Nová forma politickej práce v SR : Koncerty ALIBIZMU MOCNÝCH pre občanov SR !

Písmo: A- | A+

66 dní pre riadenie pandémie pre vedcov a odborníkov nebolo úspešných! Počet policajtov nestačí na účinnú kontrolu prijatých opatrení. Kostoly sa uvoľňovať nebudú. Preto občan Matovič zvoláva zasadnutie protiepidemických orgánov !

A pravdepodobne sa znovu, po uplynutí symbolických 66 dní (číslo 66 je symbolom satanistov!), sa znova postaví, sťa Napoleon, do čela riadenia procesu eliminácie šírenia pandémie ochorenia KOVIDu-19 na území Slovenska... Dúfam, že sa nehodlá členov komisií upáliť za 66 dňový neúspech... Igor M. je znovu vo svojom živle a srší energiou - prezidentkou Z. Čaputovou pokoreného šéfa riadenia pandémie, ako sa tohto postu vzdal v polovici decembra 2020. Po včerajšovm verejnom koncerte jeho alibizmu vysielaného spravodajskou TA3 v priamom prenose z jeho tlačovej konferencie, kde účinkoval netradične výlučne sám - LENON - IgorHrozný. Čakal som, že ponúkne demisiu, no on sa rozohňoval a šliapal aj po cti našich novinárov, redaktorov, žurnalistov hlava- nehlava ! Zodpovednoš za stav v nemocniciach hodil nončšalantne na opozíciu avedcov a odborníkom, ktorým pred 66 dňami predal žezlo riadenia eliminácie pandémie.... Predviedol vystúpenie olná alibizmu, nezodpovednosti a premiérskej nekompetencie. Ako tá zradná stará baba z filmového Jánošíka. Teda, "lebo-Fico". v rámc svojim voličomi SĽÚBENEJ ZMENY NAHRADILO - podľa Igorka - "LEBO MATOVIČ ". Rétoriku si vypožičal od politického kolegu - R. Fica sťa pozorný žiačik veľkého vodcu trockistického SMERu-SD. Lož a manipuláciu s občanmi SR ako účelovú politickú metódu zas použil lepšie ako Vl. Mečiar... A prenoc na TA3 sa mohol občanom odvysielať. Do zblbnutia tvrdil, že za stav je zodpovedný š=f SAS - R. Sulík, ktorý v decembri 2020 zlyhal v rozhodujúcom okamihu eliminácie keď nezabezpečil testy na plošné testovanie občanov. Akposi vedome a účelovo zabudol. že Sulík, možno nevedomky VÝRAZNE POČINIM OBMEDZIL EXTRÉMNY NÁRAST MOBILITY OBČANOV SR V ČASE bezprostredne pred ianocami a Novým rokom 2021 a prakricky tak zrealizoval protiepidemické opatrenie o zabezpečení VYSOKEJ MOBILITY OBČANOV pri plošných testovaniach a zachránil mnoťstvo šivotov v šase decembra 2020 a prvých 10 dní roku 2021, pán Matovič !!! Zabránil minim,álne jednému až dvom kolám plošného testovania občanou ST spojených s maximálmom mobilitou občanov spojenou s exrtrémnym rizikom ich nákazy pri plošných testovaniach ! Dôkazom faktu je skutočnosť, že po januárovom a februárovom obnovení testovaní -už pod iným oficiálnym názvom, no podstatou a charakterom i dosahom na obyvateľstvo - zasa len plošné testovania občanov . zabezpečené a zorganizované Krajčim a Matovičom a potom aj nasadenmí kovidového semaforu Krajčim, Teda procesmi vedúcimi v konečnom dôsledku - znovu k extrémnemu ZVÝŠENIU MOBILITY V POSLEDNÝCH DVOCH JANUÁROVÝCH a PRV=YCH DVOCH FEBRUÁROVÝCH TÝŽDŇOCH ROKA 2021 (!) OBYVATEĽSTVA Slovenska! Teda, vďaka znovu obnovení MASOVÝCH MASÍVNYCH TESTOVANÍ OBYVATEĽOV sme to dopracovali do monentálneho - už dvojnásobního prvenstva v počte úmrtí obyvateľov za týždeň na milión občanov SR. Čo potvrdzujú celosvetovo a pravdivo zverejnené ŠTATISTIKY VEDCOV A ODBORNíKOV z renomovanej univerzity Johna Hopkinsa.

A tajttrlo I.Matovič vyhlási 22.2.2021 popoludní v TA3 skalopevne, že vraj NEVIEME, NETUŠÍME prečo také výsledky za posledný mesiac až 6-týždňov. Ale vieme, Vaša milosť. Práve sme ich občanom vylíčili a chceme za svoje tvrdenia niseť aj zodpovednosť. Ak sa mýlim v záveroch, konasjte. Rád ponesiem olne následky za obsah tvrdené v tomto výlične mojom blogu. Vrátane presvedčivých a pravdivých DIAGRAMOV ROČNÉHO VÝVOJA ŠÍRENIA a DOSAHU PANDÉMIE v jednotlivých štátoch našej Modrej planéty. Na nich je založený obsah blogu a na včerajšom sólovom i alibistickom vystúpení premiéra I. Matoviča v TA3. Dúfam, že mi neupierate právo reakcie a dialógu s vládou SR ako plno prívnemu občanovi SR cez elektonickú formu blogu.

Alibistické postoje práve prejavujú a značne prejavovali aj slovenskí všeobecní lekári občanov Slovenska. Správy o ich neochote v rám,ci preventívnych opatrení občanov Slovenska o prevencie občanov práve voči ochoreniu spôsobenému vírusmi KOVIDu-19. Sme najhorší na svete a oni a ony v bielych plášťoch s prekrásnymi mzdami napr. voči učiteľkám regio školstva SR, odmietajú predpisaý äčinné prostruiedky dostupné na trhu v lekárňach na lekársky predpis. Lebo...Týka sa to aj podpúorných liekov predpisovaných všeobecnými lekármi na zmiernenie priebehu pandémie v domácom liečení. Neexistujú vraj štandardy na liečbu KOVIDu-19. Alibisticky tvrdia, že na svete neexistujú kauzálne postupoy na liečenie diagnózxyy KOVIVU-19. Matovič tvrdil, že samozrejme predpokladá existenciu štandardov na lieščenie KOvidu. A argumentoval aké liekyIvermektín) , vitamíny (C,D) a stopové chemické prvky (Se- selén) konkrétne jemu-Matovičovi predpísal a naordinoval jeho lekár cez Vianoce, ke´d prekonával KOVID-19 v domácom lišení !!!! A sme doma. Dvojaký meter pri potrebách vyvolených a zvyšku pseudoslobodných občanov v domácom liečení zo strany našich všeobecných lekárov. Korupčné poraktiky ako vyšité.

Ako i včerajší príklad prednostného zaočkovania primátora Popradu - občana A. Danka. Nie ostatných členov jeho rodiny. Keď OKAMŽITE Z N E U Ž I L ponuku riaditeľa popradskej nemocnice, ktorý ho rozumne nabádal, aby vracionálne vytvoril ZOZNAM NAHRADNÍKOV NA OČKOVANIE. Avšak z radov najohrozenejších občanov mesta POPRAD. A on tam šupol v prvom rade egoisticky SEBA, hoci v tom čase neopatril medzi členov kritických štruktúr občanov a teda nepatril k najohrozenejším občanom Popradu !. *Dnes už tam patrí, no zaočkovaný poklútne a vyložene korupčne - bol predtým. Podobne ako Cirkev mu dala skorú výnimku i mocnému Majerskému z Prešova pred polrokom, aby sa páni mohli znovu oženiť - anulovali ich predošlé manželstva a vyhoveli promptne ich žiadostiam. i žiadostivostiam po nových ženách-partnerkách. Bežný kresťan čaká na dišpenz roky rokúce ...Aj príklad spravodlivosti

Lebo nemajú znovu od pliagy SR - premnoženého počtu slovenských úradníkov na jednotlivých stupňoch riadenia štátu - vypracované a ambulanciám a lekárom dodané PAPIEROVÉ ŠTANDARDY, na ktoré sa môže lekárska obec v prípade predpisovania liekov proti KOVIDu svojim pacientom odvolať. To má byť rozhodujúca brzda samoprevencie občanov Slovenska v najkritickejších časoch našej národnej existencie ?! Do frasa s takým úradníckym postupom, v ktorom za jeho zlyhanie a pribrzedenie prevencie občanov SR - plne zodpovedá nie I.Matovič, lež ministerský úradník Marek Krajčí ??? Zrelý na odvolanie.

Tak len veselo pokračujme v KONCERTOCH A L I B I Z M U pre našich spoluobčanov Slovenska. A buďme pápežskejší ako pápež. *Napr., ak požiadame o medzinárodnú pomoc zdravotnícku komunitu zyšku sveta a potom im hádžeme akademické polená po nohy pri úrýchlenej pomoci občanom. Ako? Prečo? Keď cez všetky štyri slovenské lekárske fakulty testujeme zdravotných dobrovoľníkov zo zahraničia, organizujeme im alibisticky drahé doškoľovacie kurzy - čím ich značne zneisľujeme a atakujeme ich slobodné rozhodnutie pomáhať práve na Slovensku. Keď znovu alibisticky, teraz cez Lekársku komoru a jej bezpečnostné požiadavky práve voči zahraničným dobrovoľníkom, alibisticky preverujeme ich vzdelanie a prax. Teraz, najmenej pre 24 lekárov. Počas prvej vlny Slovensku vypomáhalo vyše 50 zdravotníkov a ďalších 150 dobrovoľníkov s certifikátmi o odbornosti. Tvrdí to predseda Medzinárodnej asociácie lekárov na dnešnej predpoludňajšej besede odvysielanej TA3.

občiansky aktivista a prosociálny poradca občanom - Ivan Olejár, Prešov, Kúpeľná 1. 08001

Česľ pamiatkám už 6671 obetí korony v SR , vrátane včerajším 97 obetiam na Slovensku. RIP pozostalým ! Zvážte zodpovedne obaja konečne - svoje odstúpenie. A zvládneme to aj bez Vás, občan Igor M., občan M. Krajči

Skryť Zatvoriť reklamu