Politickí mocní a vplyvní nedoprajú ľuďom a deťom ani pokojné sviatky Veľkej Noci

Písmo: A- | A+

Tak hádam toto -permanentný nepokoj a stres pre občanov- je tá vysnívaná povolebná zmena? Ak áno, potom ste väčšia banda neprajníkov a chrapúňov ako som si myslel v najčiernejších snoch ako volič jednej zo strán. Ja rodený tutmák.

Po roku vládnutia rozkol. A umocnil ho znovu fanatický manipulátor a bábkoherec o triedu lepší ako profesionálna bábkoherečka vo vláde SR Veronika R.: - predseda parlamentu - plagiátor Boris Kollár. Suverénne o týždeň predĺžil vládnu krízu. Až do Veľkého týždňa Veľkonočných sviatkov. Hanba-hanbúca Borisovi Kollárovi, ktorý spolu s rozvratníkmi vlády nedopraje ľuďom, deťom a mládeži ani v dňoch najväčších kresťanských sviatkov roka - P O K O J A a NENÁSILIA vo vzťahoch...

Hlavne, že všetci aktéri nepokoja súčasnej moci majú plné huby odvolávania sa na naše kresťanské korene a Cyrilo-metodejskú tradíciu už kontinuálne pestované vyše 11 storočí... Ako praví kresťanskí farizeji a zákonníci. Novodobí zosvätštelí pohania. A sú medzi nimi aj dokonca ženy na čele Veronikou Remišovou! Ja by som ju na mieste jej mamičky privolal domov a prefackal ju. Výchovne. Úprimne. Veď, ako možno ľuďom pre politiku otráviť a znehodnotiť najväčšie sviatky nášho VYKÚPENIA - Pánom Ježišom Kristom ?

Dobrý pastier
Dobrý pastier (zdroj: Ivan Olejár)

Požehnaný Veľkonočný týždeň a Vzkriesenie s nádejou na večnú spásu náš všetkých -

Šťastlivci
Šťastlivci (zdroj: AliM)

 

prosociálny poradca občanom a občiansky aktivista - Ivan Olejár, Prešov, 23. marca 2021

Skryť Zatvoriť reklamu