Senčania ak sa nemôžete kúpať na Guláške vysvetlime si prečo

Písmo: A- | A+

Ako funguje mafia pri Senci Juraj Široký, Ján Man, Cyril Talapka, developeri ničia Gulášku, alebo aj ako sa presunula Pezinská skládka do Senca.

Viac ako v článku je vo videu 

Mafián: Cyril  Talápka
Mafián: Cyril Talápka (zdroj: FB)

Senčania ak sa nemôžete kúpať na Guláške vysvetlime si prečo.

Ako funguje mafia na Slovensku, ako si s ňou nevie súčasná vláda poradiť. Senec pri Bratislave sú horúčavy a druhé najväčšie jazero si developeri ohradili plotom prostredníctvom mafiána Cyrila Talapku.

Vraj privátne bez toho aby označili o koho ide nuž o veľmi známe persony Jána Mana z Pezinku ktorý chcel s Kočnerom robiť Pezinskú skládku, Cyrila Talápku majiteľa najznámejšej čiernej stavby na Slovensku, Juraja Širokého netreba si ho zvlášť predstavovať Hardvardské fondy, Váhostav, Doprastav ŠtBák. Ten čo dal na kolená hokejový klub Slovana.

Táto skupina sa rozhodla zastavať okolie jazera a nikoho tam nevpustiť a štát sa prizerá.

Cyril Talapka na čiernej haciende v Reci: Takto si užíva V načierno postavenom zámočku zrejme chutí aj čierna káva. Železnice sa už viac ako 10 rokov snažia dostať zo svojho pozemku podnikateľa Cyrila Talapku, ktorý si tu bez povolení postavil haciendu. Napriek tomu si ju užíva plnými dúškami.

Cyril Talapka užíva svoju najväčšiu slovenskú čiernu stavbu.

Firme Ekologická skládka v Pezinku šéfoval podnikateľ Ján Man ide o zrušenú Pezinskú skládku.

V procese povoľovaní a odvolaní sa firma odvolala aj na krajský stavebný úrad, ktorému šéfoval Ján Man mladší. Zhoda mien nie je náhodná. Ide o syna Jána Mana, ktorého do funkcie nominoval Smer.

Ján Man mladší bol zároveň členom dozornej rady vo firme svojho otca.

A ešte zaujímavejším sa prípad stal v momente, keď doň vstúpil podnikateľ Marián Kočner, známy z mafiánskych zoznamov, ktorý sa už stihol zapojiť do množstva káuz: Markíza vs Gamatex, SaSanka, Glance House, Čistý deň.

Ekologická skládka, ktorej šéfoval Ján Man, zanikla zlúčením s akciovou spoločnosťou Pezinské tehelne – Paneláreň. Predsedom jej predstavenstva je rovnako Ján Man a pokúšala o výstavbu skládky odpadu.

Teraz prostredníctvom Juraja Širokého a jeho Doprastavu ide zastavať celé okolie Seneckého jazera Guláška. Okolo celého jazera vystaval plot Cyril Talapka.

Pezinská skládka sa posunula do Senca a majiteľom je hlavne Daniel Křetinský Ficov kamarát. Fico od Kretinskeho kúpil alebo možno prevzal SPP matku ktorá produkuje ročnú stratu 10 miliónov euro.

Už len za toto patrí Fico do basy otvorene sa k tomu priznal v Mediách v roku 2014. Inak okresný úrad Senec je ten úrad čo dal povolenie na výstavbu kanalizácie, cesty a vodovodu pre obytné mestečko Profinexu holding.

Romanovi Kvasničkovi , známemu Mečiarovmu mafiánovi. Prečo Zubáľovcom stráži pozemky Cyril Talápka je záhadou ale náhoda to nebude.

Skryť Zatvoriť reklamu