Razantný a rozhodný nástup ministra financií I . Matoviča k moci a vládnej funkcii

Písmo: A- | A+

Igor žiari šťastím. Čo je dobré. Pretože trio Žitňanská, Šeliga a hlavne arogantný Droba, znovu potápalo, po ich a len ich torpédovaní-našu vlajkovú loď PROSOCIÁLNEJ  ZMENY. Ako praví a dobre špinaví podrazáci naj-zrna. Hadi rajskí

A čo si dovoľujú argesívni a násilní žurnalisti na tlačovkách, tak to hádam nemá obdoby. Prevláda ZLOBA, nástrahy Zlého, arogancia, nestydatosť, útočenie, znevažovanie, osočovanie odpovedajúcich, neúcta, zádrapčivosť, vyložene - podceňovanie odbornosti a spôsobilosti politika Igora Matoviča pred verejnosťou, doslovne osieranie, biľagizovanie, zádrapčivosť, nadutosť, na cti utrhanie, ohováranie.... a zapísal by som ďalších 10 riadkov ľavou zadnou o nimi demonštrovaných osobnostných charakterových vlastnostiach i dusivej a otravnej atmosféra tlačoviek, ktoré dokopy i individuálne signalizujú jasne občianskej verejnosti KOPCE NELÁSKY a POVÝŠENECTVA zo strany zapráskanej novinárskej obce, čo deklarujú po celom Slovensku spoluobčanom.

Tak čo? - chcete znovu vidieť v akcii politický trojzáprah Mečiar-Dzurinda-Fico - aby na našich zodratých chrbtoch drevo zas rúbali? A uťahovali nám opasky (duom ekonómov I. Mikloš a R.Sulík!) ako majsterky najstaršieho remesla kravaty okolo krkov - aby sme čo najslastnejšie si navzájom vychutnali svoju fyzickú blízkosť a vzájomnú príťažlivosť? Nestačilo už nenávisti, násilia a primitivizmu a pudovosti konania za posledné štvrťstoročie??? Od vzniku molochu - samostatnej SR, Močiarovho komplotu a nedonoseného dieťaťa?! Starého rafinovaného agenta ŠtB, ktorý preľstil celé Slovensko a riadil páchanie zločinov štátneho terorizmu na vlastných občanoch krajiny - vražda R. Remiáša nástražným výbušným systémom, únos občana Michala Kováča juniora príslušníkmi tajnej služby SIS, deštrukcia a likvidácia politického súpera vo volebnej súťaži - konkrétne víťazného hnutia VPV v Nežnej revolúcii Mečiarom ako cvičeným agentom komunistickej ŠtB, kauza Technopol, zmarené referendum, fizické napadnutia novinárov a žurnalistov Vl. Mečiarom, vražda Jána Duckého, nástup kriminálnych skupín od Košíc po Komárno, dominancia násilia zo strany organizovaného zločinu, SR ako križovatka záujmov drogových dílerov, pašovanie kartónov cigariet z Ukrajiny , podzemnými tunelmi, ľahkými lietadlami i dronmi, zapustenie koreňov najnebezpečnejšej odnože talianskej mafie N"Dragethi s pozemkovými nárokmi na Východe SR, kauza pozemkov pod Vysokými Tatrami, Tunel Branisko dzurindášov, ich Gorila,.....Ficovo bačovanie s prostriedkami z Fondov EÚ v dvoch 7-ročných cykloch....., Plavčanovo šafárenie s financiami v školstve a prepadnutie obrovskej sumy z Fondov EÚ, nastenkový tender Jána Slotu s predajom kvót, neziskovky, pyramídové hry, Mečiarovske dve privatizačné vlny, dodnes nedokončená diaľnica Bratislava - Košice, ktorá mala byť ukončená do roku 2012 (!), kauza Váhostav, kauza Široký, Hardwardské fondy, kauza osem a štvorkolesových vozidiel bojovej pechoty, letecká tragédia Hejce, vraždy Martinky Kušnírovej a Jana Kuciaka, Kauza Markíza Pavla Ruska, vexlovanie Jozefa Majského.......

Toto chceme nanovo zažívať a prežívať každodenne na našom malom Slovensku? V drahom a milovanom Kocúrkove kypiacom utešene nenávisťou a voňajúcom nevraživosťou spoluobčanov? Pachom preliatej krvi? Do psej matere! Ale som sa dal uniesť múzou slovenskou - Veronikou Remišovou. Babkárkou z parížskej Sorbonne... Nestrieľajte, na holubov... Obzvlášť nie - v čase celosvetovej pandémie Kovidu-19 ??? Veď, kto nám bude poštu vláčiť? A obsierať parapety.

 Bez úcty, bez pokory, bez cti, prejavu spoluúčasti, ústretovosti, taktu a tolerancie k ministrovi SR, ktorý zďaleka nie je VRAHOM či rodeným asociálom, delikventom či dokonca recividistom... ABY SOM DLHO NEVYČÍTAL VAŠU NOVINÁRSKU NEOCHRôCHKANOSŤ, poviem vám úprimne. Keby som mal tú moc, tak vám tam prisuším pár dávok slzotvorného plynu, Matovičovi pomôžem k úniku zadným vchodom a Vás by som tak zamkol aby ste si dobre v plyne vymáchali tie neumyté všetečné huby. Do jedného. Vysvetlím prečo.

Uvedomujete si, stádečko Božie, že Matovič práve ponúkol nám občanom SR to, za čo sme štŕgali po námestiach našich obcí, mestečiek a miest na prahu Nežnej 1989 ???! Ak ste to nepochopili, potom ste po ekonomickej stránke, nehnevajte sa (!) iba obyčajní vidláci, ktorí zahodili čižmy, zasvinené od maštaľného hnoja, vyobliekali sa, dali do úst hrubú cigaru-bossov, zasaddli do redakcií a išli komentovať a podaktorí z vás, aj robiť veľkú politiku. Medzi vám rovnými - rovníkovými Krovákmi v Afrike.

A vy , posledný provokatér, dáte opakovane tímu prítomných finančníkov a odborných profesionálnych poradcov a spolupracovníkov drzú otázku, že odkiaľ na to naberieme peniaze, trubiroh smiešny. A odkiaľ ich nabral Joe? Myslím - Biden. Vyraboval Mexiko? Vtrhol do Kanady na lup?

"Veľké H; malé o; rímska Päťka; en; a o s výkričníkom. Kričali sme vo veľkej triede Materskej škôlky na seba ako rozšantené hravé deti. Ale riadny novinár s vysokoškolským diplomom zavesí do éteru takýto nezmysel v podobe nezmyselnej otázky, ktorá bola v predošlej časti odkomunikovaná. A dobre sa nepokadí, lebo ON-jeho Primi, má na takú otázku základné ľudské právo.... Dojal ste pane k slzám. celé pozerajúce tlačovku Slovensko. Je mi ľúto a plačem nad vašim hlbokým primitivizmov. A koledoval ste si -tak ŽERTE moju facku, ktorá je najlepšou odpoveďou na Vašu otázku. I všetkým neprajníkom čerstvého ministra financií - Mgr. Igora Matoviča. Ak mi chlapče dokážete verejne, že som uviedol lož a nepravdu, odškodním vás okamžite sumou 555E -za akože -bolestné, chlapče nešťastný.

Joe Biden a Kamala Haris v bratských USA už majú požehnané ich senátom i kongresom pôžičku a teraz dobre napnite uši, vraj novinári SR, som rád, že do tejto elitnej kasty občanov SR -nepatrím , pôžičku na projekt PODPORY AMERICKÝCH RODÍN v astronomickej výške 60 BILIÓNOV Dolars. A odkiaľ ich vezmú? Práve a presne tak a odtiaľ, ako opakovane tvrdil minister financií Mgr. Igor Matovič. Ty sám si na to musíš zodpovedať ...

A na tlačovky choď pripravený, svieži, viac sa sústreď a hlavne neprovokuj nás občanov, ktorý máme presne také isté právo na validné informácie ako ty - priateľu. A ty si si práve dovolil toto naše divácke právo perfektne pošliapať a uprieť.... Neveríš? Veď si sa perfektne postaral o predčasné ukončenie tlačovky na TA3! Aj cez tvoju ješitnosť a stavanie sa na zadné; Igor ti opakovane ponúkal kompromis, vyjasnenie základných východísk, aby ti mohol v zápätí - kompetentve a s plnou vážnosťou a autoritou ministra financií SR -odpovedať. No ty si bol agresívny a neodbytný ako sršeň a Igorovi LOGICKY a PRIRODZENE neostalo nič iné iba sa poďakovať a tlačovku ukončiť. Nestupňovať napätie v sále, ktoré sa dalo krájať a poriadne hustlo: 105% bodov za riešenie ukončením tlačovky Igor.

No to by ste musel mať, redaktorko - pevne na krku vnímavú a pozornú makovičanku nabitú logikou myslenia, schopnú základnej ľudskej činnosti (tvorivého pokojného projektovania), ktorou sa kvalitatívne odlišujeme od našich zvieracích miláčikov, ktorým sme raz a navždy sňali z ich rozkošných telíčok -čo? REŤAZE ! Dokonca legislatívne sme to ošetrili. Sulíkovci majú znovu jeden z ich bájnych vyše dvesto ekonomických bodov rigorózne orientovaných za ľudí - odfajknutý. No, sláva SAS! A spokojne sa môžu pripravovať do predčasných parlamentných volieb. Hoci, sa odškrtnutý politický programový bod projektu SAS - vlastne reálne týka - iba PSOV.

Psy, ľudia, čo nás potom... Však sme a zostaneme furt - len LIBERÁLMI, s vysoko záporným stupňom emociálnej, asertívnej i sociálnej inteligencie. Mínusoví ako zvyčajne.

Kogito ergo sum!, hrdo volá Grohling po ministerstve školstva i podraz z Bratislavského kraja torpédujúci našu prosociálnu loď pravej spoločenskej zmeny tým, že hrubo a flagrantne ako reprezentant súčasných PAPALÁŠOV rieši vízie kraja v súkromnom bare Št. Hríba dlho do noci a napriek zákazu vychádzania po 21.hod. Ty arogantný TUČNIAK. Máš ty šajnu čo je to stanné právo, nočný zákaz vychádzania občanov a ich kontrola, dodržiavanie a hlavne sankcie. Veď v mnohých krajinách je za porušovanie okamžite včelička medzi oči. Guľka, aby si rozumel. A ráno už naozaj nemusíš viesť Bratislavský kraj. Odvezú ťa na hovakar a pochovajú , priateľu. Zakopú jak psa. Tak tu nenapínaj svaly ale pokorne sa verejne ospravedlni voličom Bratislavského kraja ... Mafián akýsi nedoknuteľný. Papaláš pribratý. Droba-agent 00. Tak choď do Austrálie a Nového Zélandu chrániť stavy a prenasledovať droppy -pri ich premnožení -Droba.. Priezvisko máš na to súce. Gauner si dobrý. Už ti len vzduchovku do ruky, strelče - po vlastných.... Bezcharakterne si podrazil Hegera i Matoviča, hajzlíku. Koľko ti zacvakal odjakživa -najzákernejší člen vlády a Kočnerov raňajkový roztlieskávač a bavič - J.E. , sir -Richard-Bavorák-Odkundes-Sulík?

Katan - Prof. Ivety Radičovej DrSc., ktorej nesiahal ani po rozkrok?!

Náš Igor M. - nie je Ing. ekonómie, lež iba maľučký Mgr... No, vie projektovať. Pretože pamätajte malomeštiaci, že titul ešte nezaručuje ODBORNOSŤ a schopnosť PROJEKTOVAŤ B U D Ú C N O S Ť. Našu spoločnú budúcnosť ako občanov Slovenska. Určite nikto z vás novinárov a žurnalistov si v živote nič väčšie NENAPROJEKTOVAL. Ba, ani len nepozná pojem projektovať. Jeho podstatnú charakteristiku napr.od ruského profesora L. Luriju. Vy ste tak mohli projektovať a úspešne manažovať maximálne záhradný piknik alebo volebnú guľáš PÁRTY S RÓMAMI a ich cigáňskou muzikou Kúťafajáš-azapád. ...ha, ha, ha, ha, hááááá. Ale rozhodne nie ministerstvo financií.

Skryť Zatvoriť reklamu