Pán Pellegrini, nepoznávam Vás! Luhal ste na tlačovke HLASU až sa prášilo. čo ste KOVIDO či B. Kolárom postihnutý všetci politici? Lož ako metóda!!!!

Sklamali ste, keď ste občanom bezuzdne klamal, aby v blogoch nebájili o namierení ruských rakiet na územie našich miest!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Je zrejmé, ste ste ako relatívne mladý cucák a holobriadok neokúsil za čias Československa vojenskú uniformu. A žijete iba z počutých historiek o SNP vo vašej Banskej Bystrici. Ako pomyslený Prijamorskij patizán z rovnomennej piesne, súdruh.

Viem určite dokázať, že ruské rakety stredného doletu rozmiestnené NIELEN poblíž ukrajinskej hranice ale aj i iných častiach Ruska - sú DESAŤROČIA namierené na naše slovenské mestá. Na to - vemte jed (!), soudruhu!!! A nielen ony. Aj iracké a severokorejské. O tom vy veľmi dobre viete. Preto verejne problematiku BAGATELIZUJETE a zavádzate i klamete občanov v priamom prenose počas vlastnej tlačovky HLASU-SD. Som z vás sklamaný, pretože som písal o r ruských raketách namierených minimálne na Bratislavu, Košice a Prešov ako tri najväčšie mestá Slovenska. Čo je na tom zle. Na rozdiel od vás som si už v rokoch 1979/80 odslúžil v motostreleckom (bigošskom pluku v Lounech u Prahy základnú vojenskú prezenčnú službu.). Kým vy-- súčasný zápecník, ste boil na pláne rodičov a obsieral plienky v Bystrici. Taký ste vy povstalec. N Možno horší od križkiaka a prezidentského kandidáta Milana Krajniaka. Ako ste si ma dovolil verejne osočiť z bláznovstva a šírenia nepokoja do radov Slovákov. Ja tomu na rozdiel od vás, červeniaku, rozumiem !!! Ja som mesiace až roky cvičil v mrazoch a zime v uniforme práíslušníka armády ČSĽA, na čo som patrične hrdý vo funkci veliteľa čaty. Mal som permanentnú zodpovednosť za tri motostrelecké družstvá a do tridsať duší, V barakoch podobných tým z Osvienčimu i ostatných lágroch. Kým vy si váľate gule a robíte politiku, mylne si mysliac, že to pre občanov SR. Neveríte mi, Pelé?! Čítajte ďalej zvesela...

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Vymenujte, čo konkrétne ste dosiahli pre občanov SR, ich rodiny, seniorov i deti a mládež za posledných 22 mesiacov na slovenskej politickej scéne ?!!! Nič. Nič. A ešte raz - nič. Iba tláchate a postupne strácate volebné preferencie... Tak pokorne držte hubu a krok a neočierňujte tých, ktorí v tvrdých komunistických podmienkach prešli so cťou základnú vojenskú prezenčnú službu a rozumejú vojenskej stratégii a taktike. pretože z nej robili o.i. aj skúšky na bývalých Vojenských katedrách pri našich VŠ. So mnou drel mundúr napr. tréner Janko Kozák, europoslanec a predseda Patriotov Slovenska - Miro Radačovský, exminister spravodlivosti a predseda Vlasti - Pišta Harabín, ktorí mimochodom zorganizovali bez Fica i Vás - posledný nedeľný verejný občiansky protest v Bratislave, keďže osobitne HLAS stráca dych (!), a mnohí ďalší. Už aj MIMOPARLAMENTNÁ väčšina sa konečne na uliciach AKTIVIZUJE PROTESTUJE a ukazuje smer pre lepšie Slovensko ako kje. I dnes vás a váš smiešny tlačový ansábl by sme v mundúre v OKAMIHU sfúkli, internovali a zniesli pod čiernu zem. Ak by& to bolo potrebné a nutné, cucáci a prskavky z HLASu-SD. Prekonali sme totiž vedno vo veliacich armádnych funkciách ČSĽA nejedny vojenské ataky i obranu pozícií na Mimoni, v Doupovských horách a na hraniciach s vtedy Západným Nemeckom, priateľu mladý nepodarený. Ako to, že ste n dnes na tlačovke TOTÁLNE vedno NEROZBILI na franforce koaličnú teóriu o Vašej prázdnej špajzi ?! Keď od pondelka 31. januára je verejnosti známy fakt o "tajnej" vaše miliarde € z čias na konci práve Vášho vládnutia, pán predseda HLASu-SD!!! Na čo čakáte?! Vajatáte... Mlčítr o tejto aktuálnej a občiansky zaujímavej téme korupcie na naj miestach. Alebo ste si chceli v tichosti poza bučky občanov SR prerozdeliť - všetky parlamentné strany ULIATE peniaze nás - daňových poplatníkov, ak by nebodaj došlo k skutočnej vojne medzi Ukrajinou a Ruskom? Bolo by to neodpustiteľné! Ako hriech volajúci do neba !!!

SkryťVypnúť reklamu

Ak sa mi za dnešné výroky neospravedlníte na adrese ivan.olejr@gmail.com, okamžite prestávam byť v sympatizantom HLASu-SD !

Uvediem konkrétny príklad Vašej bezzubej a neplodnej politiky z týchto dní... ! Čítajte a zamýšľajte sa -veľavážení straníci HLASU-SD ?!Veď Vy osobne a HLAS-SD ste sa na zhromaždeniach a protestoch občanov sa zatiaľ nezmohli ani na to, aby ste ich vyzvali napr. na zbierku ošatenia a obuvi pre tažko skúšaných bratských Slovanov-Ukrajincov, ak ste po námestiach už občanov SR mali ako na podnose. Hanbite sa takú neúčinnú politiku a zamyslite sa nad sebou-ste totiž v poslednom čase len a len tárajom do vetra.

SkryťVypnúť reklamu

RNDR. et PaedDr, et PhilBc. et ThMgr. Ivan Olejár PhVKI, prosocJoker; Prešov, 1.2.2022;

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  829
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

712 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu