Richard Sulík v Mníchove nedokončil ani technickú ani ekonomickú univerzitu. Hlupák?

Písmo: A- | A+

Alebo lenivec načal, neskončil, ale asi vyletel. Seba má za niečo nadľudské, ale obyčajnými ľuďmi pohŕda. Odkazuje nám, že na referendum sme nedorástli. On dorástol.

Video velikána
Video velikána (zdroj: FB)

Články o ňom odo mňa

Podrazy Sulíka 

https://juliuskovacs1.blog.sme.sk/c/529166/nechceme-cervene-ferrari-staci-nam-funkcne-referendum.html

https://juliuskovacs1.blog.sme.sk/c/551509/sulik-sa-chysta-matovicovi-urobit-to-iste-co-radicovej-umoznit-navrat-fica.html

Čo nás ešte s Ríškom čaká. A to som vážne uvažoval o voľbe SaS samozrejme tým, že Riško baloník vykopol jadro presvedčil ma o tom, že SaS hlavne bez jadra netreba voliť.

Tlačová Beseda poslancov jadra SaS Sme (Sme)

Sulíkov obľúbenec Václav Mika

Tlačová beseda Sulík (FB)

Video o členskej základni Oľano

Stav považujem za mimoriadne vážny. Slovensko je ako covidom na prístrojoch ťažko postinutý pacient. Riešenie vidím v prepracovaní sa na osobu premiéra a informovať ho, ako to vidí a cíti veľká časť občanov a znechutených prívržencov OĽaNO.

Problémom spoločnosti nie je silný Fico. Fico má za ušami dosť, aby ho vedel ktorýkoľvek okresný prokurátor zpacifikovať. Problémom je nejednotná, ideologicky, filozoficky, morálne a programom strakatá a prázdna koalícia.

Problémom OĽaNO je absencia, alebo slabý životom a politikou neskúsený poradný tím zrejme spokojných, ale neschopných oportunistov, ktorí izolujú, neinformujú, nevedia argumentovať a brániť, ľudí okolo premiéra.

 

Skryť Zatvoriť reklamu