Násilie podporované represívnymim orgámni štátov silnie a dominuje. Aj v právnom systéme!

Písmo: A- | A+

Silný obsah môjho dnešného posolstva blogu ako vždy podporím pravdivými informáciami. Znovu pracuje novinársky škriatok a na prvý krát pre formálnu chybu mi blog odmietlo zverejniť na SME.sk Uvidíme ďalej, priatelia. Už je to OK.

1/ V dnešnom spravodajstve TA 3 dominuje komentár z Ficovho a Blahovho ostrova slobody a spravodlivosti - z Kuby. Diktátor a totaliťák - prezident Michél..... vyzýva k organizovanému násiliu proti organizovaným skupinám iných občanov Kuby bojujúcich proti získavaniu čoraz väčších občianskych práv a výhod - menšinovou LGB komunitou unikátnych menšinových občanov Kuby. Aktivity zamerané P R O T I súčasným prehnaným požiadavkám LGB komunity na Kube podporuje aj kubánska katolícka Cirkev a cirkevná hierarchia KUBY !

Vládna ľavica však ako na revanš - vyzýva k občianskym nepokojom a rebéliám po mestách i na vidieku predovšetkým a osobitne k otvorenému násiliu a stretom v uliciach a po námestiach - dve početné skupiny občanov ostrova - R E V O L U C I O N Á R O V K U B Y a vládnucich od roku 1961, teda už plných 60 rokov - KOMUNISTOV. Na podporu LGB komunity na Kube. Tých - extrémne ľavicových až štátno-teroristických síl podporujúcich vládu diktatúry násilia na ostrove slobody už šesť desaťročí... U ktorých čerpali skúsenosti Fico s Blahom pri vláde SMERu-SD. Keď boli obaja na výmenu názorov z účinnosti celosvetového triedneho boja našich komunistov a sociálnych demokratov-trockistov, ako odkazu III. Internacionály, i po revolučné rozumy a praktiky boja proti spoluobčanom Slovenska s pravicovými a prevažne stredovými názormi u nás na Slovensku. Použité dynamické stereotypy zviditeľňovania a manipulácie s masami občanov SR v súvislosti s referendom o predčasných parlamentných voľbách používajú smeráci po vzore agresívnej časti ľavicových Kubáncov extrémisticky orientovaných !!!!.

2/ Je to aj fakt, že môj posledný júnový omyl bude mať fatálnu dohru. Nepomohli ospravedlnenia a storno poplatky. Súdnu mašinériu a výkonnú moc som o nevine v prípade a náhode svojho konania nepresvedčil. No, teším sa, že nepríjemnosť uzavriem. A hlavne na to, ako sa policajti a súdy i prokuratúra veľkého Bardejova v zápätí rovnako aktívne, iniciatívne a profesionálne a strikne a rigorózne postavia - k páchateľovi-násilníkovi iného činu a presadia sa - vo veci pokusu o vraždu udusením mňa-blogera - mojim fyzickým - trikrát opakovaným škrtením neznámym násilníkom z *Bardejovského okresu.... Na rozdiel od dua Kuciak-Kušnírová som atentát prežil ! Vec starú tiež necelý kalendárny mesiac. Riadne ohlásenú policajtom toho istého zboru okresu Bardejov tesne po jej odohraní sa..... Trpezlivo sa nechám prekvapiť. Hoci tuším diametrálne odlišný postup a riešenie. Uprataním NÁSILIA (super násilného skutku porovnateľného s úspešnou popravou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej !)l - natrvalo - P O D známy koberec. No, to sa pánom a paniam z Bardejova rozhodne N E P O D A R Í !!!! Prisahám ako slobodný občan SR i pri svetlej pamiatke iného revolucionára ako kubánsky El Che či kastrovci - Jana Lagoša - antikomunistu !!!

ProsocManIvan Olejár PhVKI. ProsocJoker, Prešov, 12. júla 2021

Skryť Zatvoriť reklamu