Hľadám kolegov - poškodených spred letiska MR?

Spred letiska MRŠ mi odtiahli auto.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (15)

Spred letiska MRŠ mi odtiahli auto. Majú tam vypracovaný celkom dômyselný systém dopravného značenia tak, aby návštevníci/zákazníci nemohli nikde parkovať a používali iba platené parkovisko. Toto ich želanie má kvantum návštevníkov/zákazníkov na háku, hlavne pri príletoch parkujú kde-kade. Vtedy nastupuje ochrana letiska, iba im známym algoritmom určí nejaké auto, ktoré odťahovka odtiahne do Čierneho lesa. S taxíkom a pokutou vás to vyjde na 3100 SKK.

Nedávno sa mi to stalo tiež. Ale... Kým som zaparkoval, 2x som si to obišiel a našiel som miesto, kde zákaz parkovania neplatil(mám to overené súdnym znalcom v odbore cestnej dopravy). Auto mi odtiahli. Keď som zháňal nejaké info, dostal som sa k ochrane letiska. Poslali ma do trúbky, nakoľko sledovali porno film, nemali na mňa čas, akurát mi ukázali na nejaký plagát. Volal som na čísla tam zverejnené, ale som sa nedovolal, nakoľko bola takmer polnoc. Obrátil som sa na taxikárov, ktorí poznajú pomery, o chvíľu som bol späť aj s autom, samozrejme o 3100 SKK ľahší. Prílet dcéry a švagrinej som stihol.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Na druhý deň som sa chcel sťažovať. Na čísle, kde mal číhať kompetentný zamestnanec letiska mi 2 dni nik nezdvihol. Ok. Napísal som rozhorčený fax do rúk riaditeľa letiska. Po viac ako mesiaci mi prišla textovo obsiahla ale vecne prázdna odpoveď, že mám nabudúce zaplatiť parkovné a budeme všetci ok. A tiež , ako im to je veľmi ľúto. K jadru veci, že reklamujem neoprávnené odtiahnutie auta, nebolo uvedené ani slovko.

Krajania, známi a neznámi, pomožte! Ako mám ďalej postupovať? Máte niekto podobnú skúsenosť? Dokázali ste niečo vyreklamovať? Ak áno, akým spôsobom? Alebo ste si len zanadávali a nechali ste to tak....

Juraj Bielik

Juraj Bielik

Bloger 
  • Počet článkov:  4
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Kritizujuci pragmatik. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu