Za dvacku do nebies

Modlíš sa pred spaním k večnému a všemohúcemu?Dávaj si pozor..lebo nepriateľ stále načúva.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (10)
pray
pray 

Tisícky modlitieb už vyšli hore k nebesiem ako bájne orly,ktoré z nich však ostali vyslyšané?Ktoré nie?

Celý život budeš milovať Boha a modliť sa k nemu,navštevovať kostol,ten chrám Boží,v ktorom,ako hovoria kňazi prebýva Ježiš...nezabudni však platiť do kasičky,nezabudni...blázon ten ktorý platí za svoje odpustenie peniazmi,zatratený zostaň a v prach sa neobráť,len putuj naveky svetom ako duch,blázon si blázon.

Za dvacku do nebies,zaplať si a buď šťastný,lebo ty nedožiješ sa dobrých dní a večnej lásky.Peniaze vládnu ľuďom,peniaze vládnu štátom,peniaze raz možno budú vládnuť spolu s Bohom.

Kostol-miesto kam už dávno nechodím,stratil som dôvod tam chodiť,nemám chuť dívať sa do tváre človeku ktorý obhajuje spolok zodpovedný za nespočetné životy druhých,spolok mlný malichernosti a jednotvárnosti,ukazujúc nám len jednu a tú istú tvár,spoloch machinácií s ľudskými myšlienkami,spolok menom Vatikán.
Pápež hovorí slová plné lásky,zatiaľ čo deti v Afrike umierajú, on má kapsy plné peňazí,ten blázon.Nikdy nehovorí o skutkoch ktoré Vatikán vykonal a urobil si hanbu a nepriateľov,nehovorí o križiackych výpravách,nehovorí o Indiánoch a domorodcoch zabitých v mene Boha,nehovorí.

Bože,ty vieš že v teba verím,ale nikdy ma nedonútiš navštíviť tvoj chladný chrám len pre potešenie kňazov,nedám korunu na tvoje náboženstvo plné zla,keď sama katolícka cirkev má peňazí na rozdávanie,nepomodlím sa,nepotrebujem ti dokazovať svoju vieru.Ak si stvoril tento svet práve ty,alebo ak nie,rob si s ním čo len chceš,ale potrestaj vinníkov.


Odi et amo-Nenávidím a milujem (Catullus)

Tomáš Jáger

Tomáš Jáger

Bloger 
  • Počet článkov:  8
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Stratený kdekoľvek,stále veriaci v nádej Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu