Nepotrestaní organizatori zhromaždení. Kotleba, Fico, Harabín

Písmo: A- | A+

Mazurek, Uhrík, Bláha, Medvedský, Suja, Čarnogurský. Ak pomenovať osoby, ktore umyselne podporovali sirenie covidu? Nespravaju sa ako ludia! Po celom Slovensku roznasali ochorenie, ktore malo aj smrtelne nasledky

 Vyvoj covidu na Slovensku Svetová zdravotnícka federácia.

Platí pre nich čím viac smrteľných prípadov, tým lepšie za posledné tri mesiace nam zomrelo na covid 5500 ľudí minimálne 4000 z nich sme mohli zachrániť. Rozšírilo sa nám to tu vďaka komunistom a fašistom a robia to úmyselne s cieľom vypísať nové voľby a dostať sa k moci a zhodiť Matoviča. Títo ľudia necúvnu pred ničím pre nich sú moc a peniaze všetko. Nechutnú úlohu tam hrá Peter Kovařík, Ficov človek, policajný prezident. Vôbec neboli zobratí na výsluch organizátori týchto protestov kde úmyselne roznášali smrtonosnú chorobu.

Prasprostá sabotáž zo strany odmietnutých, ktorí nechcú uznať výsledky demokratických volieb. Sabotujú všetko, čo nová vláda nariadi (po porade s odborníkmi), aj za cenu ľudských životov. Vo všetkom prekážajú. Treba všetkých bývalých komunistov a potomkov kolaborantov, čo nie sú na slovo vzatí odborníci, odstaviť od riadenia a okrádania štátu, spravodlivo súdiť a odsúdiť.

Možno keby si na tie komunistickofašistické papule dali rúška a dodržovali by rozostupy, tak by to so Slovenskom bolo oveľa lepšie.

 

Skryť Zatvoriť reklamu