Detva a fotografie novy pokus.

Napísal som pár písmen k úvodu k fotografiám. Nuž a zdá sa, že som to technicky nezvládol. Veď to mnohí z vás určite poznajú, prídu deti domov, potrebujú ísť k PC: "oci rýchlo, mám tam xy, potrebujem sa spýtať na zajtrajšiu písomku..." no a samozrejme, že pod hrozbou pokazenia sľubného priemeru v klasifikačnom hárku, rýchlo ukončím súborový manažér s fotografiami, odošlem článok a prepustím svoje miesto ratolesti, ktorá je oveľa zbehlejšia pri využívaní tohto výdobytku techniky, aspoň čo sa týka chatovania, skype, msn a podobných vymožeností.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)
Obrázok blogu

A pretože som medzitým svoje potomstvo odvolal k bohato prestrenému stolu - k obedu, zasadol som na vyhriatu stoličku a z hrôzou som zistil, že akosi poslanie fotografií sa minulo účinku. Takže je čas na druhý pokus. Snáď sa to tentokrát podarí. Držte mi palce. Ak sa to nepodarí, rád prijmem radu, ako na to od skúsenejších blogerov :-D.

Dušan Kočlík

Dušan Kočlík

Bloger 
  • Počet článkov:  27
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mám rád, keď sa ľudia na seba usmievajú. Som nenapraviteľný romantik, verím ľuďom, verím v dobro, v pozitívny pohľad na svet, pretože žiť sa naozaj oplatí. Okrem toho mám široký záber, venujem sa motorizmu, fotografovaniu, súťažiam a zastávam názor, že všetko, teda skoro všetko, treba v živote vyskúšať. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
SkryťZatvoriť reklamu