Ostrý boj o svetovládu slobodomurárskych lóží sveta. I ekohnutí...

Písmo: A- | A+

Nadnárodný zápas celosvetových hnutí o čo najväčší vplyv a moc v politike na planéte Zem ostro a intenzívne pokračuje aj na prahu roku 2021. Tri dôkazy z týchto dní. Dva zo sveta, jeden zo Slovenska, ktoré nie je vonkoncom bokom.

Dnes prinášajú svetové agentúry správy o politickom boji v štáte Texas v USA. Republikánsky minister Mike Pence chcel zvrátiť výsledok rozhodnutia ZBORU VOLITEĽOV USA zo záveru roka 2020, ktorý jasne potvrdili víťazstvo Joa Bidena vo vlaňajších (v novembri roku 2020!) prezidentských voľbách v USA !!! No súdy mu nedali za pravdu a rešpektujú celoštátne rozhodnutie rady voliteľov USA. Keď víťazstvo J.Bidena v prezidentských voľbách potvrdila váčšina - vyše TRISTO VOLITEĽOV. To je ten najpresvedčivejší dôkaz FAKTU, že Slobodomurárske lóže sveta nechcú uznať svoju porážku v krajine č.1 ich vplyvu boja o svetovládu a vplyv - v USA. Napriek obrovským investíciám do volebnej kampane svojho zástupcu záujov lóží o celosvetovú moc a vplyv na chod a prerozdeľovanie ziskov a svetového kapitálu i materiálneho bohatstva na planéte - D. Trumpa. Vrátane našej slovenskej slobodomurárskej lóže Tolerancia !!! To láskavo majme na pamäti, priatelia.

A uvedomme si naplno verejnú informáciu súčasného a významného historika a diplomata - pána Musila -práve prezentovanú v dokumente na TA3: NAJVÝZNAMNEJŠÍ Slovák 20. storočia Milan Rastislav Štefánik bol veľmi aktívnym členom československej SLOBODOMURÁRSKEJ LÓŽE !!! A slobodomurári usporadúvali svet po I. svetovej vojne do vtedajších štátov. Aj do a pri vzniku ČESKOSLOVENSKA. Ak by oni a ony neboli mali záujem na jeho transformácii a vzniku, sotva by existovalo. Ako buržoázne a liberálne Československo. Tak, ako mali Rusi záujem po II. svetovej vojne na vzniku Československej SOCIALISTICKEJ republiky AKO VERNÉHO SATELITU MOSKVY A SVETOVEJ RÍŠE ZLA - ZSSR !

Uvedomme si, že až 90% členov Republikánskej strany USA skladá sľub vernosti až na smrť práve veľmajstrom TAJNÝCH slobodomurárskych lóží sveta. Ktoré vznikali v USA ako huby po daždi v druhej polovici 19. a prvej 20. storočia. A intenzita ich vzniku a aktivizácie v USA vrcholila na prelome storočí. Preto mali tak obrovský vplyv aj pri vzniku buržoárno-liberálnej ČSR v októbri 1918. A jej traja pohlavári, vrátane Štefánika, boli členmi tajných slobodomurárskych lóží. To sú fakty, ktoré mnohé, zo spoločných dejín s Čechmi -rozhodujúcou mierou objasňujú !!! DODNES sú novinármi i médiami obchádzané - vedomým zarytým a hlbokým mĺčaním. Skúste ich publikovať, vyhlásia ich za balast a hoaxy. A profesionálni novinári prichádzajú o existenciu. Okamžite a bez milosti. Média i rozhodujúci politici sveta, česť nepočetným výnimkám napr. Joe Biden, sú plne v rukách nadnárodnej celosvetovej ziskuchtivej Lobby. Zďaleka netvrdím, že výlučne slobodomurárskych lóží. Sú tu i ďalší celosvetoví hráči. Napr. illumináti, či sientisti, alebo ekoaktivisti, či príslušníci tzv. liberálnych a otvorených spoločností... Dokopy tvoriaci Celosvetovú ziskovchtivú svetuvládnucu - Lobby. Podporovanú najbohatšími ľuďmi sveta, často pasovaných PRÁVE médiami a vplyvnými politikmi i vedeckými autoritami (za štedrú podporu ich vedeckých projektov!) - za ľudomilov A FILANTROPOV. Napr. multimiliardár maďarského pôvodu G. Soorosyi pri podpore dominancie -otvorenej liberálnej spoločnosti -vo svete...I fakt o našej obnovenej lóži na Slovensku - Tolerancia. Čudovali by ste sa aj počtu poslancov-slobodomurárov v NR SR. I u súčasnýmch kandidátov na posty naj funkcií zákonodarných orgánov v SR. Už v roku 2021 !!!

Významnou svetovou líderkou a zástankyňou politík svetových ekohnutí na čele s Greanpeace a iných - je odchádzajúca kancelárka NEMECKA ANGELA MERKELOVÁ. Reprezentujúca záujmy celosvetovej Lobby nadmieru úspešne dve desaťročia. Navonok ľudomilka, krorá sa povoľnou a otvorenou iniciatívnou a ústretovou politikou voči celosvetovému MIGRAČNÉMU hnutiu aj v štátoch EÚ - pokúsila o proces OMLADZOVANIA ŽIVEJ VÝROBNEJ SILY v KRAJINE HOSPODÁRSKEHO M O T O R A EÚ - V NEMECKU. !!! Vnucujúc vytrvalo všetkým krajinám EÚ túto ústretovú a naoko vysoko humánnu politiku pri riešení problémov migrácie sveta. Narazila však na tvrdý odpor napr. krajín V4, kam patrí i SR či Pobaltia.. No. na druhej strane obratne zabezpečila, že napr. Slovensko sa za uplynulých 20 rokov stalo úspešne MONTÁŽNOU DIELŃOU Európy (so vzdelanou a kvalifikovanou pracovnou silou -PRACUJÚCOU poslušne a stabilne -ZA TRETINOVÝ PLAT - OPROTI PLATOM V rovnakých profesiách (!) v MATERSKÝCH KRAJINáCH !!!) rozvinutejších krajín EÚ, vrátane a v prvom rade - Nemecka ( Wolsvagen, etc), Francie (Peugeot), Británie(LandRower)... To umožnilo vlastne strojnásobnenie ZISKOV materských automobiliek len cez ušeztrenie mzdových nákladov na mzdách pracovníkov v automobilkách z vlastných troch menovaných krajin - Nemecka, Francie i Británie" Fakty nepustia, priatelia Slováci. Česi mali aspoň vlastnú automobilku - Škodovku !!! Jej zisky posilňovali priamo ekonomiku ČR. My sme takýto autogigant na svetovom trhu nemali. Navyše, cez Hunnday sme vyvážali zisky a posilňovali aj hospodárstvo v Južnej Kor. z Ázie. Teda prakticky robili aj na juhoázijského hospodárskeho tigra. Ešte dobre, že tzv. moderných otrokov v EÚ" robili v najmenších počtoch obyvatelia východného Slovenska a osobitne Rómovia. Tí múdro prežívali zo sociálnych dávok štátu za troch Ficových a dvoch Dzurindových vlád. Cigánovi neprejdeš cez rozum. Riadili sa zásadou bratov Čechov : Nedelat, prožít i vydelat !!! Vychádza im to na Slovensku dodnes. Rómom. A vrátili sa včas i z Británie. A za chvíľu privandrujú prídu i z Čiech, Rumunska i iných krajín EÚ. Nazad. Myslíte, že návratmi posilnia naše hospodárstvo i ekonomiku ?! Rozhodne - Nie.! No. migrantov ako primitívni občania - tvrdo a zádsadne odmietame. No zabúdame, že v tomto múdrom ozdravnom procese pracovnej sily v Nemecku ako členovi EÚ mala ekoaktivistka a kancelárka A. Merkelová absolútnu pravdu !!! Smelo mohla predniesť pravdivý Novoročný a bilančný prejav. Odchádza s pomerne čistým štítom. Navyše, ako politička z krajin - bývalej NDR, Východného bloku.

