Vlčanova politická tragédia sa dokonala na technickom oleji v PL krmivách.

Enkláva diletantov rozhodla politicky, že u nás nebudú potravinové škandály. Boh Ťa chráň, spotrebiteľ.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Tak ako Vlčan, ani jeden z nás nemôže vedieť kde skončil technický olej z poľských krmív. Horšie je, že to nevie ani naša geniálne integrovaná kontrola potravín.

Každá dodávka potravín z Poľska je do 24 hodín ohlasovaná centrálnemu mozgu kontroly potravín - Bírešovi a ten ako špecialista na vnútorné choroby prežúvavcov samozrejme tápa čo má a môže rurobiť. Kým sa tento muž ukájajúci sa v monotónnych príhovoroch, vyškolený na večernej unoverzite marxizmu leninizmu opáči, všetko je skonzumované.

Tento zaklínač účinnej kontroly potravín, skôr ako sa minister zorientuje ( a prežil ich všetkých ), vysvetlí, že na Slovensku sme nemali, nemáme ani nebudeme mať žiadne potravinové škandály. A tým je koniec všetkým pokusom odhaliť vážne zlyhania nielen kontroly, ale aj akékoľvek ohrozenie spotrebiteľov.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ukázalo sa, že kontrola potravín u nás je jednoznačne a s konečnou platnočou fraška. Politická manipulácia pre blbých a blbších. Včerajšie vystúpenie ministra Vlčna, absolútneho agrárneho profesionála a megageniálneho manažéra bezpečnosti potravín zatĺklo klinec do rakvy akejkoľvek ďalšej ochrany spotrebiteľov pred Poľským kontanminovaným hydinovým mäsom..

Politik dve minúty po prevalení škandálu verejne a ako hlasná trúba oznámil, že na Sklovensku nič také NEBUDE!!!!!!!!!!!! A už sa roztočili komediálne reality show bravúrneho demagóga Bíreša, ktorý hneď na to vytrúbil masívnu kontrolu.

Bunka magorov z Botanickej, ktorá vie o každom jednom kurčati z Poľska a do dnešného dňa nebola schopná urvať z obchodu ani jedno kurča, v ktorom zistila salmonelu, ide teraz po vyhlásení Vlčana potvrdiť, že Slovensko je čisté od technického oleja. Politicky. Ale odborne to tu nemá kto urobiť. Idú potvrdiť politikov sen.

SkryťVypnúť reklamu

S úplnou vážnosťou Vám oznamujem, že ak nechcete zdravotne poškodiť seba alebo svoje deti, vyhnite sa všetkým hydinovým výrobkom, vrátane čerstvých a mrazených kurčiat v obchodných reťazcoch. Choďte a nájdite si svojho kontrolami šikanovaného a terorizovaného chovateľa, za ktorého ručím, že ani nevie čo je technický olej. Vôbec nie je rozdiel medzi podvodníkmi z PL a našimi nenažratými priemyselnými stajňami roznášajúcimi smrad a bordel, vrátane pofidérneho kŕmenia. Možno technický olej je najmenšie zlo, čo v krmive je.

Nehovoriac o trvalom masírovaní spolku chovateľov priemyselných krurčiat a ich bratríčkovanie s Bírešovými plánmi. A ešte ďalej. Bureš ako pokrvný brat ho dobre zorientoval.

SkryťVypnúť reklamu

Je čas pre generálnu prokuratúru a tak ako v PL je potrebné hĺbkovo preveriť postupy tejto nešťastnej organizácie poskakujúcej podľa nôt priemyselného potravinárstva a tým si predĺžujúca svoju životnosť. Priemyslu, ktorý nás naučil trávu žrať. Neschopná a neregulárna organizácia, ktorá vznikla podvodným politickým manévrovaním a od toho času kriví nielen kontrolu potravín ale svojou neschopnosťou ohrozuje naše zdravie.

Verte mi, že nie je nič horšie pre akýkoľvek štátny orgán ako personálna politická závislosť. A na tej visí aj naše zdravie, postavené v kontrole potravín hore nohami. Na politických deklaráciách.

SkryťVypnúť reklamu

Horšie je, že k prevaleniu skôr či neskôr príde. Bohužiaľ , bude neskoro. Pretože dnešná kontrola potravín je o šaškovaní a nie o budúcich hrozbách z potravín, ktoré konzumujeme.

A tam je organizácia s názvom ŠVPS SR len kumbálkom bez možnosti zásahu. Ani s čím, ani s kým.

A Vlčan ? Dostal sa tam kde je. Bezmocný gašparko, ktorého náš postkomunistický šarlatán v kontrole potravín prežije. Aj nás všetkých.

Česť jeho statočnej práci proti spotrebieľovi.

Ján Marton

Ján Marton

Bloger 
  • Počet článkov:  128
  •  | 
  • Páči sa:  777x

Venuje sa 30 rokov rozvoju vidieka, potravinovému právu a kontrole potravín. Sleduje nezákonosť a nespravodlivosť pri likvidácii vidieka diskvalifikáciou miestneho hospodárstva. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

44 článkov
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

280 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

735 článkov
SkryťZatvoriť reklamu