Výsledok individuálnej občianskej kontroly okolia trobytovky Kúpeľná 1Prešov - z 10.5.2021

Písmo: A- | A+

Tak autor blogu s takýmto rebelským názvom PRE tunajších volených úradníkov mesta i kraja musí byť najmenej hodenou rukavicou do tvárí (Majerskému i Turčanovej!). Je to naozaj tak. Keby platili stredoveké mravy-Majirský má  súboj.

Priatelia zo sme.sk. práve som zaregistroval tvrdý creckercký útok a môj pôvodný obsah článku bol totálne zlikvidovaný. Nanovo ho veru koncipovať nebudem. Aj keby cigančatá z neba padali. Môj čas je od 30.apríla 2021 veľmi - mimoriadne vzácny. Pochopte tento nový fakt v tvorbe mojich blogov. PHVKI. Ivan Olejár .Sklamaný bloger.

Padlý anjel  S A T A N
Padlý anjel S A T A N (zdroj: Ivan Olejár PHVk, súkromný archív UJL máj 2021)

Atak na môj blog bol účinný. Lucifer si môže mädliť prsty. Keďže objektívne - Satan má momentálne na Internete a v sociálnych sieťach NAVEĽA - ustupujem v blogovaní na aktuálne sociálne a politické témy. Majte sa. A ďakujem za priezeň. Niekedy v budúcnosti Dovi. Ivan Olejár alias Iv 0li alias diskutér Bĺbavý, ktorého aktívne pôsobenie som zrušil - odkedy je potrebné na serveri sme.sk uhrádzať aj poplatky za možnosť zapájania so do diskusií bez ohľadu na počet kreovaných blogov aj pre navštevovanosť www. stránok servera sme.sk. Boli sme predtým v parite, reciprocite a dynamickej rovnováhe.. Nemajte mi to za zlé, priatelia zo serveru sme.sk.

Ďakujem vám opätovne za pre mňa uzdravujúcu možnosť blogovania dodneška. Prajem veľa úspechov všetkým pracovníkom servera sme.sk. Držme si navzájom všetkých 21. Na rukách i nohách dokopy. My, muži!!! Samozrejme, že naše polovičky - iba všetkých 20. Tiež -na nohách i rukách sumárne. Rozdiel jedna v prospech nás mužov prvotne stvorených ako biblický Adam, nech si každý interpretuje po svojom. Je viac ako evidentný. Veď sme iba hriešni ľudia. A pud žiadostivosti, ako tvrdil viedenský profesor a zakladateľ hlbinnej psychológie a psychoanalýzy - Zikmund Freud - jednoducho - nepustí. A zároveň nepripúšťa žiadne debaty a diskusie o predmetnom rozdiele v prospech mužov. Bez použitia a využitia "zázračnej" VIAGRY. Buďme FIT !

Pekné DNI, kámoši.

občiansky aktivista a prosociálny poradca občanom - Ivan Olejár, Prešov, Kúpeľná 1; pekný deň Vám

Skryť Zatvoriť reklamu