Jozefovi Lenčovi - moslimovi

Písmo: A- | A+

Nie každý moslim je terorista. Ale každý terorista je moslim!

 

Už ste videli teroristu - budhistu? šintoistu, taoistu, lamaistu, kalvína, luterána, baptistu?

Nie?

 Ani ja.

Ani nik.

 Prečítajte si korán. Celkom jasne a doslovne vyzýva k likvidácii inovercov!

A oni to aj robia.

 Do Japonska prišli Európania. Brali do otroctva Japoncov rovnako ako černochov v Afrike. Až si jeden šógun povedal, že stačilo. Najal 1000 nindžov a tí za jednu noc zlikvidovali všetkých 15 000 európanov v jednom prístavnom meste. V noci, potichu. Ani sa nestačili zobudiť. 

 Na inom mieste sa asi 25 000 kresťanov schovalo v obrovskom hrade. Hrad postavili Japonci ako nedobytný, a naozaj! Nemohli ho dobyť!

 Ale hrad stál blízko pobrežia, tak zaplatili Holanďanom, a tí ho rozstrieľali lodnými kanónmi. Zvyšky kresťanov žili v ilegalite, bibliu si predávali ústnym podaním. Keď sa Japonsko otvorilo svetu a znova sa tam objavili misionári, nestačili sa títo tiež kresťania diviť, čo za knihu to doniesli.

 V rokoch izolácie kto chcel vystúpiť z lode na pôdu Japonska, musel stupiť na kríž. Kto to neurobil, vrátil sa domov v dvoch kusoch.

 Katolík nestupil. Ale luteráni, uznávajúci cirkvou svätou škrtnuté božie prikázanie "Neurobíš si obraz Boha svojho, a nebudeš sa mu klaňať" stupili.

 Nechutné, krvavé historky.

 Ale kresťania v nich vystupujú v úlohe agresorov. Naozaj sa chovali ako zvery. Len si zoberte, ako dokonale zlikvidovali juhoamerické vyspelé civilizácie.

 Budhisti majú zakázané šíriť vieru ohňom a mečom.

Nemajú zakázané sa brániť.

Akýmikoľvek prostriedkami.

 Cirkev už neupaľuje kacírov a bosorky. ( a oni by tak radi!) Jednoducho im to zdravý rozum nedovolí.

Nie ten ich! Tých ostatných.

 V Európe vyhrali vedecké poznatky nad silou dovtedy všemohúcich fanatikov.

Islam vzdelanosť akosi obchádza. Už je to pár storočí od čias, keď boli vo vede svetová špička. Aj to... ukradli čo mohli. Zmasakrovali nejednotnú Indiu a priviezli geniálny vynález. Číslice dnes zvané arabské.

 Dnes to nieje žiadna sláva.

Nebyť ropy, sú chudobincom sveta. Ale mrakodrapy v Dubaji im nepridali rozumu. Aj s ropou je to ešte stále nevzdelaná tlupa náboženských fanatikov.

Podrezávať turistov a zajatcov, nechať sa roztrhať na kusy bombou prilepenou na telo, likvidovať chrámy inovercov, kameňovať previnilcov, odtínať ruky zlodejom, obrezávať dievčatká, spáchať masovú vraždu - dvojičky. Džihhád, svätá vojna. Šaríja - zákon nadradený zákonom ľudským. To naozaj ich najvyšší duchovní odhlasovali !

 To všetko v mene Alaha všemohúceho.

Doporučujem Vám prečítať si korán. Poriadne! 

(Stačí, keď si vygooglite stránku Atllanka. Archív - vľavo, a heslo "islamský stredovek" Tam nájdete už vypísané všetky nádhery a poklady tejto viery. 

 Až nás naozaj naserú.

24 hodín na pobalenie, a domov!

Tam sa môžte do vôle vraždiť. Sunniti so šítmi a všetci spolu sektárov a poblúdilcov.

 My sa bez vás zaobídeme.
A pustíme si sem len toho, kto opľuje korán!

http://www.atllanka.net/index.php?text=406-osvetim-to-je-fascinujici-vec

Skryť Zatvoriť reklamu