Tretí a domáci príklad z dneška je prezidentka SR - Z. čaputová. Podobne ako kancelárka A. Merkelová - ekoaktivistka a liberálka. Zástankyňa otvorenej spoločnosti. To plne potvrdila včerajším Novoročným prejavom. Spoliehajúca sa výlučne na človeka ako humánnu osobu, na občanov bez akéhokoľvek rozdielu svetonázorov i na ignorovanie reálnej - Slovákmi storočia žitej kresťanskej cyrilo-metodejskej tradície (máme ju ukotvenú aj v preambule Ústavy SR (!)-ktorú by otvorene vymazali z jej textu členovia a sympatizanti lóže Tolerancia ako Osuský, Dostál. Zajacovci, Tatár, emigrant Gáll, Lipšic, politici Čarnogurskí, Kiska,už spisovateľ Beblavý, Kaník, Miklóš I., Dzurinda, Sulík s celou SaS, europoslankyňa Nikolsonová a mnohí ďalší...). Na čele so Zuzanou čaputovou, opakujem dôslednou liberálkou, ekoaktivistkou a možno aj sientistkou. Podobne ako herec Tom Cruise - falošný prorok a idol mnohých žien sveta v jednej osobe. Hlavný dôkaz. V jej prejave není ani náznak zmienky o Bohu a Jeho pomoci aj v čase najtragickejšej doby v dejinách Slovenska, ako to charakterizovala v prvej časti svojhio Novoročného verejného vystúpenia k občanom a deťom a mládeži v SR !!! Strata orientácie. Ignoracia faktu, že SR je trvalo druhou najintegrovanejšou kresťanskou krajinou EÚ, po Poľsku! Vôbec nie je ateistickou krajinou, za ktorú sú v EÚ považované Čechy a Morava, pani Čaputová !!! Navyše po stretnutí s naj predstaviteľom katolíckej Cirkvi - pápežom Františkom ste zrejme potrebovali sa vymedziť pred občanmi ako zástankyňa liberárnych hodnôt, čo sa Vám dokonale PREjAVOM PODARILO.. Provokatívna a deklaratívna snaha pomoci človeka človeku - bez nadpirodzených prostriedkov viery v Boha, kresťanskej nádeje vo večnosť a všeobjímajúcej Kristovej lásky, obety a pokory - jasne dominiovali v Novoročnom prejave. Samozrejme, že sofistikovane - medzi riadkami. Pýcha upriamená výlučne na človeka, ľudstvo a vedu sála jasne ako hlavné posolstvo občanom SR. No, bez Trojjediného Stvoriteľa človeka i prírody a kozmu to nepôjde, pani prvá občianka SR - Čaputová ! Verte mi, aj ako laickému kreťansko-katolíckemu teológovi. Preto tá ostrá výčitka.

Aktualizácia: Ďalších 13 americkžch republikánskych senátorov podáva oficiálny protest voči výsledkom novembrových (2020) amerických prezidentských volieb i rozhodnutiu Zboru voliteľov! Až v stredu, 6. januára sa definitívne POTVRDÍ víťazstvo demokrata Joa Bidena a jeho viceprezidentky a tiež demokratky - Kamaly Harisovej. Už nezvratne a definitívne. No, všetky protesty a neuznanie J. Bidena ako víťaza republikánom a ešte stále súčasným prezidentom D. Trumpom (stále Bidenovi nezablahoželal a ani sa nechystá tak učiniť po stredajšočej volebnej detinitíve !), muá obrovskú výpovednú hodnotu. O pýche a neprajnosti ažnenávisti sobodomurárskych lóží k spoločenskému systému založenému práve na P A R L A M E N T N E J D E M O K R A C I I ! O to väčšiu hodnotu má aj pre Slovákov víťazstvo Joa B. v USA, ktoré ako sledujeme politický vývoj, nie sú zďaleka baštou demokracie na planéte. A slobodomurári sveta už preskupujú sily na elimináciu príťažlivosti demokracie pre ostatné štáty sveta. Ešteče im vyšiel ťah s vystúpením Veškej Británie zo spoločenstva krajín združených v Európskej Únii. Zosnovaný brexit je víťazstvom celosvetovej svetuvládnej Lobby! Nezabúdajme. Brexit je porážkou demokracie západného typu. O tom viac vyniká jej víťazstvo v jej kolíske - USA !!! Krehká rovnováha politických síl sveta je tým garantovaná a zachovaná. Bohu vďaka!

občiansky aktivista, prosociálny poradca a laický kresťanský teológ - Ivan Olejár. Prešov, 2. januára 2021

Skryť Zatvoriť reklamu