Džihád

Svätá vojna moslimov proti neveriacim,zbytočné násilie v mene Boha,mučenie nevinných na úkor radosti zvierat oblečených v koži človeka

Písmo: A- | A+
Diskusia  (16)
Obrázok blogu

Si mužom mieru alebo mužom svätej vojny?Presne tak začína pieseň od Iron Maiden-For the Greater Good of God.
Svätá vojna,tzv.džihád-prečo?kto sa rozhodol zabíjať v mene Boha,ktorý možno ani neexistuje?Kto je ten čo mučí,zabíja,unáša obyčajných ľudí,len preto že jemu sa nepáči jeho vierovyznanie?

Opäť stredovek.Jedno náboženstvo netoleruje druhých a kto trpí najviac?Obyčajný ľudia,ktorí idú do práce alebo pre deti do školy a nejaký radikálny extrémista sa odpáli hneď pri ňom.Šialenstvo,hrôza,vražda,násilie,akoby beztrestné.

Pamätajte 11.september.Vláda o tom dobre vedela,no nič nepodnikla a tak nechala umrieť v bolesti tisíce životov,ktorý zaplatili cenou najvyššou,opäť ako píšem-celkom zbytočne.
Moslimskí radikáli s kalašnikovom na pleci,sfanatizovaní hlupáci,ktorí skrývajú svoje činy za Alláha.
K čomu je to dobré zabíjať,pýta sa určite každý z nás.
Na koho sú hrdí keď zabíjajú,čo im to dáva,čo to dáva svetu,toto niesú ľudia!

Niesom rasista,to teda určite nie,ale som proti islamizácii,nechcem viac krvi,nechcem viac detí bez rodičov,viac smútku v srdciach miliónov.

V správach každý deň vidím,čítam a počujem,ako chlapík so zahalenou tvárou sa dopustil ďalšej vraždy len preto, aby si tým získal svojho Boha. Ak je Boh,mal by s tým niečo urobiť keď oni sami jednajú v jeho mene a cítia sa ako hrdinovia,ako osloboditelia. Neodsudzujem všetkých moslimov sveta,odsudzujem len beztrestné násilie a vraždy.Kto to raz zastaví,tomu nech postavia pomník.Ale to nezastaví nik,iba potopa,zázrak,zásah z nebies,ktorý však nepríde,nepríde lebo ľudia sú hriešny,nie však až tak ako tí,ktorí zabíjajú v mene viery.Nech si veria v čo len chcú,ale nech s tým neotravujú a nezabíjajú.Dnes si človek už nemôže byť istý ničím.Každé náboženstvo má svoje chyby,kresťanstvo nespočetne,aj judaizmus a islam ani nehovoriac.Asi to najkrajšie náboženstvo majú budhistický mnísi z kláštorov,nech im život dožičí čo najkrajší čas.


Uvidím ťa horieť zaživa,
stále kričať za svojho Boha!

Slayer-JihadTomáš Jáger

Tomáš Jáger

Bloger 
  • Počet článkov:  8
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Stratený kdekoľvek,stále veriaci v nádej Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
SkryťZatvoriť reklamu