Legálne odobranie detí s požehnaním štátu.

Písmo: A- | A+

Dajme si pozor, aby sme sa nedostali do situácie, keď nám budú odoberať naše deti.

Momentálne ide o predražený verejný prieskum, ktorý organizuje Aliancia za rodinu. Dnes je to o tradičnej rodine, adopcii a sexuálnej výchove.

A čo bude zajtra? Zajtra sa rozhodnú, že ak nebudete spĺňať model tradičnej rodiny, tak Vám štát odoberie Vaše-naše dieťa na výchovu a možno aj na prevýchovu. Ohrozené sú skupiny ako slobodné matky, rozvedené ženy, vdovy. Viete prečo? Nebudete spĺňať tradičnú rodinu. Už nám tu chýba sirotinec, kde by ich nahnali a do mozgov vlievali ich hlúposti, ako im zachránili život pred dielom satana...

Predstava adopcie Aliancie za rodinu je veľmi zvláštna. Zvláštnosť je v tom,že by chceli pomôcť deťom, ale na výchovu ich nikomu nechcú zveriť. Tak neviem, ako inak sa dá deťom pomôcť , okrem toho, že by išli na adopciu. Prečo sa nepostavia proti adopcii detí, ktoré su určené na zahraničnú adopciu. Ak sa adoptuje dieťa do zahraničia, štát stráca kontrolu nad dieťaťom.

Sexuálna výchova v školstve by mala byť povinná. Keď som ja navštevoval ZDŠ, mali sme sexuálnu výchovu. Verte, či neverte ,ale úchylák sa zo mňa nestal a verím, že aj väčšina je v poriadku a mnohí z nich sú i kresťania.

Čoho sa bojí Aliancia za rodinu? Bojí sa , že by jeho partnerka alebo partner zmenil orientáciu a opustil by tradičnú rodinu?

Žiaden zákon nezakazuje žiť s rovnakým pohlavím, tak čo sa tu potom rieši. Je veľa prípadov , kde homosexuálne páry vychovávajú dieťa a zatiaľ nie je mediálne známe, že by bol v niečom problém. Snáď si nemyslia, že až teraz, v demokracii sa vyskytli homosexuáli, boli tu už za komunizmu a aj vychovávali deti. Mám veľmi silný pocit, že stúpenci Aliancie za rodinu nevidia rozdiel medzi homosexualitou, teda sexuálnou orientáciou a deviáciou, akou je pedofília, ktorá je mimochodom i trestná. Lebo inak si neviem vysvetliť ten tvrdošijný odmietavý postoj Aliancie za rodinu, iba ako nevedomosť!

Prečo sa nezrušia rozvodové konania? Veď každým rozvodom sa likviduje tradičná rodina a razom sa z nej stane netradičná, lebo je neúplná? Alebo má Aliancia iný meter iba na homo páry? Lebo tí samozrejme nikdy nebudú tradičnou rodinou. Je to nedostatkom informácií o homosexualite, alebo je to problém intelektu? Deti, ktoré sú vychovávané homo pármi trpia predsudkami okolia a jeho akceptáciou, k čomu výdatne Aliancia za rodinu napomáha svojimi postojmi a pseudonázormi.

Otázok by bolo veľa, týkali by sa týrania detí, alkoholizmu v rodine, drogovo závislých rodičov,sexuálneho zneužívania detí v tradičných rodinách …

Využijem svoje demokratické právo a odignorujem toto referendum, nebudem svojou účasťou zvyšovať sebavedomie zakomplexovaným ľuďom, ktorí si takto, na účet nás všetkých, zvyšujú sebavedomie a pocit vlastnej dôležitosti!

Skryť Zatvoriť reklamu