Vojna prokurátorov Daniel Lipšic pravda a Maroš Žilinka klamstvo

Písmo: A- | A+

Vojna prokurátorov Daniel Lipšic na strane pravdy a Maroš Žilinka na strane nacistov a Smerohlasu a Pani Kolíkvá svojím nekonaním Žilinku podporuje

Nejakú veľkú dôveru v tento Haščákov plátok nemám 

VIDEO

Video o Lipšicovi a Žilinkovi. Boj dobra a zla.
Video o Lipšicovi a Žilinkovi. Boj dobra a zla. (zdroj: Kovács)

Maroš Žilinka chce zastaviť vyšetrovanie hlavne Dušana Kováčika, Norberta Bodora a Tibora Gašpara. Mafiánske pozadie spojilo Sme rodina skôr sme hárem a Smerohlas.

Od bývalého mafiána Borisa Kollara nemožno očakávať nič dobré. Miesto zastavenia exekúcií a výstavby nájomných bytov napchal do alebo podržal vo funkciách ľudí ako Borguľa, Hrnko, Guspan.

Aby si zabezpečil krytie do SIS vopchal PčolÍnského. Neviem čo Pčolinský vyviedol ale určite to nebude malý úplatok .

PčolÍnskeho človek je napríklad Košč a títo dvaja spolu paparazzovali a spolupracovali a nebráňme sa myšlienke, že takto aj vydierali. Košč je kriminálnik a Pčolinsky podľa všetkého tiež.. Ako náhle sa Sme rodinke úžasných dostal do rúk inšpekcie spis o Pčolínskom zrazu je obrovské ticho.

Takže je treba spis odňať a vyšetrovateľov umlčať za každú cenu. Inak pán Boris Kollár ako stojíme s vyšetrovaním cyperskej schránky kde ste ulial pár miliónov. Nebojte sa aj k tomu príde.

Kollár mi pripadá že za posledný rok zostarol o 10 rokov jeho pokus získať nazad ľudí a stratené preferencie sú komické a už veľmi málo ľudí naletí na sľuby tohto vekslačika, ktorý má diplom od Kmotríka.

Prešiel rok a pol exekučná mafia pracuje ešte divokejšie ako za Fica a a nájomný byt ani nezačatý. Zato kaštieliky v Hubiciach pre maminky a milenky a detičky z háremu rastú ako z vody.

Skryť Zatvoriť reklamu