Ako by Viktor Orbán obliekol snehuliaka

Viktor Orbán: „Brusel nemá rád maďarskú vládu.“

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Nechápem, čo čaká Viktor Orbán od Bruselu. Že mu bude posielať peniaze a nebude kontrolovať komu a načo idú? Že sa bude dívať ako sa z tých peňazí vyživuje autokratický režim v Maďarsku? Európsky parlament už dlhodobo kritizuje Maďarsko za úmyselné a systematické oslabenie európskych hodnôt. Tak čo sa čuduje, to nie je nová vec. Času mali dosť, aby súdruhovia pouvažovali, kde robia chybu, ale oni nie. Sem tam si pozriem správy na maďarskej televízii a tam len samé plačlivé výčitky na zlý Brusel, a čo zas ten Brusel vyparatil, a ako im chudáčikom ubližuje. Tak si vravím koho z našich politikov mi to pripomína a nevdojak som si spomenul na Mečiara. No a potom sa na mňa zrútila celá záplava mien našej piatej kolóny.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ale aby som bol pozitívny, tak som si povedal, že napravím Viktorovi náladu a pošlem mu svojho snehuliaka.

Tu je:

Olaf
Olaf 

Je to štramák, čo poviete, šál a čiapka ako sa patrí. V duchu si predstavujem Viktorovho snehuliaka; ako asi by ho obliekol.

Pozdravujem zo Žitného ostrova našich priateľov na druhú stranu Dunaja.

Ján Škerko

Ján Škerko

Bloger 
  • Počet článkov:  144
  •  | 
  • Páči sa:  2 511x

Kto som? To je zaujímavá otázka, ale nie na mňa. K tomu by sa mohli vyjadriť ľudia, čo ma poznajú. Ale ak mám predsa len napísat pár viet, tak som ako duchaplný vlk oháňajúci sa palicou. A dôchodca. Moje motto je: s pevnou, ostrou a jasnou mysľou vpred. Som človek, ktorý chce niekedy reagovať na dianie okolo nás. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

48 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

284 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

66 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
SkryťZatvoriť reklamu