Koronavírus, najviac ľudí sa grupuje v automobilkách, okamžite treba zastaviť výrobu.

Písmo: A- | A+

Na jednej linke je minimálne 1000 ľudí. Všetci sa dotýkajú každého auta, normy sú tvrdé takže sa zapotíte dýchate stačí jeden chorý a nakazí nespočetné množstvo ďalších. Sú tu ľudia z východu, západu, zahoria, žitného ostrova.

Sú tu ľudia z Ukrajiny, Srbska, Bulharska, Kosova, Nemecka, Rakúska.

Vo VW pracuje okolo 11.000 ľudí v sub dodavateľských firmách a agentúrnych ďalších 20.000. My tu môžeme robiť akékoľvek opatrenia ak toto nezastavíme, nákaza sa bude šíriť bleskovo. V týchto výrobách nepomôžu žiadne rúšky, ani antibakteriálne mydlá, ani bohvieaké opatrenia. Pretože v pásových výrobách ide o zisky a preto podplatia aj hygienu. Chápem, že ak sa zastaví výroba na mesiac budú to pre firmu aj štát veľké straty ale je otázka, či to má byť za cenu ľudských životov?

Ja som vo VW robil vyjdete pred vrátnicu domov ide 20 autobusov do Dunajskej , Nitry, Galanty, Gabčíkova atď. V každom ide minimálne 40 ľudí a sedia spolu minimálne hodinu aj dve. Aj z práce aj do práce. Potom ide ďalších 20 autobusov na Záhorie Senica, Skalica, Malacky, Kúty a to isté. Nehladiac na 25 minút na obed aj s chôdzou, kým prejdu do jedálne a tu sa schádzajú ľudia na meter od seba po stovkách a jedia husto pri sebe.

Myslím si, že ostatné pásové výroby či už ide o Kiu, Peguot, Samsung, Jaguár sú na tom podobne a nad týmto sa nezamýšľa nikto. Majitelia automobiliek si sadnú v kravatách a povedia máme výborné opatrenia. Výborné opatrenia na rozšírenie nákazy. A naša vláda to zožerie aj s navíjakom.

Chápem že ľudia sú radi že majú prácu a často prežívajú z mesiaca na mesiaca tak riskujú možno aj nevedomky, že sa nakazia a že budú rozširovať túto nákazu.

Nehľadiac na to že odrobia si ľudia týždeň a idú na východ domov, alebo mesiac a zájdu si do Srbska. Nejdu lietadlom karanténu mať nebudú.

Niečo som si preložil z New York Times 

FRANKFURT - Európski výrobcovia automobilov doteraz popierali očakávania, že chaos v dodávateľskom reťazci by zastavil ich montážne linky.

Dokonca aj potom, čo severné Taliansko, dôležitý uzol v globálnej sieti dielov, sa v nedeľu uzatvorilo. Výrobcovia automobilov ako BMW, Daimler, Fiat, Peugeot a Volkswagen v pondelok vyhlásili, že výroba je normálna.

Ako dlho to môže pokračovať, je otvorená otázka, pretože koronavírus narušuje každodenný život a hospodársku činnosť novými a nepredvídateľnými spôsobmi. Výrobcovia sledujú udalosti s hmatateľnou úzkosťou.

Doteraz sa však zdá, že najväčším problémom výrobcov automobilov nie je to, či môžu stavať autá, ale či ich môžu predávať.

Počiatočné ohnisko spôsobilo pokles predaja v Číne, najväčšom automobilovom trhu na svete. Napríklad spoločnosť Porsche bola vo februári donútená uzavrieť všetky svoje čínske obchodné zastúpenia. Väčšina výrobcov automobilov musela najmenej dočasne uzatvoriť čínske továrne.

Ešte pár reakcií z FB

Inak Čiňania neváhali a zavreli automobilky

Alexander Mateffy Presne... dnes som išiel okolo VW a plné parkovisko áut zamestnancov. Fakt nevedia na 2-3 týždne vypnúť linky??

Andrej Kuklovský já to tu už nejaku dobu píšem prvoradé sa mali zatvorit firmy tam je to najviac pravdepodobné že sa člověk nakazí , materiál sa dováža zo zahraničia a pracuju tam ludia zo všetkých kutov světa o tom sa nemá ani uvažovat ale rovno zavriet

Milan Zeman Nech im kúpia rúška alebo respirator, keď je všetko ok

Miroslav Novotný A ľudia nebudú mať čo žrať. Treba urobiť účinné hygienické opatrenia a je to !!!

Róbert RHood Lobotka Tam to je biznis first a straty su povolené . Ako mi povedal kamarat, co robi vo VW: to nezavru ani keby bola ebola

Aby komédia bola dokonaná prečítajte si, aké opatrenia navrhujú Moderné odbory VW

Takto postupuje automobilka VW doporučujem si to prečítať hnus v priamom prenose kliknite po odkaze, čo im to hlavný hygienik a vláda SR umožnila, šíriť legálne smrteľnú nákazu ???

Moderné odbory a o opatreniach VW voči Korona vírusu
Moderné odbory a o opatreniach VW voči Korona vírusu (zdroj: FB)

https://www.facebook.com/ModerneodboryVolkswagen/posts/2645442339071679?__tn__=K-R

Som zvedavý, či páni z vedenia hlavne z Nemecka idú na výrobné linky alebo to riadia len cez monitori, nech sa prejdu po linke, keď sú takí hrdinovia. Ak dôjde k rozšíriu nákazy navrhujem ich prísne potrestať. 

Inak týchto ľudí, čo robia veci v rozpore s právom a ohrozujú zdravie obyvateľstva, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz 

 ANTIFICO A ANTISMER

Skryť Zatvoriť reklamu