Práve realizujeme rozhodujúci zápas o novodobý charakter SR -my,občania. Doplnok referenda

Písmo: A- | A+

Tretia fáza (ETAPA!) Nežnej, odštartovaná na prahu parlamentných volieb 2020, VRCHOLÍ. Sociálnym demokratom na Slovensku ruže nekvitnú, hoci prieskumné agentúry prinášajú za máj masívny vzrast SMERu-SD.

Ten zvýšil svoju A G R E S I V I T U zápasu o politickú moc na maximum. Veľmi vhod mu prišlo utajené stretnutie kompetentných v pivničných priestoroch SIS-ky. A šije horúcou ihlou a manipuluje veľmi veľa našich občanov doslovne konšpiráciami. Fabuluje. Vymýšľa. Ako pravý zdochýňajúci kôň, ktorý kope hlava-nehlava. Nenaletíte mu vo veľkej miere, drahí spoluobčania ?! Ja veru nie. Nikdy som neveril rodeným a presvedčeným marx-leninovcom, duchom boľševikom, agresívnym trockistom a kryptokomunistom. Jednoducho ľuďom a červeným vodcom typu - Róbert Fico, Ján Richter, Juraj Blanár, Róbert Kaliňák a syn, M. Ftáčnik, P. Weiss, V. Stromček, M. Kičura, Vl. Kamenický, M. Jankovská, vodca ľavicových extrémistrov Slovenska a dnes už podpredseda SMERu-SD - Ľuboš Blaha a pod.etc.

Títo a mnohí ďalší sú predstaviteľmi a aktívnymi PODPOROVATEĽMI tzv. ĽUDOVEJ DEMOKRACIE, ktorú sme tu budovali od 25. februára 1948, po víťaznom puči komunistov vedených predsedom KSČ a chronickým pijanom Klementom Gottwaldom - robotníckym prezidentom. Tento typ demokracie v Európe naposledy implementovali v odštiepeneckých - Luhanskej ľudovodemokratickej republike a *Doneckej ľudovodemokratickej republike vo Východnej Ukrajine ! A toto chce legálne realizovať aj Robert Fico - prebudovať a posilniť ĽUDOVÚ DEMOKRACIU na Slovensku. Posledné 4 republikové sneny SMERu_SD jasne hovoria, že politickým cieľom smerákov je KREOVAŤ a BUDOVAŤ na Slovensku spoločenské zriadenie s názvom: S O C I A L I Z M U S S ĽUDSKOU TVÁROU !!!!

A tu je môj zbrusu nový návrh ako občana SR. Doplňme budúce referendum aj o druhú ťažiskovú otázku: "Chcete na Slovensku vytvoriť a rozvíjať spoločenské zriadenie s názvom SOCIALIZMUS s ĽUDSKOU TVÁROU ? Áno/NIE... A punktum. A občanom bude jasný charakter Slovenska najmenej do polovice 21. storočia.

Buď socialistický, započatý po Víťaznom februári 1948. Alebo chceme kreovať a rozvíjať PARLAMENTNÚ DEMOKRACIU ZÁPADOEURÓPSKEHO TYPU a TRADÍCIE. Nič medzi tým nie je(!) - pre nás, ktorí sme odštartovali 16. novembra 1989 na Slovensku ( o deň skôr ako Česi, Moravania a Slezania) - novodobú spoločenskú revolúciu s názvom NEŽNÁ... Takéto spoločenské usporiadanie pomerov pre občanov Slpovenska je našim jasným spoločenským cieľom !!! My, verní odkazu Nežnej 1989 chceme podporovať túto druhú alternatívu.Preto na možnú druhú referendovú otázku jasne a rozhodne odpovieme: N I E !!!

A všetky perspektívy moderného rozvoja SR sú čitateľné a jasné. A Fico s bujúvkami môže ísť definitívne do politického dôchodku. Raz a navždy. A lá - Mečiar, Slota, Schuster, Gašparovič. Ľupták, Kalmán, Dzurinda, Mikloš, Hrušovský, Figeľ, Ftáčnik, Fronc, Szigetyi, Bugár, Pál-Czsaky, Guymeszi, Danko, Kováč-senior, Kňažko, Budaj, Gáll, Lovecký-ujčok, Lipšic, Palacka, Mikloško, Čarnogurský, Migaš, Fogaš, Nagyová, Schmognerová, Čaputová a mnohí ďalší politici v SR.

A konečne sa úľaví aj nášmu patrónovi v nebíčku- antikomunistovi č. 1 - Jankovi LANGOŠOVI (R.I.P). Pre nás je neprijateľné spoločenské zriadenie budované vyše 40 rokov v bývalom Československu zveľaďovať ako socializmus s ľudskou tvárou. Teda už nikdy - ZLOČINNÝ SOCIALIZMUS ako materiálnu základňu zločinnej ideológie KOMUNIZMU v AKEJKOĽVEK PODOBE. S akoukoľvek tvárou, či chrbticou atď.

Veľkou výzvou, nádejou a posilnením ambícií nášho definitívneho víťazstva nad Ríšou Zla v podobe komunizmu a socializmu v akejkoľvek podobe na Slovensku i v EÚ -je a bude stretnutie Joa Bidena a Vl. Putina v Ženeve v termíne 15. resp. 16. júna 2021.Veríme, že holubica mieru trvalejšie rozostrie svoje obe krídla pokoja (Rusko i USA!) na celý celučičký svet našej modro-zelenej planéty Zem. Požehnaj pozemšťanom Pane. Amen!

Skryť Zatvoriť reklamu