Poludňajšia debata v SRTV - o stave vakcinácie v SR. Stav je horší, ako prezentujeme!

Písmo: A- | A+

Diskutujúcimi sú - J.Blanár, M Jančkárová a M. Vetrák. Jeden cez druhého zavádzajú, škriepia sa a prekladajú si zodpovednosť za proces očkovania sťa horúci zemiak. Smeráci zvolali na dnes na 14.hod parlamentnú schôdzu. Bude ?!

Keď na úvod blogu treba jasne a pravdivo uviesť a zvýrazniť fakt: Dámy a páni z vlády SR; vážené súdružky a súdruhovia - ľudom v parlamentných voľbách 2020 zvolení a sľubom zaviazaní nám občanom SR - zákonov darcovia - poslanci NR SR; a pani prezidentka SR - prvý občan štátu SR;... Slovenska - s doposiaľ veľmi úspešne kreovanou a posilňovanou - MODERNOU HYBRIDNE INTEGROVANOU D E M O K R A C I O U - a to:

1/s predošlou ľudovou demokraciou z čias socíku;

2/ a od čias počiatkov Nežnej1989 aj s klasickou parlamentnou demokraciou!

Dokonalá DVOJZLOŽKOVÁ ZMES DEMO. Prečo dokonalá?

A/ Pretože jedni môžu zákonne a beztrestne kydať do nekonečna na kapitalizmus, trhovú ekonomiku, zákon zisku, osobné vlastníctvo kapitálu a materiálnych statkov a bohatstva, etc., no osobitne kritizovať klasickú parlamentnú demokraciu západného typu s vyše 300-ročnou tradíciou v histórii ľudstva;

B/ Tí druhí, na opačnom póle barikády intenzívneho triedneho boja odohrávajúceho sa nielen v krčmách, v rodinách, no hlavne na živnej pôde parlamentu NR SR - môžu veselo a so ziskom politických bodov urážať zas beztrestne a bez súdnych následkov špiniť na socializmus a komunizmus - hlavne prvej etapy tvorby a výstavby našej podarenej HYBRIDNEJ DEMOKRACIE budovanej kontinuálne už 53 rokov !

Teda, proces vzniku, budovania, rozvoja a posilňovania DEMOKRACIE v krajine medzi Dunajom a Tatrami prebieha DODNES - prakticky od víťazstva spoločenského politického P U Č U z 25. februára 1948 našich - vtedy ešte československých komunistov(!). Čo je už doba 53 rokov - vyše POLSTOROČIA... Dajme si hymnickú pieseň - Internacionálu, priatelia.

URČITE MÁTE VŠETCI VOSPOLOK - ZODPOVEDNOSŤ ZA OTVORENIE A KONANIE ZASADNUTIA NR SR ! ! ! ! Aspoň v dôsledku vašich závratných mesačných platov a rozličných bonusov, o ktorých SA VYŠE DVOM TRETINÁM - TIEŽ SLOBODNÝM, no - ako kostolné myši chudobným občanov Slovenska - iba sníva a ešte dlho iba snívať bude... Lebo - Ich sny nenaplnili ani komunisti snívajúci o dostatku pre všetkých a beztriednej spoločnosti, a ani terajší reprezentanti majetných boháčov a vlastníkov aspoň jednej z iba troch základných foriem KAPITÁLU - financií, nerastného bohatstva planéty, alebo pôdy !!! Ktorí obrovským vlastníctvom kapitálu patria do materiálne najbohatšej celosvetovej LOBBY. A členom bohatej Lobby je aj predseda NR SR - Borja Kollár. Myslíte si, že J E - rodený filantrop a prosociálna osobnosť v dobrovoľnej a nezištnej službe občanom medzi Dunajom a Tatrami ??? Bodaj by takým bol. No, zatiaľ nepostavil so SME-RODINA(!) - a n i j e d e n n á j o m n ý b y t ! To má obrovskú výpovednú hodnotu. Aj ja som mu dôverujúc odovzdal svoj hlas v parlamentných voľbách 2020.... To sa nebojím verejne deklarovať. Mýliť sa - je ľudské.

A ak sa vám nepodarí parlamentnú schôdzu naštartovať - zaspievajte občanom znovu iba - populárnu za socíku - Internacionálu. Ako kedysi spievali v parlamente VAŠI PREDCHODCOVIA NÁRODNÉ PIESNE... MY, PAMäTáME A MLČKY ČI ŠKRÍPAJÚC ZUBAMI a SO ZAŤATÝMI PäSŤAMI - ZNESIEME MNOHO. Nové a nové OBČIANSKE POVOLEBNÉ P R Í K O R I A... Medzi ktoré patria aj: Paradoxne, doposiaľ najintenzívnejšie bohatnutie vlastníkov KAPITÁLU realizujúce sa aj v časoch pandémie(!) - na chudobnom Slovensku !!!

NAŠA PAMäŤ JE LEPŠIA AKO ZVäZKY OBČANOV SR V ARCHÍVOCH LANGOŠOVHO DECKA - ÚSTAVU PAMäTI NÁRODA.... Alebo aj tých najlepších a top pamätí počítačov a mobilných telefónov vyrábaných šialene intenzívne zástupcami LOBBY - zbohatnuvšej za posledný rok o tri bilióny dolárov - aj cez tieto drahé mobilné sračky slúžiace a predané so ziskom presne ako v starovekom RÍME cez každodennú zásadu - "Dajme chudobe a občanom Ríma - na chlieb a hry." A my im potom - v pokoji poza chrbát intrigujme, bohatnime a vládnime krajine i svetu ! Pretože pri zabezpečení chleba a počítačových hier a komunikačných služieb i obchodu cez Internet sa boháčom intenzívnejšie materiálne bohatne, s ešte väčšími ziskmi z investovaného kapitálu, často v podobe dobre prepratých špinavých peňazí. 

Bohatne sa im aj: z celosvetového obchodu s drogami, nedostatkovými liekmi a dnes už aj vakcínami proti KOVIDu19 - pravými i falšovanými; z násilnej kriminálnej činnosti - napr. vrážd na objednávku ako v prípade našich mučeníkov Martiny a Janka; ešte pred nimi popraveného a fyzicky úspešne zlikvidovaného novinára na voľnej nohe Pavla Rýpala už v roku 2009(!!!!); z pašovania tovarov a ľudí-migrantov, z obchodu s bielym mäsom a obchodníkov s ľudskými orgánmi. Aj s exkluzívnymi tovarmi - ako napr. s mäsom, pochádzajúcim z úlovkov prevádzaných násilne a beštiálne -najatými poľovníkmi - ULOVENÝCH ĽUDÍ s nízkym vzrastom kmeňov Krovákov a Pygmejov. Na jedlá z ich mäsa - podľa receptov šéfkuchárov a na gurmánsku objednávku bohatých hosti so zvrátenými chúťkami jesť ľudské mäso ako kanibali a ľudožrúti. Tak, ako sa tým roky živil spoluobčan z Kysaku, ktorý za úplatu likvidoval osoby, ktoré najprv zabil a potom uvaril a zjedol. Tak mohli zmiznúť bez stopy. Nebojte sa, že tieto zvrhlosti robia iba v ďalekej Afrike ! Alebo naši slovenskí kyselinári, ktorí obete po zavraždení rozpustili v nádobách s anorganickými kyselinami. Či, náš pálič obeti v sudoch ako pri stredovekých popravách - upálením bosoriek a bosorákov...

A na safari operujúcich - násilných pokútnych zabijakov a lovcov slonov pre kly, nosorožcov pre rohy, tigrov, levov, ľudoopov i opíc a iných zvierat pre ich rozptýlenie, relax, malomeštiacku aroganciu a neznalosť základných ľudských práv i práv zvierat a živých tvorov planéty Zem. A pre špeciálne poľovnícke trofeje za kopec peňazí investovaných do safari v parkoch.. - atď, atď... Zajtra - 22.4.2021 máme totiž DEŇ ZEME. Mal by byť vyhlásený Vlk dravý za chránenca prírody - už aj na Slovensku. Správne(!), pán Janko Budaj. Správne. Aj ja som, podobne ako rumunský vlk so zlatožltýmiými očami - Slava - vo vedeckej terminológii - DISPERZOR ! ...

Na úkor nás - chudobných a statočných občanov so zaťatými zubami. Dokedy ešte vydržíme ich sofistikovaný útlak a porobu znášané ako mlčiaca väčšina v republike a v pokoji domovov našich rodín?! Sotva vieme. Ja nie ! No, keď to spoločensky na Slovensku exploduje, potom PÁN BOH POMÁHAJ ! - NÁM VŠETKÝM a STÁLE ROZVADENÝM. VOSPOLOK ! ... VERTE MI.

A teraz otázky zainteresovaných s debate, na ktoré by mali dať dnes zvolaní poslanci NR SR kvalifikované ODPOVEDE:

Prečo dochvíľne Slovensko - súkromnej ruskej firme pre distribúciu Sputnik V - nezaplatilo?

Prečo I. Matovič s M. Krajčim uzavretú kúpnu zmluvu na Sputnik 5 ani nečíta/(i) !? Pýta sa miestne a pravdivo - podpredseda NR SR za SMER-SD - J. Blanár;

Za Sputnik 5 musí byť zodpovedný, osobitne za bezpečnosť vakcíny Sputnik V, aj vedecká a vládna štátna autorita typu ŠUKL - ako za to pri Sputniku V zodpovedal ŠUKL? Za čo konkrétne?? AK SA VEDELO, ŽE JE ŠUKL iba druhá trieda pri zaraďovaní a odobrení i posudzovaní vakcín v rámci jednotnej zdravotnej politiky štátov EÚ l Hoci bez dôležitej PEČIATKY § danej na potvrdenia o bezpečnosti akou disponujú v EÚ uznané laboratórne pracoviská. Tie nám však odmietli Rusmi dodanú vakcínu a jej dodanú šaržu Sputniku V -. preskúmať, parafovať a odobriť na očkovanie našich občanov Slovenska. Dodnes ňou NEOČKUJEME !!! Momentálne je na skúmaniach a potvrdení bezpečnosti § v Maďarsku s pečiatkou§ v rámci EÚ,,,

Prvý - kto vakcínu Sputnik V odsúdil bol koaličný partner Za ľudí. Zodpovednosť mal minister Krajčí, ktorý povolenie očkovať aj podpísal. Ešte vo funkcii ministra zdravotníctva vlády SR. No, ako sa neskôr ukázalo PODPÍSAL to pre inú látku ako dodali Rusi. Ako sa toto mohlo stať, preboha?"

PRE INÚ LÁTKU - VRAVÍ A PRIZNÁVA VEREJNE, nehnevajte sa politický SOPĽOŠ a batoľa - JUDr. MILAN VETRÁK. Na besedu vo verejnoprávnej inštitúcii arogantne meškal - napínajúc svaly sily, vplyvu, vlády a moci. ! Zachutili MU neúrekom... Ako životodarné materinské mlieko kojencovi. Dávno zabudol na poslanecký sľub -"Pokornej služby všetkým občanom SR!" !!! A ním a jeho postojom k pravidelnému dialógu zaskočený podpredseda NR SR Blanár chcel predčasne odísť z rozhlasového štúdia. Nemal v rozhlasovom dialógu sparingpartnera! Možno to M. Krajči - veľmi sofistikovane parafoval a podpísal v rámci verejnej manipulácie nemajúcej obdoby s nami občanmi SR !!! To treba aj na dnešnej parlamentnej schôdzi primerane vysvetliť občanom SR, pokiaľ sa považujeme za právny a demokratický štát. Tvrdí správne - J. Blanár . Tu beseda pred 13.00 KONČÍ.

Dodávam, že politický sopľoš JUDr. Milan Vetrák stihol ešte vypľuť v rozhlase polopravdu, že mimochodom je Slovensko v intenzite BEZPEČNÉHO (!) očkovania niekde v strede, v lepšom priemere krajín EÚ. Pán (trvám na tom, že politický sopľoš - a hneď to teraz dokážem) JUDr. M. Vetrák- poslanec NR SR máte vôbec Vy i ďalších 149(!) parlamentných darmožráčov a milióny občanov SR i tisícky profesionálov-novinárov - taktiež s krásnymi platmi i pán hlavný hygienik SR - pán Dr.Mikas vedomosť, ktorú verejnosti práve teraz predkladám ako prvý !? Hoci ide o mimoriadne smutnú súčasnú situáciu vo vakcinovaní spoluobčanov Slovenska. Tá jedno-jednoznačne robí z vašej pôvodnej, pán Vetrák, pravdivej informácie o jednej položke priebehu očkovania iba POLOPRAVDU. Lebo ste zamlčali pre neznalosť situácie - inú podstatnú informáciu o priebehu vakcinácie na SLOVENSKU. Čítajte a registrujte ju, pán Vetrák. Ja osobne - nemám poslanecký plat, no ak môžem, tak veci vakcinácie rád prosociálne pomôžem radou, dátami i validnou informáciou. PROSOCIÁLNE: Teda, nezištne a rád. Mojim honorárom za poskytované rady a služby aj mojimi blogmi je - radosť z radosti tých, ktorým pomáham. Pomáhať sa dá aj inak ako PENIAZMI, za peniaze a materiálnymi statkami ! Tak to tvrdí - MODERNÁ VEDA - TEÓRIA A PRAX P R O S O C I Á L N O S T I !!!! Navyše - som aj informatik a bývalý profesionálny výchovný a edukačný poradca žiakom a študentom i dospelákom - kolegom pedagógom! Dobre vám to prevetrá hlavu, mladý pán Vetrák i naštartuje mozgová závity. Neveríte mi? Tak registrujte ďalej. Fixujte pravdivý fakt o KORONE veľmi dobre:

Sme na prvom mieste v Európe v negatívnom slova zmysle, čo sa týka úmrtí, PODOTÝKAM A PODČIARKUJEM VÝNIMOČNE, no nie v nulovom počte(!) -ÚMRTÍ pacientov - po zaočkovaní vakcínou AstraZeneca. A s tým, bohužiaľ, - aj organicky spojenom a vo výnimočných prípadoch - úmrtí zaočkovancov. Práve na tieto - v organizme zaočkovanca vykreované bezprostredne po zaočkovaní, životu ZAOČKOVANCA - totálne nebezpečné krvné zrazeniny! Keď máme doteraz objektívne zaregistrovanú, hlavne učiteľskou komunitou - jednu obeť. Stredoškolskú profesorku Antóniu z gymnázia vo Vranove/nad Topľou. PO vzniku krvných zrazenín PO ZAOČKOVANÍ práve vakcínou od AstryZeneca, ktorú vybavil pedagógom minister školstva B. Grohling u exministra zdravotníctva M. Krajčiho- údajne veľkého kresťana, chvála Bohu, na rozdiel od liberála za SAS. Podľa vyjadrení otca nebohej Antónie nemala jeho dcérka dovtedy žiadne väčšie a vleklé podstatné zdravotné problémy. Preto ja osobne verejne poctivo priznávam, že by som sa dobrovoľne ako pedagóg s vyše 37-ročnou kontinuálnou peadgogickou praxou NEDAL ZAOČKOVAŤ. Ale iným druhom vakcíny, vrátane Sputnika5 už bezproblémovo a rozhodne - "Á N O , VAKCINÁCII PROTI KOVIDU-19 !" A dodávam NESKROMNE, no hlboko MOTIVAČNE -pre všetkých obyvateľov platéty Zeme aj v rámci D Ń A Z E M E - VERTE VEDCOM, VÝSKUMNÍKOM, FARMACEUTOM, LEKÁROM, OSOBITNE HYGIENIKOM, PORADCOM OBČANOM, ZDRAVOTNÍKOM i PROSOCIÁLNEJ SLUŽBE v boji VOČI KOVIDU.19 !!! Ako som vždy veril a dôveroval a budem tak činiť - až do svojej fyzickej smrti a definitívnom povolaní Bohom - do mojej večnej služby -môjmu osobnému Spasiteľovi! AMEN!!!

Mňa - už v roku 1990 totiž VYLIEČILI minimálne z rovnako smrteľného ONKOLOGICKÉHO MUŽSKÉHO OCHORENIA. NIE PROSTATY. A teraz sľúbená informácia z mojej súkromnej infodielne a agentúry - Iv0:

Máme najvyššie číslo úmrtnosti po zaočkovaní vakcínou AstraZeneca na milión obyvateľov krajiny - od začiatku očkovania vakcínou Astra Zeneca v krajinách EÚ !!!! Máme ho napr. vyššie aj ako Briti ako producenti vakcíny, kde po vzniku krvných zrazením umrelo už 7 občanov. Lebo Británia má podstatne viac obyvateľov ako Slovensko !!!

To koukáte, hlavy osvícené, že jó?!... Pán Mikas, verím, že prežijete. Vážne. Lebo, pravda bolí a zavše aj oči kole !! Tak nech vás nezakole. Sedliak z Prešova - zo serióznej súkromnej info agentúry Iv0 (nie JJP či Rádio Jerevan!) -vám znovu raz vypálil rybník do tla. A dal fršku do nova svetovým médiám vratane pracovníkov OXvordu či baltimorskej surer zravetníckej edukačnej jednotke... Ja, gadžo z Krompách. Viete aký je to slastný a upokojúci pocit priatelia spolubčania SR. vo veľmi tragickej veci výskumu kvalít priebehu pandémie. No, zároveň aj vo veci PREVENCIE ochorenia spôsobeného vírusmi KOVIDu-19 a ich mutáciami !!! To je zas pozitívny fakt. Inému by ste zložili za informáciu tisícky €, či vyplatili z fondu premiéra SR, fondu prezidentky , alebo osobne darovali občanovi nejaké mimoriadne prostriedky - pán predseda NR SR - najnovšie fluktuant Boris K. Či iná - verejné ocenenie v podobe čestnej profesúry, čiaspoň - čestného doktorátu akademickej obce VŠ angažujúcej sa napoli celoživotne prosociálnej služby blížnym i v boji proti KOVIDu-19 - pán hlavný hygienik SR - kolega Mikas... Nech vás o mne a mojich prevratných a originálnych aktivitách, nie tláchaní a nekonečných rečiach, objektívne a pravdivo i podrobne informuje - náš spoločný priateľ a spolubojovnik na poli hygieny a zdravotnej prevencie občanov SR - MUDR. Julo Zbyňovský MPH spolu s pani manželkou - tiež, dodnes aktívnou hygieničkou a MUDr.-; -i do tretice s Mgr. Martou Feckovou; Nech vedno ocenia a prezentujú Ván pán Mikas . A aj môj originálny a jedinečný projekt edukácie pedagógov- kordinátorov primárnej prevecie drogových závislosti, ktorý sme realizovali i za aktívnej podpory tria hygienikov v orese Bardejov ako prví na SLOVENSKU A DODNES SA REALIZUJE V OKRESOCH AKO PRIMÁRNY MODEL, mnou kreavaný pre potreby prevencie v SR ; môj ďalší úspešne realizovaný a Bohom požehnaný ("ďakujem TI, Pane"!) na regionálnej úrovni: "Projekt prevencie kriminality detí a mládeže regiónu Bardejov a eliminácie preddelikventného a delikventného správania sa detí a mládeže"; na mnou ako autorom a realizátorom projektu s názvom: "Päťročný cyklus preventívnych podujatí pre žiakov II. stupňa ZŠ" realizovaný po mojom úspešnom prvotnom pedagogickom experimentente v desiatkách ZŠ v bardejovskom regióne; i naň organicky a vývojovo nadväzujúce - buď trojročné cykly pre SOU i štvoročné cykly pre SOŠ a gymnáziá i päťročné cykly študentov našich akadémií a konzervátorií - zvlášť mnou všeobecne v podobe - ELEMENTÁRNEHO A UNIVERZÁLNEHO MODELU PREVENCIE - skoncipované a KOLEGAMI PEDAGÓGMI I PRACOVNÍKMI HYGIENY A ZDRAVOTNEJ OSVETY OKRESU BARDEJOV - experimentálne odskúšané (moja hlboká poklona, úcta a úprimná vďaka všetkým kolegom a spolupracovníkov - z mojej strany ako - projektanta a autora PROJEKTOV PREVENCIE a celoživotnej aktívnej ochrany nášho najväčšieho pokladu od Boha - vlastného zdravíčka i ZDAVIA vo všeobecnosti. Presne v Duchu jedného z Bočích prikázaní doneseného od viery odpadnuvších Izraelitov na dvoch kamenných tabulitack ,kde na druhej stalo aj prikázanie Jahveho o podstate a princípe zákona zachovania vlastného života a existencie - v lodobe jednoslovného Jahveho prikázania NEZABIJEŠ !!!!, pán Prof. Krčméry; vedenie KATOLÍCKEJ UNIVERZITY V RUŽOMBERKU, čI SÚČASNÝ VEĽKÝ KANCELRL BOHOSLOVECKEJ FAKUTY UNIVERZITY kOMENSKÉHO v Bratislave. Ja celý život v prosociálnej službe deťom ikntenzívne driem, vedecky myslím, pedagogicky projektujem a edukujem, popri tom som stihol úspečne VŠ študiá na fakuttách štaroch podstou a zemeraním ROZDIELNYCH V%S a... Nikto moju extrémnu angažovanosťb akú má porovnateľnú jediny profesor Krčmáry - prosociálny svetobežník. Ale kvalitatíny rozdiel odo mňa v akademickej obci SR - Proferor a vo vedecdkej obc, pravdepodobne -i asi DrSc (docteur sientifice) či PhD.. Pritom - DESIATKY zamestnancov VŠ, bez náznakov irónie, mnou prejavenej pýchy, či náznakov osobnej urážky kohokoľvek - bohužiaľ, iba PRIEMERNýCH ZAMESTNACOV NAčICH VŠ v SR - NEMAJÚ VýSLEDKY AKO MI DVAJA a ja - spoločensky významný a zaslúžene - PROFESOR. A ja - včná spoločenská nula. VERZE MI. To je objektívne pravdivy sučasný FAKT.A pni prezidentka Z. Čaputová, veria c tímom navrhovateľov práve ratidfikovala podpisom a vymenovala skupiny nových profesorov na Slovensku. Poviem Vám - pravdivo a bolestne, no od srdca - úprimne im závidím! Bez pocitov hanby. Prečo? Pretoťe som po stránke mojej vedeckej a poedagogicko-odbornej erudície a realizovaných projektov dokázal minimálne toľko ako ony a oni. Kdedykoľvek sa komukoľvek tým môýem prezentovať a preukázať. No legislatíva hybridnej demokracie a uplatňovanej už 31B rokov na S&lovensku od 16. novembra 2019 - NEPUST´TI A MELIE ZÁSLUHY ako nemlostrdný stalinistický mlyn rovnostárstva občanov. OKerem toho vážení - titul je jedin= čo človeku nemožno odobrať aki exvylúčením z cirkevmého spoločenstva rímskym pápežo podša platného zákoníka cirkevného práva CIC v ktorého znalostiach ma podkuli aj otcocvia profesori Duda, a mň aštyri krát semestrálne slúšajúci z cirkevnéhho práva náš košický profesor a praktizujúci cirkevný právnik košickej arcidiecézy. i nášeho vedecko-pedagogického spoločenstva a intelektuálnej komunity. Základy žurnalistiky vo mne formoval profesor Tadeus Zasepa, ktorého osobne poznám a j je pod+a mňa najuznávanejšom veličinou v súčasnom Poľsku. Podobne ako Prof VROCYNZSKI v socioíogii a český Prof. Hromada v Psychológii sobnosti človeka, ktorej horlivým učeníkom i vedátorom - bol aj prvý Slovanský pápež - Sv.Ján-Pavol I- takisto rodák z Poľska.I.

Nie, zbytočne NEVYPLAKÁVAM a nesťažujem sa za moju osobnú potupu - umožnenú výlučne účelovo a vysoko sofistikovane a PROTIOBČIANSKY nastavenou a zameranou LEGISLATVOU, bez primeraného ocenenia nás - Ježišových chudobných duchom a sociálne utláčaných a ponižovaných v bežnom živote. Žiaľ, aj vo svete katechézy, metodík, sociolóogie, psychológie, diagnostiky a analýzy, súkromnej žurnalistiky, informatiky, využívania digitálnych technológií a moderných prostriedkov IKT na Slovensku a hlavne pedagogogiky i moderrnej sociologickej vedy - Teórie a praxe PROSOCIALNOSTI - ako významných spoločenských vied i vedy ako celku ! To odmi etam.Také egoistické a vyložene ipsocentrické a exploačné úmysly môjho svedectva iba o kvalitatívne nižšej forme a druhu demokracie - o existenacii a dominancii hybridnej demokracie. S pripomienku že, ktorú na Slovenku kontinuálne žijeme už dlhých 53 rokov. Možno, s výnimkou prvých piatich rokov od spustenia Nežnej89. Kedy ešte žil a aktívne tvoril - ukážkovo prosociálne -Občan Jano Langoš (!) zaslúžene s veľkým "O" (!)... Lež vecne, uvedenými argumentmi v mojich 636 blogoch uvádzam fakty plne potvrdzujúce moju charakteristiku kvality a druhu demikracie existujúcej na Slovensku uz vyše 53 rokov od Víťazného februára 1948 až doteraz. S duhou fázou budovania na Slovensku - už od 16.11.1989  a susedných Čechách o deň neskôr - od 17. novembra 1989.!!! A, že niektorí desne škrípete zubami ako za čias aj môjho evanjeliovho Učiteľa Ježiša, či čias vzniku posolstva prvého mučeníka Ježišom kreovanej katolíckej Matičky Cirkvi - diakona Sv Štefana pri jeho apologetickej obhajobe a obrane ustanovenej Cirkvi svätej (pozri Skutky apoštolké - súčasť Novozákonného posolstva ľuďom)j - Kristovej nevesty - pred zhromaždenými židovskými farizejmi - vtedy vybranej elite Izraelskéhon ároda - ma zaujíma pramálo až vôbec.

Mravne dokonané i primerane ocenené. Ako ste celoživotne desaťročia robiil a zabezpečovali, v Duchu EVANJELIÍ a PRINCÍPOV PREVENCIE PO Celom SVETE, pán Prof. Krčméry. Ďakujeme Vám. No, ja, chudobný duchom a S OKLIEšTENÝMI MOŽNOSŤAMI - ASPOň V RÁMCI ĆIECH A nástupníckého SLOVENSKA.. Neuveríte, že aj VýSLEDKY ORIGINALITY RIEŠENÍ PROBlÉMOV v R8MCI POREVENCIÍ NášHO INDIVIDUáLNEHO PROSOCIáLNEHO PROJEKTOVANIA NAšICH MYSLí JE VIAC AKO POROVNATEľNá. vIEM, žE Až páN jEžIš TO OCENí. nO, AJ ťAžNý KONíK POTEREBUJE POHLADENIA KOCKU CUKRU NA MPOTIVáCIU A CHUť DO POZEMSKéHO žIVOTA.či asdpoô PhD - a potom aj i trvalo na Slovensku realizované už od čias hlbokáho a normalizačného komunizmu - od roku 1986 !!! V SRprojekt - MUDr.Julo Zbyňovský z Bardejova- prosociálny čovek a donedávna vedúci krajský hygienik Prešovského kraja !)či empaticky. PROSOCIÁLNY a altruistický - pán Prof. Krčméry (!), pán predseda NR SRkompromisne ako za čias komunistických cenzorov pesničiek a iných žánrov umeleckej tvorby - na svojej chýrečnej www.stránke a serveri zaiste bohatého mecenáša - možnosť verejne blogovať -ako základného ľudského práva občana demokracie.. No, v našej morálne špinavej a násilnej hybridnej demokracii SR je to legálne a správne ROZHODNUTIE. Právne nepostihnuteľné. No hlboko verím, že na dôchodku hádam dôstojne vyžijem a užijem si ho s vnúčatkami - s Ježišovými nevinnými a obľúbenými maličkými.. (pozri stať Evanjelií - Ježiš a deti.)

Držme si prsty dlaní - aby sa vôbec schôdza ku očkovaniu vakcínami na Slovensku vôbec začala, poslanci NR SR - odhlasovali jej program a reálne začali plodnú diskusiu k tejto téme a k životu dôležitom procese eliminácie pandémie.

Osobne si myslím, že sa im to pre antagonistické a triedne protipólne názory na vec -NEPODARÍ !!! A N E B U D E SA DISKUTOVAŤ! KEDY NÁSILNÉ a PODLÉ POLITICKÉ O B Š T R U K C I E ČASTI POSLANCOV NR SR, opakujem, so sedem krát vyššími finančnými mesačnými príjmami ako má slovenský zamestnanec s minimálnou mzdou pán križiak - M. Krajniak - ZVÍŤAZIA !!!!.... A v plnej sile a kráse - sa verejne potvrdí, ako im v skutočnosti záleží na nás občanoch SR a našom zdravíčku a životoch (!) v mimoriadnom čase šarapatenia smrteľnej pandémie vyčíňania KOVIDu-19 !!!!. Bodaj by som sa hlboko mýlil, Bože milostivý. Rád a vďačne i verejne -sa všetkým ospravedlním za na cti utrhanie v blogu uverejnenom na SME.sk. Za porušenie prijatého štatútu blogera. A náš spravodlivý Majster, Učiteľ i Dobrý Pastier občianského stáda Slovákov- Ježiš mi tiež odpustí... Dopredu - VĎAKA môj Pane. Amen.

Obrázok blogu

Prečo tak predpokladám a odhadujem dnešok v NR SR? Lebo hybridný zlepenec demokracií vytvorený pre Slovensko duom zväzákov SZM - Mikulášom Dzurlndom - výpravcom vlakov na železničnej stanici v Spišskej Novej Vsi a Ivanom Miklošom - ekonómom od Vranova /nad Topľou možno na miestnom JRD, či ŠM - práve spoľahlivo zafungoval, keď tak funguje už od roku 1998, keď odstavili od moci porazenca - Vl. Mečiara - vedomého a dobrovoľného spolupracovníka všemocnej ŠtB s krycím menom Doktor a dovtedy - premiéra SR za HZDS, teda ešte od roku 1998 !!! A nimi vysoko sofistikovaná, po našom východniarskom -primitívna habaďura(!) ušitá vznešene pre spoluobčanov v SR, ktorá funguje dodnes - už vyše dvadsať tri rokov nepretržite. To by sa vám páni nikdy nepodarilo, keby ste sa neponáhľali fyzicky odstrániť a zlikvidovať Jana Langoša na rýchlostnej ceste medzi Moldavou a Košicami. Udreli ste pastiera nenásilia a láskavosti. Vyslovujem znovu a znovu hlboké a úprimne od srdca -RIP- rodine Janka LANGOšA. Jano, zostávaš pre mňa osobným príkladom a vzorom č.1 - bojovníka z čias a za posvätné záujmy nás - členov VPN. Jej boj pokračuje dodnes. Za definitívnu porážku spoločenských ambícií a vplyvu komunistov, boľševikov, trockistov zo SMERu-SD, kryptokomunistov, marxistov, leninovcov, anarchistov, neostalinovcov i ľavicových extrémistov, národných socialistov a populistov Slovenska.

Zostanem verný - Ivan Olejár, Prešov
Zostanem verný - Ivan Olejár, Prešov (zdroj: Iv0)

Skutočného bojovníka za Verejnosť proti násiliu a nekompromisného antikomunistu a anti zväzáka za SZM !!! Vy dvaja ste boli a zostali na opačnej strane barikády. Verní zásadám SZM v bývalom Československu. Z PERSONÁLNEJ KÁDROVEJ LIAHNE MLADÝCH A HORLIVÝCH kOMUNISTOV.! AKO POCTIVÍ a VERNÍ ZVäZÁCI SZM - bdelého predvoja KSČ a KSS - nášho pre mladých študentov určeného - SZM . DZURINDA ZAŠIEL AŽ TAK ĎALEKO, ŽE SOFISTIKOVANE VYBAVIL SVOJMU VTEDAJŠIEMU PREDSEDOVI OKRESNĚHO Výboru Socialistického zväzu mládeže v Spišskej Novej Vsi - Dušanovi Užákovi -pre jeho syna - olympijskú miestenku na ZOH. Korupcia a protekcionizmus ako vyšité. No, iba v jedine mnou charakterizovanej a popísanej originálnej a modernej i občanmi V4 preferovanej HYBRIDNEJ DEMOKRACII - realizovanej a uplatňovanej so spoločenským úspechom a odozvou v časti krajín EÚ !!! Vrátane nášho Kocúrkova - Slovenska. Ja si môžem, na rozdiel od mnohých spoluobčanov, vrátane filozofov a politických špičiek - dovoliť vždy a všade takúto tvrdú konštruktívnu kritiku spoločenských pomerov. Prezradím ihneď - PREČO !!! Pretože im ponúkam už dobré tri roky môj originálne vo svete a pre planétu - komplexne vypracovaný spoločenský občiansky model a projekt zároveň. Jeho univerzálne tézy mi nik nevyvrátil, nespochybnil a podstatne nenapadol ! S názvom - "Prosociálne Slovensko i svet budúcnosti!" Pre tretie milénium po Kristu Pánu! Verte mi, že je to pomerne dobrý UNIVERZÁLNY liek na pandémie a boľačky dnešného sveta. A ešte závery k politikám oboch zástupcov SDKÚ a predtým SZM:

Na na platforme spoločného boja proti mečiarizmu v SR zabezpečili hybridný model demokracie pre SR. Veľmi sofistikovanou integráciou bezprostredne minulej ľudovej demokracie rozvinutého socializmu s nastupujúcou irhovou ekonomikou a prvkami klasickej západnej parlamentnej demokracie !!! Bohužiaľ, aj s ich tichou dohodou s kryptokomuistami z SDĽ a Eghuteléš.

politický pozorovateľ, občiansky aktivista a prosociálny poradca občanom - bloger Ivan Olejár, Prešov 21.4.2021T

PS: Krátko po 16 hod už mám aj spravodajskou TA3 potvrdenú odpoveď z PARLAMENTU NR SR. Zasadnutie poslancov NR SR k problematike očkovania občanov vakcínami v NR SR etc. SA NEUSKUTOČNÍ. NEBUDE SA KONAŤ. Čo spôsobil ÚDAJNE . primalý počet poslancov NR SR. Ale to je účelovo vyfabrikovaná - poslancami a vládou, možno aj s TICHÝM súhlasom a podporou (!) ešte zatiaľ prezidentky Čaputovej - LOŽ spojená s bezcharakternou verejnou MANIPULÁCIOU obyvateľstva SR !!! Ihneď na tomto mieste blogu dokážem. Ak mi toto tvrdenie a jasný triviálny dôkaz - verejne mediálne vyvráti - čo iba jeden z MILIÓNOV občanom SR vo verejnoprávnom médiu Slovenska - dostane okamžite po politickej debate 1000 (slovom - TISÍC €!). Odprisahám na Bibliu. Triviálny dôkaz tvrdení:

Je všeobecne súdnou mocou potvrdené a známe, že v parlamente k dnešnému dátumu máme plných 150 poslancov v NR SR, pokiaľ ktosi z nich práve neumiera, nevzdáva sa finančne výnosného postu poslanca NR SR, nemaróduje, či nešiel práve dnes pozdraviť na Kubu odstupujúceho diktárora a marxistu Raula Castra s kyticou červených tulipánov alebo presnejšie -tulisúdruhov ! Až 150 je to magické číslo zabezpečujúce nadštandardnú mzdu týchto dobre platených FLUKTUANTOV NA PRACOVISKU v budove parlamentu NR SR v Bratislave ! Výnosnej mzdy s finančnými bonusmi v odhadovanej výške minimálne siedmich súčasne schválených minimálnych miezd v NH pre bežného zamestnaného občana Slovenska, ktorých sú desaťtisíce...

Nasleduje neľahká počtárska úloha pre Grohlingovho prváčika. Koľko je prosím 150 krát sedem v binárnej sústave čísel? A pokiaľ nemá diagnostifikované postihnutie idiociou, imbecilizmom či debilitou. ktorá je ešte rozumovo a intelektuálne najlepším typom postihu, po chvíli dostane výsledok, že 1050. Ozaj, viete čo týmito počtami idem docieliť. Hádajte chvíľku............... že neviete a že som obyčajný tajnostkár ???

Svätoplukov zväzok - SOVIET troch prútov z čias Veľkej Moravy
Svätoplukov zväzok - SOVIET troch prútov z čias Veľkej Moravy (zdroj: Ivan olejár; Wikipédia)

Áno, numero 1050 - rozmnožilo sa z pôvodného počtu 150 poslancov darmožráčov. Zázračne a razom sa PREMENILO na počet našich spoluobčanov makajúcich až otročiacich osem a pol hodiny denne za minimálnu mzdu!!! 150 s poslaneckým platom=1050 s minimálnou mzdou! Prvýkrát popularizovaná a publikovaná tzv Olejarova ekonomická rovnica Kocúrkova. To je napr. 21 poľnohospodárskych fariem, družstiev či firiem po 50-tich pracovníkoch v priemere - pracujúcich v čase pandémie KOVIDU do úmoru. Mlčiacich pracujúcich, na rozdiel od tých tláchajúcich donekonečna za krásny balík peňazí. Nevedúcich denne a v kuse politické spory a žabomyšie vojny, či neľútostný poslanecký triedy boj na život a smrť medzi politickými stranami opozície a koalície v NR SR v pracovnom čase! Keď na skutočné spoločenské problémy mnohých občanov kašlú zvysoka !!!. A to je poriadna ekonomická sila - 21 výrobných, sociálnych, či poľnohospodárskych družstiev.... Žiaľ, iba vykorisťovaná a manipulovaná práve politicky a politikmi. V NRSR ich má byť každodenne aktívnych 150. Podotýkam za krásny plat vyplácaný z daní aj z miezd chudobných spoluobčanov, Ako to, že na pracovisku ich nebola ani potrebná množina na otvorenie schôdze a nasledujúce integrálne schválenie jej programu, pán najnovšie už nie plagiátor -lež FLUKTUANT KOLLÁR?

Prečo tak tomu nebolo na riadnej diskusii mimoriadnej schôdze NR SR - ktorú ako legitímna parlamentná strana zastupujúca v parlamente druhý najvyšší počet občanov voličov SR , ktorý jej dal plnú dôveru na zastupovanie ich záujmov v najvyššom zákonodarnom orgáne SR - v NR SR ?! Nemôže predsa, hoci aj 91 ČLENNÁ poslanecká úderka v podobe parného valca politikov zo Zlatej Idky - vysoko násilne a nedemokraticky potrieť a odbiť vôľu miliónov občanov SR !!! To sú moje základné počty a logické argumenty a závery o včerajšej hanebnej udalosti v NR SR - Z KLASICKÉHO KOCÚRKOVA NA POLITICKEJ MAPE SVETA.

To je koaličná politika jak lusk. Starozákonné - Oko za oko, zub za zub! Farizeji Izraela by mali z vás nefalšovanú radosť. No, verte mi, ze my registrujeme vaše posolstvo občanom SR: SE,,,ME NA VÁS - HUTNE a Z VYSOKA! Hoci v čase nebezpečného a smrteľného vyčíňania pandémie KOVIDu-19, ktorého sa mala diskusia v NR SR realizovať a týkať predovšetkým!!! OPäTUJEME(!) - V NAJBLIŽŠÍCH PARLAMENTNÝCH VOĽBÁCH , PRIATELIA.

POKOJNÝ ZVYŠOK DŇA A DOBRÚ NOC- NÁM VŠETKÝM VOSPOLOK.

A OPAKUJEM OPAKOVANE: čakali sme trpezlivo na ZASADNUTIE POSLANCOV SLOVENSKÉHO PARLAMENTU k vakcinácii obyvateľstva Slovenska. So záujmom o túto základnú techniku úspešného boja s pandémiou KOVIDu-19 pre do nohy všetkých OBYVATEĽOV SLOVENSKA !!! Práve ste stratili aj moje posledné sympatie a elementárnu dôveru ako vášho voliča !!! Poslanci súčasnej koalície, komplet členovia vlády i podľa mňa -už k 21. aprílu 2021 teda, dnes - už v OBČIANSKYCH problémoch topiaca sa - SLABUČKÁ A BEZMOCNÁ TETKA PREZIDENTKA - JUDr. Zuzanka Čaputovie - čo vy na to? Odpovedzte primerane napr. rozpustením tejto nezodpovednej vlády a primeranej politickej sebareflexie super neschopného, zamrznutého ako PC a ochromeného parlamentu - NR SR !!! A do tretice si zaspievajme Internacionálu. Aspoň refrén:

" Už vstáva robotnííík i róľnik - už vstáva strana velikáááááí....." Priznávam, že asi mi švihlo." No, na dôvažok ešte zvolám: "DA - i na mnoga, mnoga let - Zdravstvujet naša slovacka KOMPARTIA HYBRIDNOJ DEMOKRACII. Sláva do vsech por, druzjá ! Sojedinites sja !!!" Amen.

JUDr. Miklan Vetrák za OĽANO v piatok napoludie už vo vysielaní verejnoprávneho média - SRTV ako sopľoš, nie matador a skutočne uznávaná osobnosť našej pollitickej scény, verejne trúbi do útoku proti referendu o predčasných voľbách. Zachytil informáciu, že napáleným a s vládnutím nespojoných - až 82% našich občanov podporilo petíciu občanov SR až v počte okolo 500.000 - slovom päťstotisíc obyvateľov či občanov SR.

To vetroplach Vetrák a poslanec NR SR - JUDr. Milan Vetrák nepredpokladal ani v najhoršom sne. A po vydarenom zrušení mimoriadnej schôdze NR SR, kedy plne ukojil politické pudy násilia preukazateľne mnou identifikované a zakorenené v štruktúre jeho osobnosti. Bojovo naladený mladý parlamentný KOHÚT s krvou podliatými očami a hrdo vztýčeným hreneňom práve hlasným bojovým kikiríkaním na celé Slovensko vyhlásil a zakukiríkal (...presne sťa KOHÚT-KIKIRÍK v populárnej rozprávke - Mrázik, asi ju pričasto pozerá aj na vyfasovanom parlamentnom notebooku aj!), ž e - prezidentke - OĽaNO DOPORUČÍ, ABY O MOŽNOSTI VYHLÁSENIA A KONANIA REFERENDA PRESKÚMAL ÚSTAVNÝ SÚD SR ! Podlé a nečestné úmysly časti poslancov NR SR OĽANO vyplávali v plnej sile a kráse na povrch politickej scény Kocúrkova. Hanbite sa - občan Edo Heger !!! Korigujte s Matovičom tieto proti referendové aktivity. Ak ich budete podporovať ako celok - určite už nikdy nebudete v parlamente NR SR. A otvorene brojiť proti vôli občanov - priaznivcom dávajúcou zelenú predčasným parlamentným voľbám. Pripomínam, že v klasickej demokracii, nie našej hybridnej(!) a odlišnej kvalitatívne od klasickej západnej (napr. v Taliansku ich majú skoro každý rok.)! Voliči vám to zaiste spočítajú. Ako už vystavili súčasnú vizitku v preferenciách rozličných prieskumných agentúr zhodne sa prepadnuvšiemu koaličnému hnutiu " Za ľudí " : Ďalej už: No commend...

Spresnil o túto informačnú aktualitu - vedúci súkromnej žurnalisticej služby občanom Iv0 - Ivan Olejár; Prešov, 23.4.2021; prosociálny poradca občanom a virtuálny občiansky aktivista, teda bloger-vďaka SME.sk. Ďakujem opakovane, srdečne a hlbokom úprimne za možnosť sebarealízácie v mojom už dôchodkovom veku a ako organickú súčasť DLHODOBEJ podpory tzv. striebornej ekonomiky - priamo od tímu mnou obľúbeného - populárneho serveru SME.sk. Na rozdiel od mne super neprajného serveru Denníka N, ktorý nemá - pre neoprávnenú cenzúru - moju podporu a sympatie. Tento môj postoj rád zverejňujem práve na serveri SME.sk.

Skryť Zatvoriť reklamu