Slovenský ANTIFUTBAL spravodlivo neslávil úspech so Švédskom!!! Nemohol!

Písmo: A- | A+

Tak takýto nepekný antifutbal zo strany SR na jednu bránku nášho Dúbravku som v živote nevidel. Nedokázali sme hrať rovnocenný zápas po celej ploche futbalového ihriska !!!! Jediná hlavička do priestoru bránky za 0:1 - je trápna.

"Nebola odvaha ani risk. Vpredu nebol nikto! Nehralo sa okrem posledných 10 minút riadneho hracieho času v prvom polčase na polke Švédska vôbec !!! . Ruka bola, no nepískala sa"L, tvrdili Zeman i Vittek.

 Napriek tomu že skopčák proti nám odpískal pokutový kop. "PENALTOVÝ ZÁKROK TO NEBOL!", TVRDÍ náš GÓLMan Martin Dúbravka. "Rozhodcovia náš poškodili. A boli sme lepším mužstvom." Zhodnotil brankár SR Martin Dúbravka. "Sme sklamaní z výsledku. I z jedenástky rozhodcu! " Dodal. I neodpískanej v prospech SR v predĺžení zápasu, po evidentnej ruke švédskeho hráča. Znovu nás raz odpísali ako Slovensko rozhodcovia !!! Tradične !!!

TO ANI NEMôŽE BYŤ PRAVDA AKO SI S NAMI KAŽDÝ, na akomkoľvek významnejšom športovom fóre - OH, MS, ME - VYTIERA ZADOK. Máme hlboko M Í N U S O V Ú Š P O R T O V Ú D I P L O M A C I U . Pokiaľ ju vôbec máme. Ja by som okamžite podával protest na výkon nemeckého rozhodcu. Vymyslený pokutový kop proti Slovensku. Navyše - neodpískaná ruka Švéda v predĺžení na hranici pokutového územia. Výsledok? Nespravodlivosť, napriek slovenskému antifutbalu proti Švédsku.

Potupná a nespravodlivá prehra so Švédskom!!! Pred zápasom so Španielskom. Do kelu kudrnatého s rozhodcami našich medzinárodných športových zápolení.

Ľubo Micheľ, bývalý rozhodca UEFA komentuje: - pokutový kop bol jednoznačný. No, rozhodcovia robia aj chyby. VAR je užitočný. Každý rozhodca robí chyby. Musí sa z toho poučiť." Dodáva Ľubo Micheľ.

Ivan Olejár, športový fanúšik

Skryť Zatvoriť reklamu