Kde je milión zo stola? Ukradli ho Fico, Kaliňák a Gašpar?

Písmo: A- | A+

Vykonávateľov a objednávateľov vraždy dostal do väzenia sám Janko Kuciak svojimi článkami. Je trápne že v Bratislave nemá Janko a Martinka ani najmenšiu mramorovú tabuľku.

Čo čakáme vrahovia predsa nebudú stavať pomníky svojim obetiam. Robil Hitler cintoríny svojim obetiam v koncentračných táboroch? Postavil Stalin pomník obetiam hladomoru v Ukrajine? Postavil Fico s a spol. aspoň malý pomník Jánovi a Martine?

Bohužiaľ už viac ako dva roky vyzývame vládu, parlament, prezidentku, mesto Bratislava, aby urobili jednu malú pamätnú tabuľu, nie ani za svet. Matovič, Čaputová, Kollár, Vallo, Snopko nemali dva roky čas a čo viac na námestí SNP usilovne likvidujú sviečky z miesta. Nie su náhodou spojený s Ficom? Je to konšpirácia , alebo fakt.

Každý piatok o piatej prídeme na SNP v Bratislave a budeme páliť sviečky

Obrázok blogu

A to si myslím že Janko a Martinka si zaslúžia oveľa viac nielen malú tabuľku. Otvorili nám oči v akom prehnitom svete žijeme a urobili za pár rokov viac ako naša slávna polícia za 30 rokov.

VIDEO

Kde je milión zo stola ?
Kde je milión zo stola ? (zdroj: Občianska Spoločnosť)

A nám občanom patrí 1,3 miliardy od objednávateľa Hasčáka. A 50 miliónov od Kočnera. Títo páni a mnohí ďalší ako Fico, Kaliňak a Počiatek si poctivou prácou určite nezarobili ani jediný cent. Všetko čo majú, získali podvodmi a korupciou. Fico má 700 firiem a ľudia tu nemajú ani na zuby lebo Haščák vytuneloval zdravotníctvo tak že ľuďom sa neujde ani na zuby ani na barle ani na okuliare. Nemocnice sú zaplesnuté. Hlavne že si tento moskovský synáčik ŠtBáka a žije si ako hrabě Vlad Drakula vo svojom sídle obohnanom múrmi v Malých Karpatoch. Podobne ako vrchní prchni od Mečiara Póreček aj ten predal zadotovaný štadión štátom a sťahuje peniažky za hranice.

Rozdelili ste si chrapúni?
Rozdelili ste si chrapúni? (zdroj: Občianska Spoločnosť)
Skryť Zatvoriť reklamu