Som jedinečná - aká si ty??

Pozrite sa okolo seba a určite uvidíte mnoho jedinečných žien. Ale vedia to o sebe?? Zbytočne sa podceňujú a úžasné veci, ktoré robia, im pripadajú samozrejmé a ani trochu výnimočné.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

 Pozrite sa okolo seba a určite uvidíte mnoho jedinečných žien. Ale vedia to o sebe?? Zbytočne ya podceňujú a úžasné veci, ktoré robia, im pripadajú samozrejmé a ani trochu výnimočné.

 Každý človek na svete má svoju cenu a hodnotu. Či som to ja, ty, alebo aj ten "posledný" človek na planéte. Osobitnú kategóriu tvoria ženy. Žena. To najlepšie stvorenie na planéte čo kedy mohlo vzniknúť. Či už ju stvoril Boh z Adamovho rebra, Alah, Krišna alebo ktorá sa vyvinula a je tu od nepamäti. Už v praveku mali ženy najdôležitejšie úlohy. Keď muži odišli loviť mamutov alebo zubrov, ženy zostali a starali sa o potomstvo alebo strážili oheň. Postavenie žien sa postupom času menilo. Vydobili sme si právo voliť a taktiež nosenie nohavíc.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

 Ale veľa žien v dnešnej dobe zabúda na to, aké sú úžasné, skvelé a jedinečné aj so svojimi "nedokonalosťami" , ktoré vlastne ani nie sú nedokonalosťami ale niečo, čo zo ženy robí pravú ženu a nie umelú bábiku Barbie od Matela. Koľko žien sa ráno pozrie do zrkadla, usmeje sa na seba a povie si: "Som krásna" Je jedno koľko má žena rokov, akú veľkosť oblečenia nosí a podobne. Ako sa hovorí v jednej známej rozprávke starej ako sám čas, ktorú všetci dobre poznáte: "Pravá krása vychádza z vnútra."

 Takže kočky, ktoré sa teraz umárate v slzách a hovoríte si aká nie ste. STOP !!! PRESTAŇTE !!! Ste úžasné, krásne a dokonalé. Viem, že to nie je vždy ľahké ale usmievajte sa na ľudí a uvidíte, že aj oni sa budú usmievať na vás. A nikdy neviete, kto sa zamiluje do vášho úsmevu :)

Kristína Michalovská

Kristína Michalovská

Bloger 
  • Počet článkov:  9
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som veselé niekedy až šialené dievča, ktoré miluje zvieratá, slnečné lúče, vôňu pokosenej trávy, dážď a hlavne prírodu a všetko s ňou spojené :)Kto raz položil srdce na oltár prírody, stáva sa navždy túlavým psom... Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
SkryťZatvoriť reklamu