Slovenskí Jarabáci na MS v hokeji 2021. Hymnu nespievali - od vyčerpania.

Písmo: A- | A+

Vidí to pozitívne - veľký expert na ceplu vodu a pozemný hokej s loptičkou, vraj hokejový expert Valábik akýsi.... Veľmi milo ho prekvapili všetci. Tak potom si snívajme svoj sen zápecníkov. A ak bakuľa možno - vystrelí....

Michal Handzuš: Sme radi za tri body. Šancí veľa, striel veľa, no neodpútali sme sa. Strely neprešli za brankára. Brankár bol veľký. Strely cezeň neprešli. Každý zápas je ťažký. Ideme ďalej. Uvidíme ako sa Konrád po zranení bude cítiť. Proti Rusom -favoritovi chceme si hrať svoju hru. Chceme hrať dobre.

Jerguš Bača: Je to pravda., že sme strelecky málo produktívni. Teba povedať, že naši diváci mali vysoké očakávania. Dnes sme UTRPELI VÝHRU. Máme 6 bodov a žije naša šanca dostať sa do štvrťfinále. Zlepšiť musíme pohyb. Obrancovia musia byť aktívni. Je to kvalitne nami rozbehnutý turnaj.

Mladé trio chalanov je dobré, hlavne Šimon Nemec. Čas ukáže, čo z nich vyrastie. Šimon Nemec je mysliaci hráč s veľkou sebadôverou. I Slafkovský sa tiež ukazuje dobre.

Robo Lantoši: ( s dvomi bodmi najlepší hráč Slovenského výberu!) povedal: " Náročný zápas. Sme radi že sme to zvládli."

Proti Rusom sme dokázali viackrát duel dobre zvládnuť aj s bodovým ziskom. Nemci a Švajčiari sú dobrí.

Super negatívum: Ako zbití psy sa správali všetci hráči bezprostredne po zápase. Veľmi nedôstojne ako smradľavé haringy dusené vo vlastnej šťave, keď nedokázali zaspievať text našej hymny Slovenska. Bol to obrovský zážitok sledovať spievajúcich Dánov po výhre nad Švédmi, či domácich nad Kanadou....Ako keby sa hanbili, že sú Slovákmi spod Tatier. Tupci. . Je to hlavne H A N B A MIROSLAVA ŠATANA ako manažéra tímu. A dvojice trénerov -:Hanzuša i Pardavého !!! No, čo môžete očakávať od človeka, ktorý má priezvisko P A R D A V Ý. Po šarišsky resp. v šarištine - CHROBAČNÝ, ČERVIVÝ !! Tak taký červivý bol aj prejav našich mladých hokejistov nielen dve tretiny hry ale aj po víťaznom zápase pri spievaní hymny Nad Tatrou sa blýska... !! Hanba všetkým s trom starým chrenom !!!! Šatan, Hanzuš, Pardavý !!! Ešte raz HANBA STUD !!! Ktovie či v skupine ešte zaznamenáme aj tretiu výhru a budeme mať tak príležitosť spievať hymnu Slovenska !? To kukáte, že jó - mladé pušky, či skôr mladé pucky slovenské !

Jarabáci hrali prvú presilovku proti Rusom. Neboli schopní usadiť sa v pásme. Núkali sa jak nedonosenci, no nenašiel sa jeden jediný, ktorý by bol vystrelil. Núkali sa ako banda alibistov najhrubšieho zrna. Ako vtáci nebeskí. Nebola šanca dať gól, pretože sa neodvážili vystreliť počas presilovky ani raz !!! Nevystrelíš- nemôžeš dať gól aj keď sa poserieš !!!

Od polovice vedieme jedna nula. Po vhadzovaní po góle fauluje v stredovom kruhu ihneď po bully Skalický a Rusi ihneď majú komfortnú presilovku a vyrovnávajú bezpečne. To Boh nevidel . Vedieme a okamžite Rusom poskytneme výhodu vyrovnať z presilovky, Ani naj kofasi by to tak nehrali. No, Slováci sú Slováci. Primitíni - ako Boh prikázal.

Po konečnej výhre 3:1 už naši hymnu spievali na čele s kapitánom M. Ďalogom. Tak ako sa patrí.

Skryť Zatvoriť reklamu