Obete mocných a vplyvných Prešovčanov: - prostučkí pri.jujnistí občania; Píše: Prosoman

Písmo: A- | A+

Podstatne väčší strach vypovedať pred vrchnosťou pravdu a žiadať zjednanie náprav. Alibizmus vrchnosti podriadených výkonných článkov najhrubšieho zrna! Podstatne horšie podmienky rovnocennej a slobodnej komunikácie občan-vrchnosť

Zvlášť za asi posledných 15 rokov. Teraz bujnejúcich ako rakovinotvorné nádory mimoriadne prudko. Stalinský kult osobnosti dominuje v našich medziľudských vzťahoch na Slovensku. A korupcia tak môže utešene prekvitať. Ako vždy pár reálnych skutočných príkladov z mesta Prešov a jeho najbližšieho okolia:

1/ ústretovosť k dôchodcom a ich šedinám;

Časť z nás dôchodcov-záhradkárov už dobrý mesiac obhospodaruje pôdu v osadách. Intenzívne. Vychádzajúc z faktu uverejneného Štatistickým úradom SR začiatkom mája 2021: -oproti minulému roku 2020 V Z R Á S T L I ceny potravín, jedál a nápojov - o TRIDSAŤ PERCENT; O tretinu, priatelia spoluobčania. Nečudo, že záhradkárčime ostošesť. No, teraz to príde !!!

Veľké tri osady sú v katastri časti Prešova - Vydumanec. Tesne pri komplexe najväčšej dopravnej križovatky v SR. Hyper asfaltovo-betónového MOLOCHU s ambíciou odbremenenia prejazdov dopravných prostriedkov centrom mesta. Základ komunikácii je už aj funkčný a asi rok už slúži aj osadníkom. No veci mocní nedali do pôvodného stavu. A sme pri merite veci.

Ešte za čižmy komunistu a boľševika šľapajúcej bezohľadne po našich ľudských a občianskych právach a náboženskej slobode -SME MALI PRI VTEDY KVARTETE OSÁD A U T O B U S O V Ú ZASTÁVKU !!! Obojsmerne. Na úrovni kaplnky Panenky Márie. Tú investori a stavbári ZRUŠILI. No, napriek skutočnosti, že už rok je dolná časť komunikácie na Margecany funkčná, MOCNÝM A VPLYVNÝM sa zatiaľ absolútne neráčilo uviesť veci do pôvodného stavu, teda s možnosťou obojsmerného výstupu a vstupu osadníkov troch stavbu preživších záhradkárskych osád - BEZPROSTREDNE PRI HRANICIACH OSÁD !!! !!!

A výsledky degradácie i každodenného ponižovania DôCHODCOV MESTA Prešova - pp. Turčanovou a Majerským, vraj politikmi Kresťansko-demokratického hnutia ????!!! Tak nanajvýš reprezentantov kresťanských FARIZEJOV, horších ako tí židovskí, ktorí vedome ukrižovali nášho Pána !!! Novodobých falošných prorokov a služobníkov Lucifera. Veď iba diabol im mohol vnuknúť ich hanebné konanie voči našim dôchodcom-záhradkárom. A my chudáci si musíme nielen každodenne ešte čerství odmakať asi 2km pracovnú púť na záhradku do osady č.1, aby sme boli na funduši... Ale, po 8-12 hodinovej drine sa musíme unavení trmácať späť vyše kilometra (!) - na zastávku v časti Prešova - Vydumanec -už v dedine. Plne prehlasujem - že ako tí otroci idúci do a z ťažkých robôt v boľševických sibírskych gulagoch(!), či vo fašistických koncentračných táboroch smrti typu Oswienčim. V 21. storočí po Kristu! V dôsledku totálnej nečinnosti a nezáujmu kompetentných o dôstojnosť spoluobčanov. Navyše v časoch vrcholiacej pandémie KOVIDu-19. O to väčšia -ich hanba ! Tomu sa vraví PRAVÁ NEFALŠOVANÁ A R O G A N C I A moci. Moci na každej úrovni. Moci a vplyvu tzv. Luciferových detí v politike sveta.

Pokračovanie a ďalší flagrantný prípad nabudúce priamo z centra. Neďaleko obchodného centra NOVUM. Priatelia totálne sa nebojme ich úradníckych milostí. Zvlášť nie super arogantného Milana Majerského od Levoče. Pane, vystríham Vás dopredu a v dobrom. Pochopte, že ja som rodom z Krompách a Levočanov sme odjakživa bili hlava-nehlava. Hlavne na poli športovom.

Dôkaz Vašej arogantnosti v oblasti personálnej ( asi nerozumiete, tak vám to poviem vo vašom neoboľševickom jazyku - K Á D R O V E J !!!) politiky na úrade, ktorú dodnes necitlivo aplikujete - sú nehorázne čistky v radoch vašich podriadených. To si nedovolili ani najzarytejší komunisti, o ktorých ako holub - veľa neviete. Ako zasran od Levoče, ak chcete. Bez akejkoľvek ľudskej empatie ste ich popravili. Ako bezcitný hrdlorez-moslim John - hlavný katan Islamského štátu. Vy Levočan - pápežskejší ako sam pápež František. A takí občania sú NAJNEBEZPEČNEJŠÍ. Hanbite sa - do Prešova prišelý človeče. Ešte pochybujete o mne a mojich logických argumentoch? Čítajte - ďalej !

