Novoročné posolstvo 2021: Extrémna zmena politickej situácie v SR !!!

Písmo: A- | A+

Je za nami januárový prieskum volebných preferencií agentúry Focus z polovice januára 2021 na vzorke 1005 občanov SR. Jednoznačne z neho vyplýva otočenie preferencií v prospech súčasnej opozície o celých 180°. Ústavná vačšina 94 !

V prospech HLASu (47), ĽSNS (19) a SMERu-SD (18 potenciálnych poslancov NR SR!). Asi by ďalej nebolo čo komentovať. Pozri dnešný článok a aspoň dvojicu grafov agentúry Focus na sme.sk ;

No včera, v TV a rozhlasových reláciách a komentároch terajší predstavitelia vládnej koalície nepripúšťali vehementne žiadnu zmenu. A pokusy opozície o referendum za predčasné parlamentné voľby na Slovensku unisono označovali iba za VYTĹKANIE POLITICKEHO KAPITÁLU V ČASE PANDÉMIE KOVIDu-19 ZO STRANY SÚČASNEJ OPOZÍCIE. Zasa svorne, hoci mi je to veľmi a úprimne ľúto, lebo som ich politických predstaviteľov pred necelým rokom v parlamentných voľbách VOLIL a PODPORIL AKO SLOBODNÝ OBČAN SR (!!), že sa svorne uchyľujú k praktikám využívania LŽI, NEPRAVDY, KLAMSTIEV A MANIPULÁCIÍ s občanmi-voličmi SR ako základnej metódy politickej súťaže u nás. Až tak hlboko morálne poklesli... Opantaní túžbou po politickej moci a vládnutí občanom SR. Poklesli až na úroveň politiky Vladimíra Mečiara-LEN-ONA! Autokrata až diktátora a bývalého spolupracovníka všemocnej ŠtB s krycím menom Doktor. N E U V E R I T E Ľ N E P R A V D I V Ě časy žijeme na Slovensku - prenasledovaní aj pandémiou Kovidu. No ani tá nemôže ospravedlniť toto amorálne konanie a verejne prezentované, (pozor, až E X T R É M N E postoje) niektorých súčasných vládnych politikov. Dôkaz? Jednoduchý:

PS: Dnes napoludnie (27.1.2021) - pani Jančkárová s dvomi odborníkmi cez RTVS zverejnili, že sa vlastne nedá v SR skrátiť volebné obdobie vlády ani v prípade totálne úspešného referenda o skrátení. Jedine, že by za skrátenie hlasovali aj niektorí súčasní poslanci vládnej koalície v dostatočnom počte. !!! Referendová cesta je legislatívne zarúbaná v SR !!! O to väčšie je chrapúnstvo, zákernosť a podlosť Richarda Sulíka pri POVALENÍ VLASTNEJ VLÁDY PREMIÉRKY I. RADIČOVEJ PRED DESAŤROČÍM! Vlády premiérky, po ktorej povalení Sulíkom nastalo obdobie dvoch po sebe nasledujúcich vlád trockistu R. Fica, pričom v prvom vládol SMER-SD sám, ako kedysi všemocná komunistická strana... A vývoj Slovenska by bol určite priaznivejší. Hanba chrapúňom zo SaS !!!

občiansky aktivista a prosociálny poradca občanom - RNDr.et PaedDr. ThMgr.PhilBc. Ivan Olejár; Prešov 25.1.2021

Skryť Zatvoriť reklamu