HORÍÍÍÍÍ !!! Už to začalo!

Ani nie dvadsaťštyri hodín po nešťastí v Paríži som sa dočítal prvé overené informácie. Notre - Dame podpálili islamisti!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)

Pamätáme si z dejín Reichstag v Berlíne. Do konca druhej svetovej vojny všetci Nemci verili, že ho podpálili komunisti a celý svet vedel, že ho podpálili nemeckí nacisti na čele s Hitlerom. Bol to svet dennej tlače, filmových týždenníkov a rádiového spojenia. Propaganda kvitla do dokonalosti. Vo vnútri totalitného, nemeckého režimu nebolo možné overiť si žiadnu informáciu.

Pred pár rokmi padli dvojičky. V priamom digitálnom prenose celá planéta videla dve lietadlá, ktoré ich zoťali. Napriek neodškriepiteľným faktom vzniklo doslova celoplanetárne hnutie vyvracajúce túto celoplanetárnu pravdu a konšpirujúce, dokonca na vedeckej úrovni, že najvyššie komerčné stavby na Manhttane boli dlhé pracovné dni stovkami anonymných a sprisahaniu dokonale verných mínerov podmínovávané a potom synchrónne a riadene odpálené tak, aby spadli na miesto vopred určené práve po tom, ako do nich vrazili dva teroristami unesené a pilotované lietajúce stroje. Internet dodnes tieto výmysly živí a rozširuje bez jediného existujúceho dôkazu. Všetko len domýšľavé domnienky po publicite a komerčnom úspechu bažiacich kreatívnych konšpirátorov.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Dnes som k jednému vševediacemu statusu o začiatku vojny proti Európe, ktorá určite začala tým, že islamisti podpálili Notre - Dame na jednej internetovej sociálnej sieti napísal : "Domýšľania môže byť mnoho (okrem islamistov, mohli to byť aj nacionalisti, ktorí to chcú na islamistov zvaliť, alebo aj obyčajné lajdáctvo a lenivosť, ale aj mimozemšťania...) a dôkazy sú jediné možné odpovede. Ak uznávame, že nič nie je náhoda, nemusí to znamenať, že príčinou udalostí sú len konkrétni ľudia a len ich konkrétne skutky. Ak ste mali možnosť zaregistrovať, viete, že v rovnakom čase, ako v Paríži, vypukol požiar aj v Jeruzaleme, v tretej najsvätejšej sviatosti Islamu, v mešite Al Aksa, postavenej na pozostatkoch Šalamúnovho chrámu. Ak by som bol klasicky veriaci kresťan, moslim, alebo judaista, poviem: "To je božie znamenie." V tom istom čase vzbĺknu dva veľmi podobné symboly (jeden z nich umiestnený na treťom). Mešitu sa podarilo včas uhasiť, Notre-Dame padol popolom. Aj to by mohlo byť "božie znamenie". Veda pozná aj pojmy synchronicita a koincidencia - zhoda, zhodnosť, súhlas, splývanie javov. Možno tieto udalosti majú všetkým oznámiť, že sme v rovnakom ohrození. Všetci. Požiar je, bez ohľadu na náboženstvo, zničujúci. ... a asi vo všetkých jazykoch existuje požiar ako synonymum pre vojnu. Tak, prosím, hasme ho v sebe všetci, skôr, ako zhoríme"... tak to dávam aj sem, lebo milujem mier.

Juraj Benčík

Juraj Benčík

Bloger 
  • Počet článkov:  11
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Občan Slovenskej republiky, umelec v slobodnom povolaní, pedagóg. Otec dvoch dospelých synov. Moje politické preferencie by som jednoducho vyjadril heslom: "Všetku zákonodarnú moc do rúk ženám!" V skutočnosti som umiernený, takmer ľavicový liberál. Verejné a politické témy sú mojím koníčkom od mladosti. Dlho som o nich viac hovoril, ako niečo konkrétne robil. Po vražde Jána Kuciaka a jeho snúbenice som nadobudol veľký záujem o veci verejné a dospel k potrebe byť politicky angažovaný. Som členom Progresívneho Slovenska. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

712 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu