Postup oznámenia tragédie Černobyľu verejnosti použitý na Slovensku. Prejav nášho hyenizmu

Písmo: A- | A+

Beštiálny a odsúdenia hodný postup zverejnenia tragickej udalosti spojenej so smrťou, ktorý bol použitý  sovietskymi špičkami moci KSSZ pri havárii reaktora v Černobyle oprášili a využili aj dnešní reprezentanti moci na Slovensku.

V princípe mocní postupovali pri informovaní občanov tým istým algoritmom (postupom) ako súdruhovia komunisti Ríše zla v roku 1986. NEINFORMOVALI svojich občanov krajiny o tragédii dva týždne a až potom vyšli s pravdou von. A informovali svetovú i domácu verejnosť. Ľudia boli konaním najvyšších aparátčikov a predstaviteľov režimu moci komunistov pobúrení a odsudzujú ho dodnes. Včasná informácia o otrasnej udalosti mohla zachrániť viac ľudských životov s nesmiernou hodnotou. Čo sa na Slovensku udialo a o čom občanov informovali v dnešnom (12. marca 2021!) večernom vysielaní Televíznych novín RTVS ?

O mimoriadnej udalosti spojenej s očkovaním vakcínou firmy Astra-Zeneca. Teda v čase, keď vakcínou odmietlo, spochybnilo či pozastavilo očkovanie ňou aj niekoľko krajín EÚ -Rakúsko, Bulharsko, Taliansko a iné krajiny sveta - pretože registrujú aj smrteľné prípady zaočkovaných. U nás sa s veľkou mediálnou pompou udržiavanou opakovane ministrom za SAS - B, Grohlingom v médiách - podobnou privítaniu vakcíny Sputnik V na košickom letisku či čínskej vakcíny Synopharm Orbánom v Maďarsku - stretlo OČKOVANIE NAŠICH PEDAGÓGOV - práve vakcínou Astra-Zeneca - registrovanou liekovou agentúrou EÚ, na rozdiel od ruskej či čínskej vakcíny, ktoré sú zatiaľ neregistrovanými v EÚ ! A neodporúčajú zástupcovia liekovej agentúry EÚ ňou zatiaľ obyvateľstvo očkovať. Hoci sa nimi očkuje - napr. v Maďarsku či Srbsku na starom kontinente matičky Európy... Aj premiér susedného Maďarska Viktor Orbán sa dal demonštratívne a verejne zaočkovať čínskou vakcínou proti ochoreniu spôsobenému vírusmi KOVIDu-19!

horlivý organizátor procesu prednostného očkovania pedagógov SR - minister školstva B. Grohling z SAS v našich médiách
horlivý organizátor procesu prednostného očkovania pedagógov SR - minister školstva B. Grohling z SAS v našich médiách (zdroj: Ivan Olejár)

RIP rodine i pocta kolegynke učiteľke za týždenný statočne prekonaný februárový boj o svoj mladý život a odvedenú pedagogickú službu deťom a mládeži Slovenska. Podľa vyjadrení otca zosnulej jej úmrtie spôsobilo očkovanie vakcínou Astra-Zeneca a jeho fatálne následky na zdravie dcérky-učiteľky (narodenej v roku 1982!). Nasledovali opakované zábery na jej čerstvý zimný hrob z cintorína s dreveným krížom a smútočnými vencami.

Čerstvý hrob Antonie tragicky zosnulej 27.februára 2021 po 14 dňovej hospitalizácii
Čerstvý hrob Antonie tragicky zosnulej 27.februára 2021 po 14 dňovej hospitalizácii (zdroj: RNDr.et PaedDr.et ThMgr.Ivan Olejár; 13.3.2021)

Namiesto pripomenutia jej vernej služby deťom v pedagogike, zosnovaný úskočný odchod do večného zabudnutia mocnými zodpovednými. Osobitne Grolingom. Bol sa vôbec ten holohlavý zbabelec vo funkcii ministra školstva SR pokloniť pamiatke zosnulej kolegyne Antonie ?! Vyjadril verejne aj účasť a sústrasť pozostalým, osobitne rodičom, tragicky zosnulej našej kolegyňky Antonie? Lomcovali a lomcujú mnou otázky. A silne pochybujem aj o našej morálke učiteľov Slovenska ako celku. Ako spriaznenej pedagogickej obce... No, zároveň tvrdím, že aj pre NAŠU úmyselnú neinformovanosť na rokmi oveverený a účinný, hoci vysoko neľudský a nemorálny spôsob informovania o Černobyľskej tragédii sovietskymi komunistami - našimi slovenskými zodpovednými kompetentnými mocnými súčasnými politikmi. A po mojej krátkej modlitbe som si spomenul na Černobyľ a položil si otázku:

Vyjadrenie otca kolegyne Antonie k úmrtiu dcérky
Vyjadrenie otca kolegyne Antonie k úmrtiu dcérky (zdroj: Ivan Olejár; 13.3.2021)

"Prečo mocní zametali pod prah pred občanmi túto ojedinelú tragickú udalosť s FATÁLNYM KONCOM PRED OBČANMI SLOVENSKEJ REPUBLIKY v čase vrcholiacej pandémie KOVIDu-19 ???" Veď, tragickú udalosť zamlčiavali ako sovieti Čenobyľ NAJMENEJ trinásť dní ! Dva týždne, sťa sovietski komunisti... Výhovorky na rozhádanosť a zažehnávanie koaličnej krízy - jednoducho a krátko - morálne neobstoja - pp. Matovič, Sulík, Remišová a Kollár!! Antonia mala mať zorganizovaný štátny pohreb. Hádam ste sa nebáli, že sa stane učiteľskou manifestáciou nespokojnosti s vládnutím na Slovensku ? Kde ste čupeli za bučkami pán predseda trvalo zabétonovaný na poste hlavy pomazanej školských odborov P. Ondek či predseda SKU alebo našej stavovskej organizácie - pani A. Petláková, k stoličke prilepený šéfino Asociácie stredoškolských učiteľov a ďalší elitní zápecníci v našom školstve? Antonia pracovala ako stredoškolská učiteľka a jej pohnútkou k zaočkovaniu bola snaha pomôcť svojim maturantom svoju statočnou službou mladým študentom pred skúškou ich dospelosti.

Presvedčenie otca o príčine smrti dcérky Antonie
Presvedčenie otca o príčine smrti dcérky Antonie (zdroj: Ivan Olejár; 13.3.2021)

Priatelia, som presvedčený, že pravdepodobne toto je tá mocnými Slovenska sľubovaná voličom vysnívaná cesta hlbokých spoločenských zmien volebnými víťazmi ... Komu pripíšeme podiel na smrti kolegyňky - Krajčimu, Hegerovi, Grohlingovi, Matovičovi, či výrobcom vakcíny, alebo liekovej komisii EÚ za registráciu Astry-Zenecy? ˇumrtie pani učiteľky jasne cynicky bagatelizoval aj jej rovesník - poslanec NR SR Juraj Krúpa z OĽANO v poludňajšom dialógu s poslancom za SMER-SD - Ľubošom Blahom (ktorému na KOVID zosnul otes - RIP) , ktorý mu to opakovane vytýkal. Krupa sa jasne vymedzi za pokračovanie vakcínami AstraZenaca na Slovensku naďalej, pretože jedno úmrtie je zanedbateľné s počtom zaočkovanch jednotlivcov na Slovensku. Redaktorka M. Jančkárová priliala olej do ohňa tvrdením, že doposiaľ nepotvrdilo, že úmrtie osoby nastalo v dôsledku zaočkovania. Napriek - jasnému posolstvu a vyjadreniu otca obete, ktoré si prečítajte v mojej foto dokumentácii v blogu.Napriek faktom, že už vyše 10 európskych krajín zastavilo už pre preukázané úmrtia ľudí - po zaočkovaní vakcínou AstraZeneca v Európe !!!

Platia vám VÝROBCOVIA VAKCÍN  dobre -  ZA TIETO CYNICKÉ VYJADRENIA? Napriek vami evidovaným hláseniam o zdravotných ťažkostiach po očkovaní  registrovanou vakcínou Liekovou komisiou EÚ  zo strany až 804 občanov SR !!!
Platia vám VÝROBCOVIA VAKCÍN dobre - ZA TIETO CYNICKÉ VYJADRENIA? Napriek vami evidovaným hláseniam o zdravotných ťažkostiach po očkovaní registrovanou vakcínou Liekovou komisiou EÚ zo strany až 804 občanov SR !!! (zdroj: Ivan Olejár; sobota 13.3.2021)

Hlavne, že sme vopred stigmatizovali na Slovensku vakcíny z východu - ruskú i čínsku. Posúďte - tieto otrasné skutočnosti, vážení občania SR a moji verní čitatelia. A odvážne verejne vyjadrujme podporné humánne stanoviska rodine tragicky zosnulej - našej mladej učiteľky Antónie. Prosím i ďakujem Vám. Antonia zostávaš v našich srdciach navždy. Podobne ako aj iné obete moci na Slovensku - Janko so snúbenicou Martinkou.

prosociálny poradca a občiansky aktivista Ivan Olejár; Prešov; 12. marca 2021

Skryť Zatvoriť reklamu