reklama

Známy spevák šlágrov zneuctil pamiatku Daniela Heribana

Priznám sa, že Martina Jakubca nesledujem, a preto nemám prehľad o jeho tvorbe.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (62)

Na youtube mi však vyskočilo jedno video, ktorého názov znel : „Dorehotal sa aj dopumpoval Heriban. Povolala ho karma samá?"


Zo zvedavosti som klikla na video, čo som po chvíľke oľutovala. Absolútna strata času. Toľko výkalov na jednom mieste človek len tak neuvidí. Jakubcovi očividne prekážali Heribanove politické názory, ktoré boli odlišné od jeho vlastných. Podporoval očkovanie, nestál na strane Ruska.... Takéto postoje niektorí naši spoluobčania netolerujú. A odvahu naberú najviac vtedy, keď sa už dotyčný nemôže brániť. Lebo na otvorenú konfrontáciu by si netrúfli, keďže vedia, že by si svoje neobhájili. Jakubca však najviac rozčúlila Heribanova účasť v relácii Pumpa, kde vraj hlavní protagonisti zneuctili smrť generála Lučanského. Z tejto relácie som videla len krátku ukážku, tak sa k tomuto neviem až tak vyjadriť. Súdiac z tejto krátkej ukážky si však nemyslím, že hlavní protagonisti Pumpy zneuctili generála Lučanského takým odporným spôsobom, akým zneuctil Jakubec zosnulého herca. Áno, môžme sa baviť o tom, že tragická smrť/samovražda do humoristických relácií nepatria. Jakubec hovorí o karme, ale tú by mal nechať na Boha/vesmír. Lebo aj jeho samého raz môžu dobehnúť nevhodné príspevky na adresu mŕtvych. Aj ľudia z opačného tábora ako Andrej Danko a Eduard Chmelár vzdali Danielovi Heribanovi hold. Podobne sa v minulosti zachoval aj Igor Matovič (keď zomrel Milan Lučanský a Ľubomír Petrák). Inými slovami, každý normálny človek vie, kde sú morálne hranice a odlišné politické názory oponenta v tomto nehrajú žiadnu rolu.

Daniel Heriban sa najviac „previnil" tým, že zastával názory, ktoré ľudia podobní Jakubcovi odsudzujú, lebo nie sú v súlade s ich „hodnotami". Ale tešiť sa zo smrti niekoho, dokáže len psychopat. Neviem prečo známy spevák, ktorý vystupoval aj s Evou Mázikovou, klesol až tak hlboko, že cíti potrebu na seba upozorňovať takýmito vyhláseniami. A keďže je známa osobnosť, môže tak ovplyvniť aj nemalú časť svojich fanúšikov.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Obrázok blogu
Ľudmila Križanovská

Ľudmila Križanovská

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  74
  •  | 
  • Páči sa:  2 569x

Zaujimam sa o témy ako psychológia, osobný rozvoj, zdravie. Dlhé roky som pracovne pôsobila v Uk a teraz si užívam všetky radosti a starosti, ktoré život na Slovensku prináša.Milujem prechádzky v prírode, rovnako ako aj blogy Irenky Simunekovej. :) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

292 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu