Víťazný február - rozjasnil našu tvár ! Nezabúdajme a bdejme, priatelia !

Písmo: A- | A+

Máme tu dnešný deň - 25.2.2021. Jeden z dní najmasovejšej tragédie slovenského národa i štátu.Ďalší deň žatvy aj na životoch a zdraví vírusmi KOVIDu-19. Keď si vládni a štáni úradníci upchávajú zmysly pred konštruktívnou kritikou!

S prístupmi a riešeniami od občanov, ktoré nechcú počuť ako pomätenci - od vlastných občanov. Nechcú ich vypočuť a porozumieť im v tragických časoch existencie a boja o prežitie v akom-takom zdravíčku. Neotrasú nimi ani smutné príbehy spoluobčanov s najtragickejším koncom z rozličných kútov Slovenska.. 6774 obetí Korony je veľavravných a majú obrovskú výpovednú hodnotu o kvalite ich vládnutia- nám občanom Slovenska. O súčasnej situácii presvedčivo vypovedá aj moje grafické vyjadrenie dnešnej reality s názvom - Slovenská Guernica inšpirované pomenovaním svojho slávneho diela majstrom Pablom Picasom v minulom storočí. Tu je moje vyjadrenie tragédie dneška na Slovensku:

ŠPECIFICkÝ ZAMERANÝ VÝVOJOVÝ DIAGRAM  Z TÝŽDŇA FEBRUÁRA (kam patril pravdepodobne 13.február 2021) PANDÉMIE KOVIDU 19 VO VYBRANÝCH KRAJINÁCH SVETA podľa Univerzity Johna Hopkinsa
ŠPECIFICkÝ ZAMERANÝ VÝVOJOVÝ DIAGRAM Z TÝŽDŇA FEBRUÁRA (kam patril pravdepodobne 13.február 2021) PANDÉMIE KOVIDU 19 VO VYBRANÝCH KRAJINÁCH SVETA podľa Univerzity Johna Hopkinsa (zdroj: vedecký tím pracovníkoiv Univerzity Johna Hopkinsa, 14. február 2021)

Je to väčšia tragédia ako komunisticko-socialistický puč zámerne vyvolaný a organizovaný verným súputníkom diktátora Sovietského zväzu - J.V. Stalina - prvým robotníckym prezidentom Československej socialistickej republiky - Klementom Gottwaldom. V Prahe na Staromestskom námestí presne pred 73 rokmi oznámil zhromaždeným pracujúcim a ozbrojeným milicionárom veľké víťazstvo československého pracujúceho ľudu. A davy fanaticky skandovali: "Republiku si rozvracet nedáme !!! "

Podobne, ako hluchotou, zaslepenosťou a aroganciou postihnutí dnešní slovenskí ministerskí, krajskí, okresní i lokálni a miestni úradníci štátnej správy. Absolútnou ignoraciou komunikácie s občanmi. Skôr čosi v on-line priestore zhodnotíte zahraničí a dajú vám promptne odpoveď a zaujmu stanovisko ako kompetentní úradníci, hovorcovia a tlačoví tajomníci poriadnych orgánov - našom malom-veľkom (REČAMI A DEKLARÁCIAMI a prihlasovaním sa K VŠELIčOMU !) Slovensku. Tak je nastavená komunikácia medzi štátnou a verejnou mocou a nami radovými občanmi.Teda: "Naši oficiálni politiku si rozvracet občanmi, my vládnoucí kasta a elita - nedáme !" Pravdivá paralela ako oko !

Prosociálny pozorovateľ a poradca občanom a občiansky aktivista Ivan Olejár, Prešov, 25.2.2021

Skryť Zatvoriť reklamu