Os Heger - Krajčí - Matovič vzorne protiobčiansky znovu zafungovala !!! Koľkýkrát?

Písmo: A- | A+

Výsledkom je práve odvysielaná správa RTVS o 13.00 hod o ODMIETNUTÍ PONUKY firmy Pfizer- BioNTec na dodávku dvoch miliónov štyristo tisíc vakcín pre Slovensko! Krajči to obratom ZREDUKOVAL na štvrtinu-šesťsto tisíc dávok pre nás -

zatiaľ slobodných a bystro kalkulujúcich občanov Slovenska. Ak sa to rozhlasákom potvrdí, nezodpovedná vláda musí prenechať moc takmer okamžite - inej zostave politikov z víťazných parlamentných volieb 2020 ! A punktum. Niet o čom viesť diskusie.

Len VAKCINÁCIA obyvateľstva štátu na 70% až 80ˇ% populácie zaručuje tvorbu tímovej kolektívnej imunity obyvateľov krajiny !!! Žiadne testovanie občanov, ktoré je iba prostriedkom zisťovania pravdepodobnosti ich zdravotného stavu v súvislosti s výskytom pandémie KOVIDu-19 v krajine ! A na reálne potlačenie pandémie KOVIDu-19 u nás i v celom svete -slúži jedine účinná vakcinácia- nie testovanie !!! Kedy chceme na Slovensku dosiahnuť kolektívnu odolnosť voči Kovidu-19? Ako poslední na svete, alebo hádam NIKDY (!), uvedené trio politikov-vydieračov občanov SR!

PS: ráno 21.1.2920, Manipulátor s verejnou mienkou občanov premiér Matovič nakoniec priznáva, že od firmy Pfizer/BioNTec nakoniec zakontrahovali iba TRETINU z pôvodnej ponuky (v skutočnosti iba štvrtinu - 600.000dávok- z ponúkaných 2.400.000tisíc očkovacích dávok! - počty & zlomky ešte ovládame, Matoviči! Ak aj máme zakontrahovaných vyše 4 milióny, pri dvoch dávkach na občana je to iba pre do-2apol milióna dávok pre našich občanov. Zriekli sa dobrovoľne dodávky 1.800.000 dávok pre 900.000 našich spoluobčanov !!! Trestuhodný hazard, špekulácia a kalkulácie šedej eminencie vlády - E.Hegera.

Občiansky aktivista a prosociálny poradca občanom - Ivan Olejár, Prešov, 20. januára 2020

Skryť Zatvoriť reklamu