Náš lekár a expert na elimináciu pandémie- vedec z Torontskej univerzity radí

Písmo: A- | A+

Včera v relácii vysielanej TA3 som sledoval rozhovor s ním. Zostal som uveličený. Aj jeho renomé v odborných vedeckých kruhoch, osobitne zameraných na štúdie o KOVIDE-19, ma oslovilo. Premietol som si rady vedca do svojich blogov!

Osobitne do svojho prevenčného s obsahom mnou navrhnutého antikovidového rodinného balíčka pre obyvateľstvo SR. Veľmi ma potešilo, že sme sa úplne zhodli na vitamíne C, vitamíne D, bio prvkoch Seléne i Zinku. Okrem zinku má tento obsah prvý balíček opozičnej ĽS NS v počte 10tsiíc antikovidových prevenšných balíčkov, ktoré expedujú do našich rodín kotlebovci od pondelka.

A samozrejme aj v lieku Ivermektíne v homopodobe, nie pre zvieratá! Tento u nás zaznávaný liek, ktorého balenia dokonca policajti a colníci zadržiavali a odoberali našim cestujúcim zo zahraničia na osobné účely prevencie pred ochorením vírusmi KOVIDu-19 a likvidovali !!!! Ako v tej najzaostalejšej krajine na svete.

Ako keď v 50-tyh rokoch minulého storočia použili iba dve krajiny DDT na likvidáciu mandelinky zemiakovej - socialistické Československo a africké zaostalé - Swazijsko. A na desaťročia tým devastovali pôdu našich zemiakových lánov polí a riek a potokov. Pretože ju aplikovali aj letecky. V prípade lieku Ivermektín sme konali veľmi podobne ako Čechoslováci v 50-tych rokoch 20. storočia. Náš neuveriteľný primitivizmus preukázaný evidentne aj v súčasnosti na najvyšších miestach !!! V prevencii proti ochoreniu spôsobenému vírusmi KOVIDu-19. Náš vedec a odborník z Torontskej univerzity plne potvrdil OPODSTATNENOSŤ NASADENIA DÁVOK IVERMEKTÍNU v prípade ľahšieho a stredného priebehu nákazy v spolupráci so všeobecným lekárom postihnutej osoby !!! To je diametrálne odlišná informácia a stereotyp liečby ako donedávna na Slovensku - ohľadom použitia Ivermektínu proti ochoreniu KOVIdom- 19 !!! Aj pre našu lekársku prax a ordinácie. Tak to je veľké potešenie a uspokojenie nás, ktorí sme doporučovali použitie *Ivermektínu pri napadnutí vírusmi KOVIDu-19 v počiatočných štádiách ochorenia.

Vedec ďalej odporučil používať ho aj v ďalších fázach ochorenia v úzkej súčinnosti s lekármi a zdravotným personálom.

Opakujem, že som rád, že ako koordinátor prevencie s vyše 35-ročnou praxou som sa nemýlil pri návrhu obsahu antikovidového balíčka do prevenčnej výbavy našich rodín, prípadne škôl, či pracovísk.

prosociálny poradca občanom a občiansky aktivista - Ivan Olejár, Prešov, 12. februára 2021;

Skryť Zatvoriť reklamu