Občan SR: "Máme už 8 dní na Slovensku - bábkovú vládu s diktátorom, pani prezidentka ?!"

Písmo: A- | A+

Myslím si, že je už na mieste táto ťažisková občianska otázka na osobu, ktorá pred ôsmimi dňami rozhodla o menovaní vlády premiéra E. Hegera z OĽaNO. Na osobu požívajúcu spoločenský status - PRVÉHO OBČANA SLOVENSKA.

Na otázku z nadpisu článku máme ako slobodní a svojprávni občania Slovenska elementárny právny nárok, pokiaľ sme ešte demokraciou. O to viac, že sme plne zaskočení svojvoľným konaním občana Igora Matoviča. Zároveň predsedu nesystémového politického subjektu OĽaNO a súčasného ministra financií Slovenska. Striktne používam v tomto článku pojem Slovensko, pretože mám vážne obavy, či sme ešte REPUBLIKOU, pani prezidentka Z. Čaputová!!! Dôkazom mojich pochybností o základoch štátu medzi Dunajom a Tatrami a o ohrození nastolenej demokracie Nežnou89 v ňom - je aktuálna politická prax a netradičné a originálne politické aktivity a riešenia občana Igora Matoviča.

šéf OĽaNO - Igor Matovič, expremiér SR
šéf OĽaNO - Igor Matovič, expremiér SR (zdroj: Ivan Olejár, Wikipédia)

Vedúceho voči ostatným občanom s hŕstkou verných prívržencov doslovne PARTIZÁNSKU VOJNU či SPOLOČENSKÝ PREVRAT. A to je veľmi vážna vec, pani prezidentka Z. Čaputová. Ak je v hŕstke zainteresovaných aj minister obrany J. Nagy ide o armádny puč !!! Čo vy na to,pán premiér Heger?! Nie ste náhodou iba politickou bábkou v rukách I. Matoviča a jemu na smrť oddaných občanov typu Jaroslav Nagy....?! Ste praktizujúci kresťan a tak konajte. Občania čakajú vysvetlenie.

Jemelian Ivanovič Pugačov - sibírsky gubernátor a sám sebou vyhlasovaný - ruský cár - za vlády Kataríny Veľkej (1742-1775);  Prežil 33 rokov života ako Ježiš Kristus;
Jemelian Ivanovič Pugačov - sibírsky gubernátor a sám sebou vyhlasovaný - ruský cár - za vlády Kataríny Veľkej (1742-1775); Prežil 33 rokov života ako Ježiš Kristus; (zdroj: Ivan Olejár; Wikipédia)

Slovensko je v hľadáčiku a centre pozornosti svetových médií. Tajne rokovania Matoviča o ruskej vakcíny zaujali aj denník New York Times a ďalšie. Slovensko môže vybudovať vo svete blokádu ruskej vakcíny Sputnik V. Aj napriek záujmu Nemecka a Francúzska o vakcínu Sputnik V priamo u Putina. A odpovedajte, prosím ako premiér Slovenska pravdivo aj na tieto ťažiskové a legálne občianske otázky:

Obrázok blogu

1/ ako a čím si I. Matovič, vám podriadený člen vlády vynútil vašu dôveru a odobrenie prostriedkov na let do centra svetovej veľmoci Moskvy v Rusku na jednanie s občanom Ruska-podnikateľom D., ktorý mal rozhodujúci podiel na leteckých dodávkach vakcíny SPUTNIK V ?! Nehovoriac o obídení informovania o ceste do zahraničia - VRCHNEJ veliteľke ozbrojených síl - prezidentke Zuzane Čaputovej, bez včasného vedomia pracovníkov ministerstva zahraničných vecí i všetkých členov novo kreovanej vlády SR pred letom? Veď, podobne sa správali aj aktívne sily útočiace na Dvojičky Obchodného centra v New Yorku v USA !!! A potom sa z nich vykľuli teroristi!!! Uvedomujete si to, pán Heger?!

2/ aj dnešná návšteva Igora Matoviča bratského štátu V4 i EÚ - ešte pred premiérskou návštevou MAĎARSKA E. Hegera ako šéfa a premiéra novo menovanej vlády - sa vymyká diplomatickej praxi, tradíciám a konvenciám. Čo sa deje na svetovej a európskej politickej scéne, pán Heger? Ako sa majú pri vyčíňaní I. Matoviča s hŕstkou verných správať občania Slovenska postihnutí pandémiou KOVIDu-19 ? Neuľahčujete im situáciu i boj o prežitie, momentálne mocní a vplyvní priatelia.

3/ Občan I. Matovič drží už druhý deň v šachu 5,3 MILIÓNA OBČANOV SLOVENSKA! Cítime sa ako jeho rukojemníci, nie ako slobodní občania !!! 31 rokov po započatí Nežnej revolúcie na Slovensku - ešte 16. novembra 1989 sa cítime konaním I. Matoviča a jeho suity-hlboko ponížení a ohrdnutí oficiálnou mocou a vládou. A toto všetko sa deje za TICHEJ ASISTENCIE TRIBÚNA NEŽNEJ 89 - JANKA BUDAJA ?!!! Čo ste tam hore - rozum a súdnosť potratili? Toto je sľubovaná zmena zdola, Jano B.!?

Obrázok blogu

Odpovedzte na položené otázky občanom pružne a jasne !!!

prosociálny poradca občanom a občiansky aktivista Ivan Olejár; Prešov, 9. apríl 2021, -10hod dopo;

PS autora blogu: Korekcia k blogu -

V čase od 10.51 do 11.01 poskytli minister financií SR Matovič a minister zdravotníctva Lengvarský dve osobitné vyhlásenia uvádzajúce čiastočne moje obavy vyslovené v článku za pomerne neopodstatnené, napriek netradičnej forme konania Igora Matoviča. Išlo mu -o záchranu možnosti nakupovať kontinuálne v Rusku vakcínu Sputnik V, ktorou sa ako jedinou chce dať očkovať až pol milióna Slovákov. Je to počet, ktorý zabezpečí Slovensku šancu, že získame tzv. kolektívnu imunitu na Slovensku ešte tohto roku!!! Bez vakcinácie Sputnikom ju na báze dobrovoľnosti dosiahneme okolo roku 2030, pripomenul v oficiálnom Vyhlásení ironicky Matovič. Hoci neviem, či v oficiálnych vyhláseniach možno ironizovať. Popoludní ide vec uzavrieť ešte do Maďarska rokovaním s Viktorom Orbánom a ministrom zdravotníctva Maďarska uviedol vo svojom vyhlásení k svojim občianskym aktivitám. Uviedol aj fakt, že ŠUKL porušil vážne renomé ruských odborníkov vo svete, ktorí pripravujú. skúmajú i produkujú rozličné vakcíny už 120(!) rokov. I o chybe, ktorú ŠUKL urobila, keď dala Sputnik V testovať našej necertifikovanej laboratórnej firme a tá vyhláseniami vážne poškodila ruských vedcov a výrobcov vakcín vo svete !!! Napriek tomu si myslím, že Igor M. mal veci vopred predjednať s kompetentnými a informovať verejnosť a občanov o svojej záslužnej aktivite V PROSPECH VAKCINÁCIE SLOVENSKÝCH OBČANOV SPUTNIKOM V - PRED ODLETOM DO MOSKVY!!!... Aspoň v rozsahu práve ním osobne prezentovaného VYHLÁSENIA POSKYTNUTÉHO ŠIROKEJ VEREJNOSTI EŠTE - P R E D (!) cestou do Budapešti na jednania tiež ohľadom vakcín Sputnik V !!! Ak som ho poškodil, ospravedlňujem sa v adekvátnej miere za niektoré vety v mojom článku. No, nestiahnem ho. Anarchia v politike nesmie byť tolerovaná. Vedie spoľahlivo a zákonite k teroru diktátorov! Ivan Olejár, 11.25, dňa 9.4.2021.

Skryť Zatvoriť reklamu