Trafená hus zagágala! Konečne pozitívne. Kotleba-ĽSNS. Vraj, extrémisti...

Písmo: A- | A+

Môj posledný blog sa týkal našich i európskych ĽUDOVÝCH strán a hnutí. Spomínal som aj historickú Hlinkovu ľudovodemokratickú stranu ku ktorej tradícii sa na Slovensku hlási aj ĽS Naše Slovensko. Tá práve koná v prevencii Kovidu.

Prekvapilo ma, že na môj článok s otáznikom, či bude aj balíček v druhej časti názvu môjho blogu zareagovala doteraz aspoň jedna parlamentná strana NR SR. A od pondelka bude expedovať do našich rodín vitamínové balíčky v hodnote 11ečiek. Obsahom základného balíčka sú preventívne potrebné - vitamíny C a D a stavebný bioprvok Zinok. Pripravovaný rozšírený balíček bude obsahovať aj další významný bioprvok Selén. Je to vítaná pomoc rodinám v hodnote 110.000€ zo zdrojov ĽSNS. V oblasti prevencie a reálneho zdravia organizmu. Dúfam, že naši slovenskí "experti" na extrémizmus nebudú hľadať v číslach 11, či 110.000 väzby na národný socializmus či socializmus s ľudskou tvárou?! Je to pravdivý fakt - reálne zvláda PREVENCIU občanov v praxi iba pravicivo extrémistická ĽSNS. Pľuvanec do očí všetkým jej politickým nepriateľom a zástancom honby na čarodejnice na Slovensku. Správne a rozumne aj prosociálne investované peniaze ĽS NS získané od štátu za volebné výsledky&. Do ľudu a jeho ťažkostí dnes. Taká je reálna politika a nasledovania hodný príklad ľudovej strany hlásiacej sa k odkazu Andreja Hlinku. Nie účelové ťahanice po súdoch, priatelia... V núdzi spoznáš priateľa platí bez ohľadu na politické tričká.

Pomýlené naposledy objednané testy ministrom zdravotníctva Marekom K. v hodnote 35 miliónov € by stačili na prípravu a expedíciu 35.000.000 deleno 11€ prevenčných balíčkov do rodín v SR. To je prosím zabezpečenie miliónov - 3.181.818balíčkov na prevenciu a posilnenie organizmu členov našich rodín i jednotlivcov v tejto tragickej etape ochorenia Kovidom-19 !!! To je skutočná pomoc ľuďom v časoch pandémie. Potvrdená práve aj slovami nášho profesora farmácie Jána Kyseloviča v rannom vysielaní RTVS s redaktorkou Petrou Bernasovskou. Vitamíny C, D sú rozhodujúce pre posilňovanie imunity organizmu !, povrdil profesor farmaceut. Rozhodne dôležiitejšie ako napr. liečivo ivermektín, povedal.

Nádejou je aj správa z Japonska. Tu vedci objavili účinnú zmes látok na báze prvku Céru a oxidu prvku molybdénu resp. istej soli molybdenátu - proti vírusovým ochoreniam, vrátane Kovidu-19 a jeho mutáciám.. Držme Japoncom všetkých dvadsať. Mutácie vírusov ochorenia KOVIDom-19 sú čoraz agresívnejšie. I odolnejšie voči už existujúcim očkovacím vakcínam.

občiansky aktivista a prosociálny poradca občanom - Ivan Olejár, Prešov, sobota, 6- marca 2021

Skryť Zatvoriť reklamu