PaedDr. et ThMgr. et PhilBc. Ivan Marko Olejár. Rodená podšívka a FicoLíška.
Jeho tradične bioraňajkujúca Učenosť s priznanými 4 akademickými titulmi a 4 úspešne absolvovanými VŚ štúdiami v našom Kocúrkove - RNDr. et PaedDr. et ThMgr. et PhilBc. Ivan Marko Olejár. Rodená podšívka a FicoLíška. (zdroj: IvOli, 27.4.2021, virtuálne štúdioi Iv0.- súkromnýarchív)

Keď mi už raz ten istý neprajný svet riadený neprajnou a vždy dobre INFORMOVANOU celosvetovou LOBBY najväčších materiálnych boháčov ľudstva - začas vedenou - super úspešných boháčom Bilom Gatesom a jeho manželkou Melissou NEPRAJÚ aa neprajú..

Ozaj, naposledy mi ponúkli veľkodušne (vymodelovať originálny projekt nimi zakúpených na svetových trhoch mrazených a chladených kurčiat a ich zdravotne bezpečnú jedlú distribúciu po celom čiernom - Africkom kontinente Modrej planéty), keď som sa uchádzal o ich dôveru a finančnú podporu a akcionársku účasť manželov boháčov - dua Melissa-Billy....

Keď som mu e-Mailovej pošte tvrdil, že keďže je Bil o pár dni mladší ako ja (obaja sme ročník 1955), že pri jednaní medzi nami - skočí nám dvom pri spoločných jednaniach po pivo. Že - Bil?. Veď, môj e-mail putuje v podobe packetov dodnes na Internete vo virtuálnom priestore... A zároveň som sa poučil, a aj dnes ma mrzí, že som sa správal necitlivo a asociálne.

Ospravedlňujem sa verejne, hoci iba v u nás v Kocúrkove, no o to úprimnejšie -Melisse i Bilovi- za môj nezáujem!. Vysmial som sa pyšne cez ďalší E-mail manželom-filantropom -ako práve vtedy nimi konkrétne- ODMIETNUTÝ, PONÍŽENÝ a samozrejme -FINANČNE NEPODPORENÝ a ICH SPOLOČNÚ DôVERU NEZÍSKAJÚCI, navyše chudobný a bez prostriedkov objaviteľ a konštruktér pružného-eko-geočlánku I.

(práve mi symbolicky a ako na potvoru dohrali pieseň Elánu - "Aj keď bez peňazí" - v rozhlase!), hurá. Porúčal som sa vtedy z rozbehnutého nášho pre mňa pamätného TRIALÓGU, čo - dnes múdrejší - úprimne ľutujem z celého srdca s manželmi Gatesovcami a odkázal ich po svojom zamietnutí ako projektanta PRUŽNÉHO GEOČLÁNKU-I, na iného virtuálneho projektanta a riešiteľa globálnych problémov planéty či ľudstva . Uznávam, že som to previedol dosť AROGANTNE. No ,ani vy ste neboli dostatočne chápaví a komplexne prosociálni voči mne a mne ponúkanému projektu - "Model pružného biogeočlánku I". A náš s dobrými úmyslami vedený TRIALÓG ZAMRZOL DODNES ako staré PC-čko...-

A môj prvý vedecký projekt definitívne padol a zostal v šuplíku dodnes !!! Škoda. Mohol totiž jednojednoznačne predísť Fukušimskej i Černobyľskej havárii ( práve ide pri výročí Černobylskej rozhasový program a ja bezmocne plačem so zaťatými perami a zubami. A vzdávam hold všetkým hrdinom z Černobyľu, ktorí nezištne a vysoko prosociálne a profesionálne položili životy pri likvidácii havárie reaktora i poškodenia celej štvorblokovej jadrovej elektrárne na území vtedajšej Ríše ZLA - ZSSR ! A dodnes umierajú Nielen na púrvotnú diagnózu - chorobu z ožarenia. A vzniku ktorej šíreniu sa dodnes - už na slobodnej a nezávislej UKRAJINE bránia kolektívnhe a tímovo.

A aj vybudovaním už dvoch betónovo-olovených sarkofágov, z ktorých mal prvý - kapacitu udržania škodlivého smrteľného žiarenia, dodnes emitovaného v pomerne veľkých dávkach škodlivého Beta a hlavne Gamma žiarenia s najväčším prienikom a dosahom - celých 30 pozemských planetárnych rokov, od roku 1986. Slúžil spoľahlivo do roku 2016 !

Pýcha ukrajinských inžinierov, stavbárov, architektov a vedcov. Ochráni, ak neprídu zemetrasenia a sopečná činnosť.

Ći úmyselné bombardovanie práve stále funkčnej jadrovej elektrárne. Ktorej tri, (75%), z celkom štyroch prefázovaných a spojených reaktorov produkujú elektrickú energiu, samozrejme dodnes. Logicky. Ak je dostatok jadrového paliva. Uvedomte si, že 26. apríla 1986 explodoval iba jeden reaktor jadrovej elektrárne.

Veď, aj u nás na Slovensku momentálne fungujú a produkujú elektrickú energiu iba DVA ZO ŠTYROCH blogov. A politici za 31 rokov nie a nie pochopiť, že sme mali dávno a za akokoľvek vysoké úroky z akejkoľvej banky ochotnej SR požičať financie... A urýchlene a super prioritne spustiť tretí a štvrtý blok - ktorým je práve JADROVÝ REAKTOR!!! BLOK=JADROVÝ REAKTOR. Pamätajte. Nie, blog, lež blok !!! A v tomto má kapitán Andrej Danko úplnú pravdu a je perfektným príkladom pre súčasných slovenských politikov. Bravó, pán Andrej D. 

Pochopili ste dávno to, čo je hrubým beľmom na obidvoch očiach ostatných politikov SR !! Dokážem ihneď. A keby to bolo v mojej kompetencii - ste do zajtra povýšený§, napriek posmechu zvyšných politických poviem čo najslučnejšie, že O B M E D Z E N C O V... Ihneď a mimoriadnnym rozkazom riadne, legálne a zákonne - vypoviem to konečne - ZA GENERÁLA armády SR. A ostatní závistlivci by vám mohli utešene fúkať, vieď viete Andrej, že KAM !!! Bravó *Andrejovi Dankovi.

Človeku s diagnostifikovaným smrteľným ochorením, odolávajúcemu statočne nielen chorobe ale aj extrémnym politickým nemilosrným atakom i tlakom, často neprávom zdiskreditovanému až pod čiernu zem, vďačnému terču miliónov problematiky neznalých ..... pozrite si predošlá farebné foto, prosím Vás ....... spoluobčanov pri pivných a krčmových debatách. Okamžitý dôkaz - A. Danko ako prvý z elity politikov SR po Nežnej revolúcii ešte donedávna  PRAVDIVO a PREDVÍDAVO verejne trúbil ako tiež bytosť na fotke , prepáč Andrej - Slováci, bratia, berme si§, kým máme kredit pôžičky od bánk, vrátane SVETOVEJ BANKY(!) a ako štát SR ZDRAVO SA ZADĹŽIME !!! A uisťoval nás PRAVDIVO, že neprerobíme ako SR. Vysmiali sme ho svorne včetci. Možno aj ja sám. No, ak si spomínam u mňa sa stretla jeho výzva s podporou, pretože to malo racio. Dokážem nasledovne: Ak by sme boli poslúchali kvalifikované rady A. Danka. mohli sme byť oveľa silnejšou ekonomikou ako momentálne sme.

A utešene splácať pôžičku za dostavbu dvoch blokov komplexu rozostavanej jadrovej elektrárne pri Trnave. A ešte, poviem vám úprime, že aj kacírsky dodám: -NEPRIJAŤ POMOC EÚ AKO ŹOBRÁCI STOJACI V RADE ŠTÁTOV a štátikov EÚ. Myslím len z fondu OBNOVY, (ostatnú pomoc zachovať (!) ), aj pomocou do piatku odoslaných štátnych plánov obnovy na báze pôžičiek (údajne výhodných, o čom silno pochybujem§!), teda pôžičiek priamo od EÚ.

Ja ich volám pracovne diktátorské pôžičky EÚ zneužívajúce občanov celej EÚ na marketingové účely a bohatnutie najmocnejších obchodných domov sveta v službách príslušníkov všemocnej celosvetovej LOBBY. Absolútne nič, nič mimoriadne by sa nestalo, keby sme od , priznávam, že kočice, vôbec nie kačice - Ursuly.... ) zobrali ako Slovensko z jej štedrých fondov obnovy - z kolegiality celkovú symbolickú sumu - vo výške populárneho jedného EURA. Ktorú by som za Slovensko mohol ľavou zadnou splatiť bankárom Svetovej banky, dokonca STONÁSOBNE, presne vo výške 100€... A aj ja osobne - z dôchodku chudobného ako kostolná myš, by som to ako horlivý občan za SR vyrovnal ľavou zadnou a bez znižovania svojej životnej úrovne. Pokiaľ tam bezcitní úradníci EÚ nezabudovali ochrannú bariéru ZDOLA, teda o minimálnej sume-výške pôžičky práve z Fondu obnovy. No nemyslím, že boli až tak precízni a dôslední. A tak si požičajme 1ečko ako SR a punktum. Alebo, ešte lepšie - iba sumu, na preklenutie časovej bázy v čase druhej vlny Kovidu v SR, kým si nevypožičiame prachy z iných zdrojov (!). Načo? Na obnovu hospodárstva i krajiny - podľa výlučne našich vízií, predstáv, projektov, plánov jej globálnej obnovy a postupného zvyšovania príjmov a životnej úrovne len a len našich obyvateľov a občanov SR (!) i gazdovania s nimi ako s FUNDAMENTÁLNYM dobrým finančným kapitálom minimálne v rovnakej výške vyše 6-miliárd a možno aj výhodnými úrokmi ako bonusom od konkrétnej banky, z ktorej si SR požičia.. Možno dokonca podstatne výhodnejšími ako ponúka EÚ a Svetová banka.

Veď, nebuďme NAIVNÍ prostáčikovia a jasne si povedzme PRAVDIVO - aj EÚ chce získať ako tretí do partie na hru o jej Podpornom fonde - financie. A čo najväčší - rovno BALÍK FINANCIÍ. Čistých, nie špinavých, ktoré by musela s výdavkami P R E P I E R A Ť v práčkach na svetových trhoch !!!! Aspoň na podporu a zvyšovanie už aj tak astronomických PLATOV EUROPOSLANCOV jej krajín a platov a výdavkov -pomocného obslužného personálu i bezchybnej správy prepychových budov i -(ako môžete vidieť dolu na FOTO - sladkých, slastných až skoro prirodzene v nás a nám - ľuďom, ako vravel viedenský profesor hlbinnej psychológie Freud -evokujúch erotické túžby a u mužov aj nesporne vyvolávajúcich iskrenie v oblasti slabín!); a aj na získavanie a kupovanie DRAHÝCH make upov dám a pánov z elity EÚ i na platy tvorcov vizážistov, veľmi dobre platených. Aj na nákupy garderóby a drahých značkovaných prostriedkov zabezpečovania tvorby VIZÁŽÍ PROTAGONISTIEK a PROTAGONISTOV záujmov EÚ, ktorí sú zároveň iba ŽIVÝMI REKLAMNÝMI PANÁKMI a F I G U R Í N A M I, zasa iba v poslušnej a vysoko V A Z A L S K E J, teda zďaleka nie SLOBODNEJ - trvalej službe záujmom na ZVYŠOVANIE Z I S K O V 3% najbohatších! A týmito mojimi originálnymi INFO križiaka Iva - sa kruh, presnejšie ŠPIRÁLA SOCIÁLNEJ SMRTI (pozor, nie PROSOCIÁLNEJ SMRTI - takýto pojem NEEXISTUJE a JE TO nehorázny B L U D (!)!) A OTROCKEJ POROBY CHUDOBY SVETA AJ SOFISTIKOVANEJ TVORBY ZISKOV PRÁVE JEJ PROTIPÓLU - BOHÁČOV PLANÉTY ZEM -PRESVEDČIVO uzavrela. Vyložene v stále rýchlejší VZRAST KAPITÁLU materiálneho bohatstva boháčov ! A v prospech čoraz širšieho a INTENZÍVNEJŠIEHO ROZTVÁRANIA SA RAMIEN NOŽNÍC medzi chudobou a boháčmi !!!! O takýto sociálny pohyb orientovaný vyložene a jednoznačne na BOHATNUTIE BOHÁČOV z INTENZÍVNEJ PRÁCE CHUDOBNÝCH, náš kresťanský Učiteľ- Pán Ježiš nielenže nestál v Jeho modelle Božieho Kráľovstva budovaného spoločne boháčmi i chudobou planéty Zem!!! On chcel, chce a bude chcieť - JEDINE PROSOCIÁLNY MODEL BOŹIEHO KRÁĽOVSTVA. V akom časovom horizonte a kde na planéte KREOVANÉHO ???!

TU i TERAZ ! odpovedá jednoducho chudobe i boháčom LOBBY !!! Absolútne jasne a zrozumiteľne.

A akými pomôckami, prostriedkami, metódami a vonkajšími formami sa to má OKAMŽITE REALIZOVA´T : Aj to je jasne a pochopiteľne objasnené v evanjeliách:

Boháči Zeme, hovorí pán Ježiš v Evanjeliovej stati známej pod názvom MATERIÁLNE ZAZOBANÝ, rozumej bohatý mladík.. Opakujem text Ježiša - Jeho priamu radu bohatému mladíkovi, ktorý ho oslovil ako prvý, keď mu Ježiš pravdivo vraví, že už mu do zisku bonusu pre jeho večný život a nie opak večnej smrti a zatratenia - C H Ý B A UŽ IBA POSLEDNÝ O D V Á Ž N Y A NAJPROSOCIÁLNEJŠÍ KROK. Okamžite meniaci celý svet na BOŽIE KRÁĽOVSTVO: JE PRIMITÍVNE JEDNODUCHÝ. Vedecky - T R I V I Á L N Y: TU je evanjeliová rada Majstra Ježiša súčasnej LOBBY:

"CHOĎ V POKOJI(!), R O Z D A J C E L Ý S V O J M A J E T O K (!), VRÁŤ SA KU MNE(!) a NASLEDUJ MA!!!!"

PRENIKAVO vidíme iba 4 logicky postupné a po sebe organicky nadväzujúce kroky kreácie Božieho kráľovstva - na báze - TU i TERAZ:

1/ krok - choď v pokoji;

2/ krok - rozdaj CELÝ SVOJ majetok;

3/ krok - POTOM, sa vráť ku mne;

4! krok - NASLEDUJ MA !!!!

A budovanie, komplikovaný rozvoj a vzrast i zavŕšenie PROSOCIÁNEHO KRÁĽOVSTA lásky, ktorá ako jediná z kresťanských čností za zachová a PRETRVÁ teraz aj vo večnosti JE OD TOHTO OKAMIHU V DEJINÁCH ĽUDSTVA PLANÉTY ZEM UŽ NOVOU a definitívnou konečnou, kde DOMINUJE VÝLUČNE a NAVŽDY - NAVEKY-VEKOV: N E N Á S I L I E a L Á S K A .

VŠEHOMÍR NAVEKY OBJÍMAJÚCI A DOMINUJÚCI - P O K O J !!! Svet naplnil víziu EXISTENCIE a REALIZÁCIE Božieho kráľovstva už tu na tejto Zemi. Splnil do bodky novozákonné posolstvo od Otca, prostredníctvom Ducha Sväthého sprostredkované Synovi Ježišovi Kristovi . A punktum. No commedd! Amen! Amen! Amen!

Vďaka za osvietenie a pravú a pravdivú INTERPRETÁCIU BIBLICKÉHO POSOLSTVA v našej Ježišom ustanovenej v čase Jeho evanjelizovania za čias bohatého mládíka - kresťanskej CIRKVI Svätej. Svojej nevesty. A ich plodného manželstva trvajúceho už vyše neprekonateľných 2000 vesmírnych rokov. Ktorého plodmi sme aj my - súčsne žijúci KRESŤANIA - planéty Zeme.

Chceme okamžite kreovať Božie Kráľovstvo . Tu i teraz. Algoritmus a dynamický BOŽÍ - "až" štvorkrokový STEREOTYP , ktoré sú pre nás - plody Matičky Cirkvi a nášho Pána Ježiša Krista - teda nás KRESŤANOV - pochopiteľné i viac ako zrejmé. I zvieratku z prvého obrázko môjho originálneho teologicky zamersaného blogu. Zatiaľ môjho suverénne naj. Bohu vďaka zaň !!!!

Verím, že som aspoň jedného z vás čitateľov tohto blogu získal a presvedčil.

Získal ako aktívneho bojovníka PROTI záujmom zvyšovania astronomických ziskov Lobby, v čase ťaživého priebehu celosvetovej pandémie spôsobenej vírusmi KOVIDU-19...kde honosne sídlia a poberajú pôžitky ako tzv. ÚRADNÍCKA ELITA VYVOLENÝCH v matičke Európe. O akých sa našim slovenským úradníkom a úradníčkam , vrátane dnešných ministerských úradníčok vlády SR - doma na Slovensku ani neprisnije.... A to všetko aj z našich slovenských nemalých príspevkov ako priamych PLATCOV do každoročného rozpočtu EÚ. Samozrejme a logicky, že na úkor celkovej výšky nášho slovenského ročného rozpočtu krajiny !!! Z neho musíme periodicky rok čo rok - UKROJIŤ a UMENŠIŤ HO. Pre bohatých úradníkov EÚ a europoslancov a celý obslužný aparát EÚ. Naozaj bol vstup do EÚ SR ako malej krajiny a malej ekonomiky až taký jednoznačne výhodný a výlučne prospešný zištný ??? Ukazuje sa po asi 15-tich rokoch , že zďaleka NIE !!!! A je tu ďalšia prekážka vyrovnania sa s EKONOMICKOU NÁSTRAHOU A vlastne iba sprosto a sofistikovane kreovanou FINANČNOU PASCOU -bossov elity úradníkov EÚ, na čele s jej krstným otcom (mafiánsku terminológiu použijem teraz zámerne, aby ste sa aj trochu zamysleli a reálne aj zľakli nad mnou práve blogovanými pravdivými skutočnosťami a faktmi!, i faktom, že pôvodne riadili mafiu ŽENY!!!), lepšie a výstižnejšie povedané s KRSTNOU MATEROU (do psej matere!) - tu sú foto presvedčivé dôkazy rozdielov medzi Ursulou a našou symbolickou a charitatívnou - materou Kolúzkou v SR, čo by mohla presvedčivo dokázať aj u nej žijúca M. Jankovská, tiež pekná miestna úradníčka : Porovnajme okamžite a neodkladne a bez zábran realitu:

Zvodná tvárička Ursuly
Zvodná tvárička Ursuly (zdroj: virtuály hybridný križiak, jeho súkromný archív)

uhladenou, dobre naladenou, srdečnou, komunikatívnou, made in sexi dámou v najlepších rokoch - sladučkou ako med či cukrík - zaliečavou - Ursulou von der Leyen z nemeckej CDU Angely Merkel.

Predstavujeme Vám - mater materí SR - stará dobrá a láskavá KOLÚZKA - v plnej sile a kráse! Aj v roku 2019, kedy ju zdokonaľovalo Trio - Čižnár, Kaliňák a FICOCOCO.
Predstavujeme Vám - mater materí SR - stará dobrá a láskavá KOLÚZKA - v plnej sile a kráse! Aj v roku 2019, kedy ju zdokonaľovalo Trio - Čižnár, Kaliňák a FICOCOCO. (zdroj: hybridný virtuálny križiak Iv0, 2021, môj súkromný archív)
JUDr.Monika Jankovská - jedna z obetí starostlivosti matere Kolúzky, na verný obraz Čeky a NKVD stvorenej matky opatrovníčky občanov už od roku 1993 -samostatnej SR
JUDr.Monika Jankovská - jedna z obetí starostlivosti matere Kolúzky, na verný obraz Čeky a NKVD stvorenej matky opatrovníčky občanov už od roku 1993 -samostatnej SR (zdroj: hybridný virtuálny križiak Iv0, súkromný archív autora)

A nakoniec:

Nádherné foto slovenskej úradníčky; -čo našim slovenským ubral Pán na plate, to pridal na kráse a vzhľade.
Nádherné foto slovenskej úradníčky; -čo našim slovenským ubral Pán na plate, to pridal na kráse a vzhľade. (zdroj: hybridný virtuálny križiak Iv0, 2021; súkromný archív autora)
Obrázok blogu
Obrázok blogu

A zároveň by som tým absolútne NEZADĹŽIL V BLÍZKEJ BUDÚCNOSTI celé generácii detí a mládeže nás Slovákov u rozkošnej šéfky EÚ, no hlavne u koristníkov naj- striehnúcich a trpezlivo vyčkávajúcich na pád krajiny do ich jamy ich temných osídel MOCI a VPLYVU -cez zadĺženie sa u nich na desaťročia, a pokojne bohatnúcich stále viac a viac... Ak sa u nich zadĺžiť, tak poctivo a bezrizikovo. Ako samostatná krajina, hoci s holým zadkom ! V duchu zásady - prikrývaj sa iba takou perinou, na akú chlapče máš !!!! A hravo by sme sa oblúkom vyhli smrteľnej pasci - starostlivo a sofistikovane nastavenej, hoci najkrajšími úradníčkami EÚ, ku ktorým URSULA nesporne patrí. A klepli im zuby naprázdno. Hlavne prečo???! Lebo my nevieme a ani najbližších 10-15 rokov nebudeme aspoň na DOSTATOČNEJ ÚROVNI VEDIEŤ BEZCHYBNE P R O J E K T O V A Ť MASOVO PROJEKTY PRE ČERPANIE finančných prostriedkov z FONDOV akejkoľvek OBNOVY, nielen EÚ. To si láskavo uvedomte pri definitívnom schvaľovacom procese páni - Matovič a Heger naplánovanom na deň - 28.4.2021. Rozhodnite sa správne o požičajte od EÚ symbolické EČKO !!!!

Veronika Belošovičová-Remiš
Veronika Belošovičová-Remiš (zdroj: Hybridný virtuálny križiak Iv0, súkromný archív)

NO, ani nemá žiaden praktický význam sa to učiť a naučiť. Načo vyhadzovať peniaze na drahé tímy projektantov a programátorov, ako je aj momentálne náš vládny košický štátny tím, pani ministerka V. Remišová??? Rozumiete už - v čom spočíva čaro slobody a nezávislosti spočívajúcej v téze - POŽIČAJME SI FINANCIE OD SVETOVEJ BANKY NA BOJ S PANDÉMIOU? ROZHODNE ÁNO a TERAZ !!!! NO, NEZÁVISLE OD NIKOHO (!!!)... Hlavne NIE(!) -od žiadneho sprostredkovateľa s nadstrčenou dlaňou pani Ursuly a pána podredsedu Maroša Ševčoviča ako sprostredkovateľov obrovskej pôžičky v sume vyše 6 MILIÁRD eúr , a s ktorými sa Slovensko pravdepodobne skoro Z A D R H N E a Z N I Č Í !!!! A potom si všetci dokopy pripime víťazne na zdravie! Lebo faktom je a zostáva: nevieme projektovať - formálnymi úradníckymi požiadavkami veľmi P O D L É a ZÁKERNÉ P R O J E K T Y... Vyžadované NETOLERANTNE a na 100% splnené - PRÁVE úradníkmi EÚ celom období čerpania makropôžičky z Fondov obnovy. Ale - pozor(!!!) Aj a hlavne pri čerpaní finančných prostriedkov počas a PO ich realizácii v PRAXI SLOVENSKA.

Tím ÚIPŠ SR budovaný aj RNDr.SlovikovouCsc  už v druhej polovici 90-tych rokov 20. storočia
Tím ÚIPŠ SR budovaný aj RNDr.SlovikovouCsc už v druhej polovici 90-tych rokov 20. storočia (zdroj: hybridný virtuálny križiak; Súkromný archív autora)

A práve tu je obrovské pole pôsobnosti pre dobre nažhavených a neúprosných a nemilosrdných úradníkov z EÚ -zodpovedných za kontrolu a konečné UZNANIE VYČERPANÝCH FINANCIÍ KAŽDÉHO PROJEKTU ZVLÁŠŤ @ a DO DETAILOV NIMI DEFINITÍVNE PREKONTROLOVANÉHO @ A definitívne ODKLEPNUTÉHO AKO BEZ ZÁVAD !!!???

Chápete, hlavy papierové a pomazané, konečne túto doslova a do písmená - náročnú i TŔNISTÚ a miestami podlú politiku časti úradníkov EÚ? Nenaleťme a nepristúpme na ňu !!! To vám do očí tvrdím JA(!) - človek ktorý sa na celoslovenskej úrovni už od roku 1996 aktívne venoval a venuje manažérsky a prosociálne PROJEKTOVANIU. Dovolím si neskromne tvrdiť -že na zriedkavej a originálnej profesiovej úrovni. Hoci v poslednom čase- v horúcom kúpeli vo vani, ale s počítačom na hrudi, teda VIRTUÁLNE! Pozor virtuálny už dávno neznamená neviditeľný, záhadný, nereálny, odtrhnutý totálne od reality života a prežívania a pod. V prvej fáze som projektoval - pod podrobným patronátom špecialistky na tvorbu projektov z vtedy ÚIPŠ v Bratislave -RNDr.SlovikovejCsc, pod ktorého gesciu patrili aj Školské výpočtové strediská. Za bývalý Vsl. kraj so sídlom v Michalovciach, nie Košiciach, či Prešove. Ktovie koľko kolegov stiahla odtiaľ do svojej pracovnej jednotky Veronika? Neviem. Ústavu informácií a prognóz školstva - ÚIPŠ (- Veronika priznaj poctivo, že o jeho existencii a dlhoročnej aktivite nemáš a ani nemôžeš mať ani šajnu, ani potuchy z rokov okolo roku1995, pracujúceho veľmi štýlovo a tímovo cez PC siete a pod vedením Doc. Slovíkovej - obrazne vyjadrené - majsterke nie Európy, ale SVETA v projektovaní);  Jednej z majsteriek sveta projektovania. Pár ich žije i inde na planéte..

Utajená zámerne križiakom
Utajená zámerne križiakom (zdroj: Iv0; súkroný archív)
ilustračné foto
ilustračné foto 

Úvaha: A aj Albánci si v banke môžu požičať na rozbeh ekonomiky v čase pandémie KORONY u bankárov sveta patriacich do Lobby. Aj 100 BILIÓNOV, ako plánuje preinvestovať PROSOCIÁLNA OSOBNOSŤ - o PRVÝ občan USA - J. Biden ako páve oznamuje občanom USA. Bez tajnostkárstva a bočných úmyslov jeho k politických oponentov z republikánskej strany, z ktorých je až vyše 95% SLOBODOMURÁROV, hlavnej a podstatnej zložky celosvetovej LOBBY, že pán Lipšic? Prečo práve občan Lipšic ? Pre členstvo v slovenskej slobodomurárskej lóži - TOLERANCIA. My križiaci, sa vždy opierame o validné informácie, ktoré sú našim ostrým mečom - bájnym a účinným EXCALIBUROM.

A Bidenovi asistuje rovnako prosociálne orientovaná prosociálna parlamentná demokratka Kamala Harisová. Je to najsilnejší svetový DUO OSOBNOSTNÝ ZÁPRAH P R O S O C I Á L N O S T I súčasnej P A R L A M E N T N E J DEMOKRACIE na našej Modrej planéte. Trojjedinému Bohu - obrovská chvála a vďaka (!), ó , PANE náš dobrý a bdelý.

Posilňujúci naše úsilie vedenia úspešnej politickej i občianskej VESMÍRNEJ, celoplanetárnej, globálnej, kontinentálnej, medzištátnej, regionálnej, miestnej, lokálnej aj rodinnej a interindividuálnej MEGAsúťaži - bloku súťaží ZA ĽUDÍ, za naše rodiny, potomstvo i za každého z nás ako slobodné a nezávislé INDIVIDUUM s plejádou základných ľudských práv. Viete o akú základnú formu pohybu objektívnej vesmírnej reality ide, moji študenti? : Áno, (-ani NIE!) - o najnižšiu - fyzikálnu, ani o chemickú, ani o biologickú; LEŽ -O dve najvyššie: o INDIVIDUÁLNU A O NAJVYŠŠIU - S P O L O Č E N S K Ú -teda, sociálnu formu pohybu vesmírnej H M O T Y. TMAVEJ I ŽIARIVEJ . Existuje aj dokonalá a večná formy zvaná PROSOCIÁLNA forma pohybu objektívnej reality. Tu patria:

1/ prosociálne interakcie všeobecne;

2/ prosociálne interakcie medzi živými bytosťami planéty;

3/ možné prosociálne interakcie nás ľudí s mimozemskými a mimogalaktickými civilizáciami; (nimi sa ešte donedávna intenzívne zaoberal americký exobiológ a vo vedeckom svete NAJERUDUVANEJŠIA OSOBNOSŤ VEDCA - profesor s iniciuálkami C.S. Ako križiak, sem tam neukojím PRIAMO(!) -vašu zvedavosť a prisuším vám drobnú divergenčnú úlohu rozvíjajúcu práva projektovanie i prácu v digitálnych PC sieťach. Kto sa uznáva za najmúdrejšieho človeka planéty? - menzáci- do boja! Prezradím, že to nebol Albert Einstein;, nebol to ani fenomenálny Stephen Hawking, rodený pedagóg a fyzik Feymann, ani Bil Gates, ani Marc Zuttenberg, ani nositelia Nobeloviek.... Bol to posol múdrodti a humánny človek - S.C. ???; (RIP. - C.S.! zaskočený hybridný virtuány križiak Iv0;

4/ prosociálne interacie v sebe samom - tzv.INTERINDIVIDUÁLNE prosociálne interakcie;

5/ prosociálne interakcie a produktívna i bohužiaľ, násilná KOMUNIKÁCIA medzi nami a našimi nepriateľmi; opozičníkmi;

6/ prosociálne nadprirodzené interakcie medzi Bohom a ľuďmi;

7/ prosociálne interakcie medzi Stvoriteľom a stvotrenstvom Božím v rámci celého Bohom stvoreného vesmíru;

8/ prosociálne a NENÁSILNÉ ekumenické interakcie v rámci ekumény náboženstiev planéty ZEM; tzv. medzináboženský polyialóg resp. samostatné medzináboženské dialógy a ekumenické stretnutia a konferencie a koncily;

9/ VEČNÁ podstata PROSOCIÁLNOSTI - výlučne PROSOCIÁLNA KOMUNIKÁCIA a prosociálne univerálne vzťahy v Trojici Božej !!! Tie sú pre nás ľudí trvalým tajomstvom, pokiaľ ich Osoby Božej Trojice nekomunikuju inak, napr. radostným Zvestovaním a ohlasovaním príchodu Vykupiteľa a Spasiteľa ľudstva - Pána Ježiša Krista, alebo II. príchodu Krista Pána na konci vekov v posolstvách Septuaguinty - ľudskej Biblie monoteistických náboženstiev Židov, Moslimov a nás - Kresťanov, podľa dokumentu - Biblická interpretácia v Cirkvi. Amen. SAmotná klasifikácia je originálne moja - križiaka Iva. A tvrdím spoľahlivo - rozhodnete ju nenájdete na Wikipédii, v biblických spisoch ani vedeckýchčasopisoch súčasného sveta. Ani minulého. Je to môj malý príspevok k cieľu, aby sme boli prosociálnejší. Viac a viuac.

Možno teraz je okamih zverejnenia môjho prístupu k životu a boľačkám sveta - "Buď, buďme - viac a viac PROSOCIÁLNI." Toť vsjó. Et puisse il sera chaques jours - de la fěte ! A potom bude každý deň sviatkom! - moje krédo ako príslušníka hnutia HIIPIES - nanásilných Detí Kvetov. Celá životná filozofia OSLA MARKA. Ivana Olejára - slepého spišiaka - rodom z Krompách. 65 ročného oslíka - Potras sa ! S vedeckým laboratóriom v liatinovej bielej vani. Ako staroveký a bájny Diogénes -v sude! Životopis jak hrom. Občan Nula.

Preto, keď si pozorne ZAREGISTRUJETE moju skratku mena - IVAN - nie je to IvO, ale Iv0. Na konci je štíhla chudobná nula, symbol chudoby sveta. Nie okrúhle "OČKO"- symbol materiálnym bohatstvom pretučnelej a zážitkami a slasťami profánneho sveta presýtenej a hedonistickej pôžitkárskej a bezcitnej k potrebám chudoby - Lobby sveta.

Som navždy Iv0, nie IvO !!!!

Iv0 - ako malinké minizrniečko Hmoty i energie našej METAGALAXIE i vesmíru ako celku. Že ste toto v živote nepočuli a neregistrovali, priatelia, Že vás to na žiadnej základnej, strednej či vysokej škole nenaučili.... Ani v spolkoch Menzákov a intelektuálov?! Sťažujte sa košickej železničnej lampárni, ako sme reagovali často ako pubertiaci... Dokonca - ani na tej najlepšej nič (z poslených pár mojich originálnych odstavcom blogu) -za vami vyhodené ťažké prachy za Vaše štúdiá,.... Hoci ako dnes oznámili, že v svetovom "rajtingu!"univerzít planéty Zem - je UK na 146 mieste !!! Úprimne blahoželám jednej zo štyroch mojich -upozorňujem, že výlučne SLOVENSKÝCH alma mater . Aj to je veľmi pozoru hodný fakt. Ja som vzdelaný Slovák a rozdám si to s každým encyklopedicky vzdelaným polhistorikom. Ako kedysi Matej BeL (ZVON!) z Očovej. Posledný slovenský stredoveký polihistor. A ja zas - hybridný virtuálny križiak na úrovni Richarda - Levieho Srdca! Aj preto veľmi zodpovedne prehlasujem: PROSOCIÁLNY OSOBNOSTNÝ DVOJZÁPRAH Harisová-Biden v USA je skvelá správa pre ľudstvo na prahu tretieho milénia po Kristu Pánu !!! Doteraz - Najlepšia a najväčšia udalosť tretieho milénia. Keď agresor Trump dostal tvrdé KO. Tak mu treba. Nevyvrátiteľný dôkaz mojich križiackych tvrdení?! Je triviálny a človečensky pochopiteľný

Tu je:

D U O Biden-Harisová práve spúšťa prosociálny projekt č.1 - zdanenie milionárskymi a miliardárskými PROGRESÍVNYMI D A Ň A M I, čo je prirodzené a logické a Lobby nemôže ani pípnuť -ak chce ešte chvíľku bohatnúť- a to aj teraz - hanebne v čase celoplanetárnej pandémie KOVIDU. Biden im prosociálnym EXCALIBUROM - ako vodca nás križiakov - zasadzuje SMRTEĹNÝ ÚDER!!! 

No, veľký, obrovský pozor.

Z histórie USA je známe. že násilná Lobby sa neštíti ničoho. ANI FIZICKEJ LIKVIDÁCIE HYPER - ODVÁŽNEHO DUA prosociálnych politikov .. Tak, ako v šesťdesiatyh rokoch 20. storočia bez akýchkoľvek výčitiek svedomia, ktorá LOBBY absolútne nemá v tímovej v intelektuálnej výbave. Preto najala VRAHOV a zavraždila postupne trio PROSOCIÁLNYCH parlamentných demokratov a HORLIVÝCH PRÍVRŹENCOV a najväčších REALIZÁTOROV ŽIVEJ PARLAMENTNEJ DEMOKRACIE SVETA:

1/ Johna Fitzgeralda Kennedyho - prezidenta USA;

2/ Edwarda Fitzgeralda Kennedyho - kandidáta na funkciu prezidenta USA po prezidentovi Lyndonovi Johnsonovi;

3/ pastora kresťanskej Cirkvi - Martina Luthera Kinga, občianského aktivistu a vodcu boja za práva černochov v USA v 60-tych rokoch 20. storočia.

A teraz spozornite(!), hovorím ja OSOL MARKO Z FOTKY: Ak si požičiame PRIAMO a výlučne po LINKE: vybrané konzorcium bánk-priamo SR, s vylúčením a BEZ akéhokoľvek PROSTREDNÍKA typu ÚRADY ČI INŠTITÚCIE či ORGÁNY EURÓPSKEJ ÚNIE -tak sme predvídavo, múdro, suverénne, čitateľne a bezpečne(!) zabezpečili najlepšiu spojnicu FINANCIÍ (ako jednej z iba TROCH základných foriem kapitálu!)... Teda, medzi bankármi a politikmi vlády suverénneho SLOVENSKA nebude stáť HNUSNÁ PASCA kreovaná starostlivo vystresovanými úradníkmi EÚ v podobe zákerného fondu Obnovy (!).... S náročným profilom a drahým projektovaním, pán Heger, pán Matovič ako minister financií a pani Veronika R. - myslím, že krajšia časť vládnych činiteľov a rovnako pre nás mužov v rozkvitnutá vyzývavá malina, len si na jej vzhľade pochutnať. Dúfam, že pán manžel Veroniky nebude žiarliť. Veď, je to naša spoločná pani ministerka, že??? S tým museli manželia rátať ak sa dohodli, že Veronika ide do vysokej politiky. Nie odporný, ako odo dneška -MNOU prekrstený Jaňo - R. FICOCOCO.

