reklama

Chceš sa ochrániť pred radiáciou prichádzajúcou na Slovensko? Osprchuj sa 2-4 krát denne

Radia ľuďom absolventi vysokej školy života na sociálnych sieťach. Rádioaktívny mrak je už nad Poľskom a blíži sa k nám.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (19)

Okrem iného tiež treba používať jódové tabletky a nevetrať. A bez vetrania musíte vydržať aj zopár ďalších dní. A niekoľko ďalších dni nechodiť po vonku viac, než je nutné. A vždy keď prídete dnu, nezabudnite si umyť všetky obnažené časti tela pod tečúcou vodou. Keď nemáte k dispozícii jódové tabletky, nezúfajte prosím. Stačí ak si do jedla pridáte viac jodidovanej soli a aj to by vám malo pomôcť. A svojmu kardiológovi povedzte, že soľ je predsa nad zlato a vám s najväčšou pravdepodobnosťou zachránila život. Sprchujte sa 2 az 4 x denne. A nepoužívajte šampón!!! A hlavne neriešte vysoké účty za vodu. Dnes v Žiline a Martine vraj namerali zvýšené hodnoty radiácie. A v noci ich môžeme očakávať aj v BA. Treba sa na to teda dobre pripraviť. Polčas rozpadu rádioaktívnych prvkov vo vzduchu je cca. 3.5 dňa, tak to treba dovtedy vydržať.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Blahochmelárovský fanklub je presvedčený, že za všetko môže Veľká Británia, ktorá dodala Ukrajine muníciu s ochudobneným uránom, ktorá po ruskom útoku vybuchla v muničnom sklade v Chmeľnickom, iba 300 kilometrov od slovenských hraníc, vďaka čomu je teraz radiácia na niektorých miestach v strednej a východnej Európe niekoľkonásobne vyššia, ako je priemer. Oni to vedeli od začiatku. Stále na to upozorňovali. Niektorí dokonca demonštratívne preplávali rieku, aby sa dostali z hnusnej EÚ do vysnívaného raja za Uralom. A teraz budeme všetci pykať. Lebo mnohí z nás podporujú zapredanú vládu, prezidentku a nevedia oceniť ľudí, ktorí to s našou krajinou myslia skutočne dobre. Blaha, Chmelár, Banáš, Fico... To všetko sú nedocenení hrdinovia.

VŠETCI BUDEME TERAZ RÁDIOAKTÍVNI. Ale na záver niečo pozitívne. Známy jadrový fyzik poznamenal, že rádioaktivita je ako víno. V malých dávkach posilní organizmus.

A na záver príbeh na pobavenie. Aj keď si nie som istá, či sa môžme z takýchto vecí smiať. Zúfalá dievčina napísala na Fb nasledovný status (nadávky vynechávam) : „Dnes som sa tri krát sprchovala čistou vodou, mám zavreté všetky okná, na oknách mokré plachty. Čo mám ešte robiť???"

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Nuž aspoň všetci slovenskí rusofili budú pár dní pekne voniať.

https://zdravie.pluska.sk/zdravy-zivot/slovensky-jadrovy-fyzik-radioaktivite-je-ako-vino-malych-davkach-posilni-organizmus


Obrázok blogu


Ľudmila Križanovská

Ľudmila Križanovská

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  62
  •  | 
  • Páči sa:  1 569x

Zaujimam sa o témy ako psychológia, osobný rozvoj, zdravie. Dlhé roky som pracovne pôsobila v Uk a teraz si užívam všetky radosti a starosti, ktoré život na Slovensku prináša.Milujem prechádzky v prírode, rovnako ako aj blogy Irenky Simunekovej. :) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

744 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

289 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu