Šok pre Slovensko. Robert Fico vracia peniaze.

Písmo: A- | A+

Šok pre Slovensko, Robert Fico s manželkou odovzdajú dnes v tichosti a povestnej skromnosti jeden a pol miliardy eur vláde Igora Matoviča. Sumu, akú potrebuje vláda pre občanov, ekonomiku štátu, na prekonanie pandémie koronavírusu

Na jeden mesiac.

Potom, čo zistil s akou ľahkosťou sám sebe odobral ochranku, že rozpoltenie osobnosti bolo tou prekážkou k naplneniu sna socializmu, chrabro skoncoval s dvojtvárnosťou.

„Každému podľa jeho potrieb, každému podľa jeho zásluh“.

Jeho boj po tridsiatich rokoch, kedy viedol birmovaného Fica proti komunistovi Ficovi na život a na smrť, kedy večer poslušne plnil príkazy svojich oligarchov a v noci sa šabľou v ruke, ako potomok Slavianov, bojoval s predajným Ficom, kedy klamár Fico o istotách sociálneho štátu viedol zápas s Ficom a jeho ideou sveta zadarmo, kde sa každému ujde rovným dielom. Povedal rázne nie.

Ako oznámila nová asistentka poslanca z poslednej lavice, Katarína Vidovičová s mesačným platom 2 949 eur, Robert Fico v najbližších hodinách vyzve funkcionárov strany Smer-SD, aby poslušne vrátili občanom Slovenska „svoje“ miliardy.

Výzva, pokračuje ďalej, bude smerovať aj k oligarchom vyvaľujúcim sa v teple Bahám či Mexika, že dozrel čas vrátiť ľuďom to bohatstvo, ktoré patrí iba im.

Dôrazne upozorní agenta eštebé a synovca Vasiľa Biľaka súdruha Sotáka z Klubu 500, aby nepokračovali v deštrukcií novej vlády. V snahe vyvolať predčasné voľby.

Má pre nich aj „náplasť na ich“ boľačku, kde aj oni vedú zápas rozpoltených marxistov s postavením „podnikateľa“. So strašiakom mladosti, obrazom kapitalistu vykorisťujúceho robotnícku triedu a pracujúcu inteligenciu.

Robert Fico dal sľub.

Že „s prstom v nose“ je pripravený „nájsť“ 320 miliónov eur na trináste dôchodky.

Dary súdruhov strany Smer-SD, oligarchov, eštebákov i podnikateľov spríbuznených s funkcionármi KSČ vo výške 46 miliárd ulúpených vystačia vláde nielen na prežitie občanov, ale aj na ohromujúci reštart slovenskej ekonomiky.

Robert Fico, dvihne varovný prst aj k nemravnostiam súdruhov.

Z minulosti, kde každý mal svoju Máriu Troškovú platenú občanmi, iba Brúsič z Calexu, komunista Ján Richter mal k dispozícií celý Čistý deň a kusisko v Zlatom kľúčiku.

Stačilo, povedal svojej novej asistentke v noci, keď opravoval zničený byt v Bonaparte.

Stačilo, odkázal aj povestnej esbeeske Bobul a rodinne spriaznenému Jahnátkovi.

Už žiaden Blažej Zaujec, generálny riaditeľ štátnej Letovej prevádzkovej služby, ktorý svojej milenke platí mesačne 3 900 eur v čase, kedy občania Slovenska žijú skromne.

Motív Roberta Fica je logický.

Keď sám sebe odobral nezákonne pridelenú ochranku pochopil, že štát nemal žiadne náklady.

No a tak opísaný model , kedy nebude treba zamestnávať množstvo policajtov, prokurátorov, sudcov i bachárov na vyšetrovanie a súdne procesy, ale bohatstvo všetci zainteresovaní dobrovoľne vrátia, nebudú popri ňom znášať útrapy.

Mr. Jackyla a Dr. Haida.

Toto je cieľ Oligarchov a ešte zarábajú aj na koronavíruse, miesto toho aby vrátili aspoň časť toho čo nakradli, doktor Max, otec Hajlujuceho,otec neplatiča výplat hokejistov a Váhostavu a iní
Toto je cieľ Oligarchov a ešte zarábajú aj na koronavíruse, miesto toho aby vrátili aspoň časť toho čo nakradli, doktor Max, otec Hajlujuceho,otec neplatiča výplat hokejistov a Váhostavu a iní (zdroj: Július Kovács)

Inak ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz 

 ANTIFICO A ANTISMER

Skryť Zatvoriť reklamu