A tak, ako Slovensko -zdravo a sofistikovane vybabreme na celej čiare s Ursulou. A požičiame si rovnako vyše 6 miliárd ečiek PRIAMO OD SVETOVEJ BANKY z rúčky do rúčky. A navyše NAPLNO a intenzívne a BEZ D I K TÁ T U kohokoľvek. Peniažky pekne potichúčky spapkáme a strovíme, my chudoba Slovenska... požičané peniažky. A fifty-fifty. A je po ptákach, priatelia tiež ekonomickí experti SR!!!

Práve som Vám dokázal, že som iná ekonomická trieda ako vy z Kocúrkova. Ja som - super-trieda. Aj preto ma manželia Gatesovci ako projektanta brali vážne. A nemysleli si, že ich suverénne a tvrdo a hrdo ODMIETNEM. Hoc iba HOLORITNÍK, akým som zostal DODNES. No s vlastným rozumom, hrdosťou, slobodnou vôľou,...., kresťanskou vierou, nesmrteľnou dušou a PROSOCIÁLNOSŤOU. To sú hlavné devízy štruktúry mojej osobnosti formovanej reálnym životom tu na Slovensku. Bez politických ambícii!!! No, v nezištnej službe Slovákom a Slovenkám. Tak, ako som vám to práve vysvetlil a logicky a myslím si že aj dostatočne racionálne DOKÁZAL a vyargumentoval.

Nepadnime ako Slovensko do pasce nastavenej zvodnou Ursulou. Ak padnú ostatné krajiny EÚ na čele s lídrami - Nemeckom, Francúzskom, severskými krajinami - ich vec. Naletia a nabijú si dŕžky u bankárov Lobby, ktorí im nedarujú a neodpustia, verte mi ani cent. Tak kruto a bezohľadne funguje základný zákon kapitalizmu a trhovej ekonomiky- spoločenský ZÁKON Z I S K U a ZISKOV ! Pre vlastníkov kapitálu. A tými sú predsa najzazobanejší členovia celosvetovej - bohatnúcej rozprávkovo aj v čase ťažkej a pre ľudstvo vrcholiacej pandémie KOVIDu-19. Preto vás všetkých na kolenách a s hlbokou pokorou ešte raz prosím a vyzývam slovenských politikov. NENALEŤME SLADKÝM REČIAM A výzvam pani Ursuly von der Layenovej !!! Bože pomáhaj nám všetkým pochopiť a vidieť ňou nastavenú ekonomickú pascu. Aj pre chudobné Slovensko. Vyhnime sa jej ďalekým OBLÚKOM (!!!) -kým je ešte dostatok času. Požičajme si z jej Fondov obnovy symbolické jedno ečko a punktum !!! Nezadĺžime minimálne na štvrťstoročie naše bezbranné vnúčence, deti a mládež CEZ FOND OBNOVY EÚ !!! Ale cez priame pôžičky SR od bankových a obchodných domov SVETA kapitálu bohatej celosvetovej LOBBY.

Buďme vždy, my Slováci zásadoví v slobodnom rozhodovaní - OD KOHO a za AKÝCH PODMIENOK SI KAPITÁL POŽIADAME I POŽIČIAME(!) a ako i v akom časovom horizonte ho budeme hrdo a poctivo splácať KOMUKOĽVEK, kto nám ho čestne požičia...

Už som vás konečne presvedčil a definitívne vás uzdravil a sňal BEĽMO z vašich očí??? Ako keď nás Učiteľ a Majster uzdravoval nemocných pred dvomi miléniami v Jeruzaleme a po Izraelskej krajine. Keď, ako nám tvrdia PRAVDIVO a ZODPOVEDNE 4 evanjelisti unisono, ŽE KADE CHODIL - D O B R O R O B I L !!!- .. A symbolické EČKO si požičajme, aby: - zostal by vlk sýty ( vedenie EÚ i Svetová banka!) i vychudnutý baran celý a živý (Slovensko!) ! ....Bľačím intenzívne na našich politikov:- béééééééé.

Obrázok blogu

Dobre som to vymyslel. Páli mi to dnes obstojne. Veď, ešte dobre pamätám časy inej Ursuly- švédskej herečky Anderss, pri pohľade na ktorú nám pubertiakom a adolescentom i mladým mužom kohútom -tiekli zvýšene sliny, stúpal tep i dostavovali sa stavy potenia a horúčky a ronili sme spontánne,..., NAŠŤASTIE NIE SLZY, ANI SLZY-ČKY. 

Všadeprítomná bohyňa krásy zo 60tych rokov 20. storočia - zbožňovali sme ju skoro všetci
Všadeprítomná bohyňa krásy zo 60tych rokov 20. storočia - zbožňovali sme ju skoro všetci (zdroj: hybridný viertuálny križiak Iv0; súkromný archív)

ÉJ, ALE SOM VáS NAVNADIL MUŽI. AJ TO PATRÍ K VESELÉMU BLOGOVANIU. Vrátane významného predstaviteľa LOBBY- maďarského miliardára Šoroša, "Kamaráda naj vernejšieho" premiéra - V. Orbána. Ktorý je najradšej, keď o ňom nič nepočuje alebo ho nevidí... Má ho rád -ako psík bakuľu chovateľa.. A má pravdu. Tak ako ja skúsenosti s manželmi Gatesovcami. Držím Ti palce Viktor za originálnu a nezávislú i pronárodnú patriotistickú politiku voči úradníčkom s obrovskými platmi z EÚ. Kašlúcimi zvysoka na tragický priebeh vrcholiacej pandémie KOVIDU-19 v matičke Európe: Verte mi. Úradník zostane prevažne len úradníkom. Robotom bez emócií a empatie a asertivity i prosociálnosti oháňajúcim sa smiešne a na každom kroku paragrafmi, vyhláškami, profánnymi zákonmi a pod. Jeho úradnícke osobnostné EQ, čo sa týka zložiek inteligencie je hloboko mínusové. Bodaj by bolo aspoň NULOVE či NEZÁPORNÉ . Pán Boh vyslyš a požehnaj. Úradník EÚ -pacifikuj sa !

Týmito pôžičkami, ktoré nezískame a nevyužijeme na 100%, pretože nevieme, objektívne skonštatované, PROJEKTOVAŤ. Verte postrehu starého učiteľa, ktorý roky učil študentov práve predmet - Tvorba PROJEKTU a prezentačné zručnosti - TBZ. Neviem, či máte šajnu, že predmet sa vyučuje na II stupni ZŠ a patrí -je efektívnou súčasťou posilnenej výučby INFORMATIKY na druhom stupni. No, máloktorý RŠ ho aj do reálnej výučby konkrétnej ZŠ zaradí, lebo je alternatívny. A stále letia cudzie jazyky . Až raz skončime v Kocúrkove - pod práve CUDZÍMI jazykmi hodujúcich boháčov- reprezentantov záujmov CELOSVETOVEJ LOBBY.

Len na okraj vľochnem, že jej zisky za minulý rok 2020-času korony, nie aj za 4 mesiace roku 2021 (!), predstavovali sumu vyše TROCH TRILIÓNOV DOLÁROV. Jeden Trilión má tisíc biliónov; milión miliárd; miliardu miliónov;... Je to obrovská suma. Trump pred prezidentskými voľbami chcel podporiť helikoptérovými peniazmi Američanov do výšky DESAŤ BILIÓN. John Biden dáva na záchranu 60 biliónov dolars. Ako a čím? Scháleným zázrakom č.1: "Vysoko prosociálnym (nie sociálnym!) Projektom ROZVOJA AMERICKÝCH RODÍN", na ktorý s Kamalou za prvých 100 dní vládnutia stanovili balík vyše 60 biliónov amerických dolárov z rozpočtu USA. A teraz ako balík kreujú a získajú a kto im ho do budúcich troch rozpočtov dokopy(!) zostávajúcich do konca ich štvorročného vládnutia dá... Kalkulujme logicky správne, chladnokrvne a vecne, po úradnícky(!):

Zisk svetovej Lobby činil za rok 2020 až vyše 3 TRILIÓNY. A v biliónoch - vyše 3.000 biliónov dolárov ! Poviete bilión hore-dolu. No nie je to vôbec taká ľahkomyseľnosť ako sa zdá... Uvedomte si, že pre Slovensko je práve šesť (6!) biliónov ečiek optimálna suma kapitálu, ktorú treba do krajiny NAPUMPOVAŤ. Na elimináciu následkov šarapatenia pandémie Kovidu-19... šesť biliónov z vyše 3000, pokiaľ by presná suma ziskov Lobby bola presne 3006biliónov dollars.! Preveďme ekonomickú účtovnícku súvahu.

Je to 501 (päťstojeden krát menšia suma) - ako celkový zisk celosvetovej, nie výlučne americkej(!) Lobby za rok 2020. A....?: Lobby by dokázala nezištne, pokiaľ by bola filantropická iba zo ziskov za posledný celý kalendárny rok 2020, čo by sa dalo očakávať najmä v časoch zúriacej celosvetovej PANDÉMIE (!), PROSOCIÁLNE RAZ a NAVŽDY CHUDOBE VENOVAŤ a R O Z D A Ť AKO D A R-ALMUŽNU - po 6.biliónov dollars až 501(päťstovke!) štátov a sociálnych subjektom planéty, veľkým ako Slovensko a s počtom -cez 5 miliónov ľudí, vrátane dojčiat i batoľat!.
A to je, a teraz to príde a ide do sveta info, sadnite si láskavo a nezinfarktujte (!) a zhlboka dýchajte a predýchajte - moju JEDINEČNÚ a O R I G I N Á L N U čerstvú P R A V D I V Ú INFORMÁCIU ˇ(za šírenie ktorej po Internete, ak by sa ukázala byť hoaxom, som ochotný bez odporu okamžite podstúpiť dlhšiu formu KOLÚZNEJ väzby!!!-

Boháči z celosvetovej Lobby ponúkajú "veľkodušne" ako židovská veľrada zradcovi Učiteľa -Judášovi Iškariotskému- v pobobe pôžičiek zo Svetovej banky - hanebných a žobráckych 1200€ na asi 5-rokov, priatelia moji láskaví(!). Plačem -ako úprimne plakal Ježiš nad ženami pri Krížovej ceste -nad Úniou v službách celosvetovej najbohatšej Lobby a nad podvedenými Slovákmi ako NÁRODOM i obyvateľmi celej SR !!! Kalkulujme poctivo: Tu sú fakty. Pravdivé. Objektívne:

1/ iba chudobných 1.200€/na človeka počas dlhých 5 rokov, asi do KONCA roku 2025 !!!!!;

2/ na žobráckych 1.200€/na rovných 60-mesiacov;

3/ na hanebných - 200€/ na jeden celý kalendárny rok - 2020 et 2021 et 2022 et 2023 et 2024 et 2025 et ....,, až na veky vekov - Amen....

4/ na podúrovňových:200deleno12=16€ et 50 centov na kalendárny mesiac pre obyvateľa Slovenska;

5/ na hanebne pohodených bohatými úradníkmi a europoslancami EÚ v službách Lobby-teraz do naha ODHALENEJ ako kráľ - falošnej a ziskuchtivej prešpikovanej bezcharakternými úradníkmi a ich poskokmi s otŕčajúcimi na každom kroku dlaňami a paprčami k zástupcom najbohatšej Lobby - necelé a teraz zinfarktuje "hlupáci-Slováci": necelé DVE ečka na DEŇ !!! 2€/deň(!);

2€/deň; 2€/deň; 2€/deň, 2/deň- rezonuje mi silnejšie a silnejšie v mojej O S L E J makovici !!!!T

Tep mi extrémne skáče,: lebo sa práve dozvedám že pollitrák piva Prazdroj oproti môjmu bydlu v Prešove cez cestu, na terase novootvoteného obchodného centra "NOVUM": je práve 2€!!!! Teda Ursula mi denne pridáva čiastku v hodnote pohára PIVA !!!! Hanba-hanbúca!! Tebe Ursula. Naveky.

Tak takto, ako maximálne-vypočítavá Ursula ma nikto nikdy a už nikto NIKDY NEPONÍŽI !!! Bohu prisahám pri plnom vedomí. A po prvý krát v živote prosím Boha aby niekoho TVRDO a SPRAVODLIVO POTRESTAL. Tu je moja modlitba, nie ZLOREČENIE:

"Bože spravodlivo potrestaj pyšnú úradníčku, len a len ju jedinú(!) - Ursulu von der Leyen - za potupu, ktorú nám Slovákom - NABUBLANÁ B E Š T I A s anjelskou tváričkou v službách Zlého a hlavne bohatej Lobby - darovala a vyložene sociálne, (vonkoncom -nie prosociálne(!) uštedrila - vedome, dobrovoľne a sofistikovane a ako vedomá aktívna politička údajne za kresťansky orientovanú CDU. Keď našim hrdým a slobodným obyvateľom Slovenska určila definitívne ako najvyššia zástupkyňa EÚ vo funkcii PREDSEDNÍČKY(!) - ako každodennú priemernú sumu pomoci na hlavu vo výške necelých -2€ (slovom DVE €-NA DEŃ POČAS DOBY 5 ROKOV) - AKO SOCIÁLNU EKONOMICKÚ pomoc v časoch vrcholiacej smrteľne nebezpečnej celosvetovej pandémie šírenia sa choroby spôsobenej nebezpečnými koronavírusmi a ich mutáciami. Finančnú pomoc vo výške - 1,94€ na prežitý deň a noc vystrájania smrteľnej pandémie. Čím sa vedome dopustila, podľa platného CIC - Kódexu kánonického práva Cirkvi Svätej v plnej miere jedného iba zo štyroch hriechov volajúcich do neba!!!! - k Trojjedinému Bohu !!!"

Koniec mojej modlitby. Boh jasne vie ktorého hriechu volajúceho do neba v sociálnej oblasti života kresťanov sa Ursula von der Leyen dopustila a každodenne doteraz dopúšťa. 

Plán Obnovy EÚ A SVETOVEJ BANKY ako reprezentanta záujom celosvetovej bohatej Lobby sa intenzívne a denne realizuje a bude realizovať MINIMÁLNE do roku 2025. Minimálne DOVTEDY je - jej vyslúžená sviatosť Eucharistie ďalším, teraz svätokrádežným konanim praktizujúcej kresťanky.. Toto Boh jasne vidí a ja to tvrdím ako úspešný absolvent magisterského štúdia na Rímsko-katolíckej Cyrilo-Metodejskej bohosloveckej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave - ako laický kresťanský TEOLÓG : Nepodceňujte ma, priatelia. Hoci som obyčejná oslia kreatúra. Križiak-Osol-Iv0.

Pani Ursula vedzte, že za spáchanie a dokonanie HRIECHU- presnejšie -čo iba jedného zo štyroch hriechov volajúcich k Bohu priamo do Neba - niet žiadnej možnosti (dávajte pozor!!!) odpustenie svätou spoveďou, ani rozhrešenia, dokonca ani autoritou samého pápeža. Jeho vykonávateľ a nositeľ ide po fyzickej smrti rovho do večného zatratenia.

A teraz sa skúste nonšalentne a vyzývavo predvádzať, na nepredstaviteľnú a večnú H A N B U celého vášho rodu Leyenovcov v Nemecku. Do toho (!) a s ešte väčšou aroganciou, a po našom slovenskom - s truhlíkovskou neomylnosťou. B O H U R O V N E !!! Pýcha predchádza pád ! Predvádzajte v médiách pani Ursula zo šľachtického rodu von der Leyen!!! Že vám to nepovedal váš dôverník a spovedník.? Musel byť teologicky podkutý ako to zvieratko v úvode môjho blogu...

Ja, hybridný virtuálny križiak a osol v jednej osobe - Iv0 -to vedome a vysoko odborne a pravdivo tvrdím s plným vbedomím a budem naďalej tvrdiť na PC sieti Internetu!!!! Pani Ursula navrhujem, aby vám obsah, aspoň tejto časti blogu osobne preložil a tlmočil jeho magnificencia -Slovák vo Vašom tíme - podpredseda EÚ - Marek Šefčovič .... Ja nemecky nekomunikujem a nikdy komunikovať nebudem. Jazykom pyšných uchvatiteľov sveta a propagátorov masového NÁSILIA počas druhej Svetovej vojny v čele s diktátorom z Viedne Adolfom Hitlerom !!! Tlmočník a podpredseda vášho únijného celoeurópskeho povojnového spolku euroobčan-Šefčovič tak bude akčný. Bude aspoň raz maximálne vyťažený a Vám verne oddaný v hlbokom predklone Vám a iba vám - superťažká hriešnica Ursula von der L. - Nech je osobne užitočný s mesačným platom rovným hodnote platov 20-tich moderných otrokov krvopotne a vytrvalo pracujúcich na Slovensku deň čo deň aby prežili. Oni, ony a ich chudobné RODINY !!!! Je my vás osobne veľmi ľúto. No neznalosť -§- neospravedňuje. Ani v svetskom profánnom, ani v nadprirodzenom cirkevnom práve a Božej spravodlivosti.

Prepáčte, že som práve neľútostne zlomil väz Vašej politickej kariére. Virtuálne. No, rovnako účinne, bolestivo a profesionálne ako moslim John... Koledovali ste si, Ursula !!!! Amen! Amen! Amen! Bohu vďaka a poklona z mojej strany. Packet - Iv0.

3000 deleno 60 je rovných 50! Môj fantastický a bleskurýchly výpočet a maxi intelekt-výkon! My, somárikovia- sme už raz takí.... Aj ja -verný Marko. Ešte kedy ste tak vedeli komu, že? Nepoteším a neukojím vašu zvedavosť.

Biden sofistikovane, sťa stará líška Bloody Fox investuje do zvyšovania životnej úrovne drvivej väčšiny Američanov cez vysoko prosociálny ( nie jednoduchý sociálny ako vždy tvrdia socialisti, a tým zahmlievajú účelovo a veľmi sofistikovane skutočný a PRAVDIVÝ primárny charakter prosociálneho a proobčianského konania autora PROSOCIÁLNEJ aktivity a akcie a sociálni demokrati DRZO politicky bodujú namiesto nás autorov a originálnych tvorcov projektov pre a za ĽUDÍ !!! Ani strana ZA ľudí! a SMER-SD nie je zďaleka to isté, skôr PROTIPÓLNE.) Z inej strany mince či barikády. Zapamätajte si to raz a navždy !!!!... Harisovej a Bidenov Megaprojekt členov Demokratickej strany USA - ako prosociálny ťahúň - PRÁVE JEDNUPäťdesiatinku materiálneho kapitálu v porovnaní s celkovým ziskom 3% členov najbohatšej Lobby. To je mizivé číselko. Iste je to malé plus.

Odkiaľ ich zoberieme (?), zamýšľajú sa veľmi kreatívne a nanajvýš ZODPOVEDNE povinne všetci členovia megatímu sveta (vôbec nie -štyria vyšinutí ľudkovia zakladajúci a reprezentujúci OĽaNo, dokonca neuveriteľne - víťazi riadnych parlamentných volieb vo februári 2020 na Slovensku- u nás zápecníkov v Kocúrkove!?) - reprezentanti DEMOKRATICKEJ STRANY USA !!!? A tu a teraz nebojácne ponížili republikánskych slobodomurárov americkej časti celosvetovej Lobby hlboko pod čiernu zem. Opľuli ich nebojácne a drsne pred celým svetom. Urazili do krvi. Je to zároveň názorná praktická ukážka nenásilne a inteligentne vedenej POLITICKEJ SÚŤAŽE, hoci nemilosrdného súboja a verejného občianskeho zápolenia. Najlepších projektov - tak zo strany Republikánskej strany USA - ako aj už zo strany - sto dní vysoko P R O S O C I Á L N E vládnucej D E M O K R A T I C K E J STRANY USA! Fixujme realitu: DEMOKRATICKEJ politickej strany USA. Bez akého koľvek prívlastku či prídomku k charakteristickému slovo ich názvu -DEMOKRATICKEJ!!! Čisto demokratickej. Ako čisté víno. S vyše 300 ročnou tradíciou z početných politických vybojovaných zápolení o dôveru občanov na americkej i svetovej politickej scéne. A o takú stranu sa vždy usiloval Jano Langoš, krátko v závere existencie občianského hnutia za nenásilie a všeobecnú lásku k Bohu a blížnym - VPN, v prvej fáze Nežnej89. (RIP!) Doslovne privoláva od nich, možno krvavú pomstu. Vysvetlím IHNEĎ, aká ukážka boja vedeného hoci ktorým z nás - križiakov v 21. storočí po Kristu Pánu.

Pozorne čítajte, priatelia... DEMOKRATI MANNY ZÁKONNE DO ROZPOČTOV USA ZÍSKAJÚ ZÁKONNE -NOVO PRIJATOU LEGISLATÍVOU V KONGESE i SENÁTE USA !!! Nie požičkami z kapitálu bánk, ktoré ešte viac zyšujú intenzívnu chudubu najchudobnejŠÍCH obyvateľov USA !!! PROSOCIÁLNYM KONEČNÝM RIEŠENÍM !!! Výberom sumy 60 biliónov dolárov výlučne práve teraz, za minulý rok NAAKUMULOVANÉHO KAPITÁLU ZO ZISKOV LOBBY. K.O. v prvom kole zápasu Republikáni kontra Demokrati v prvých STO dňoch po realizácii úspešného nástupu k moci npo VÍŤAZNÝCH - všeobecných PREZIDENTSKÝCH VOĽBÁCH v USA s prezidentským systémom, nie parlamentnou demokraciou fungujúcou ako-tak na Slovensku... Predstavme riešenie:

Od 3% najbohatších , lebo práve jednotlivým predstaviteľom do nohy(!) - z výlučne ziskuchtivej domácej LOBBY USA - im - prezidentský systém vládnutia spravodlivo zvýší DANE z ASTRONOMICKEJ CELKOVEJ SUMY ICH ZISKU za rok - z astronomickej sumy - vyše 3 triliardy dolárov. V jednoduchosti riešenia je úžasná krása a inteligencia. Aby krvopotne získal potrebnú sumu asi 60 biliónov . Jednej päťdesiatiny. TEDA ROVNÝCH DVOCH - 2%. Ktoré tí chlípni sebci republikáni z Lobby vôbec, ALE VôBEC NECHCú PRESUNúť NA STRANU DRVIVEJ VäčšINY CHUDOBY. ONY A ONI Z LOBY TOTIŽ, SÚ OPAKOM prosociálnych prístupov RIEŠENIA GLOBÁLNYCH PROBLÉMOV ĽUDSTVA!!

Za žiadnu cenu dobrovoľne, empaticky, láskavo, po kresťansky ani nijak INAK nespustia ani CENT, nieže jeden Dolár. Tak neľútostne, tvrdo a bez emócii a subsidiarity funguje ich svet. Svet obyčajných robotov bez štipky emocionálnej inteligencie. A toto je vraj výkvet ľudskej spoločnosti. Jej E L I T A. Ja vravím pravdivo, že hlboká morálna zapáchajúca stoka a mravné egoistrické a ipsocentrické BAHNO ich hedonistického SVETA, v ktorom sa Lobby, vlastníci 97% kapitálu pohybujú denne. Nechcú pridať na misku váh chudoby ani jeden, jedinký cent. To je axióma ich správania k sebe, Bohu i blížnym. Len materiálne bohatnúť ako boháč z Evanjelia v porovnaní s chudobným, no prosociálnym Lazárom. A cenu po smrti dôverne pozmáme z Evanjelií.

Z učenia Majstra PROSOCiÁLNOSTI a nášho Pána Ježiča Krista. Ktorý sa na rozdiel od členov Lobby vždy delil so všetkým. Správal sa maximálne nenásilne a prosociálne !!! Altruisticky. Filantropicky. Láskavo. Bratsky. Odpúšťajúco nepriateľom. S láskou k nepriateľom. A už aj Jonny Biden pred 80-tkou buduje Božie kráľovstvo už tu na Zemi ako verný nasledovný príklad nasledovania Krista Pána v materiálnom profánnom svete planéty Zem. Našťastie v svetovej veľmoci č. 1.

A nás ide obyčaný CUCIAK FICOCOCOS poúčať - o škodlivosti nasledovania výstavby amerického modelu Božieho kráľovstva na Zemi,?(!) Tu a teraz. Presne ako učil pred 2000 rokmi, učí dnes a bude učiť na veky-vekov Kristus (Pomazaný!). A rozhodne nie tak, ako my - obdarovaní duchom Svatým, ktorý sprostredkuje prosociálne INTERAKCIE medzi synom a Otcom v Trojedinom Bohu Stvoriteľovi a synovi Vykupiteľovi. Ale na kvalitatívne nižšej úrovni spoločenského pohybu. Medzi Trojicou existujú BOŽIE INTERAKCIE. Medzi nami ľudmi - spoločenské ľudské a medziľudské interakcie. vrátane INTERINDIVIDUÁLNYCH....

Vykupiteľovi v súčasnosti práve proti násilným a nás zotročujúcim záujmom a ziskovým aktivitám C SúčASNEJ CELOSVETOVEJ lOBBY. a SME PRI PODSTATE ABSURDNEJ A šPINAVEJ MANIPULáCIE ficococoSA. oN NECHCE BUDOVAť PROSOCIáôLNE bOžIE KRáľOVSTVO NA zEMI CEZ šTANDARDNú KLASICKú prosociálnu parlamentnú demokraciu. on TO CHCE

 oN NáS CHCE PRIVIESť K CELKOM INéMU MODELU SPOLOčENSKéHO ZRIDENIA PRE NOVé MILéNIUM - K ľudovej demokracii A SOCIALIZMU S ľUDSKOU TVáROU, K NK MODELU KREOVANIA A STUPňOVANIA NáSILIA , hlavne v podobe teórie a praxe intenzívneho triedneho boja nepriateľských spolčenskž´ých politických skupí. Keď jedna druhú sa usiluje zlomiť a doatať do politickej izolácie cez model tzv KOLÚZNEJ VäZBY VYBRANÝCH OB4ANOV. Hrubým násilím a pošliapávaním základných ľudských práv politických oponentov. A to jde vonkoncom neprípustná prosociálna POLITIKA. Veď Pán Ježiš - ped 2000rokmi - dKADE chodil - DOBRO ROBIL. Bez násilností a pejavov NElÁSKY K BOHU, K SEBE I K LIŹNYM. Nelásku nemožno nahradiť láskou a naopak. To jde zas BO6IA AXIÓMA, teda základná DOGMA učeniaq o božom prosociálnom kráľovstve, ktorá charakterizujú a popisujú Evanljeliá a Skutky apoštolov. Nie ideológia marxizmu-leninizmu, stalinizmu, boľševizmu, diktatúry proletariátu s nastolením - násilným politockým pučom zvaným u nás Víťazným februárom 1948.. A po prezzatí moci predstraviteľmi RÍŠE ZLA - komustami a sociálnymi demokratmi budovať najprv materiálnu základňu najvyššieho stupňa stupňa konečného rozvoja ľudskehj spoločnosti planéty zem - SOCIALIZMU a potom už tzv beztirednej spolčnosti - KOMUNIZMU, samozrejme s defifinitívnym VYTESNENÍM A IZOlÁCIOU v BOHA z ĽUDSKÝH SŔDC, Svedomia i každodenného života !!! Komunizmus ako spoločenstvo bez Boha ako riadiacého objejtu spoločnosti, teda práve BOŽIEHO KRÁĽOVSTVA NA ZEMI - t opakujem, tu a teraz. Až naveky. Amen.

CEZPodobné numerá predstavuje celková suma pôžičky od Svetovej banky pre štáty EÚ propagovanej Ursulou von der Layeden.. Z kola von. Zavrkáme v osídlach Lobby, len sa tak budeme trepať ako bezmocné muchy v pavúčej sieti šikovného lovca pavúka naivných kocúrkovčanov - teda lovcov zo strany boháčov a prislušníkov a poslušníkov Lobby. 3% občanov vlastniacich vyše 97% kapitálu SVETA planéty Zem. To je bájny nepomer v neprospech chudoby. Také priepastné rozdiely neboli v žiadnom spoločenskom systéme sveta... Ani za čias dominancie otrokárskeho spoločenského systému. Tak -to je sila - Suliík? Skratou a rovnicou vyjadrené - "To je SS?". Netuším . Neviem. Možno....

A za formálne chyby v obobrených projektoch ešte aj vracať požičané ečká do fondov EÚ !!!!. Veď, toto je pravé orechové -VAZALSTVO NA VEČNÉ ČASY A NIKDY INAK. Práve máte šancu pochopiť- prečo Briti vystúpili z EÚ. Dobre urobili. Johnsom si môže spokojme mädliť ruky. A rozdávať široké úsmevy a interwiew.. Národ príščipkárov a otrokov na vlastnej pôde - sme boli, sme a zostaneme. ŠKODA.

A toto vy neviete, lebo ste neštudovali vyskoškolsky ani FYZIKU !!!. Ja áno. Takže nemáte šancu odolať manipuláciám vkódovaných sofistikovane a zákerne do odvysielených dát a informácií senzáciechtivých slovenských médií. Ani žurnalisti nerozumejú problémom atómovej a jadrovej fyziky. Tobôž nie schémam štruktúr atómových elektrární. Konštrukcii blokov reaktrorov konkrétnej elektrárne a pod. Hlavne že melú a melú a ohurujú polopravdami poslušných občanov KOCÚRKOVA !!!

Vynikájúca správa z UKRAJINY, od nášho východného suseda, ktorého dôveru si strážme ako oko v hlave aj dnes a neútočte na ňu ideologicky a veľmi arogantne a násilne ako práve predvádza už na každodennej báze - agresívny a násilný občan Róbert Ficococo(!), práve som nalepil na jeho zapotené pehaté čelo novú prezývku, kde si na jej konci slobodne ZVOĽTE ZODPOVEDNE a PO ZRELEJ ÚVAHE -jedno z písmen slovenskej abecedy A PRIDAJTE HO NA KONIEC POJMU - FICOCOCO. Správne sledujete moju úlohu. Ja som si zvoli jednoznačne !T! ;

Primitívneho človeka a zároveň dokonca ešte stále POSLANCA legislatívnej - NR SR !!! Ak by záležalo odo mňa - okamžite si ho berie domov pod krídla - jeho matere , ktorej sa intenzívne venuje od roku 2006 (!) starej Kolúzky... Nech si ho okamžite berie k sebe - aspoň na tri kalendárne mesiace do opatery !!! Teda minimálne do 27. júla 2021!! Veľmi nekompromisne sa za to ako svojprávny a slobodný občan SR prihováram. Nenavštívenie matere Kolúzky od roku 2006? Do psej matere.  To je vrcholná neúcta k vlastnému dieťaťu ! Zdokonaľovanej a vylepšovanej s duom Kaliňák senior a Čižnár.

Jej povinnú návštevu občana FICOCOC0-aj za jeho verbálny a frontálny ÚTOK zameraný proti cudzej a susednej bratskej krajine - UKRAJINE !!! Hanbite sa(!), ak sa vôbec hanbiť viete vy obluda s hrošou kožou a bez svedomia (!) -za premyslený a vysoko sofistikovaný násilný útok - občan R. Fico... Za výlučne Váš a iba vami zosnovaný nemilosrdný útok - proti bratskej UKRAJINE.

Darmo a márne ste sa sofistikovane zaštítili alibisticky v spravodajskej TA3 - POLITICKýM KROVíM A POZADÍM V A Š I C H SPOLUSTRANÍKOV ZA SMER-SD... SPÍSKALI STE TO ako výlučný AUTOR - iba vy (- R.FICO.) - FICOCOCO. A znovu ste PORIADNE PREPÍSKLI !!!! OSTATNÉ OKOLNOSTI VAŠEHO VEREJNÉHO NENÁVISTNÉHO VYHLÁSENIA PROTI UKRAJINE PLNÉHO JEDU a ZLA, -SÚ JASNE IRELEVANTNĚ.

Konáte presne tak. ako dnes odsúdený poslanec gréckeho fašizoidného ÚSVITU - Leonidas L. -fasujúci, a teraz sa FICOCOCO podržte, že práve v gréckej politickej demokratickej súťaži Grécku, tiež ako krajine EÚ.. vami FICO vždy oslavovanou chválenou sťa univerzálnou modlou - parlamentnou demokraciou EÚ - pálku 13 rokov nepodmienečne.

Prajem ju aj vám -za podobné páchané násilnosti a verejné slovné ataky proti Ukrajine. verte pre našich občanov NEPRIJATEĽNÉ... Predtým ste útočili koordinovane so spolu straníkmi napr. u mňa-odbojného rebela-učiteľa, po osi zhora nadol čo sa týka moci: Ján Richter - PaVol Ondek, Andrej Fedor, Boris Hanuščák, Ivan Bandurič, Iveta Makarová na našich občanov (aj na mňa konkrétne a zoťal ste ma pre výstrahu -sociálnou popravou a poctil po nej aj sociálnou smrťou popraveného občana.). No, najnovšie už i občanov cudziny a dokonca Slovensku dvoch susedských krajín - Ukrajiny a Maďarska (navyše člena politicko-ekonomického zoskupenia krajín V4!) - a aj za iné početné ataky a podlosti a násilné mediálne prejavy -aj vám - občan FICOCOCO.

Pamatajte na to, že verejne vediete už dlhšiu dobu násilné verejne mediálne ataky na suverénne krajiny a ich občanov na šej spolčnej partnerky - EÚ. ABSOLÚTNY POLITICKÝ SUTERÉN. To od zajttra každá otvorená vojkajšia terasa na Slovensku je RYTIERSKYM KOLBIŠŤOM , oproti tomu čo ste to tu v čase pandémie IMPORTOVAL FICOCOCO... Tvrdím vám to ako hybridný virtuálny križiak, nie iba ako obyčajný občiansky politický križiak M. Krajniak, ktorý -ak chce, tak tiež vie i rázne seknúť a pristrihnúť priveľké očakávania vašich 12-ročných potrimiskárov a na slovo poslušných prisluhovačov - odborárov(!) a členov Jednoty dôchodcov SR. Melúcich z posledného. Preto ich potrebujete mať v uliciach 1. mája.

Aby ste ich stihli pokropiť živou vodou vašej netolerancie, násilia, nelásky, agresivity, atakov, diverzie, skrátka ANJELOV RÍŠE ZLA, rozbitej Ronom - dalším križiakom do partie a americkým republikánskym, nie demokratickým prezidentom a úspešným hercom Ronaldom Reeganom (RIP Ronie!). Ktorá mám chce pomôcť ozdraviť krajinu, ktorú vy FICOCOCO -ani za máčik vôbec nemilujte a nevážite si ju a nerešpektuije ani jej právny systém a schválenú ÚSTAVU SR... Na ktorú ste naposledy skladali poslanecký sľub. A stali ste sa momentálne ako posledný politický žobrák - posledný, čo do osobnostnej kvality - logicky a zákonite umiestnený až 150. mieste aktuálneho rebríčka poslancov NR SR. Za doposiaľ celé obdobie od vypuknutia Pandémie KOVIDU u nás na Slovensku. Vyjadrené graficky:

150. poslanec NR SR -ohľadom- mravnosti, morálky, prosociálnosti, tolerancie, úprimnosti, charakteru, pokory a úcty -doc.JUDr.R .FicococoCsc;

grécky - dnes už politický žobrák z neonacistického Zlatého Úsvitu
grécky - dnes už politický žobrák z neonacistického Zlatého Úsvitu (zdroj: Virtuály hybridný križiak a antikomunista a člen VPN -Ivan Olejár)

A vy ste s takýmto morálnym profilom mali ambície pracovať v najvyšších pozíciach súdnej a prokurátorakej moci SR? Definitívne zabudnite - FICOCOCO. Toľko, dnes k Vám - nešťastný občan R. Ficococo.

A tie trápne a urážlivé tvrdenia v podobe lží; napr. -slová z minulo týždennej tlačovky na TA3. Prednesené vo vnútornom amoku zlosti, no s falošným úsmevom na tvári chránenej ochranným štítom značky - práve FiCOCOCO

Práve voči susedovi - bratskej slovanskej UKRAJINE - zmietanej násilnosťami proruských síl nespokojných boľševikov a kyptokomunistov s územnými nárokmi a požiadavkami. Anektovali už beztrestne Krym. A s jedlom im extrémne vrástla chuť Aj úspechom SputnikaV v časoch pandémie....

A chudákom Ukrajincom ešte navyše finančne a ekonomicky z bezpečnostných dôvodov celého sveta, nielen samotných Urajincov treba splácať obrovskú sekeru, ktorú zaťali do nich bezohľadne RUSI výbuchom jedného článku štvorčlánkováho jadrového reaktora v černobyľskej atómovej elektrárni v roku 1986. Pozostaktu molochu ZLA a ZLÉHO - ZSSR! Veď, Ukrajincom POMALY TREBA ZAČAŤ STAVAŤ NOVÝ - EŠTE BEZPEČNEJŠÍ OCHRANNÝ BEZPEČNOSTNÝ SÁRKOFÁG.. MATERIÁL ZOSTÁVA :

1/ BETÓN - v podobe stien -minimálne 10m- hrúbky;

2/ OLOVO - v podobe olovených kovových platní minimálnej hrúbky10cm;

A OLOVENÉ STENY. HALDY A TONY OLOVA A BETÓNU. S TRVALÝMI NÁSLEDKAMI PRE PLANÉTU ZEM. TOMU SA HOVORí megapomík ! AJ NA POČESŤ VŠETKÝCH OBETí ČERNOBYľSKEJ HAVÁRIE KTORÝCH DODNES PRIBÚDA -NIE NA KOVID-19, LEŽ NA CHOROBU Z OŽARENIA. Najmä živý organizmus i organizmus človeka zasahnuvčieho gamma a beta lúčmi emitovaného žiarenia troch druhov lúčov šíriacich sa priestorom rýchlosťou svetla - 300.000km/sekundu, ktoré spoľahlivo obehnú Zem na dráhe rovníka neuvereteľných vyše šesť krát za sekundu. A spoľahlivo si vypočítajte, koľkokrát obehli od výbuchu bloku jadrovej elektrárne od 26. apríla 1986. Návod výpočtu Počet sekúnd, ktoré uplynuli od explózie reaktora vynásobte ešte číslom šesť Prečo si to vykonaje? Aby ste si vypočítali a vytvorili predstavu, o ktorej som vás moji študenti učil a verím že presvedčivo a trvale naučil na hodinách fyziky v učive o 5-tich NIČIVÝCH faktoroch jadrového výbuchu, ktorému sme venovali ptráve JEDNU CELÚ vyučovaciu hodinu. Tému ste mali veľmi rady a radi a opravovali ste si vźdy úspešne známky z náročných a najnáročnejších tém. Ako váš učiteľ som POVINNÝ aj dnes pružne DOPLNIŤ dáta a informácie, zvlášť ak máme spoločne už k dispozícii IKT výučbové techológie uplatňujúce sa intenzívnejšie práve v čase vrcholiacej celosvetovej pandémie choroby spôsobovanej vírusmi KOVIDu-19 a ich čoraz početnejšími mutáciami - najnovšie agresívnou INDICKOU MUTÁCIOU KOVIDU!

Potvrdzujem podrobnejšie priebeh tragédia výbuchu reaktora a uvádzam fakty o následkoch tragédiie, získané aj od ukrajinského vedca - profesora A. Čumaka:

1/ zasiahnutých intenzívneším jadrovým žiarenim podľa jeho štatistických výpočtov bolo - asi 4. miliónov ľudí, čo je skoro jedno Ukrajine susedné Slovensko, čo sa týka jeho počtu dospelých obyvateľov (!);

2/ bezprostredne v prvej fáze nešťastia ZAHYNULO PRIAMO - 4.000 pracovníkov elektrárne a okolitých prevádzok, družstiev a obyvateľstva na chorobu z ožarenia i ostatné na ostatné 4 činitele explózie:

A/ mechanickú tlakovú vlnu ničiacu budovy, stavby, vyvracajúcu stromy a pôsobiace v epicentre výbuchu a jeho okolí - ako pustošiace divoké TORNÁDO(!);

B/ Intenzívne tepelné energetické žiarenie v okamihu roztopiace všetko v ceste a inicijujúce požiare a javy ako pri spopolňovaní a kremácii v krematóriách a peciach pripomínajúce atmosféru pri vyhladzovaní Židov a Rómov v končentračných pracovných táboroch SMRTI ČEKY a NKVD rozšírených na Východe Európy za čias boľševikov, komunistov a krutovlády diktátora Stalina;

C/ na prenikavú rádiáciu;

D/ na rádioaktívny spád prachových čiatočiek znehodnocujúci všetko živé, vrátane poľnohospodárskej úrody, zdrojov pitnej vody, živočíšnej výroby, zasiahnutého rastlinstva, živočístva &samozrejme, nás ľudí;

E/ a na konečne dlhodobý faktor jadrovej explézie rádioaktívne zamorenie karajiny i planéty Zem aj jej okolia;

faktor F/- do roku 2214 - bude pôsobiť prvý z vedcami identifikovaných a pri explózii VYTVOREÝCH a vzniknutých nových rádioaktívnych nuklidou pri explózii rdaktora;

ničivý faktor G/ -do roku 2314, teda o storočie viac - bude účinkovať iný vytvorený v procese výbuchu reaktora aktívny činiteľ - tiež rádioaktívny nuklid, no ako vidíme s d ešte dlhším polčasom rozpada a zániku;

H/ vzniknuté rádioaktívne a činné izotopy s najdlhšími polčasmi svojich rozpadov tu budú prítomne, ke´d už ľudská civilizácia dávno zanikne alebo sa presídli na Mesiac, mars či obežnicu Európu a pod. Lebo ich polčasy rozpadov sú asi niekoľko desiatok miliónov rokov !!! DEsivý a otrasný fakt i faktor Už chápete, prečo s a volá posledný faktor jadrového výbuchu rádioaktívnym zamorením ?! Pretože trvá toľko ako sa spieva v jednej pesničke Ally Pugačevovej dovoľte zacitovať text časti hitu Ally: hoci som sa práve rozplakal a ncez slzy nevidím, prepáčte. Sú z frefrému smutnej piesne :

" Milióny , milióny , milióny milióny L E T " (ROKOV!) , teda Alla vymedzuje v piesni dobu rádioaktívneho zamorenia planéty aj Černobyľom;

Alla Pugačeva
Alla Pugačeva (zdroj: Iv0)

a dalej ešte - " Milióny, milióny, milióny málych détskych ruk.!".., spieva so slzami v očiach slovami básnika - vtedy mladá Alla a pripomína NAVŽDY(!roztrpčenému svetu poznačenému tragickými haváriami... A ty tu budeš FICOCOCO ako večný správca pokladu a odkazu Stalivovej dače v Moskve bublať jedovaté výpary do svet

3/ otrasne vysokého čísla obetí na životoch v prípade černobylskej tragédie - až 9.000 tzv. L I K V I DÁ T O R O V, pracujúcich s plným nasadením a do krajnosti fyzických síl na následkoch v bezprostrednom mieste explózie a pri pokusoch o prvotnú elimináciu prenikavého žiarenia s obyčajnými odľahčenými hliníkovými lopatami expedujúcimi práve betón do poškodených častí kritického reaktora intenzívne a teraz dobre fixujte - iba v 40sekundových časových intervaloch, aby vydžali čo najdlhšie sypať betón a odialili nástup zhubnej choroby z produkovaného cez rozmetané steny reaktora priamo do ich tiel vo vetchým prostriedkoch IPCHOJ -nevysvetľujem skratku, lebo nemusíte všetko detailne poznať. (!) Tvrdím zodpovedne všetkým: Neopakovateľné hrdinské výkony chlapov a chlapcov i dievčat dobrovoľníčok, ktoré sa kedykoľvek vyrovnajú výkonom KAŽDÉHO MAJSTRA SVETA A OLYMPIJSKEHO VÍŤAZA. KEDYKOĽVEK. BA PREKONÁVAJÚ ICH !!! E3te jeen konkrátny dôkaz udalostí : Ženy a dievčatá - dobrovoľníčky makali vediac, že to ich radikálbne ovplyvní priebeh ich budúcich materstiev. Že sa časť ich ratolestí narodí ako rozlične - práve rádioaktívnym žiarením energeticky silnejších Beta a hlavne GAMMA lúčov geneticky modifikované a geneticky poškodené a neštandardné rozlične i dovtedy v medicíne nepopísané tvorčeky ľudských bytostí ako postihnuté potomsto ich vlastných detí !!! A ty tu budeš na Urkajinských občanov otvárať svoju pehatú špinavú HUBU !!! Akým právom?

Si horší ako manželia diktátori Rumunska -Čaučeskovci . Hoci práve diktátor Nikolaie odmietol ako jediný poslúchnuť v r.1968 a splniť do bodky vôľu sovietského superdiktátora a ideologického komisára všemocnej NKVD počas II. svetovej vojny s populárnou modrou brigadírkou - veľkého Leonida Ijliča Brežveva. Tým si N.Č. získal môj obdiv dodnes. Manželka bola fanatická komunistka ako Brežnev. A vojská Rumunska sa k nám zachovali ako praví bratia v kritickej situácii. Prial som im a držal palce, aby sa podobne ako Bulharsko etablovali v EÚ : Vyšlo to. A Prajem to i Ukrajine. Čím skôr. Pod vedením pána Zelenského. 

Nemysli si tupče, že neviem, že týmito činmi robiš politickú protištátnu a protirepublikovú, a hlavne rozvracačskú a protiobčiansku mediálnu ativitu a aj priamo vysoko sofistikovanú riadenú diverziu, navyše v čase vrcholiacej druhej vlny korony u nás. Už skoro ako uznávaný, osobitne, nie ruskými pokojnými a štandardnými hackermi, lež násilnými a agresívnymi a ZLO zasievajúcimi C R A C K E R M I a špiónmi...

Aj ruskými, ktorým Kali PRAVIDELNE a bezpečne povoľoval spanilé motorkárske jazdy Brusel-Berlín-Bratislava-Moskva. Nie, nezabudli sme na vaše smerácke kontakty s nimi - ruskými vlkmi. Pešiakmi a inými figúrkami vedenia intenzívnej hybridnej vojny na Internete a v PC sieťach !!! Ficococos je skoro oficiálny agent a veľmi aktívny spolupracovník Ruskej federácie pre rozvratnú službu, za ktorú ti-Ficococos, ako Sereš-Ďurčáňovi v Maďarsku preukazujú privátne služby. 

Za virtuálnu diverznú službu s popísaným charakterom ho ruskí crackeri platia SLUŹBAMI. Má roky k dispozícii tzv. ALTERNATÍVNE MÉDIA ...Tie začal intenzívne propagovať práve v polovici minulého týžňa s novinármi štandardných a verejnoprávnych médií na tlačovej besede SMERu-SD na spravodajskej slovenskej TA3. Alternatívne internetové masmédia majú veľkú sledovanosť u mládeže a mladých rodín. Tebe, SMERu-SD a hlavne Blahovi. S ktorým ste boli začas spoločne na Kube. Na spoločnom výcviku vedenia diverzného ideologického boja latino-amerických mocností, nielen Kuby.

A žijete z toho dodnes. Mňa neoklamete. Neoblafnete. A zmysel tvojej výpadovej akcie proti Zelenského Ukrajine má jasné čŕty už nie vnútorného, lež zahraničného a geopolitického boja za vplyv a moc vo svete i v EÚ. Jasne rozkladáš pozitívne väzby štátov v EÚ a hlavne v zoskupení V4 !!! Nebezpečnými hrátkami politikov SMERu-SD na tlačovkách pred moikrofónmi a kamerami, hlave spravodajkej TA3. Je načase pán Kollár prijať parlamentnú dohodu v NR SR a obmedziť podobne ako svojho času M. Kotlebovi účasť na štúdiových besedách v médiách a dať ho načas do izolácie verejnoprávnych médií. A nech vylieva žlč do alternatívnych médií a údajne podľa FICOCOCOSA s desatisíce krát väčšou sledovanosťou ako bublal minule v TA3, keď poučoval prítomných novinárov. A punktum. Len nech zmizne začas z obrazoviek klasického TV a rozhasového vysielania ako M. Kotleba. A Kotlebovi to pomohlo, pred kamerami...

Okamžite kolúznu väzbu pre slovenského občana Roberta Fica predsedu politickej strany SMER-SD za hanlivé a urážlivé výroky na adresu občanov i občanov - HRDINOV-UKRAJINY ako celku. Okamžite ho izolovať kolúznou väzbou bez milosti, pani ministeka spravodlivosti M. Kolíková, pán generálny prokurátor M. Źilinka i pán hlavný šéf špeciálnej prokuratúry - D. Lipšic. A radšej prepustite na čas z kolúznej väzby - J. Kovalčíka. T. Gašpara, M. Jankovakú a ďalších. Hádam nejdete tvrdiť že Fico, za čo BEZTESTNE výstraja -do nej ešte nepatrí. Ak si to myslíte, verte, že vás považujem a na sociálnej sieti úprimne vyjadrujem, že ste rovnaké kreatúry ako FICOCOCOS. Teraz sa mi poriadne uľavilo.. Cítim sa fajn. Ako po dobrej svätej spovedi.

Alebo ma chcete prinútiť k špeciálnej aktivite ako neľútostného hybridného virtuálneho križiaka (som križiakom ako Milan Krajniak a volil som SME-RODINA, verejne deklarujem opakovane!) .... veď tušíte čo chem povedať výlučne na adresu spravodlivosti v SR ?!!! DRžím vám všetkých 21 aby ste nabrali odvalu eliminovať politicky agresora FICOCOCOSA ! A teraz späť k edukačnemu dlhu mojim žiakom, ktorý ako vyučujúci fyziky im musím splatiť !!!!

Moje pozorné deti . Študenti. Dnes rodičia v zrelom veku. Vychádzajme z pravdivého oporného bodu, že ani jeden z nás sme si toto nezažili na vlastnej koži. Myslím na masovej BÁZE. Nie však individuálne skúsenosti s jadrovým žiarením. Učil som vás, že najmenej energetické ALFA lúče rádioaktívneho žiarenia protónov jadier atómov majú najmenší dolet prostredím a ochránime sa roztvorenými novinami, pokiaľ ich tlačairenska ČERŇ obsahuje práve OLOVO !!!! Neprevádzali sme na hodinách fyzika akékoľvek experimenty jadrovými výbuchmi. Ukázali sme si iba už vyradenú ťažkú olovenú nádobku s rozmermi pivového krčahu v ktorej sa v minulosti skladoval rádioaktívny žiarič Alfa používaný v medicíne. A na chvíľku ho aj odistili a otvorili a presvedčili sa zrakom, že lúče rádioaltivity sú NEVIDITEĽNÉ, a ani ich zvukovo nepočuť a nechutia ako dobrá oplátka či zmrzka.. Nenahmatéte ich. Nevoäňajú ani nezapáchajú. No. dajú sa zaregistrovať cez obyčajný fotopapier na čb fotogafie. A dvôraznil som, že ak by sme experimentovali s lúčmi BETA a GAMMA dopadli by sme identicky ROVNAKO AKO HRDINOVANIA OD ČERNOBYLU. Keď by sme po dlhodobom vystavení ich účinkom vysokej energie a intenzity po čase, ktorý je charakteristicky INDIVIDUÁLNE každému putovali do nebíčka j Pánu Učiteľovi Ježišovi naveky. Jedańa skôr, iný neskôr. A v závere sme sa pomodlili za našich vedcov pracovníkov katedier jadrovej fyziky, ktorí nás predčasne dávno opustili a opúšťajú pomerne skoro a v mladom veku a ako teraz HRDINOVIA VEDY A VEDECkÉHO VÝKUMU (!) RIP všetkým, kolegovia!, lebo s nimi pokusne pracovali celú dospelosť... Aj vo vede následkom experimentov sa predčasne UMIERA : A plne neužili pozemský život v rodinách detí a partnerov v tomto zavše veľmi sĺzavom údolí. Pamätáte sa na ne? Sotva. I na úplný koniec tematiky jadrovej a atómovej fyziky, ke%D som spolmenul ako vysoko POZITÍVNU OSOBNÚ SKÚSENOSŤ v nemocnice na Heydukovej ulici v BRATISLAVE, kde mi rádioaktívne úspešne a do hĺbky tela odstránili zvyšky zhubných nádorov, po mechanickom zásahu na chirurgii v Prešove. A operujúci kamarát z internátneho futbalového mužstva medikov- dnes Čestný občan Prešova a profesor medicíny menovec Ivan Ninčík. Zo srdca Ti navždy %akujem. I za tvorbu tohoto blogu. I kolegovi primárovi P. I pánu Ježišovi.

Pripomeniem vám, moji žiaci, aj moje, no hlavne Ježišove deti a mládež. Hlavne pánu prezidentovi RuSKA PUTINOVI A PREZIDENTOVI UKRAJINY i celému svetu živých organizmov a bytostí:

momentálne NAJDóLEŽITEJ´ˇSÍ - PIATY N I Č I V Ý F A K T O R KAŽDÉHO JADROVÉHO VÝBUCHU- RÁDIOAKTÍVNY SPÁD A TRVALÉ DLHODOBÉ Z A M O R E N I E PRIESTORU CELEJ MODREJ PLANÉTY v jej atmosfére i aj na a POD jej povrchom. Miesto výbuchu označujem epicentrum. Jedno je v Černobyľskom reKTORE AJ TOM VYBUCHNUTOM A DNES Už OBOHNANOM dvomi sarkofágmi ! nO PROCES VYžAROVANIA POKRAčUJE AJ CEZ STENY SáRKOFáGOV A HLAVNE DO VNúTRA zEME Z MIESTA VýBUCHU. nEMôžEME SI naivne A aKO ZOBRAZENý mARKO NAMýšťAť, žE AK SME POSTAVILLI SARKOFÁG, KTORéHO SLABUčKýM MIESTOM JE PRáVE TO , KTORé SA NEDá A NEBOLO DOPOSIAľ ZALIATE MASíVNYMI BETÓNOVO-OLOVENýMI STENAMI. vE´D TIE SíCE MAJú HA POVRCHU A NAD POVRCHOM PKANáTY V MIESTE VýBUCHU MOžNO PREDPíSANU HRúBKU BETÓNU (paäTéTE!) NAJMENEJ 10m(METROV) SúVISLEJ, NEPOPUKANEJ, NEPOŠKODENEJ ZEMETRASENIAMI NEPRIEDUšNEJ VŔSTVY HETEROGÉNNEJ ZMESI Z CHEMICKéHO HľADISKA betónu.

Doplnené pre istotu HOMOGÉNNE JEDNOZLIATYMI OLOVENÝMI PLATŇAMI bez akýchloľvek škár, medzier a únikových štrbín z chemického kovového prvku so značkou Pb a s latinským názvom Plumbum (vidíte, symbolicky BUM! ako sa ozve pri každom výbuchu, lebo ho doprevádza iný faktor - mechanická TLAKOVÁ VLNA! ) . S ochrannou hrúbkou minimálne 10 centrimetrov ololva -pred najenergetickejšími -Gama lúčmi; 

Preto moja otázka zhotoviteľom dvoch sarkofágov - sú v zemi pod zemským povrchom a zároveň POD SPODNOU ČASŤOU EXPLODOVANÝCH a poškodených častí reaktorov ˇmali by byť štyri!) už položených a vybudovaných P LˇA Š Ť OV obidvoch OCHRANNÝCH SÁRKOFÁGOV - jednoliate homogénne olovené škrupiny tvaru podobného vaječným s minimálnou hrúbkou a priemernou účinnou hrúbkou - jednej Pb škrupiny aspoň b10cm(!) ?

Pritom nepochybujem o betónovej nadzemnej časti ochrannej škrupiny, kde je zas veľmi problematicá uuzdžanie je hrúbky stien - mimnimälne dna krát po 10 metrov heterógennej zmesi betónu.

Uvedomme si pri tom priatelia čitatelia blogu , že technológie stavieb súvislých bezpečných hermetických krytov sú navrhnuté, vyvíjané a dávno, ešte v minulom storočí realizované, napr v USA v utajených lokalitách Slalistých hôr - vybudovaných a zdokona;ovaných dodnes tímami svelých atómovžch vedcov a armád inžinierov a zamestnancov - pre potreby etatbilishmentu a vyvolených pri vedení celosvetovej atómovej a jadrovej NIČIVEJ VOJNY.´resp. globálnej vojny založenej práve na využití ničivých piatich faktorov každej atómovej a jadrovej expl=ozii zbraní hromadného ničenia, (ZHN!), ktorých právre prvú skupoinu repprezentujú atómové, jadrové a najničivejšie NEUTRÓNOVÁ jadrové zbrane a iné prostriedky kam patria i REAKTORY elektrární, ľadoborcov, ponoriek, nákladných lodí a pod.

(preto -my súčasný model geočlánku má v názve aj rímsku dvojku - II- a neobsahuje už ani prívlastok P R U Ž N Ý (!))---projekt energoBIOčlánku už v roku 1985(!!!!). A razom bol na svete môj naj StartUp. A hneď som ho aj pomenoval. A, samozrejme poďakoval Duchu Svätému za Jeho intenzívnu dspoluprácu a podporu. Vlastne je to Boží porojekt pre celé súčasné ľudstvo a taj jeho posolstvo a odkaz vám sprostredkúvam. Chcek sa s ním podeliť s každou spriaznenou dušou. Naladenou intelektuálne na rovnakú vlnu Božieho hlasu Chcem ešte vyznať, že projekt mi zabezpečoval u Svätého Ducha môj nedávno fyzickž zosnulý obľúbený profesor biblistiky Katolíckej univerzity v Ružomberku, pán profesor Jožko Leštinský. A práve som sa po prvýkrát rozplakal. Prepáčte, že na cvíľku preršujem kreéciu blugu a pomodlím sa zaň.

Sú to slzy ľútosti nad dočasnou stratou prtiateľa a duchovného vodcu i vzuru evvanjelizačného úsilia. Hoci v poslednej fáze časného života už iba z invalidného vozíčka, no v žda s jasným a presvedčivým povzbudzujúcim a motivujúcim hlasom od Boha všemohúceho sporstredkujúcim pokorne Jeho posolstvo nám smrteľníko A Jožkov hlas mi zaznel napno aj dnes rámo vo vani pri TVORBE nášho spolčného startUpu trojice jeho autorou - vedúceho tímu - Ducha svätého, môjho už práve mesiac mocného orodovníka a pozemského priateľa a horliteľa za pokoj ľuďom dobrej vôle - pána profesora a mňa hrišneho, biedneho kaj=cnika a zapisovateľa nášho StartUpu veľkej hodnoty pre ľudstvo i aktívnu ochranu našej Modrej planéty. Priznávam n eskromne, že názov eneregetického článku som vymyslel ja. Duchovní priatelia z nášho erudovanéhoVEDECkÉHO TÍMU - charakterom - vyložene kresťanského názov iba iba korigovali do definitívnej podoby - ako som ho už v obľúbenej vani-vedeckom labolatóriu a dvojzáprahu mojej sóme dodanej potrebnej energie, cez teplú vodu horúceho kúpeľa - razom napísal páve čerstvo zastrúnanou inkustovom ceruzkou celý StartUp. Nečudujte sa. Ved vo vani sedeli Jožko, presnejšie už ako môj anjel stážny a prifúklo do nej počas písania projektu nachvíľku a vedúceho tímua - Svätého Ducha, ktorí ako vieme aj platného Katechizmu, že veje kam chce. A privialo ho do vane-labolatória a kietky tvorby startUpov, či sako sa to vola v reči IKT a sveta digitalizácie. ČO som tým chcel povedať? Nuž pezradiť a interpretovať názov enernetického zázraku, ktorý si láskavo veľmi dobre vospolok zapamätajme:

0li-Ali-EKOMÁG plávajúci elektro článok - generujúci s využitím Carnotovho cyklu a gravitačnej energie padajúcej vody na minitrojfázové alternátory a generátory striedavého elektrického prúdu a napätia s kaskádovou reguláciou., ktorého nosná a norná časť je z recyklovateľných plastov. Doplnený po odvode a na vrcnej ploche slnečnými panelmi zvyšujúcimi eketický výkon energetickej opachy budúcnosti s ti, ktorej ďalšie vylepšenia a upravy sú možné len so súhlasom jej virtuálneho konštruktéra a projektanta starUpu- RNDr. et PaedDr. et ThMgr. et PhilB. Ivana Olejára, adresou Prešov, Kúpeľná 1, Slovakia; EÚ; model je odo dnes 27.3.2021 zverejnený a popísaný na stránkach Wikipédie.

Že razom ste vybodovaní obsahom posledného odstavca blogu?! Hlavy hore! Náš trojčlenný riešiteľský tím, ako posledná existujúca Brigáda socialistickej práce (BSP!) podporovaný priamo mecenášom a predstaviteľom ľudovej demokracie spoluobčana a vodcom ľavicového SMERu-SD na Slovensku, (ktorý aj teraz intriguje a fabuluje aj spriada pavučiny intríg ZLA a znovu uchopenia politickej vlády a moci v SR - i, intenzívnejšie a intenzívnejšie a už priam naliehavo klope na dvere matere Kolúzky - aby si po neho - strateného syna už konečne prišla!), teda naša trojčlenná BSP súťažiaca poctivo o tento hrdý údernícky TITUL to te jasne a veľmi názorne interpretuje. A vaša trpezlivosť čitatelia, ruže prinesie! Garantujem.

No, kým prezradím viac, nech mater Kolúzka už konečne prijme a vystíska v náručí svojho doteraz stále strateného najvernejšieho syna a jej tvorcu Róbertka, ako som aj ja, no iba skromne - spolutvorcom - nie matere Kolúzky pre reprezentantov zla a násilia v medziľudských a občianskych vzťahoch a sociálnyh interakciách, lež StartUpu 0li-Ali-EKOMág bioenergetického elektrického článku.

Občiansky aktivista a prosocálny poradca občanom a autor projektu "Prosociálne Slovensko i svet budúcnosti!" - občan z Prešova a virtuálny hybridný križiak - Ivan Olejár; 27. apríla 2021

Skryť Zatvoriť reklamu