Maroš Žilinka

Maroš Žilinka
Žilinka (Zdroj: Kovács)
Písmo: A- | A+

Maroš Žilinka justičný mafián, sluha Borisa Kollára a Róberta Fica

Čo sa deje v Slovenskej justícii a polícii?

Video

Ak sa vráti Fico a s Pellegrínim podporovaní nacistami Mazureka, Uhríka a Kotlebu potom, nám hrozí nám normalizácia ako v roku 1970 a Vaše deti a mladí ľudia aj vnúčence budú húfne odchádzať do zahraničia, dôchodky budú nízke, zdravotná starostlivosť mizerná, nebudeme si môcť otvoriť ani ústa, ukazuje sa aká je súdna mafia a teraz sa ukazuje ako sa rieši korupcia v prospech našich ľudí. Možno budeme za ohradou a skončíme ako satelit Ruska.

Okresný súd Bratislava III vzal do väzby  4 vyšetrovateľov Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) Jána Čurillu a Pavla Ďurku, Milana Sabotu a Štefan Mašina. Do väzby vzal aj dočasného šéfa Úradu inšpekčnej služby ministerstva vnútra-Petra Scholtza. A treba tom hovoriť a treba ich brániť. Samozrejme posielame správu na všetky EÚ inštitúcie pretože toto je hrubé zasahovanie do demokracie .

Samozrejme ide o zastrašenie ostatných vyšetrovateľov a je to riadené Borisom Kollárom a Robertom Ficom a na ich príkaz vykonávajú špinavú prácu korupční prokurátori a prešpikovaná polícia Kaliňákovími ľuďmi. Bohužial Roman Mikulec nekoná a nečinne sa prizerá.

Ide o vyšetrovateľov kauzy Očistec a o ďalších vyšetrovateľov závažných káuz ktorí vyšetrujú kauzy takzvaných našich ľudí. V minulosti títo vyšetrovatelia riešili závažne kauzy takáčovcov, sýkorovcov a iných zločineckých skupín. A pretože mali vynikajúce výsledky boli nasadení na tzv. Našich ľudí čiže kriminálnikov Roberta Fica ako je Dušan Kovačik hlavný zametač na špeciálnej prokuratúre, Norbert Bödor hrubokrky mafián a šéf 6 poschodia.za Fica de facto policajný prezident, potom oficiálny papierový šéf policie Tibor Gašpar rodina Bödora, ale aj Róbert Krajmer z NAKA , ktorý bol skontrolovať či vražda Janka a Martinky bola prevedená správne, Peter Hraško bývalý šéf NAKA a ďalší.

Jedná sa podľa Fica o mučeníkov a apoštolov SMERU podľa mňa ale prerastenú mafiu do aparátu mafiánskeho štátu Roberta Fica.

Samozrejme tu ide o to aby Fico dostal z väzby ľudí pomocou ktorých spravoval štát ľuďmi zo 6 poschodia. A dnes tvrdí źe sú to mučenici a martýri Smeru. Ide o mafiánov ako je Norbert Bödor,, Dušan Kováčik, Tibor Gašpar ďalší.

Pomocou 6 poschodia títo Naši ľudia vypaľovali a dojili štát. Tu sa rozdeľovalo ktorý podnikateľ vyplatí aké výpalné, kto da koľko a akú maržu keď dostane peniaze s projektov Európskej únie. Kto smie kradnúť DPH, kto smie kradnúť spotrebnú daň z pohonných hmôt, alkoholu a cigariet. Kto smie dovážať drogy. Kto dostane štátnu zákazku. Kde a kto bude skupovať pôdu na developerské projekty. Vykrádali sa aj dôchodkové piliere. Proste všetko čo nebolo zamknuté na reťazi. Na koho bude nasadený exekútor a na koho nie a akú bude odvádzať maržu mafii.

Tu sa rozhodovalo aj kto napríklad dostane peniaze z Poľnohospodárskej platobnej agentúry a koľko vráti z toho mafii. Z toho profitovali aj Dankovi ľudia, Kožuch, Kvietik, Matečná.

PPA rozkryl Mičovský za čo bol aj odvolaný na jeho miesto bol dosadený Samuel Vlčan absolvent moskovskej MGIMO teda odchovanec školy KGB. Bohužiaľ keď Mičovský vyhodil tohto neschopného bankára. Pôsobil napríklad vo vedení Slovenskej poisťovni, bol pri krachu rakúskej banky v Bosne , pôsobil v ruskej sber bank. Všade samí pruser. Má na hony ďaleko poľnohospodárstvu a lesom. Matovič ho prichýlil u seba ako poradcu aby ho pri prvej príležitosti vymenil za Mičovskeho. Tomu sa vo futbale hovorí streliť si gól do vlastnej bránky. Bravo Igor. Samozrejme tento človek podpíše čokoľvek len aby dotoval ľudí typu Babiš, Lexa a veľkých hráčov v poľnohospodárstve

Treba si uvedomiť že na Slovensku su veľkými hráčmi v poľnohospodárstve Babiš a Lexovci. Babiš vyrába hnojivá a predáva, Babiš skupuje a predáva obilie a vyrába kŕmne zmesi. Babiš ovláda Hyza chová sliepky ale pozor beží cez neho aj skupovanie poľských sliepok a vajec pochybnej kvality. Babiš potom vlastní sieť pekární PENAM ale napríklad aj Ciferský kašeľ a iné nehnuteľnosti a velikánske pozemky v Bratislave Istrochem v Šali Duslo a samozrejme bral od Fica dotácie. Lexovci vlastnia mlyny a melú obilie pre Babiša. Každý druhý dnes možno tretí chlieb a pekárenský výrobok je od Babiša

6. Poschodie bolo riadené 7 poschodím Fica, Kaliňáka, Haščáka, Brheľ, Výboh, Široký, Fiľo a ďalší oligarchovia a 6. poschodie boli len a len figúrky Fica a 6. poschodie riadil výpalník a SBS Norbert Bodor hlavnými postavičkami tu boli zametač a bývali vojenský prokurátor Dušan Kováčik a samozrejme policajný prezident Tibor Gašpar švagor Bodora ale v skutočnosti políciu riadil Bodor. Potom tu boli postavička ako Krajmer, Hraško, Makó, Slobodník , Imrece. proste štát riadila mafia.

7 poschodie vydávalo len pokyny pre 6 poschodie ale nad nimi je 8 poschodie klan bývalých veliteľov ŠtB a ich detičiek a príbuzných klan Lorencovcov a Lexovcov.

5.poschodie su postavičky ako Marián Kočner, Ladislav Baštrnák, Zoroslav Kollár a ďalší.

Neslobodno zabúdať na Mečiara.

Mečiar v divokej privatizácii pripravil ľudí zhruba o 200 miliárd EUR a Fico minimálne o 100 miliárd EUR. Ďalšie miliardy poutekali neschopným riadením štátu a dosadzovaním svojich detičiek a známych.

Ficova a Lorencova mafia má rozlezených ľudí po celom štátnom aparáte a dnes štát riadi mafia, pomocou podplácania, vydierania a zastrašovania. Bohužiaľ súčasná vládna garnitúra nevyčistila ani justíciu ani políciu. Vidíme len špičku ľadovca.

V polícii nebol vymenený jediný šéf krajského policajného zboru. Na okresoch nastali zmeny minimálne. Na ministerstve tiež. Políciu na 90 percent riadia Kaliňákovi a Ficovi ľudia a bohužiaľ Mikulec sa tvári že všetko je v najlepšom poriadku a nič sa nedeje vraj si len policajti vyrovnávajú úcty.

Mikulec sa ozval až potom keď ho Fico začína odvolávať dovtedy ospevoval Lučanského aj Kovaříka, kto neverí nech si prečíta články v aktualitách a inde. Pričom Lučanský veselo aj za Mikulca vzal úplatky za pol milióna a to je len suma o ktorej vieme.

Dnes je polícia aj vďaka nečinnosti Mikulca polícia v totálnom rozklade.

To iste ba ešte horšie sa stalo s justíciou zvolením Maroša Žilinku sa s generálnej prokuratúry stala bašta Fica. Prokurátori ktorí desiatky rokov páchali svinstva prospech mafiánov ako Purgát, Tichý, Šufliarky, Kandera, Ficová setra Fica Chabadová a mnohý ďalší. Celá generálna prokuratúra je uplne prehnitá jeden veľký chliev plný kriminálnikov. 

Zarážajúce je že dnešná vládna garnitúra, poslanci aj prezidentka sa tvária že je to v naprostom poriadku a stoja zo založenými rukami a prizerajú sa na vyčíňanie Žilinku a krajskej prokuratúry a iných prokuratúr napríklad Remetu, alebo Chyľa. Špinavú úlohu zohráva aj Bratislava 3 alebo Bratislava 1 a ostatné prokuratúry a súdy.

V Košiciach 1.septembra rozniesli dezoláti Fica, Blahu, Mazureka, Uhríka covid a zvaľujú to na pápeža. Samozrejme organizátori neofašistov a neokomunistov sú nepotrestaní.

Odsúdený je aj Ondrej Janićek, vyhrala sudkyňa Jankovská.

Nataliu Bláhovú ženú od jedného súdu k druhému za Tomankovú a pedofila Richtera.

Mňa prenasledujú za Majského, Počiatka a Sotáka.

Píšu mi 10-tky ľudí, čo sa nevedia dovolať spravodlivosti.

Róma čo prekročil s karičkou dreva hranicu okresov potrestali.

20000 dezolátov čo rozniesli pandémiu nechali bez potrestania

Kauza Vietnamec

Samozrejme nie je odsúdený Kočner

Haščák Lekárne MAX, 17 nemocníc , poisťovňa dôvera vytunelovaný minulý rok, samozrejme prepojenie s Kočnerom

Takže si zopakujme koho chce Fico pomocou Žilinku oslobodiť.

Norbert Bodor známy výpalník a mafián jeho otec je  šéf SBS a cela Nitra sa ich bojí. Vychováva zápasníkov. Známy je Gerek z Majského chalupy alebo Mečár čo v obrovskej rýchlosti prešiel na prechode ženu.

Dušan Kováčik

111 ku nule zametač nosí v taške 200 tisíc kladie ich do banky v Blave má byt za ktorý platí minimum jeho prijem je 80000 ročne.

Tibor Gašpar 

jeden milión na stole

lustrovanie Kuciaka 

a ak Lúčansky bral tak Gašpar bral dva krát toľko

To čo momentálne vyrobili Kollár, Fico, Kotleba, Mazurek nemá obdobu.

Žilinka je len ich prostredník takéto čistky sa diali v časoch hlbokej normalizácie.

ŠtB Šuster ktorý mal v pripade nevydarenia sa 89 roku má prihovor k pápežovi s po 89 chcel zatvárať ľudí

Skryť Zatvoriť reklamu