Iba mocný a vplyvný Anton Danko - primátor Popradu a najnovšie aj vaša maličkosť M.M. - dostali od miestnej Cirkvi Svätej DIŠPENZ na sviatosť manželstva v rekordne krátkom čase. Korupcia jak vyšitá. V cirkevných kruhoch ! A zároveň P A PA L Á Š I Z M U S najhrubšieho zrna. Verte mi, ale KDH pod Vašim vedením sa už nikdy nestane parlamentnou stranou. Berte na vedomie. Od starého Krompašana. A to sme ešte iba na samom začiatku nášho súboja o voličov v SR !!!

Veď sa blížia míľovými krokmi predčasné parlamentné voľby. Tak mám právo zahájiť svoj boj aj ja - slobodný a svojprávny občan SR i mesta Prešova. A verte, že otec -rožňavský arcibiskup Vám sotva pomôže. V kánonoch CIC sa vyznám minimálne ako hociktorý slovenský biskup či arcibiskup. Nevystrašia ma ani exkomunikáciou. Takže konajte - občan Majerský a slúžte poctivo aj dôchodcom-záhradkárom v časti Prešova - Vydumanec. Česť vašej statočnej práci, ako vraveli boľševici. A vravia dodnes neoboľševici a hlasne vykrikujú KRIKÚNI a údajne sociálni demokrati - najnásilnejší T R O C K I S T I a ľavicoví extrémisti zo SMERu-SD. Okolo Ficu a extrémistu - Blahu. Školení pred tromi rokmi priamo na Kube - Raulom Castrom, bratom nebožčíka- právnika Fidela Castra. Super boľševika a marxistu-leninovca všetkých čias na východ od Ríše ukrutánskeho ZLA - ZSSR (!) s centrom v Moskve. Verím, že aj tí definitívne vypadnú z parlamentu SR.

Len - blbci a zadubenci ( po vyhodňarsky - pric...ujnistí!) netušia, že sa od korýt odstavili opití mocou a vplyvom -skôr ako chceli. A prezidentka im ešte predlžuje čas pri mastných hrncoch a válovoch, keď sa obracia na Ústavný súd. Prezradím vám pointu, spoluobčania. Za trpezlivosť čítania blogu. Je to bonus -odo mňa somára:

Ak by o veci rozhodovalo moje somárske blahorodie: -deň po doručení hárkov Smerom-SD i Hlasom_SD i zástupcami referendovej komisie, vyhlásim neodvratne TERMÍN REFERENDA. Nieže v septembri, ale 1. júna 2021 !!! A po jeho eventuálnom úspechu, krátko na to, napr k 1.9.2021 aj termín PREDČASNÝCH PARLAMENTNÝCH VOLIEB !!! Výsledky procesu ?!. Modelujem ich prognosticky:

1/ -hlavný iniciátor predčasných parlamentných volieb v SR - SMER-SD- definitívne v politickom dôchodku;

2/ - hlavný momentálny rozbíjač prosociálnych prístupov v politike SR - liberálna SAS doskáče a je konečne bez reálneho politického vplyvu;

3/ - možno by sa konečne prehuplo do parlamentných lavíc KDH; no ja, prosociálny hybridný virtuálny križiak Internetu a digi sociálnych sietí -by som musel uzavrieť dohodu o nesúťažení medzi KDH a mnou ako riaditeľom Virtuálneho centra štúdií a eliminácie mobingu a bossingu (dobre čítate Majerský - predstaviteľ praktík bossingu na Vašich pracoviskách, ktoré riadite!). Šanca na zmier žije. Sprostredkovateľ - S.S. - Stanislav Stolárik - rožňavský reprezentant Cirkevnej hierachie. Čím skôr.

4/ - doskáče aj jednoúčelová parlamentná politická strana zakladateľa A. Kisku - "Za ľudí!";

5/ - možno doskáče aj fašizoidná strana M. Kotlebu;

6/ - obrodí sa nové krídlo predstaviteľov ľudovej politiky okolo europoslanca a odídenca od Kotlebu;

7/ parlamentnou stranou môže prekvapujúco byť (čiernym volebným koňom!) - nová politická strana P A T R I O T (!), na čele so súčasným europoslancom - JUDr. Miroslavom Radačovským;

HÁDAM TOĽKO, MôJ BONUS. Je viac ako zrejmé, že predčasné parlamentné voľby prinesú konečne kardinálne zmeny na mape reálnej politiky v SR. Opakovane dodávam :

Čím skôr V O Ľ B Y priatelia Slovenska, tým lepšie ! Hor sa do volieb a dobrých predvolebných DIALÓGOV a zápolení i všakovatých predvolebných kampaní, drahí moji - občania SR; horlivo, nie zápecnícky a vyčkávajúco za bučkom ! Využime naplno svoje volebné práva !

občiansky aktivista a prosociálny poradca občanom - RNDr. et PaedDr. et ThMgr. et PHilBc. Ivan Olejár PhVKI.; prosociálny hybridný virtuálny križiak Internetu a digi-sociálnych sietí sveta, Prešov, 13. máj 2021; najnovšie už aj: P R O S O M A N N - prosociálny chlap (muž); dosť bolo Supermanov, spidermanov, erotomanov a pod. Prichádza jedinečný PROSOman, ak chceš - PROSOJOKER.

Skryť Zatvoriť reklamu