To čo za rohaté hovä.. pískajú našim zápasy na MS v Rige ???! Zmeny na postoch vítané.

Písmo: A- | A+

Trvám na tom aby bol Fasel zbavený pozície predsedu IHF. To hovädzie nám znovu dnes zatápa na diaľku. Výberom rozhodcovskej štvorice. Hneď na úvod nám vylúčili v rozpätí 10-tich sekúnd 2 hráčov a 1min50sek hralo USA 5:3. Prečkali

sme. No, v druhej 10-minútovke mám Amíci nasúkali tri góly.

V závere sme zdvihli hlavy. Americký kapitán úderom do rozkroku nasadil likvidačný faul na nášho reprezentanta. A rozhodcovské píšťaly ostali nemé a ich oči slepé.

Sme jednoznačne rozhodcami N A J PO Š K O D Z O V A N E J Š Í M T Í M O M M S v R I G E !!! HANBA VŠETKÝM ROZHODCOM, OKREM RUSKÝCH, KTORÍ NÁM ROZHODOVALI A ROZHODUJÚ ZÁPASY. 

VEĽKÝ FASS-FASEL - Z KOLA RIADIACICH ŠTRUKTÚR IHF - VON !!!! N A T R V A L O !

Odkaz hokejistov Slovenska svetovému hokeju:

Sme kútare!

Majstri hry po kútoch klziska a pri mantineloch a hre za bránkami. V tom sme neprekonateľní majstri. Super najviac času zápasov trávime v týchto priestoroch odkiaľ sa ani góly nedávajú. Proste majstri A N T I H O K E J A ! Je to obrovská CHYBA a HERNÝ D E F I C I T , ak nedokážeme ROVNOMERNE a PROPORCIONÁLNE využívať celú plochu klziska.Ani len túto doslovne hokejovú abecedu nedokázalo duo Šatan-Ramsey vštepiť našej hokejovej omladine za posledných päť rokov ich vedenia. 

Jalové a nemiestne reči s obrovským nadhodnotením hráčov i tímu sa ukážu v ďalšom ako nesmierne škodlivé. Zaslúžene poputujeme domov. Ide predsa o HOKEJOVÉ MS, nie o MS v ANTIHOKEJI. Dovi o rok. Greg odíď v pokoji domov tiež a trénuj severoamerické mužstvá. Veríme, že raz znovu povedie náš tím Zdeno Cíger !!! A k slovu sa dostanú aj Marián Hossa či Peter Bondra. Aj pán hokejista - Robo Švehla. Terajší odkundesi musia dať priestor iným expertom a trénerom. Zákonite. Aj na poli športu chceme spoločenskú Z M E N U . Pozitívnu. K dispozícii je aj Jano Filc. A I. Nemečka konečne odstaviť od vplyvných funkcií vo zväze. Na poli hokejovej diplomacie v IHF je asi tak platný ako rozhodcovia rozhodujúci hanebne a tendenčne naše zápasy. V duchu princípu čím horšie Slovensku, tým lepšie mne - Igorkovi N., nie Igorkovi M (Matovičovi)....

Po hanebnej štvrťfinálovej porážke 6.1 definitívne balíme kufre. V druhom zápase Nemecko:Švajčiarsko sa ide do predĺženia po remíze 2:2 v riadnom hracom čase. Zápas hodný štvrťfinále. Nie hanba Slovákov. Vyhrali sme iba nad Rusmi, Angličanmi, Bielorusmi a Dánmi. Nic-moc. A Rusi dnes balia kufre po prehre s Kanadou 1:2 !!! Nik z našej skupiny nebude hrať semifinále a bojovať o medaily! Aj tento záverečný fakt MS v Rige má obrovskú výpovednú hodnotu. Boli sme ako jednookí - kráľom slepcov v skupine A. A to v nás vzbudilo pyšné úmysly a nadhodnotenie výkonu tohoto podpriemerného, hoci mladého a neskúseného hokejového mužstva - hokejovej holubárne Slovenska. Hlavne, že najúdernejší popradský prvý útok zostal doma, viťúzi !!! Aj najproduktívnejší hráči domácej extraligy. Tak načo do nej investujeme obrovské prachy ?! Dajme ich inde v rámci ministerstva školstva.Napr. na nákup notebookov ako učebnej pomôcky každej školy pre všetkých jej žiakov bez rozdielu. Nevybratie Haščáka, Svitanu@comp. do hokej reppe SR je to isté ako lovil v mútnych vodách futbalovej repre SR Burľas Tarkovič, P R E B R A L - a nevybral súčasne objektívne najlepšieho futbalistu, no pupík Lobotka je tam. O prevádzanie takej praktickej športovej politiky v rámci ministerstva školstva, mládeže, športu a vedy - rozhodne, my občania a fanúšikovia repre SR - NESTOJÍME !!!!. A ako daňoví poplatníci máme na to plné práva. Hovoriť aj do výberu trénerov a manažmentu. Veď tu sa pracuje starými socialistickými metódami od Gottwaldovho komunistického puču 25. 2. 1948 už celých sedemdesiat tri (73!) R O K O V. Trištrvť storočia. Hanebné postupy a prístupy !!! N E A K C E P T O V A T E Ľ N É ďalej. Preto radikálne zmeny aj v športe a športovej politike štátu - SR !!!! Matoviči, Hegere @ comp. Chceme pozitívne zmerny na poli športu v SR !!! Bez korupcie a prehnanej zásluhovosti ako súčasné výnosné trafičky pre hokejových dôchodcov !!!!

A hoci hokejová mafia starých pánov chváli Slovákov ostošesť. Veď majú zaručené prekrásne príjmy z týchto chvál. SOLÍDNE t r a f i č k y . NIE AKO SLOVENSKÁ PRACUJÚCA A OTROČIACA CHUDOBA ZA MINIMÁLNE MZDY !!!

Nehanebne manipulujú s nami divákmi ako najatí a dobre zaplatení demagógovia. Ako keby sme po prvýkrát hrali a pozerali hokej. Klub Trúby Jerichových. Keď lži o našom mužstve sa postupne stávajú pravdou. Ten tím neodohral nič výnimočné. Hanebné prehry so Čechmi, Američanmi a hlavne Švajčiarmi, s ktorými práve Nemci uhrali remízu v štvrťfinále sú varujúce pred kvalifikáciou Slovákov na Olympijské hry. Neviem, neviem.

Do psej matere s takými dlhodobými praktikami v slovenskom športe. Pochádzajúcich ešte z čias hlbokého komunizmu. Veľmi málo sa na nich zmenilo ZA UPLYNULÝCH 31 ROKOV OD POČIATKU NEŽNEJ 1989. Žalostne málo a v pozitívnom smere. Napr. v lyžiarskom zväze v alpskom lyžovaní.... To musí byť zákonite a logicky tak ak v štáte dominuje hlboko zakonzervovaný SOCIALISTICKÝ MODEL ŠKOLSTVA a EDUKÁCIE detí, mládeže a samozrejme aj športovcov a reprezentácii Slovenska. Ak hlavného poradcu ministrovi školstva SR - holohlavcovi B. Grohlingovi robí dodnes jeden z najvychýrenejších spolupracovníkov politickej polície KSČ a KSS - Miron Zelina s krycím menom vo zväzkoch bývalej komunistickej Štátnej bezpečnosti - Miron alebo Pedagóg !!! A ďalšieho poradcu, našťastie už nebohý kryptokomunista a od roku 1980 aktívny člen KSS (Komunistickej strany Slovenska - Milan Ftáčnik!). Nezabúdajme priatelia že šport je organickou súčasťou ministerstva školstva. Takže o ňom a jeho charaktere a profilácii rozhodujú s prehľadom i dodnes komunisti, komunisti a ešte raz komunisti bývalého Československa. A preto tak krachuje, nebyť osobností s prirodzeným talentom ako Zuzulová, Sagan, Vlhová... Kopíruje praktiky v Česku, kde sú dodnes komunisti vládnucou parlamentnou stranou.(!)

Nemci nakoniec vyrovnali zápas so Švajčiarmi 44 sekúnd pred koncom. V predĺžení gól nepadol a na samostatné nájazdy vyhrali Nemci a postúpili medzi 4 najlepších . Do boja o medaily. . Pakujú chvála Bohu aj F A S S E L O V I Švajčiari, s ktorými sme prehrali veľmi hanebne v skupine o tri kvalifikačné hokejové T R I E D Y kvality. A Švajčiari podľahli Nemcom. Takže sme tam tam, kde sme boli.

Prosím hokejových vyslúžilcov a dôchodcov so solídne naryžovanými prachmi v minulosti. - neťahajte nám medové motúzy pod fúzy nenažranci a reklamní šašovia generácie hokejových dôchodcov Slovenska. Berte si príklad z Mariána Hossu či strelca zlatého gólu Petra Bondru. . Ste všetci dokopy viac ako trápni. Jedine šéf SRTV JAROSLAV MäSIAR-REZNíK A JEHO TUČNÉ VYPLÁCANÉ BACHČIŠE ZA HRUBÉ A NEOBJEKTÍVNE MANIPULÁCIE s NAŠIMI HOKEJOVÝMI FANÚŠIKMI a DIVÁKMI - NA HRANE KORUPCIE(!) - Vás DRŽIA VO VYTRŽENÍ, -CHAMTIVCI A ŠAŠOVIA. Alebo ste honoráre venovali nebodaj v plnej výške - na charitu?! Na detičky. Na Ježišových chránencov a obľúbencov. Na Jeho maličkých.... ?!

Ak, áno ste chlapi!!! Ak nie, ste o to väčší šaškovia a chamtivci. Ako BOHATÝ MLADÍK Z EVANJELIÍ. A POTOM - JE MI VÁS ÚPRIMNE ĽÚTO, B O H Á Č I , odsúdení pre večné zatratenie...... HANBA VÁM VŠETKÝM DOKOPY - HOKEJOVÍ paraziti VO VÝSLUŽBE !!! Ako ten žandár z francúzskej komédie.

Úplný záver štvrťfinále:

Sedem dôstojných a rovnocenných sparing partnerov s vyrovnanými výkonmi dôstojnými a hodnými štvrťfinále majstrovstiev sveta v hokeji. Iba jedno mužstvo nehodné štvrťfinále a najmenej o dve triedy slabšie ako ostatní súperi. Nebojme sa, namiesto neoprávnených a nekritických chválospevov, to povedať nahlas: SLOVENSkóOOOOOó, - HEJA HéJA HéJA HEJ - Slovensko!!! Chlapci, objektívne - dole z hrušky !!!!

Veď z vás vytvorili mienkotvorné a verejnoprávne slovenské média za dva-tri týždne hokejové majstrovské hviezdy, čo vôbec nie je pravdivý fakt. Väčšinou - málo produktívne hokejové trápenie a ťažko s veľkým sebazaprením pozerateľný antihokej je toho pravdivým dôkazom ! Kútari, väčšinou - neschopní odlepiť sa od mantinelov celého klziska a využiť jeho celú plochu na majstrovskú hru zvanú H O K E J ! Nedokážeme sa odlepiť od mantinelov a neplodnej a málo produktívnej hry za bránkami. Vlastnou i súperov.

VEĽKÉ VAROVANIE PRED SEPTEMBROVOU PRED OLYMPIJSKOU HOKEJOVOU KVALIFIKÁCIOU - mistr M. Šatan, kedysi hokejový tichý zabijak... Len aby nás nezabili súperi a nevypálili nám OH rybník !?!

pedagóg s vyše 40-ročnou praxou - ProsocMan Ivan Olejár PhVKI. ProsocJoker, Prešov, 3. júna 2021;

Skryť Zatvoriť reklamu