Ako sa dá veriť polícii?

Písmo: A- | A+

Rozviažme ruky polícii, ale očistime ju od svíň dosadených Sakovou a Kaliňákom ako nám to tvrdia elitní vyšetrovatelia Ján Šatek a Peter Vačok dnes advokát. Lebo v rozväzujeme ruky kriminálnikom Fica velí im Ficov človek Kovařík.

Sakovej, no aj ďalšiemu exministrovi vnútra Robertovi Kaliňákovi však posiela Šátek jasný odkaz: “Ak v polícii prebieha nejaká “vojna” medzi NAKA a inšpekciou, tak potom musí prebiehať medzi policajtami, ktorých tam nainštalovali za dlhé roky Kaliňák so Sakovou, keďže k žiadnej radikálnej personálnej obmene po voľbách a po nástupe ministra Mikulca na týchto útvaroch nedošlo,” uviedol. Dodal, že Mikulec má maslo na hlave kvôli tomu, že “ponechal tento kaliňákovsko – sakovský chliev s prascami pri válove, len im ešte prisypali sparený šrot a mnohé neodviedli na bitúnok,” dodal. Veľmi podobný názor má aj byvaly vyšetrovateľ a dnes advokát Peter Váčok. Ten dokonca orácie okolo odsúdenia najznámejšieho kriminálnika a objednávateľa vraždy Mariana Kočnera považuje len za naťahovanie času.

Posledný ministri spravodlivosti boli Robert Kaliňák a Denisa Saková jeho pravá ruka.

Šéf SIS bol Vladimír Pčolinský a jeho zástupca Boris Beňa skončili vo väzbe

NAKA Zurian dnes už po zatykači v civile, ktorého ale vehementne obhajuje Fico ak niekoho Fico strašne obhajuje, tak je to je veľmi podozrivé a smrdí to nálepkou náš človek.

Vojenské spravodajstvo bol tam štvôr hviezdičkový generál Balciar a vtedajší štatny tajomník Kyselica dnes poslanec. Kyselica dotiahol na ministerstvo vnútra Mikulcovi Bilecovú. To nepotrebuje komentár.

Policajní prezidenti boli Tibor Gašpar, Milan Lučanský a teraz Peter Kovařik ficov bojovniček proti korupcii a nezistil skoro nič ani za Fica ani teraz..

Policajná inšpekcie Adrián SZABÓ dnes vo väzbe

Čo meno to úplatkár alebo zlodej alebo korupčník alebo náš človek

Dobre niekto nám tvrdí že máme veriť že vyšetrovanie sa konajú objektívne nuž ktorému útvaru máme veriť?

Ktorý je ten čistý. Veď na vedúcich funkciách okrem Mikulca a Spišiaka su inštalovaní ľudia Sakovou, Kaliňákom, Gašparom a Lučanským.

Keď jestvovalo 5 a 6 poschodie určite jestvuje aj 7 poschodie Fico, Kaliňák, Počiatek, Haščák a ďalśí a nad nimi 8 poschodie Lorencovci a Lexovci. 

Vyzerá to že ani jeden ten útvar policie nie je čistý a dôveryhodný su to ľudia dosadení za Kaliňáka a Fica.

Rozväzujeme ruky kriminálnikom Fica a Kaliňaka, aby si vybavili bez vonkajšej kontroly účty medzi sebou? A tvrdíme že vyšetrovanie je nezávislé. Pan Mikulec a kto to má vyšetriť toho Fica?

Nebraňme sa aj myšlienke že keď Lučanský bral parádne úplatky aj za Vášho ministrovania a nevidel ste na ňom nič zlé možno kvaplo aj Vám keď ste nič nevidel, nepočul a nič o tom nevedel. Teraz sa divíte že Vám prihára Vás by nemal čo odvolávať Fico vás by mala odvolať samotná koalícia za nečinnosť proti Ficovi a spol.

Nech tam ide trebárs Gabor Grendel a okamžite odvolá Petra Kovaříka je to 100 krát lepšie ako vy pán Mikulec. Vo vašom pripade určite neplatí. Kto nič neurobí, ten nič nepokazí. Práve naopak pokazil ste toho až až.

Partička zločincov a korupčníkov (FB)

Partička zločincov a korupčníkov
Partička zločincov a korupčníkov (zdroj: FB)

K tejto fotke

Partia kamarátov z r.2010... z nich A.SZABÓ, šéf Policajnej Inšpekcie ide do kolúznej väzby za úplatky (inak všimnite si jeho šiltovku...)

Milan LUČANSKÝ policajný prezident

2006-2010: Keď bol R.Kaliňák vtedy minister vnútra, Lučanský zastával miesto riaditeľa Úradu boja proti organizovanej kriminalite - Stred. Kvôli podozreniam z úniku informácii mafiánovi Karolovi MELLOVI, t.č. na úteku, musel odísť do civilu.

2012: vrátil sa do PZ SR s návratom R.Kaliňáka do kresla ministra.

2012-2016: 1.viceprezident PZ SR (prezident bol T.GAŠPAR)

2016-2018: Šéf inšpekcie MV SR (prezident bol T.GAŠPAR)

2018: Nová ministerka D.SAKOVÁ ho vymenovala za prezidenta PZ SR, keď T.GAŠPAR musel odísť pod tlakom verejnosti.

Adrián SZABÓ riaditeľ inšpekcie ministra vnútra

2018: Nová ministerka D.SAKOVÁ z neho urobila riaditeľa Inšpekcie MV SR potom, čo jeho predchodcu M.LUČANSKÉHO vymenovala za prezidenta PZ SR.

Peter ŠUFLIARSKY, prokurátor Generálnej Prokuratúry

 veľký kamarát Dobroslava Trnku.

v r.2013 si ho Čižnár vybral za 1.námestníka G.P.

 v r.2019 bol donútený odstúpiť potom, čo Igor Matovič zverejnil jeho SMS komunikáciu s M.Kočnerom.

Jozef MIČIETA (na foto odrezaný, stál vľavo od M.Lučanského)

2006-2010: Zástupca riaditeľa Úradu boja proti organizovanej kriminalite - Stred, t.j.pravá ruka M.LUČANSKÉHO

2012: Po návrate R.Kaliňáka z neho urobil zástupcu riaditeľa inšpekcie.

Úplne vpravo - Podnikateľ Jaroslav M. z Martina

 dobrý priateľ Milana LUČANSKÉHO

 prichytený vo Švajčiarsku pri prevoze drog v aute,

 v r.2000 odsúdený na 3 roky na tvrdo

Pred voľbami r.2020 som si túto partiu pripomenula v článku

LUČANSKÉHO ČLOVEK OD KOČNERA BOL AJ PRAVOU RUKOU ČIŽNÁRA

V apríly 2009 sa mladý prokurátor P.ŠUFLIARSKY uchádzal o funkciu špeciálneho prokurátora. Vtedajší generálny prokurátor D.TRNKA napokon v NRSR odporučil D.KOVÁČIKA.

Šufliarskeho ešte v nov.2009 vymenoval na GP za riaditeľa novovzniknutého odboru osobitného určenia, ktorý sa mal zaoberať prípadmi organizovanej kriminality. Obaja sa osobne poznali už od 90.rokov. Šufliarsky totiž absolvoval základnej vojenskej službe na vojenskej prokuratúre, ktorej šéfoval Trnka.

19.mája 2011 sa o 16:00 konala na Ministerstva Vnútra porada vedenia s funkcionármi polície a prokuratúry. ŠUFLIARSKY až na porade oznámil, že už krátko pred 11:00 dostal upozornenie z krajského súdu v Bratislave, že práve rozhodli o prepustení Karola MELLA na slobodu. Keďže MELLO opustil brány Justičný palác ešte pred 13:30, polícia už nemala šancu urobiť opatrenia na monitorovanie pohybu mafiána obvineného z objednávky vraždy... Prečo to ŠUFLIARSKY urobil takto?

Bezprostredne po tejto porade prišla vtedajšiemu riaditeľovi ÚBOK P.Krajíčkovi SMS s textom: „Hľadáte Mella?“ Poslal mu ju býv.šéf ÚBOK-Stred M.LUČANSKÝ, po voľbách r.2010 odvolaný z funkcie... V SMS sa Lučanský priznal, že hoci bol vtedy v civile, o prepustení mafiána Karola Mella vedel de facto skôr ako polícia či MV SR. Odkiaľ to mohol vedieť? ...

Neviem si predstaviť kto s kým ma urobiť poriadok za tejto situácie a komu to rozväzujeme ruky

Radšej zaviesť úrad šerifa ako tieto úplatkárskou korupčné hovädá.

.

Skryť Zatvoriť reklamu